برگزیده های پرشین تولز

سایت کلیکی فوق العاده با بالاترین درامد به (یورو)عضو نشی ضرر کردی

bijan0477

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام سایتی که معرفی میکنم بالاترین درامد رو بین سایتهای کلیکی واقعی داره از دستش ندید در حالت استاندارد و بدون زیر مجموعه درامد شما فقط با 7 کلیک 5 ثانیه ای 0.3630 یورو (1400تومن)خواهد بود ولی با اپگرید کردن و اجاره زیرمجموعه درامد بسیار عالی خواهید داشت .
مزایای این سایت نسبت به همه سایتهایی که تا بحال اشنا شدید اینه که بالاترین مبلغ رو به ازای هر کلیک پرداخت میکند.
1- زمان بسیار کمی که از شما میگیرد به این صورت که شما میتوانید همه تبلیغات را با هم کلیک کنید و دیگه منتظر تمام شدن یه تبلیغ و شروع تبلیغ بعد نباشید که این خیلی خوبه
2- قیمت پایین برای اپگرید و قیمت پایین برای اجاره زیرمجموعه
3- فعال بودن همه زیر مجموعه ها من خودم 300 زیر مجموعه دارم که همگی بالای 80 درصد کلیکاشون رو می کنند
4-با حساب پرفکت مانی کار می کند
5-نکته مهم اینه که برای تمدید زیر مجموعه های اجاره ای نیاز به هیچ پولی نیست و مجانی تمدید میشود.
خواهشمندم از طریق لینک بنده عضو بشید ممنونم

http://www.magneticbux.com/?ref=bijan0477

سند یکی از برداشتهام رو گذاشتم

فایل های ضمیمه

• proof6.jpg
    proof6.jpg
    38.4 KB · نمایش ها: 49

djmj111222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با این تبلیغات با ارزش زیاد و زمان کم فکر کنم اسکم باشه برادر. حالا ببینیم چی میشه سه روز تا حداقل برداشت بیشتر طول نمیکشه

omnia2

Registered User
لایک‌ها
46
ما که عضو شدیم ولی خیلی مشکوک میزنه اگه اسکم نباشه عالیه

mooghermez

Registered User
لایک‌ها
51
سلام
خیلی اغوا کنندست همانقدر که خیلی اسکم به نظر میاد.
مثلا: من یه روز رو کلیک کردم و حدود 0.36 یورو دارم اما حالا که می خوام زیر مجموعه اجاره کنم میگه موجودی شما کافی نیست.
چیکار باید کرد؟

parsbet

Registered User
لایک‌ها
136
هر احمقی میفهمه اسکمه

bijan0477

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
خیلی اغوا کنندست همانقدر که خیلی اسکم به نظر میاد.
مثلا: من یه روز رو کلیک کردم و حدود 0.36 یورو دارم اما حالا که می خوام زیر مجموعه اجاره کنم میگه موجودی شما کافی نیست.
چیکار باید کرد؟
سلام یه موضوعی که تو این سایت هست اینه که نمیتونی از درامد بالانس خودت زیر مجموعه بگیری یعنی باید حتما پول وارد سایت کنید و از اون زیرمجموعه بگیری امتحانش کاری نداره شما اولش 0.2یورو وارد سایت کنید و یک زیرمجموعه بگیرید وقتی هم بالانست رسید به حداقل یک یورو میتونی برداشتش کنی

bijan0477

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10

فایل های ضمیمه

• proofb.jpg
    proofb.jpg
    81.3 KB · نمایش ها: 47

omnia2

Registered User
لایک‌ها
46
شما چندتا زير مجموعه داريد؟
من شنيدم فقط ميتوني به اندازه 80 درصد سرمايه وارد كرده داخل سايت ميتوني از سودت برداشت كني..

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
چرا همه تبلیغات هاش واسه خوده سایت هست؟؟؟!!!!!!!

mooghermez

Registered User
لایک‌ها
51
من شنيدم فقط ميتوني به اندازه 80 درصد سرمايه وارد كرده داخل سايت ميتوني از سودت برداشت كني..
تو بخش توضیحات آپگرید هاش نوشته:
استاندارد: 130%
...: 138%
....

mehdigold

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بابا تو خود فروم سایتش اعضا گفتن اسکمه

bijan0477

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
من درده روز اینده چند تا برداشت دیگه میزنم اگه همینطور ادامه پیدا کنه بیشتر ا100 درصد میتونم سود کنم چون پولی بابت تمیدید زیر مجموعه نمیخواد فقط پول اپگرید میمونه که اونم یه 25 روزی وقت داره

bijan0477

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اینم برداشت امروز من 27 اسفندماه از این سایت به مبلغ 12 یورو

فایل های ضمیمه

• proof8.jpg
    proof8.jpg
    37.8 KB · نمایش ها: 19

bijan0477

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
انتظار برای پرداختها از 8 ساعت تا 48 ساعت طول میکشه

mehdigold

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اقا من به جای شماره حساب یورو پرفکت مانیم که با E شروع میشه شماره حساب دلاری رو نوشتم همون که با U شروع میشه خواستم تغییرش بدم ولی نمیشه حالا چیکار کنم ؟ تو واریز پول مشکلی برام پیش میاد ؟

bijan0477

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اقا من به جای شماره حساب یورو پرفکت مانیم که با E شروع میشه شماره حساب دلاری رو نوشتم همون که با U شروع میشه خواستم تغییرش بدم ولی نمیشه حالا چیکار کنم ؟ تو واریز پول مشکلی برام پیش میاد ؟
سلام یه تیکت به پشتیبانیش بزن و درخواستت بده ببین عوصش میکنند

mehdigold

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام اقا بیژن به پشتیبانی سوال کردم هنوز جواب ندادن اما الان که خواستم درخواست وجه بدم زیر شماره حساب پرفکت مانی گزینه چنج نوشته ولی برای تغییر نمیدونم چیکار کنم وقتی چنجو میزنم میره تو صفحه اکانت فکر کنم باید payout pin رو داشته باشم , منظورشون از این گزینه چیه من اصلا payout pin ندارم که

migmig18

Registered User
لایک‌ها
15
سلام من زیر مجموعه شما هستم و قصد برداشت یک یورو دارم ولی متاسفانه نمی دونم تو قسمت
Payout amount
باید چی بزارم الان بالانس بنده 1.0980یورو است
لطفا اگر امکان داره اموزش کامل برداشت رو بزارین ممنون

bijan0477

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام اقا بیژن به پشتیبانی سوال کردم هنوز جواب ندادن اما الان که خواستم درخواست وجه بدم زیر شماره حساب پرفکت مانی گزینه چنج نوشته ولی برای تغییر نمیدونم چیکار کنم وقتی چنجو میزنم میره تو صفحه اکانت فکر کنم باید payout pin رو داشته باشم , منظورشون از این گزینه چیه من اصلا payout pin ندارم که
سلام برای فعال کردن payout pin باید بری قسمت Account Settings بخش payout pin رو تیک بزنی و براش یه کد انتخاب کنی تا فعال بشه البته من خودم فعال نکردم

بالا