برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت فروشگاهی با سود خالص 18 الی بالای 21 میلیون تومان ماهانه (پر بازدید و پر درآمد با پشتیبانی آسان)

Its_Me_Ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام و احترام خدمت همگی
اینجانب یک سایت فروشگاهی دارم که زیر مجموعه 4kia.ir میباشد. و قصد دارم این سایت فروشگاهی‌ام را بفروشم. در این فروشگاه فقط یک عدد محصول دارم که یک پکیج آموزشی کسب درآمد از اینترنت میباشد. و راه های کسب درآمد از اینترنت را در این پکیج معرفی و آموزش داده‌ام. این محصول سایت بنده همواره جزو 3 محصول پرفروش کل مجموعه فروشگاه های فورکیا بوده است و همین الان هم همینطور میباشد که براحتی میتوانم این موضوع را به شما نشان داده و به راحتی اثبات کنم. این محصول را از سال 96 تا الان در سایت برای فروش گذاشته‌ام. و الان هم آن را از سایت حذف نمیکنم و میگذارم برای شما در سایت باقی بماند. از آن موقع تا الان حدود 50 میلیون تومان خرج تبلیغات برای سایت و این محصول کرده‌ام و الان چند ماه است که سایت دیگر به هیچ وجه به تبلیغات نیاز ندارد و من هیچ تبلیغی برایش انجام نمیدهم و خودش هر روز ورودی گوگل و ورودی از جاهای دیگر دارد که کامل برای خریدار محترم سایت توضیح خواهم داد. سایت روزانه خودبخود بین 2500 تا 6 هزار بازدید و ورودی دارد. "تا این لحظه" در کل 1,267,777 بازدید داشته است که برای یک محصول دانلودی عالی میباشد. میانگین درآمد روزانه از فروش همین یک محصول از سایت "در حال حاضر" 700-600 هزار تومان در روز میباشد. یعنی 18 الی بالای 21 میلیون تومان در ماه. که همش کاملاً سود خالص میباشد چون همانطور که گفتم سایت دیگر به هیچگونه خرج و هزینه و تبلیغی نیاز ندارد. که صد البته میتوانید با اقدامات جدید و خلاقیت های بیشتر و... درآمدش را خیلی بالاتر هم ببرید. از آنجاییکه بازدید سایت عالی است بنابراین پتانسیل فروش و کسب درآمدی بسیار بالایی دارد. مثلا شما اگر خواستید میتوانید محصولات دیگری نیز در سایت قرار دهید و بفروشید. بنده با همین یک عدد محصول سابقه فروش 45 میلیون تومان در ماه را هم دارم. (تمام درآمد ها و فروش ها و ارقامی که دارم ذکر میکنم را قطعاً به شما نشان میدهم و اینها را به شما ثابت خواهم کرد. هر طور که خودتان خواستید چه بصورت حضوری چه بصورت غیر حضوری و فیلم و ارتباط تصویری و... خلاصه هر طور که خودتان خواستید برای اطمینان انجام خواهیم داد). تنها کاری که شما باید انجام دهید پشتیبانی مشتریان سایت است. یعنی کسانی که محصول را میخرند. مثلا بعضی ها وجه را پرداخت میکنند ولی سیستم به آنها لینک دانلود نمیدهد، آنها هم به شما پیام میدهند و اطلاعات خریدشان را به شما میدهند و شما هم لینک های دانلود را برای آنها ارسال میکنید. و از این قبیل مسائل که پشتیبانی آنها هم بسیار راحت میباشد. اگر خواستید هم میتوانید یک پشتیبان برای سایت استخدام کنید و کار پشتیبانی سایت را به او بسپارید و یک حقوقی هم به او بدهید و دیگر خیالتان راحت باشد و بدون اینکه کاری انجام دهید از درآمد و فروش مناسب سایت لذت ببرید. تمام موارد لازم و نکات قابل توجه برای پشتیبانی و پیشرفت سایت و غیره به خریدار محترم توضیح داده خواهند شد و بعد از خرید هم هر سوالی داشته باشید و هر موردی باشد بنده در خدمتم. زمان مورد نیاز برای پشتیبانی سایت حداکثر 3-2 ساعت در روز میباشد. بعضی روزها بنا بر دلایل مختلفی ممکن است این زمان کمی کم و زیاد بشود. لازم به ذکر است که فقط به یکی دو دلیل دارم سایت را میفروشم، و آن هم این است که دارم به خدمت سربازی میروم و نمیتوانم به پشتیبانی سایت برسم و کسی را هم ندارم که این کار را به او بسپارم. و اینکه بخاطر یک کار مهم خیلی سریع به چند صد میلیون تومان پول نیاز دارم. وگرنه خداشاهده عممممررراً به هیچ وجه نمیفروختم. فوقش یک پشتیبان برایش استخدام میکردم تا کار ها را انجام دهد. ولی واقعا همانطور که گفتم خیلی سریع به پولش هم نیاز دارم.
دامنه اصلی سایت از خود فورکیا: daramad-bala.4kia.ir
یک دامنه عالی هم روی سایت پارک شده است که تقدیم میگردد: daramadbala.com
قیمت فروش سایت: 500 میلیون تومان
به خریدار واقعی تخفیف هم داده میشود.
(توجه: قصد فروش کل سایت را دارم، نه فقط آن پکیج آموزشی داخل سایت یا پشتیبانی سایت!)
هر طوری که خودتان خواستید میتوانید با من ارتباط برقرار کنید. چه پیام خصوصی چه هر طریق دیگری.
شماره: 09167080216
ایمیل: [email protected]

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    137.7 KB · نمایش ها: 119
  • 2.jpg
    2.jpg
    164.5 KB · نمایش ها: 120
  • 3.jpg
    3.jpg
    248.5 KB · نمایش ها: 120
  • 4.jpg
    4.jpg
    226.2 KB · نمایش ها: 114

yashargh

Registered User
لایک‌ها
104
سلام
با احترام قیمت بسیار نجومیست
بایین تر اومدید به بنده اطلاع بدید .

Its_Me_Ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
با احترام قیمت بسیار نجومیست
بایین تر اومدید به بنده اطلاع بدید .
اگر مایلید تا تلگرام یا واتساپ صحبت کنیم. آدم سفت و سخت و مادی نیستم و‌ زیاد سر قیمت چونه نمیزنم. اگر مایل به خرید باشید حتما تخفیف میدم. طوریکه برای هر دومون منصفانه باشه. من چند تا سایت داشتم همه رو فروختم فقط همین مونده و میخوام سریع بفروشم و برا سربازی آماده بشم. شما هم میتونید قیمت پیشنهادی خودتون رو اعلام بفرمایید. مطمئناً شما هم قیمت منصافه خواهید داد. البته من هم قیمتش منصفانه دادم واقعا. الان مثلا امروز درآمد سایت یک میلیون و خرده‌ای تومن بوده. بدون یک قرون خرج. که اگه بخواید نشونتون میدم. و تایمی که من این هفته برا پشتیبانی سایت گذاشتم میانگین روزی 3 ساعت بوده. کلا به هیچ وجه هزینه نیاز نداره. سایت الان فقط و فقط سود میده و همینجوری هم ادامه پیدا میکنه تا آخر. اگر مایلید تا تلگرام یا واتساپ صحبت کنیم. با احترام

vahidtato

Registered User
لایک‌ها
701
دوست عزیز پک تو سایت کاربردیه؟تضمینی؟

Its_Me_Ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوست عزیز پک تو سایت کاربردیه؟تضمینی؟
سلام. بله کاربردیه. هر سوالی در مورد پکیج برای خرید پکیج دارید و در رابطه با خرید و فروش سایت نیست لطفا به سایت مراجعه کنید و با تلگرام پشتیبانی ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. اینجا فقط در مورد خرید و فروش سایت صحبت میکنیم. مگر اینکه سوالتان در مورد پکیج در رابطه با خرید و فروش سایت باشد برای اطمینان. سپاسگذارم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
بازدید اصلی روی دامنه daramadbala.com هست یا daramad-bala.4kia.ir
الکسای دامنه مستقل چیزی نشون نمیده
بازدید ساب دامنه از کجاست؟
پنل گوگل آنالیتیکس هم میزارید؟

Last edited:

Its_Me_Ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بازدید اصلی روی دامنه daramadbala.com هست یا daramad-bala.4kia.ir
الکسای دامنه مستقل چیزی نشون نمیده
دامنه daramadbala.com رو برا گوگل ادوردز پارک کردم. قبلنا که تبلیغات گوگل ادوردز انجام میدادم بازدیدا از اون دامنه بود. ولی الان که تبلیغ نمیکنم بازدیدا از daramad-bala.4kia.ir هست. دلیل اینکه الکسا چیزی رو نشون نمیده شاید به این دلیله که فروشگاه حالت زیرمجموعه‌ای داره و زیر مجموعه 4kia هست. در مورد بازدید سایت و ثبات بازدید و... اگر شکی دارید هر طور خواستید من در خدمتم ثابت میکنم صداقتم رو. اگر خواستید تلگرامی جایی پیام بدید من ویدیو بدم. حضوری هم بخواید در خدمتم که دیگه لپتاپ رو بذارم جلو خودتون و همه چیزو خودتون چک کنید.

rezaya2938

Registered User
لایک‌ها
63
قیمت که خییییییییییلی زیاده!! حداقل 2 سال با حداکثر درآمد باید بگذره تا به سود دهی برسه!!! معمولا درآمد 6 تا 10 ماه رو میگن برای قیمت!

Its_Me_Ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
قیمت که خییییییییییلی زیاده!! حداقل 2 سال با حداکثر درآمد باید بگذره تا به سود دهی برسه!!! معمولا درآمد 6 تا 10 ماه رو میگن برای قیمت!
سلام. جناب متن آگهی رو درست بخونید عرض کردم من سابقه درآمد 45 ملیون در ماه رو هم دارم. من گفتم در حال حاضر یعنی تو این مدت مثلا 30 روز گذشته میانگین فروش روزانه‌اش 700-600 تومنه که میشه 18 الی 21 ملیون در ماه. نگفتم 21 ملیون حداکثر درآمدشه! من همین دیشب هم از پنل فروشم ویدیو تهیه کردم برای یکی از دوستان که درخواست کرده بود فرستادم، هر کس بخواد ویدیو رو براش میفرستم. تمام فروش ها و درآمد ها و برداشت ها و... به همراه تاریخ و تمام جزئیات در ویدیو هست خودتون میتونید نگاه کنید و ببینید که درآمد چقدر میتونه بالا بره و سقفش همین 21 تومن نیست. محصولی که توی سایت هست برای فروشش نمیشه حداکثری تعیین کرد. مخصوصا الان که یک ترفند خیلی هوشمندانه به کار برده‌ام و باعث شده که روز به روز درآمد افزایش پیدا کنه و من قول میدم که با این ترفند روز به روز و ماه به ماه درآمد بیشتر و بیشتر خواهد شد. این ترفند رو هم حتما به خریدار محترم سایت آموزش و توضیح خواهم داد. شما اگر ماهی 45 تومن فروش داشته باشید توی 11 ماه پول خریدش رو درمیارید. بالاخره دوست عزیز من که نمیتونم حاصل 3 سال زحمتم رو با همچین درآمدی مفت بدم بره. کلی براش زحمت کشیدم و الان آماده و با سود خالص و در بهترین حالتش به خریدار تحویل داده میشه. همین که سایت به هیچ هزینه‌ای نیاز نداره خیلی حرفه! بعدم اینکه دوست عزیز اصلا اینطور نیست که شما میگید، من کمتر جایی دیدم که خریدار کمتر از یکی دو سال پول خریدش رو در بیاره. معمولا دیدم دو ساله بوده. اگه کسی واقعا کارش درست باشه همینطوری بوده. مگه اینکه فروشنده در معامله صداقت نداشته باشه و در مورد درآمد و سود سایت دروغ گفته باشه.
و نکته بعدی هم اینکه من گفتم به خریدار واقعی حتما تخفیف میدم. بالاخره به فکر اون بنده خدا هم هستم و بهش سخت نمیگیرم. اگر کسی پای معامله بیاد حتما تخفیف خوبی میدم حالشو ببره.

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
دوست عزیز شما میفرمائید که دیگه تبلیغی برای سایت نمیکنید و این ورودی 2 کا تا 6 کا روزانه داره این بازدید از سایتی مستقیم میاد؟ یا ورودی گوگل هست و همچین کیبورد که تو گوگل بالا اومده چیه

Its_Me_Ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام. بله سایت به هیچگونه تبلیغ و هزینه‌ای از طرف شما نیاز نداره. نه این بازدید از سایتی نمیاد. از جای خیلی خاصی میاد. که مربوطه به همون ترفند هوشمندانه‌ای که تو نوشته هام گفتم بکار بردم و به خریدار سایت توضیحش میدم. این بازدید هیچوقت قطع نخواهد شد و بصورت دائمی همینطور خواهد بود و بیشتر هم خواهد شد. همچنین بخشی از بازدید سایت هم از تبلیغات بازاریاب ها میاد. سایت بازاریاب های خیلی زیادی داره که هر روز برا شما تبلیغ میکنند. هر روز به تعداد این بازاریاب ها اضافه میشه. واریز پورسانت این بازاریاب ها و خلاصه همه مسائل مربوط به بازاریاب ها بصورت سیستمی و اوماتیک انجام میشه و لازم نیست شما هیچ کاری انجام بدید.
ببخشید بخش آخر صحبتتون رو متوجه نشدم. کیبورد که توی گوگل بالا اومده؟؟! یعنی چی متوجه نشدم

alireza8753

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام. بله سایت به هیچگونه تبلیغ و هزینه‌ای از طرف شما نیاز نداره. نه این بازدید از سایتی نمیاد. از جای خیلی خاصی میاد. که مربوطه به همون ترفند هوشمندانه‌ای که تو نوشته هام گفتم بکار بردم و به خریدار سایت توضیحش میدم. این بازدید هیچوقت قطع نخواهد شد و بصورت دائمی همینطور خواهد بود و بیشتر هم خواهد شد. همچنین بخشی از بازدید سایت هم از تبلیغات بازاریاب ها میاد. سایت بازاریاب های خیلی زیادی داره که هر روز برا شما تبلیغ میکنند. هر روز به تعداد این بازاریاب ها اضافه میشه. واریز پورسانت این بازاریاب ها و خلاصه همه مسائل مربوط به بازاریاب ها بصورت سیستمی و اوماتیک انجام میشه و لازم نیست شما هیچ کاری انجام بدید.
ببخشید بخش آخر صحبتتون رو متوجه نشدم. کیبورد که توی گوگل بالا اومده؟؟! یعنی چی متوجه نشدم
هیچ چیز تو دنیا اللخصوص ایران دائمی نیست.

Its_Me_Ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
هیچ چیز تو دنیا اللخصوص ایران دائمی نیست.
شرایط سایت من دائمی خواهد بود...قطعا بهتر هم خواهد شد...یه ترفندی به کار بردم که تضمینش کرده و میکنه...وقتی بعد از فروش برای خریدار توضیحش دادم خودش متوجه میشه...اگر حس کرد که اینطوری نیست میتونیم معامله رو فسخ کنیم...شما هم مجبور به باور نیستید.

vahidtato

Registered User
لایک‌ها
701
دوست عزیز بنده قصد خرید سایت رو داشتم
عقل حکم میکرد اول بسته رو خریداری کنم ببینم چی دست ملت میدم.
نظرات داخل سایت هم خوندم که بسیار محدود بود
شما اومدی داخل اون بسته بازاریابی کار خودتو قرار دادی این الان هوشمندیه؟
محتویات بسته هم بماند که چی بود. واقعا این پول ها ارزش نداره چون خیلی ها ناراضی خواهند بود
امیدوارم ناراحت نشین

Its_Me_Ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوست عزیز بنده قصد خرید سایت رو داشتم
عقل حکم میکرد اول بسته رو خریداری کنم ببینم چی دست ملت میدم.
نظرات داخل سایت هم خوندم که بسیار محدود بود
شما اومدی داخل اون بسته بازاریابی کار خودتو قرار دادی این الان هوشمندیه؟
محتویات بسته هم بماند که چی بود. واقعا این پول ها ارزش نداره چون خیلی ها ناراضی خواهند بود
امیدوارم ناراحت نشین
سلام عزیز. بله یکی از روش های داخل پکیج بازاریابی هست. ولی این که به قول شما هوشمندی نیست! این که یه چیز عادیه! چیزی که من گفتم فراتر از این حرفاست!!! بعدم اینکه افراد ناراضی از پکیج زیاد نیستند و اکثرا راضی‌اند. هر کی هم به هر دلیلی دوست نداشته باشه دست خود آدم هست که پولش رو پس بده یا نه. که من هر کی ناراضی باشه و دلیل داشته باشه حتما برگشت میدم. اگر واقعا قصد خرید سایت رو دارید تلگرام بهم پیام بدید تا بیشتر صحبت کنیم و اگه قسمت شد توافق کنیم. اگر هم نشد که هیچی. اجباری که در کار نیست عزیز. من صداقت سر لوحه کارم هست. هر سوالی هم داشتید در خدمتم.

Its_Me_Ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من هنوز با کسی به توافق کامل نرسیدم و سایت هنوز فروش نرفته ... اگر کسی مایل به خرید هست میتونه باهام ارتباط برقرار کنه ...

face

Registered User
لایک‌ها
15
ملت رو چی فرض میکنن؟؟

بالا