برگزیده های پرشین تولز

فروش کولر گازی پرتابل زیر قیمت - رهایی از گرما به راحتی !!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
سلام آقا ما از یکی طلب داشتیم اینو وجه حساب برداشتیم کولر نو هست فقط از دیروز در اوردیم یه تست کردیم یک ساعتی جیگرمون حال اومد قشنگ خنک شدیم
portable-big.jpg
مزیت ها
قابل حمل-از این اتاق ببر اون اتاق از این خونه به اون خونه خیلی باحاله 30 کیلو وزنشه چزخ داره زیرش
مخزن آب داره - که آبو نگه میداره
تمیز کننده هوا+رطوبت گیر و کلی آپشن داره
یه منطقه 60 متری رو کرد عینهو یخچال
خیلی کم گیر میاد اینا و مصرف برقش به جرات میتونم بگم در حد صفر کنتور تکون نمیخوره این روشنه
صدا نداره
کوچک و سبکه - بزار یه گوشه اتاق با کنترل یخچال درست کن برای خودت :دی
کلا پرکت به معنای واقعی ولی خوب ما هم 2 تا کولر گازی داریم استفادمون نمیشه پولشو بیشتر لازم داریم 12 هزار هست و با 5 سال گارانتی ماد ایران
نمونشو دارن رو 1800-1900 میفروشن میتونین برین بپرسین من اینو میزارم 1700

مناسب برای اتاق خواب + مغازه حال و پذیرایی و کلا چون قابل انتقاله شب میتونین بزارین تو اتاق خواب صبح بزارین تو حال با توجه به اینکه کولر اسپلیت درپیت مارک متفرقه 12000 هزار الان بالای 1800 هه این بهترین گزینه هست برای شما که دنبال کولر گازی هستین و ما که پول لازمیم :دی
DSC01222.JPG
DSC01226.JPG

مشخصات

• کیفیت: خوب
    محل نصب: محيطي
    مدل اسپلیت: P126CW

• - حمل آسان و صدای بسیار کم .
    - ظرفیت 12000 و 15000 BTU

- فیلتر در دسترس و قابل شستشو .

- سه سطح تنظیم سرعت فن .

- ریموت کنترل بی سیم و صفحه نمایشگر لمسی .

- دو رنگ متفاوت ( سفید و نقره ای )

- مجهز به گاز R410a مناسب برای محیط زیست .
    این محصول دارای 5 سال ضمانت کمپرسور و 2 سال ضمانت قطعات می باشد.

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
بزرگواری داداش
پ.خ شد

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
جسارتا" اگر ترجیح دادید زیر قیمت بفروشید بنده در خدمتم ، من 4 ماهی هست دنبال یه همچین چیزی هستم ، اما بودجم نمیرسیده

sourenajan

Registered User
لایک‌ها
13
اگر واقعا در حد تست استفاده کرده باشی (با شناختی که ازت دارم بعید میدونم دروغ بگی) ، از قیمتی که گذاشتی 1000 تومن پایینتر نیا !

و پیشنهاد میکنم به یه همشهری بفروشی ! تا دردسر حمل و نقل نداشته باشه به اون صورت :)

کاش همون موقع که گرفتی ، بدون اینکه از جعبه درش بیاری میفروختی...ضررت هم کمتر میشد

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
بزرگواری داداش
پ.خ شد
ج دادم حسین جان
جسارتا" اگر ترجیح دادید زیر قیمت بفروشید بنده در خدمتم ، من 4 ماهی هست دنبال یه همچین چیزی هستم ، اما بودجم نمیرسیده
قیمت پیشنهادیتون رو بدید چون به پولش نیاز دارم ترجیحا میخوام سریع تر بفروشمش
ابعادش چند در چند هست؟
470/840/330
ابعاد(عمق*ارتفاع*عرض)
اگر واقعا در حد تست استفاده کرده باشی (با شناختی که ازت دارم بعید میدونم دروغ بگی) ، از قیمتی که گذاشتی 1000 تومن پایینتر نیا !

و پیشنهاد میکنم به یه همشهری بفروشی ! تا دردسر حمل و نقل نداشته باشه به اون صورت :)

کاش همون موقع که گرفتی ، بدون اینکه از جعبه درش بیاری میفروختی...ضررت هم کمتر میشد

مرسی بله درست میگید من زنگ زدم نمایندگی ال جی گفت سال 90 به بعد دیگه وارد نکرده ال جی اگه نوش باشه بالای 2200 میارزه

gsm22

Registered User
لایک‌ها
23
دوست عزيز قيمت اخرو برام pm كنيد

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
مصرف برقش 1300 واست در ساعته
من مارک GREE چند روز پیش خریدم 1650 با گارانتی نیا

البته از گذینه "ذخیره انرژی " استفاده کنی و بری کنتور رو نگاه کنی متوجه میشی خیلی کمتر از این حرفا میشه
با توجه به اینکه مارکش ال جی هست و 5 سال ضمانت داره فکر کنم قیمت فوق العاده مناسب هست برای دوستانی که قصد خرید دارن :)
گارانتی رسمی ماد ایران هست این دستگاه
در ضمن دستگاه اپشن های زیادی داره که یکیش درای(تمیز کننده هوا و رطوبت گیر)هست
مصرف انرژی هم b هست

• رده انرژی
  • B

aridonald

Registered User
لایک‌ها
2,354
البته از گذینه "ذخیره انرژی " استفاده کنی و بری کنتور رو نگاه کنی متوجه میشی خیلی کمتر از این حرفا میشه
با توجه به اینکه مارکش ال جی هست و 5 سال ضمانت داره فکر کنم قیمت فوق العاده مناسب هست برای دوستانی که قصد خرید دارن :)
گارانتی رسمی ماد ایران هست این دستگاه
در ضمن دستگاه اپشن های زیادی داره که یکیش درای(تمیز کننده هوا و رطوبت گیر)هست
مصرف انرژی هم b هست

• رده انرژی
  • B

کاملا درسته
1300 که گفتم برای وضعیت کارکرد با حداکثر قدرته در حالت عادی مصرفش در حد یه کولر آبیه البته از نظر سرمایشی قابل مقایسه نیستنآبی کجا گازی کجا.من که از خرید مدل پرتابل کاملا راضیم خیلی واسه کاملا دفتر 40 متری منو خنک میکنه هر وقتم اراده کنی میندازی پشت ماشین میبری خونه یا ویلا

AB+

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
از دوستان اهل فن یک سوال دارم
کولر گازی به میزانی که هوارو سرد می کنه حدود 30 درصد بیشتر هوای گرم از موتورش می ده بیرون اینا چطوری کار می کنه ؟
ببخشید قصد خرید ندارم سوال برام پیش آمد

sourenajan

Registered User
لایک‌ها
13
کسی که میخواد کولر گازی بگیره ....

نباید فکر پول برق باشه!

حالا هر مدلی باشه ....

چه اسپیلیت چه پنجره ای .... چه پرتابل

aridonald

Registered User
لایک‌ها
2,354
کولر گازی به میزانی که هوارو سرد می کنه حدود 30 درصد بیشتر هوای گرم از موتورش می ده بیرون اینا چطوری کار می کنه ؟

iهمون طور که گفتی هوای گرم و مرطوب از یونیت خارجی اسپلیت ها خارج میشه
این مدلهای پرتابل یه لوله پشتشون دارن که مثل لوله بخاری میمونه که باعث تخلیه پرفشار هوای گرم و شرجی به بیرون میشه.این لوله باید از طریق لوله بخاری یا پنجره به هوای بیرون متصل بشه

joopiter

Registered User
لایک‌ها
14
این مدلهای پرتابل یه لوله پشتشون دارن که مثل لوله بخاری میمونه که باعث تخلیه پرفشار هوای گرم و شرجی به بیرون میشه.این لوله باید از طریق لوله بخاری یا پنجره به هوای بیرون متصل بشه

اگه اینطور باشه که باید یه جای ثابت براش تو خونه مد نظر گرفت و به راحتی نمیشه مثلا به اتاق خواب و حال و ... جابجاش کرد!

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
دوستان جواب دادن
کسی که میخواد کولر گازی بگیره ....

نباید فکر پول برق باشه!

حالا هر مدلی باشه ....

چه اسپیلیت چه پنجره ای .... چه پرتابل
درسته

درسته
اگه اینطور باشه که باید یه جای ثابت براش تو خونه مد نظر گرفت و به راحتی نمیشه مثلا به اتاق خواب و حال و ... جابجاش کرد!

شما متونی از لای در بدی بیرون
میتونی از پنجره بدی بیرون یه لوله پرتابل قابل حمل داره که جمع میشه میشه 20 سانت باز میشه تا 2 متر هم میره قطر لوله کمه و از سوراخ های کوچیک میتونین به خارج هدایت کنینش
بعدم مثلا جیی که ما هستیم هم حال هم اتاقا همه لوله بخاری داره البته من خواستم تست کنم لای پنجره رو باز کردم لولرو دادم بیرون با یه چسب پهن درز رو گرفتم به همین راحتی و خوشمزگی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا