برگزیده های پرشین تولز

لباس فروشی درامد داره؟چقدر سرمایه میخواد

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
سلام به همه دوستان

میخواهم یک مغازه بگیریم و لباس فروشی باز کنم دوستانی که داخل این کار هستنند راهنمایی کنند از کجا باید جنس ارزون و خوب بگیرم فایدش خوبه؟ لباس زنونه سودش بیشتره یا مردونه

با تشکر

mohammad74

Registered User
لایک‌ها
161
اولین چیزی که باید دقت کنی اینه که مغازه ات کجاست؟یعنی جایی هست که بشه فروخت یا نه
اگه داخل بازاره که خوبه-اگه نه مثلا بقل خیابونه که بستگی به شلوغی اون مکان و مردمی که در آن منطقه رفت و آمد دارند داره
لباس مردونه دردسر کمتری داره چون آقایون زودتر انتخاب میکنند و اعصاب ما رو که کمتر خورد میکنند(البته کمی ای از خانوم ها ندارند ولی...)
بچه گانه به هیچ وجه کار نکن که اعصاب پولادین میخواد

اگر بتونی کنار لباس کفش هم تک و توک بیاری بد نیست اگه اتحادیه گیر نده

برای جنس هم اگه راهت دور نباشه تهران بهترین جا هستش چون هم خیلی ارزون هست و هم خیلی گرون هر چی بخوای هست

سودش هم بازم بستگی به تعداد بوتیکی که در اون منطقه هستند داره ولی سودش اگه مغازه ها کم باشد خوبه

mohammad74

Registered User
لایک‌ها
161
بگو مغازه بزرگ هستش یا کوچیک؟

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
منطقه شلوغی هست اجارش ماهی 600ت هست به نظرتون بگیرم در میاره؟ به نظر خودم هم لباس مردونه بیارم.

چند ملیون سرمایه لازم داره برای اول کار تغریبا؟

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
داداش اگه لباس زنونه عمده خواستی خبرم کن
به قیمت خیلی مناسب

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
ادیت شد

Last edited:

mohammad74

Registered User
لایک‌ها
161
منطقه شلوغی هست اجارش ماهی 600ت هست به نظرتون بگیرم در میاره؟ به نظر خودم هم لباس مردونه بیارم.

چند ملیون سرمایه لازم داره برای اول کار تغریبا؟

اگر به منطقه اش میخوره یعنی منطقه ای نباشه که دور و برت فقط سوپر مارکت باشه مغازه های دیگه مثل کفش و مانتو و موبایل فروشی و... پیش مغازه ات هست یا نه
اجاره خوبی میدی(مغازه وسط شهر باشه عالیه با این اجاره)
از نظر من اول زیاد نیار اونقدری بیار که تقریبا مغازه رو پرکنه و زیاد هم خرید نکن چون دستت میمونه و بنجل میشه
اگه بتونی کم بیاری و تقریبا هر 2یا3 هفته بری خرید این کار عالی ای هستش
فک کنم 2-3 میلیونی بخواد چون مغازه بزرگی داری--------ویترین رو فراموش نکن از همه مهمتره خیلی روی مشتری تاثیر داره

omkind

Registered User
لایک‌ها
28
از نظر من اول زیاد نیار اونقدری بیار که تقریبا مغازه رو پرکنه و زیاد هم خرید نکن چون دستت میمونه و بنجل میشه
اگه بتونی کم بیاری و تقریبا هر 2یا3 هفته بری خرید این کار عالی ای هستش
فک کنم 2-3 میلیونی بخواد چون مغازه بزرگی داری--------ویترین رو فراموش نکن از همه مهمتره خیلی روی مشتری تاثیر داره

عزیز من با 2-3 تومن به اندازه 2تا کیسه زباله میشه جنس خرید ولی با حرف این دوستمون که میگن کم بخر ولی دفعات بازار رفتنتو زیاد کنی موافقم اینطوری جنسات بنجل نمیشن و به روز جنس میاری.
ببین تو اون منطقه ای که مغازه هست چه چیزی کمتره لباس مردونه یا زنونه بعدش نوعش رو مشخص کن مثلا برای زنونه لباس مجلسی،لباس مهمونی،بنجل،خونگی و تاپ و تیشرت داریم و واسه مردونه هم لباس اسپرت و جوانانه داریم و لباس برای مردهایی که معمولی میپوشن و خیلی به مد کاری ندارن.
سمت لباس زیر نرو که خودت نمیتونی وایسی و به مغازت نظارت داشته باشی و باید فروشنده خانم بگیری.اگه زنونه زدی به فکر این نباش که کنارش کیف و کفش و لباس زیر و اینجور چیزا بیاری.
همونطور که گفتم بستگی به جایی که هستی داره اما به طور کلی بین زنونه و مردونه من پیشنهاد میکنم مردونه بزنی.

bazarelebas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه خواستی لباس فروشی زنانه تو تهران بزنی و لباس ترک زنانه خرید عمده کنی یه سر به این سایت بزن
اینم سایت: (روی لینک کلیک کنید)
http://bazarelebas.persianblog.ir

alinozad

Registered User
لایک‌ها
32
سلام دوستان.من میخام در مورد کار پوشاک بچه گانه کمی بدونم.بهم پیشنهاد شده و علاقه هم دارم.
اگر کسی اطلاعاتی دار لطفا راهنمائی کنه.
ی مغازه کوچیک کم اجاره میخام بگیرم و با ارزون دادن جنس مشتری جذب کنم.کارهای شیک و کم قیمت تهران رو دیدم و پسندیدم،میخام نهایت جنسی که میخام بفروشم 30 تومنی باشه!لباس زیر و مجلسی و راحتی بچه گونه میخام.نظرتون چیه؟
به نظرتون برای شروع از یک مغازه کوچیک محله ای شروع کنم یا یه مغازه معمولی در یه جای شلوغ؟برم جائی که بورس لباسه یا خودم یجا تنها مغازه ای باشم که تو کار پوشاک بچگانه هست؟

mani_slash

Registered User
لایک‌ها
36
دوستان سلام.لباس بستگی به زنونه یامردونه بودنش چقدرسودداره؟%؟واینکه لباس رو بایدازکجاخریدکه ارزون تموم بشه وباسودخوبی هم فروخت؟منظورمکانهایی که بایدلباسوخرید مثلابازارتهران واگربله ازکجای بازار؟یاآستارا؟یا لب مرزو...؟خلاصه ازکجا؟دوستان میتونن پیشنهادسایتو فروشگاههای خودشونو بدن واستقبال میکنم ولی آدرس اون مکانهارو هم بدن لطفا.خواهشا کمکم کنید.

Last edited:

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
سمت لباس زیر نرو که خودت نمیتونی وایسی و به مغازت نظارت داشته باشی و باید فروشنده خانم بگیری.

چرا خودش نمی تونه؟ فروشش کم می شه یا کلا نمی خرن؟ بابا تو شهرهای بزرگ دیگه دوران این حرف ها سر اومده. یا من اشتباه می کنم؟

YANMAR

Registered User
لایک‌ها
235
چرا خودش نمی تونه؟ فروشش کم می شه یا کلا نمی خرن؟ بابا تو شهرهای بزرگ دیگه دوران این حرف ها سر اومده. یا من اشتباه می کنم؟

جدیدا گیر میدن

بالا