برگزیده های پرشین تولز

من یه توضیح کلی در مورد گیاه ماری جوانا میخواستم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zobin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
ماریجوانا ، مخلوطی است از برگ خشک شده ، ساقه ، بزر و گل گیاه Cannabis ( حشیش )

برخلاف چیزی که گفته میشه که هیچ ضرری نداره و حتی از سیگار هم سالم تره باید بگم که 4 تا joint اندازه یه پاکت سیگار آسیب میرسونه ..

Sam_K

Registered User
لایک‌ها
88
پر خاصیت ترین گیاهی که بشر در طول دوران زیستش دیده

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
Cannabis اعتیاد آور نیست ..

sound.digital

Registered User
لایک‌ها
17
بذر شاهدانه را ماریجوانا میگوییند معروف به ماری جوانان هست ههه ههه.. که t.h.c. تولید میکنه t.h.c باعث میشه که مخ پرواز کنه.. از سیگار بهتره.. توی کشورهای اروپایی کسانی که افسردهگی دارن مصرف میکنن. به دو شکل کاشته میشه ساتیوا و ایندیکا.. یعنی در محیط خانه و یا در محیط جنگل ویا همان باغچه.... هرکی توضیح بیشتر خواست در خدمته دوستانه گل هستم..

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

sound.digital

Registered User
لایک‌ها
17
دوست از بذر شاهدانه اگه واست نژادش مهم نباشه میتونی از عطاری تهیه کنی اگه واست مهم باشه باید از خارج بیاری یا واست بفرستن

sound.digital

Registered User
لایک‌ها
17
ممنون
سلام دوست عزیز ماریجوانا 2 مدل هست.. ساتیوا و اندیکا.. این دو مدل نژادهایه زیادی دارن و این نژرادها به 2 مدل کاشت تقسیم میشن indoor و oudoor حالا یعنی چی اندور در داخل آژارتمان رشد میکند با نور مصنوعی و اودور در حیاط و باغچه یا محیط باز رشد میکند.. indoorها 45.50 روزه وارد فاز گلدهی میشوند و اودور ها 4 ماه تول میکشه.. اما این گیاه 1 ساله هست.. که بعضی ها شیطونی میکنن از این گیاه استفاده میکنن برای فضا رفتن.. با این گیاه بیشتر مریضی هارا خوب میکنن یعنی جنبه پزشکی داره و استفاده درست از این گیاه مفید میباشد

Last edited:

sound.digital

Registered User
لایک‌ها
17
ماریجوانا ، مخلوطی است از برگ خشک شده ، ساقه ، بزر و گل گیاه Cannabis ( حشیش )

برخلاف چیزی که گفته میشه که هیچ ضرری نداره و حتی از سیگار هم سالم تره باید بگم که 4 تا joint اندازه یه پاکت سیگار آسیب میرسونه ..
دوست عزیز حشیش اصلا با ماریجوانا فرق داره.. 10 مدل مواد را باهم قاتی میکنن که حشیش به دست میاد.. اما ماریجوانا هم 1 قسمتی از اون 1 مدل هست.. ماریجوانا با حشیش فرق زیادی دارن

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
این دوست عزیزمون @sound.digital یادمه همیشه در تاپیک های درباره Weed و اینا فعال بودن :D
کم فعالیت می کنن ؛ اما خوب فعالیت می کنن
ممنون از اطلاعاتشون ؛ استفاده کردیم ...

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
یعنی برم عطاری بگم تخم شاهدونه میخوام ؟ :D

من که دارم گوجه و فلفل رو کاشتشونه امتحان میکنم بزا ماری هم امتحان کنم :general601:

sound.digital

Registered User
لایک‌ها
17
این دوست عزیزمون @sound.digital یادمه همیشه در تاپیک های درباره Weed و اینا فعال بودن :D
کم فعالیت می کنن ؛ اما خوب فعالیت می کنن
ممنون از اطلاعاتشون ؛ استفاده کردیم ...
سلام دوست عزیز خیلی ممنون از نظر شما شما لطف دارین آخه بعضیها در سایتها که نام نمیبرم مطلب اشتباهی به دوستان میدهند که درست نیست این کار

sound.digital

Registered User
لایک‌ها
17
یعنی برم عطاری بگم تخم شاهدونه میخوام ؟ :D

من که دارم گوجه و فلفل رو کاشتشونه امتحان میکنم بزا ماری هم امتحان کنم :general601:
سلام دوست عزیز بله اما تخم شاهدانه خام باید بگیری.. دوست عزیزم کشت ماریجوانا به سادگی که میگین نیست.. فقط اینو بگم بهت بگم باید واسه کاشت بذر اورجینال تهیه کنی که شرکتش آمستردامه.. این 5٪ راه مفیده تا برسی به 100٪ خیلی کار داره.. که عرض کردم از سایتها
مفیدی به دست نمیاری همش تجربه بهت میگه روش کاشت ماریجوانا چگونه میباشد..

greenliving

Registered User
لایک‌ها
265
یک کیلو سید یا همون بذر افغان هزار میگیری
بهار راه میفتی اطراف شهر هر صد متر یک دونه میکاری
تا اگر نر بود گرده به ماده ها نرسه
قشنگ نقشش رو هم تو ذهنت نگه ددار
تو کندم زار و یونجه کاری ..............
خلاصه سر وقت گونی بر میداری میری گلهاش رو میکنی
راستی کمی هم برا من برفرست
برا خودم نمیخواهم
برا مریض میخوام:confused:

sound.digital

Registered User
لایک‌ها
17
یک کیلو سید یا همون بذر افغان هزار میگیری
بهار راه میفتی اطراف شهر هر صد متر یک دونه میکاری
تا اگر نر بود گرده به ماده ها نرسه
قشنگ نقشش رو هم تو ذهنت نگه ددار
تو کندم زار و یونجه کاری ..............
خلاصه سر وقت گونی بر میداری میری گلهاش رو میکنی
راستی کمی هم برا من برفرست
برا خودم نمیخواهم
برا مریض میخوام:confused:
سلام دوست عزیز شما تضمین میکنید بذر افغان کش هست؟ من برای مبتدی ها میگم از عطاری خریداری کنن اما حرفه ای ها که کاشت خوب بلد هستن باید بذر اورجینال بگیرن.. بذر های که عطاری میفروشه OUDOOR هست دوستا یعنی داخل منزل نمیشه کاشت اگر داخل منزل میخوای بکارین باید بذر INDOOR تهیه کنید.. ببخشید واقعا خیلی باحال بود اون صد متری که گفتی کسی بخواد 20 تا بوته داشته باشه باید 2000 هزار متر زمین اونم به طور طولی داشته باشه نه عزیزم اشتباه اطلاعات ندین لطفا..دوستان شما باید تو فاز 2 گیاهو تشخیص بدین گیاه نر هست یا ماده.. نر ها به درد اون کاری که شما میخواهید فکر نکنم بخوره.. پس نر هارو بندازید دور فقط ماده هارو نگر دارین.. به فاصله 1 متر از هم جدا بکارید..
درضمن دوست عزیز seed اوجینال یا همون بذر نژاد هایه زیاد داره

Last edited:

kamyaralpha

Registered User
لایک‌ها
57
با یه ساقی محترم آشنا شید بذر رو از اکثرشون میشه تهیه کرد

sound.digital

Registered User
لایک‌ها
17
ممنون
دوست عزیز شما داخل منزل میخوای بکارید یا در محیط باز؟ اگه داخل هست شما یه لامپ فتوسنتز نیاز دارید حالا فتوسنتز چه لامپی هست؟ فتو سنتز لامپی هست که نور مورد نیاز گیاه شما را بهش میدهد.. این لامپ دارای uv هست حالا یووی چی هست همان به زبان ما میشه فتوسنتز.. خوب شما باید لامپی تهیه کنید که فتو سنتز داشته باشه.. و یه باکس لازم داری چون باید گیاه تنظیم نورش رویه 18/6 باشه و کود مایع مولتی و کود مایع برای گل دهی.. و خاکی که با شن و ماسه و کوکوپیت و پرلیت مخلوط باشه.. و PH سنج و رطوبت سنج و دماع سنج .. PH خاک شما برای کشت باید 6/0 یا6/5 باشه از آب کلر دار استفاده نکن.. اینا توضیحات کلی بود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا