برگزیده های پرشین تولز

کسب در امد روزانه 15 هزار تومان!

criss21

Registered User
لایک‌ها
40
با سلام خدمت دوستان
من عضور تازه وارد هستم 19 سال دارم و این اولین پست من هست
خدمتتون عرض کنم که توی گنجینه ی سپهر بانک صادرات یک حساب باز کردن به مدت پنج سال به این صورت که هر ماه حدود 180-200 تومن به این حساب واریز میکنم که با سود سالیانه 15% تا اخر پنج سال که از دانشگاه در بیام و بخام برم سربازی ( که البته با بند (پ) میرم امریه) یه سرمایه 17-18 میلیونی داشته باشم

حالا یه سوال اساسی داشتم!
اونم اینکه از بچه ها شنیدم که به دلیل بالا بودن نرخ تورم در کشور ما حدود 20 تا 30 درصد بهتره که با پولی که داریم ملک بخریم مثله زمین یا طلا که البته برای من که هنوز هیچ سرمایه ایی ندارم مقدور نیست! ولی تا به الان سرمایه من 620 هزار تومن هست که ماهیانه از طرف بانک سود روش میاد
حالا سوال اصلیه من اینه که با این پولی که دارم چطور میتونم روزی 15 هزار تومن در امد داشته باشم؟ یعنی با این پولم که 620 تومن هست کاری کنم که روزانه 15 هزار تومن در امد داشته باشم؟
البته بع ذهن خودم فعلا این راه خطور کرده که میتونم شارژ ایرانسل به صورت عمده خریداری کنم با با قیمت 2100 یا 2200 یا یچیزی که به نفعم باشه بفروشم اما این کار خیلی زمان بر هست تا بخام 15000 تومن روزی در بیارم

لطفا دوستان راهنمایی کنن هر راه ممکن علاوه بر این سرمایه ی 620 تومنی که دارم! بتونم روزانه بین 12 تا 15 هزار تومن در امد داشته باشم؟؟ ممنون میشم از همتون

راستی طرح سپرده ی طلای بانک صادرات به چه صورت هست؟ تا جایی که من میدونم میتونیم معادل حداقل 5 گرم طلای 14 عیار برابر با 250 هزار تومن طلا بخریم و از تغییرات قیمت طلا بهره ببریم ایا به صرفه هست؟البته چیز زیادی نمیدونم اگه کسی از دوستان منو کاملا روشن کنه واقعا ممنون میشم!

Last edited:

alakdolak

Registered User
لایک‌ها
101
یک فروشگاه درست کن تو جنس بریز بازار یاب هم پیدا کن :guitar:

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
با سلام خدمت دوستان
من عضور تازه وارد هستم 19 سال دارم و این اولین پست من هست
خدمتتون عرض کنم که توی گنجینه ی سپهر بانک صادرات یک حساب باز کردن به مدت پنج سال به این صورت که هر ماه حدود 180-200 تومن به این حساب واریز میکنم که با سود سالیانه 15% تا اخر پنج سال که از دانشگاه در بیام و بخام برم سربازی ( که البته با بند (پ) میرم امریه) یه سرمایه 17-18 میلیونی داشته باشم

حالا یه سوال اساسی داشتم!
اونم اینکه از بچه ها شنیدم که به دلیل بالا بودن نرخ تورم در کشور ما حدود 20 تا 30 درصد بهتره که با پولی که داریم ملک بخریم مثله زمین یا طلا که البته برای من که هنوز هیچ سرمایه ایی ندارم مقدور نیست! ولی تا به الان سرمایه من 620 هزار تومن هست که ماهیانه از طرف بانک سود روش میاد
حالا سوال اصلیه من اینه که با این پولی که دارم چطور میتونم روزی 15 هزار تومن در امد داشته باشم؟ یعنی با این پولم که 620 تومن هست کاری کنم که روزانه 15 هزار تومن در امد داشته باشم؟
البته بع ذهن خودم فعلا این راه خطور کرده که میتونم شارژ ایرانسل به صورت عمده خریداری کنم با با قیمت 2100 یا 2200 یا یچیزی که به نفعم باشه بفروشم اما این کار خیلی زمان بر هست تا بخام 15000 تومن روزی در بیارم

لطفا دوستان راهنمایی کنن هر راه ممکن علاوه بر این سرمایه ی 620 تومنی که دارم! بتونم روزانه بین 12 تا 15 هزار تومن در امد داشته باشم؟؟ ممنون میشم از همتون

راستی طرح سپرده ی طلای بانک صادرات به چه صورت هست؟ تا جایی که من میدونم میتونیم معادل حداقل 5 گرم طلای 14 عیار برابر با 250 هزار تومن طلا بخریم و از تغییرات قیمت طلا بهره ببریم ایا به صرفه هست؟البته چیز زیادی نمیدونم اگه کسی از دوستان منو کاملا روشن کنه واقعا ممنون میشم!

چه کاری بلدی؟؟؟؟
مهارت ها؟
زمان های فراغت؟

criss21

Registered User
لایک‌ها
40
چه کاری بلدی؟؟؟؟
مهارت ها؟
زمان های فراغت؟

البته درس و دانشگاه برام خیلی مهمه و هرچی اینکار کمتر وقتمو بگیره بهتره یا اگر ممکنه کلا وقتمو نگیره!
مثلا میتونم توی یه مغازه ساندیچی شریک بشم و روزانه 15 هزار تومن از در امدش رو به من بده!!! و من هفته ایی یه مقدار لازم رو برای خرید مواد اولیه بهش کمک کنم!! اینطوری اصلا وقتم گرفته نمیشه در واقع با خود پول بتونم پول در بیارم بهتر میشه ولی حالا هرچی پیشنهاد بدید ممنون میشم دوستان با وفا زیاد دارم

abbasss

Registered User
لایک‌ها
5

دوست عزیز قبل از هر صحبتی پیشنهاد میکنم بجای اینکه پولتون رو تو بانک پس انداز کنید بریزید دور بهتره. با این تورم 35 درصدی که وجود داره بهره 15 درصدی!!!!! خودتون میتونید قضاوت کنید که سود میکنید یا ضرر.

اما اینکه با این مقدار سرمایه چکار کنید کمی سخته بخصوص اینکه انتظار 15 هزار سود روزانه رو داشته باشید.

دقیقا بفرمایید بیشتر تو چه زمینه هایی آشنایی دارید تا بهتر نظر داد.

موفق و شاد باشید

criss21

Registered User
لایک‌ها
40
دوست عزیز قبل از هر صحبتی پیشنهاد میکنم بجای اینکه پولتون رو تو بانک پس انداز کنید بریزید دور بهتره. با این تورم 35 درصدی که وجود داره بهره 15 درصدی!!!!! خودتون میتونید قضاوت کنید که سود میکنید یا ضرر.

اما اینکه با این مقدار سرمایه چکار کنید کمی سخته بخصوص اینکه انتظار 15 هزار سود روزانه رو داشته باشید.

دقیقا بفرمایید بیشتر تو چه زمینه هایی آشنایی دارید تا بهتر نظر داد.

موفق و شاد باشید

خیلی ممنون
هدف من از روزانه 15 هزار تومن این هست که ماهیانه 360 تومن بتونم روی سرمایه هام جمع کنم یعنی همون گنجینه سپهر بانک صادرات چون تازه اول راه اگه بتونم این پس انداز رو داشته باشم تا پایان دوران تحصیلم( حدود 4 تا 5 سال) حدود 30 میلون سرمایه دارم حالا از این 15 تومن روزانه ماهی 90 تومن هم خرج خودم میشه( روزی 15 تومن ماهیانه 450 تومن که 360 تومن قست میدم) که البته از سرمم هم زیاده چون وضع خونوادگی انچنان بدی ندارم بصورتی که اگه ولخرجی نکنم و خرید هایه خونه هم که دست خودمه درست خرج کنم ماهی بین 200 تا 250 پول تو دستتم میره اما میخام روی پایه خودم واسم و بشتر به فکر تحقق 30 میلیونی برای 5 سال اینده هستم و اینکه ماهیانه 90 تومن یه چیزی توی تحش برامون بمونه -- البته با این وضعی که من دارم پیش میرم تا اخر امسال سرمایه ایی که دارم به 1.5 میلیون میتونه برسه!

البته این رو هم اضافه کنم که من دانشجو هستم و اصلا تمایل ندارم برای کسب در امد و جمع کردن سرمایه وقتم رو بگیرم و بیشتر وقتم رو روی درسم میرازم (اخه دانشگاه پیام نور هستم حتما میدونید اینجا مثه دانشگاه ازاد نیست که جزو 20 صفحه ایی بمون بدن. کتابامون 500 صفحه هست و سوالات هم از تهران میاد! کلا دهنم سرویسه با 18 واحد)

criss21

Registered User
لایک‌ها
40
یذره واضحتر بهتون بگم که روزانه به 12 تا 15 هزار درامد نیاز دارم چون میتونم ماهیانه 360 تومن روی سرمایه های 5 ساله بانک صادرات اضاف کنم که با این حساب میتونم بعد از پنج سال (بعد از پایان تحصیل) به سرمایه ایی 30 میلیونی تبرسم که هدف اصلیه من همینه
پس هدف من داشتن 30 میلیون سرمایه بعد از پایان دوران تحصیلم هست حالا اگر روزانه 12 تومن در امد داشته باشم ماهی 360 تومن میتونم قسط بدم که این قست برابر با 60 قسط ( در طول 5 سال به صورت ماهیانه) که در اخر به 30 میلیون تبدیل میشه!(در طرح کنجینه ی سپهر) اما اینکه میخام از 12 تومن بیشتر درامد داشته باشم حدود متوسط 15 تومن روزانه برای این هست که وقتی قسط میدم چیزی حدود 90 تومن برای خودم بمونه که با این اوصاف 90 تومن خرج خودم کنم که گفتم تقریبا از سرم هم زیاده!

فعلا بهتیرین راهی که به ذهنم رسیده اینه که شارژ ایرانسل رو به صورت عمده ( چون توی تعداد بالا زیر قیمت بازار به فروش میرسه!) حدود 1800 خریداری کنم به تعداد 75 و این ها رو با قیمت 2000 به تعداد 75 بفروشم به صورت 15 تایی به مغازه هایی که باهاشون از قبل هماهنگی میکنم که با این حساب با فروش روزانه 75 عدد ایرانسل روزانه 15000 تومن در امد در میاد که فکر نمیکنم بیشتر از 2 ساعت وقتم رو توی یک روز بگیره!!

لطفا اگر کسی از قیمت دقیق شارژ 2000 هزار تومنی ایرانسل به صورت عمده (حداقل تعداد>!)خبر داره اطلاعاتی رو در اختیارمون قرار بده. ممنون میشم

abbasss

Registered User
لایک‌ها
5
یذره واضحتر بهتون بگم که روزانه به 12 تا 15 هزار درامد نیاز دارم چون میتونم ماهیانه 360 تومن روی سرمایه های 5 ساله بانک صادرات اضاف کنم که با این حساب میتونم بعد از پنج سال (بعد از پایان تحصیل) به سرمایه ایی 30 میلیونی تبرسم که هدف اصلیه من همینه
پس هدف من داشتن 30 میلیون سرمایه بعد از پایان دوران تحصیلم هست حالا اگر روزانه 12 تومن در امد داشته باشم ماهی 360 تومن میتونم قسط بدم که این قست برابر با 60 قسط ( در طول 5 سال به صورت ماهیانه) که در اخر به 30 میلیون تبدیل میشه!(در طرح کنجینه ی سپهر) اما اینکه میخام از 12 تومن بیشتر درامد داشته باشم حدود متوسط 15 تومن روزانه برای این هست که وقتی قسط میدم چیزی حدود 90 تومن برای خودم بمونه که با این اوصاف 90 تومن خرج خودم کنم که گفتم تقریبا از سرم هم زیاده!

فعلا بهتیرین راهی که به ذهنم رسیده اینه که شارژ ایرانسل رو به صورت عمده ( چون توی تعداد بالا زیر قیمت بازار به فروش میرسه!) حدود 1800 خریداری کنم به تعداد 75 و این ها رو با قیمت 2000 به تعداد 75 بفروشم به صورت 15 تایی به مغازه هایی که باهاشون از قبل هماهنگی میکنم که با این حساب با فروش روزانه 75 عدد ایرانسل روزانه 15000 تومن در امد در میاد که فکر نمیکنم بیشتر از 2 ساعت وقتم رو توی یک روز بگیره!!

لطفا اگر کسی از قیمت دقیق شارژ 2000 هزار تومنی ایرانسل به صورت عمده (حداقل تعداد>!)خبر داره اطلاعاتی رو در اختیارمون قرار بده. ممنون میشم

نه برادر اینطور نیست.قیمت کارت شارژ اگه دیگه خیلی زور بزنی 1850 است البته بصورت عمده، که چون بودجه شما خیلی کمه بیشتر از 1900 هم تمام میشه.
امیدوارم موفق باشید.
شب خوش

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوست من من متوجه نمی شم . شما فکر کنم کمی داستان بازار کار و میزان سرمایه و سایر قضایا رو متوجه نشدی ! 620 هزار تومن دارید می خواید 15 هزار تومن در روز !!!!!! سود کنید ... یعنی 450 هزار تومن در ماه !!؟ یعنی چیزی حدود 70 درصد در ماه :eek: تازه وقتتون رو هم نگیره اون کار ؟ کمی واقع بینی هم بد نیست .

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
شما ظاهرا تو اين كشور زندگي نميكنين ... 600 تومن ميخواين بزارين وسط كار و بار هم اصلا مهم نباشه .. دست به دستگاه هم نزنين ... هلو برو تو گلو !!!

الان مردم واسه دوزار ده شاهي كه از تو صف سكه درميارن فك و دندون همرو پياده ميكنن ... شما ميخوان روزي 15 تومن بگيرين بدون هيچ حركتي ؟!!

كيمياگراي زمان قديم هم چنين فكرهايي نميكردن .!!‌ بنظرم ميومد مردم ايرون افسرده ان حالا خيال باف هم اضافه ميكنم بهش

criss21

Registered User
لایک‌ها
40
نه برادر اینطور نیست.قیمت کارت شارژ اگه دیگه خیلی زور بزنی 1850 است البته بصورت عمده، که چون بودجه شما خیلی کمه بیشتر از 1900 هم تمام میشه.
امیدوارم موفق باشید.
شب خوش

خیلی ممنون اگه حدود 1800 پام دربیاد خوب میشه!
میتونم حدود 150 تا کار شارژ بخرم که میشه 270 هزار که اگه بتونم اونارو 1900 بفروشم میشه 285 تومن که با این وجود روزانه 15 هزار تومن سود دارم! بیشتر از 2 ساعت هم وقتم نمیگیره!! اخه خیلی مغازه هارو میشناسم توی محل خودمون که کارت شارژ 2 تومنی میخرن 2.200 میفروشن با همچین فروشنده هایی کنار میام روزانه 8 تا مغازه که 20 تا ایرانسل ازم بخرن کارم راه میفته

دوست من من متوجه نمی شم . شما فکر کنم کمی داستان بازار کار و میزان سرمایه و سایر قضایا رو متوجه نشدی ! 620 هزار تومن دارید می خواید 15 هزار تومن در روز !!!!!! سود کنید ... یعنی 450 هزار تومن در ماه !!؟ یعنی چیزی حدود 70 درصد در ماه :eek: تازه وقتتون رو هم نگیره اون کار ؟ کمی واقع بینی هم بد نیست .

داداش جوینده یابنده است - اگه حرفایی که بالا میزنم درست باشه دقیقا 70% در ماه سود اوری میشه فقط 2 ساعت در روز وقتم رو میگیره

اگر کسی اصلاعات دقیقی از قیمت خرید عمده ایرانسل داره ممنون میشم !

دوستان لطفا تاپیک رو کاملا بخونید من نگفتم حتما با 620 تومن میخام این کارو کنم شما هر روشی که به ذهنتون میره رو بگید ممنون میشم حتی اگر اون کار وقت گیر هم باشه اخه فقط خودم نیستم دوستان دیگه ایی هم که شاید شرایط کاری بدرد اونها بخوره

ممنون از همه تا اینجا

avan

Registered User
لایک‌ها
207
شما با 6 میلیون و 200 هزار تومن هم به همچین رقمی که در روز 15 هزار تومن گیرتون بیاد نمیرسید....شک نکنید.....اگر هم برسید مقطعی هست.
شارژ 2000 هم زیر 1930 هم گیر نمیاد چه برسه به 1800.

criss21

Registered User
لایک‌ها
40
شما با 6 میلیون و 200 هزار تومن هم به همچین رقمی که در روز 15 هزار تومن گیرتون بیاد نمیرسید....شک نکنید.....اگر هم برسید مقطعی هست.
شارژ 2000 هم زیر 1930 هم گیر نمیاد چه برسه به 1800.

پس اگه حساب کنم 1950 اونوقت با 50 تومن سود بفروشم باید 300 تا کارت شارژ بخرم که میشه 585 تومن حالا اگه بتونم این 300 تا رو 10 - 15 تا مغازه دار بفروشم که 40 تاش رو مغازه ی بغل خونمون میخره 40 تاش رو هم برا بوفه دانشگاه که 2000 تومن بفروشم میشه 600 تومن که بااین وجود 15 تومن روزانه درامد دارم سرو کله زدن با هر مغازه هم 10 دقیقه وقت بگیره کلا میشه 2.5 ساعت حالا شما بگو 3 ساعت کار در روز

حرفم درست هست؟

من برم طرف دوستم که نمایندگی ارانسل داره ببینم میتونم کمتر از 1950 ازش بخرم یا نه! ممنون از همه ی دوستان هنوز هم منتظر جواب هاتون هستم

jomong777

Registered User
لایک‌ها
129
برو وایسا یه موسسه درس بده .
روزی 15 در میاری
البته اگه سطح علمی خوبی داری و می تونی درس بدی ؟؟؟؟؟

mhsnrah

Registered User
لایک‌ها
41
:lol:
روزنامه خراسان نوشت:

گفته مي شود با افزايش تب خريد سکه از شعب منتخب بانک ملي، مشتريان پرو پا قرص سکه در برخي شهرهاي غرب کشور براي کسب سود بيشتر به استخدام کارگران داراي کارت ملي اقدام مي کنند.

اين افراد با پرداخت 30هزارتومان به کارگري که او را تنها از اوايل صبح تا ظهر به کار گرفته اند، بيش از 200 هزار تومان در روز درآمد کسب مي کنند.
http://www.karmandnews.ir/shownews.aspx?ID_News=23215

criss21

Registered User
لایک‌ها
40
روزی 15 در میاری

چه موسسه ایی؟
چه میشه درس داد؟
البته من که کارت پایان خدمت ندارم! بدون کارت پایان خدمت هم میشه؟

Last edited:

alakdolak

Registered User
لایک‌ها
101
نوشته اصلی توسط jomong777
روزی 15 در میاری
کدوم موسسه همینطوری یلخی بدونه رزومه کاری و .... مدرس میگیره مگه کشکه؟

jomong777

Registered User
لایک‌ها
129
چه موسسه ایی؟
چه میشه درس داد؟
رفیقای من درس میدن . نیازی به پایان خدمت نیست . موسسه های مختلف تدریس دروس دبیرستان و هنرستان و ... هر چیزی که بلدی . اولش حقوقت کمه ولی با کمی تلاش بالا میره . یکی از دوستام دیفرانسیل درس میده . یه کتاب گل واژه بگیر با یه جزوه . میری سر کلاس از رو جزوه درس میدی بعد چند تا مثال حل میکنی . یه تمرین هم میدی برای جلسه ی بعد . از بین شاگردات و دوستاشون هم شاگرد خصوصی گیر میاری و از اون طریق هم کسب درآمد میکنی .

alakdolak

Registered User
لایک‌ها
101
چه موسسه ایی؟
چه میشه درس داد؟
پیشنهاد میکنم با توجه به سرمایت و همچنین وقتت کلا بیخیال بشی برو همون درست رو بخونی عمو جون

بالا