برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد ماهیانه از سایت باکس 14

msafari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام به دوستای گلم
امیدوارم حالتون خوب باشه.
میخوام بهتون یه سایتی رو معرفی کنم که میتونید با یکم صرف وقت ماهیانه سیصد هزار تومان را براحتی اونم فقط با کلیک کردن بدست بیارید.
خب حتما میپرسید این چه جور سایتیه که پول میده؟
ببینید این سایت یک سایت تبلیغاتی جهانی است که آگهی شرکت های دیگر را برای افزایش بازدید و افزایش رتبه الکسا در گوگل را نمایش می دهد که شما بابت مشاهده آگهی ها پولی بدست میارید.
روش های کسب درآمد در این سایت:
1)کسب درآمد از طریق کلیک کردن و مشاهده آگهی ها
2)کسب درآمد از طریق پاپ آپ
3)کسب درآمد از طریق بازدید خودکار
4)کسب درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی
5)کسب درآمد از طریق سرمایه گذاری
و..............
خب بعد کلیک بر روی لینک ثبت نام زیر وارد سایت شده و فرم ثبت نام را پر كنید.
توجه:در فرم ثبت نام تاریخ تولد را به میلادی بنویسید مثلاً 1370=1991
ضمناً شماره شبای کارت بانکی تان را بدون IRوارد کنید.
پرداخت درآمد شما از طریق تمامی کارت های بانکی مهیاست.
پس اگر نمیخواهید وقت خود رو در اینترنت تلف نکنید و با صرف فقط یک یا دو ساعت به درآمد مناسبی به عنوان شغل دوم برسید همین الان ثبت نام کنید.
همچنین در صورت سرمایه گذاری سود شما به صورت روز شمار با نرخ 12%ساعت دوازده هر شب به حسابتان واریز میشود.
لینک ثبت نام
برای آشنایی با انواع روش های کسب درآمد از اینترنت به وبلاگ ما سری بزنید:
www.milyoner98.mihanblog.com

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
در ازای نمایش یا کلیک بر روی هر بنر چند میده؟

majids5

Registered User
لایک‌ها
498
خودتون استفاده کردید؟

msafari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام دوست عزیز
کلیک بر روی هر اگه آگهی چهارده تومن

hassannak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دوستان گول نخورید
من دو سال پیش تو خیلیاشون عضو بودم کار هر روزم هم دیدن این تبلیغات بود ولی دریغ از یه ریال مخصوصا تو او سایت ها باکس مثل توباکس ملی باکس باکس 20 باکس 24 و ... حدودا بیستا بودن یکی از مدیران انجمن وردپرس فارسی بهم گفت وقت خودتو با این سایت ها هدر نده که پولی دستت نمیاد ولی گوش نکردم ... خریت کردم ... حدود سیصد هزار تومن هم تو همشون خرج کردم ... اخر دست هم یا سایت ها بشته میشدن یا فیلتر ...
پول در میومد از زیر مجموعه ها ولی واریزی نداشتن باید تبلیغات میخریدی از خود سایت به قیمت بالا تو سایت توباکس 50 هزار نفر عضو بودن کلاهبرداری کرد رفت ناکس نامرد اخرشم که فیلتر شدن سایتاش
تو سایت جهانیش هم که انباکس دات کام هست هم عضو بودم ولی اون بدتر بود
تو رو خدا اکی وقتتون را تلف نکنید ...
از من بازنده درس عبرت بگیرین

msafari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دوستان گول نخورید
من دو سال پیش تو خیلیاشون عضو بودم کار هر روزم هم دیدن این تبلیغات بود ولی دریغ از یه ریال مخصوصا تو او سایت ها باکس مثل توباکس ملی باکس باکس 20 باکس 24 و ... حدودا بیستا بودن یکی از مدیران انجمن وردپرس فارسی بهم گفت وقت خودتو با این سایت ها هدر نده که پولی دستت نمیاد ولی گوش نکردم ... خریت کردم ... حدود سیصد هزار تومن هم تو همشون خرج کردم ... اخر دست هم یا سایت ها بشته میشدن یا فیلتر ...
پول در میومد از زیر مجموعه ها ولی واریزی نداشتن باید تبلیغات میخریدی از خود سایت به قیمت بالا تو سایت توباکس 50 هزار نفر عضو بودن کلاهبرداری کرد رفت ناکس نامرد اخرشم که فیلتر شدن سایتاش
سلام دوست من
سایت باکس 14 یک سایت معتبر و جهانی به مدیریت آقای پارسایی است.
من قبول دارم الان باکس های زیادی هست که بعد یه مدت کوتاهی بسته میشن اما اشتباه از خود شماست.شما اول باید به سوابق سایت و مهمتر از اون مدیریت اون توجه کنید نه اینکه همین جوری تو هر سایتی عضو شوید.من الان از سایت باکس چهارده که پنج زیر شاخه داره تا الان دویست هزار تومن برداشتی داشتم چون مدیریت معتبری چون آقای پارسایی داره. ببین دوست من تو ایران فقط چند سایت معتبر کلیکی هست که تعدادش به تعداد انگشتان دست میرسه که یکی از اونا باکس چهارده با پنج زیر شاخه است.من نمیگم حرفامو باور کن تو در باکس چهارده فعالیت کن حتی یه ریال هم سرمایه گذاری نکن من بهت قول میدم پشیمون نمیشی چون درآمد خوبی داره.ضمنا سایت باکس چهارده یک سایت با سوابق جهانی است که میتونی تو اینترنت بخونی.
پس نباید تو هر سایتی فعالیت کرد مگر مدیریت فعال و معتبر داشته باشه مثل باکس 14

msafari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بله استفاده کردم
کسب درآمد ماهیانه از سایت باکس 14
سلام به دوستای گلم
امیدوارم حالتون خوب باشه.
میخوام بهتون یه سایتی رو معرفی کنم که میتونید با یکم صرف وقت ماهیانه سیصد هزار تومان را براحتی اونم فقط با کلیک کردن بدست بیارید.
خب حتما میپرسید این چه جور سایتیه که پول میده؟
ببینید این سایت یک سایت تبلیغاتی جهانی است که آگهی شرکت های دیگر را برای افزایش بازدید و افزایش رتبه الکسا در گوگل را نمایش می دهد که شما بابت مشاهده آگهی ها پولی بدست میارید.
روش های کسب درآمد در این سایت:
1)کسب درآمد از طریق کلیک کردن و مشاهده آگهی ها
2)کسب درآمد از طریق پاپ آپ
3)کسب درآمد از طریق بازدید خودکار
4)کسب درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی
5)کسب درآمد از طریق سرمایه گذاری
و..............
خب بعد کلیک بر روی لینک ثبت نام زیر وارد سایت شده و فرم ثبت نام را پر كنید.
توجه:در فرم ثبت نام تاریخ تولد را به میلادی بنویسید مثلاً 1370=1991
ضمناً شماره شبای کارت بانکی تان را بدون IRوارد کنید.
پرداخت درآمد شما از طریق تمامی کارت های بانکی مهیاست.
پس اگر نمیخواهید وقت خود رو در اینترنت تلف نکنید و با صرف فقط یک یا دو ساعت به درآمد مناسبی به عنوان شغل دوم برسید همین الان ثبت نام کنید.
همچنین در صورت سرمایه گذاری سود شما به صورت روز شمار با نرخ 12%ساعت دوازده هر شب به حسابتان واریز میشود.
ببینید دوستان من سایت باکس چهارده یک سایت معتبر و دارای سابقه جهانی به مدیریت آقای پارسایی است.الان سایت های کلیکی زیادی در این زمینه فعالیت می کنند اما سایت های معتبر فقط به تعداد انگشتان دست میرسه.یکی از این سایت های معتبر سایت باکس چهارده است که میشه درآمد خوبی از اون بدست آورد.من خودم تا الان دویست هزار تومان از باکس 14 درآمد داشتم اونم تو یه ماه.
شما تو این سایت فعالیت کنید من بهتون قول میدم پشیمون نمیشید.
الان نمیشه تو هر سایتی فعالیت کرد مگر اینکه سایت دارای مدیریت فعال و مطمئنی مثل باکس 14 داشته باشه.
ضمناً باکس 14 دارای سابقه جهانی است که میتونید تو اینترنت بخونید.
شاخه های باکس 14:
1)سایت دات نت
اولین شاخه و سایت گروه جهانی باکس 14 دات نت است که میتونید از لینک زیر ثبت نام کنید :
لینک ثبت نام
2)دات ارگ
دومین سایت باکس 14 سایت دات ارگ میباشد.
آدرس ثبت نام:
لینک ثبت نام
3)سایت دات کام
این سایت یک سایت جهانی به زبان انگلیسی می باشد که این خود سند معتبری بر جهانی بودن این سایت میباشد.
لینک ثبت نام
4)سایت دات آی آر
این سایت باکس چهارده به تازگی فعالیت خود را شروع کرده و دارای آگهی های 11و22و33تومانی می باشد.شما از این سایت فقط با مشاهده آگهی ها 286تومان بدست میارید و چون حداقل برداشت سایت دو هزار تومان است میتونید تو یه هفته برداشت بزنید اونم فقط با کلیک. اگه فعالیت زیادی داشته باشید مثلا زیر مجموعه بدست بیارید درآمد شما خیلی بیشتر خواهد بود.
لینک ثبت نام
5)آخرین سایت باکس چهارده دات بیز
آخرین سایت گروه جهانی باکس 14 دات بیز است.
این سایت در زمینه تبلیغات گوگل فعالیت میکند و به تازگی فعالیت خود را شروع کرده است.
لینک ثبت نام

برای آشنایی با انواع روش های کسب درآمد از اینترنت به وبلاگ ما سری بزنید:
www.milyoner98.mihanblog.com

sergio7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
خیالتون راحت اینم مثل بقیس، شما هم یک کاربر هستید دارید زیر مجموعه جمع میکنید !! بهتون پیشنهاد میکنم وقت خودتون رو جای با ارزشتری صرف کنید

msafari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
خیالتون راحت اینم مثل بقیس، شما هم یک کاربر هستید دارید زیر مجموعه جمع میکنید !! بهتون پیشنهاد میکنم وقت خودتون رو جای با ارزشتری صرف کنید
سلام دوست من
من میدونم بیشتر دوستان از سایت های کلیکی خاطره خوبی ندارن اما باور کنید اشتباه از خود ماست.ما اول باید مدیر سایت کلیکی رو بشناسیم و سابقه پرداختی های سایت رو کنترل کنیم که آیا پرداختی هاش اپدیته یا نه.
باور کنید من تو همه سایت های کلیکی کار کردم اما بقران هیچ کدوم مثل باکس چهارده واسم درآمد زا نبوده.
چیزی هم نیس تو یه مدت کوتاهی با باکس چهارده کار کن بخدا پشیمون نمیشی حداقل پول اینترنتتو درمیاری.
مهمترین اولویت یک سایت تبلیغاتی مدیریت و پرداختی هاشه که باکس چهارده داره بهترین سایت کلیکی ایرانه.
باکس 14

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
سلام دوست من
من میدونم بیشتر دوستان از سایت های کلیکی خاطره خوبی ندارن اما باور کنید اشتباه از خود ماست.ما اول باید مدیر سایت کلیکی رو بشناسیم و سابقه پرداختی های سایت رو کنترل کنیم که آیا پرداختی هاش اپدیته یا نه.
باور کنید من تو همه سایت های کلیکی کار کردم اما بقران هیچ کدوم مثل باکس چهارده واسم درآمد زا نبوده.
چیزی هم نیس تو یه مدت کوتاهی با باکس چهارده کار کن بخدا پشیمون نمیشی حداقل پول اینترنتتو درمیاری.
مهمترین اولویت یک سایت تبلیغاتی مدیریت و پرداختی هاشه که باکس چهارده داره بهترین سایت کلیکی ایرانه.
باکس 14
بیهوده تر از این کار توی دنیا نیست یعنی چی بشینی تبلیغات نگا کنی بعدش چند نفر رو هم بکشونی تو این کار

shianet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست
دوستان گول نخورید
عزیز هر گردی که گردو نمیشه!!!!
سایتهای اسکم و کلاهبردار یکی دو ماه بیشتر فعال نیستن ولی این سایت باکس14 که در این تاپیک معرفی شده بیشتر از یک سال هست که فعالیت داره و پرداختهاش به روز هست اگه شما توی سایتهای دیگه ای ضرر کردی دلیل بر این نمیشه که این سایت هم کلاهبردار باشه شما که عضو این سایت نیستی و دریاتی نداشتی که با قاطعیت درموردش صحبت کنی توی سایتهای خارجی سایت نئوباکس 7 سال هست که داره فعالیت میکنه ولی خیلی سایتهای دیگه هستن که یک ماه نشده اسکم میشن .

msafari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بیهوده تر از این کار توی دنیا نیست یعنی چی بشینی تبلیغات نگا کنی بعدش چند نفر رو هم بکشونی تو این کار
نه دوست من این حرفو نگو.الان تو ایران 90درصد سایت های کلیکی اسکم میشن اما تو این ده درصد سایت های خوبی هستن که بیش از یکسال است که فعالیت میکنن و دارای مدیریت فعالی هستن مثل باکس 14 یا گروه جرقه ایرانی.
قبل از عضویت در هر سایتی اول مدیر سایتو بشناس بعد هم نگاه به پرداختی ها کن تا بروز باشن.
پس زود قضاوت نکن. من به همه دوستان میگم که از عضویت در باکس چهارده پشیمون نمیشن بهتون قول میدم.
باکس 14

sergio7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
دوست

عزیز هر گردی که گردو نمیشه!!!!
سایتهای اسکم و کلاهبردار یکی دو ماه بیشتر فعال نیستن ولی این سایت باکس14 که در این تاپیک معرفی شده بیشتر از یک سال هست که فعالیت داره و پرداختهاش به روز هست اگه شما توی سایتهای دیگه ای ضرر کردی دلیل بر این نمیشه که این سایت هم کلاهبردار باشه شما که عضو این سایت نیستی و دریاتی نداشتی که با قاطعیت درموردش صحبت کنی توی سایتهای خارجی سایت نئوباکس 7 سال هست که داره فعالیت میکنه ولی خیلی سایتهای دیگه هستن که یک ماه نشده اسکم میشن .
همین شما کاربر جدید که یهو از آسمون نازل شدید و اولین پستتون طرفداری از این سایت هست ،‌دقیقا شاهدی بر اصالت این سایت میکنه !!!!!!

hassannak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دیگه معروفتر از توباکس که نیست که بعد از مدتی کلاهبردار از اب در اومدن با 12 سایت زیر مجموعه مثل اسمان باکس و باکس زمین پاک و ... یا مثل باکس 24 یا باکس 20
شما میخای زیر مجموعه بگیری با این کارت که برات یه چیزی داشته باشه ؟ درسته
بابا ما خودمونم برای گرفتن زیر مجموعه هم وبلاگ زدیم و هم تو انجمن ها تبلیغ کردیم و این کارمون فقط باعث اون شد که یه عده دیگه ای هم وارد ماجرا بشن و الان عذاب وجدان دارم چون به 5 الی 6 نفر از دوستام خودم به صورت حضوری گفتم عضو بشین و کار کنین و همش بیهوده بود
این سایت هم مثل بغیه سایت هاس میدونم مثل توباکس سایت های زیر شاخه داره
شایدم دقیقا همون باشه با همون تیم مدیر کلاهبردار
بچه های که این نوشته را میخونن گول همچین سایت های را نخورن
کلاهبرداریه فقط همین

msafari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام
دوست عزیز آدم اگه عقل داشته باشه خودش راه درستو انتخاب میکنه پس بیهوده خودتو اذیت نکن.
لیست آخرین پرداختی های دات نت
اگه دوستان میخواین از آخرین پرداختی ها سایت باکس 14 آگاه شوید به آدرس زیر مراجعه کنید :
www.bux14.net/?v=poo
www.bux14.org/?v=poo

msafari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
ضمنا زوری که نیست شما دو هفته فعالیت کن انصافاً اگه پشیمان شدید اونوقت بیان این حرفا رو بگید.چون آخه میدونم پشیمون نمیشید.
باکس 14

hassannak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دقیقا درست میفرمایید
زوری نیست ما نصیحتخودمون را به عنوان یه بازنده در این ماجرا که ازمون کلاهبرداری شده و دیگه دستمون به پولمون نمیرسه گفتیم
عاقلان خود شاهد این ماجرا بودن سایت باکس 24 با حدود 100 هزار کاربر که یه سالم فعالیت کرد کلاهبرداری کردو رفت که سه سایت دیگه هم زیر شاخش بودن همونم تو سایتش پرداختی داشت گلم ولی معلوم نبودن کاربرانی که معرفی میکنه و 10 الی 20 هزار تومن بهشون میده واقعی هستن یا خودشون ساختن ...
سایت توباکس بزرگترین بود با اسکریپت خصوصی با حدود 4 الی 5 سال سابقه یهو جمع کرد و رفت اونم همینطوری بود
این که شما میگی دو هفته فعالیت فقط داری بچه ها را گم راه میکنی عزیز یا خودت مدیر سایتی یا از اعضا یا تازه کاری فقط میخواهی زیر مجموعه فعال جذب کنی
در حقیقت به شما هم چیزی نمیرسه
کلاهبرداری از این بهترنمیشه منم میتونم اسکریپتش را بخرم حدود 30 تومنه رو هاستم نصب کنم و از سایت های بزرگ تبلیغ بگیرم با یه کم هزینه کاربر جمع کنم هر چند اندک ولی بهشون چیزی ندم اونا هم دسشون به هیج جا بند نمیشه
این سایت را نگاه کن
http://abzar.shoperzfa.com/
پیج رنکش 2 هست با هزار بازدید در روز که ممکنه بعضیا مثل من گول ظاهرش را بخورن و خرید کنن ازش
دقیقا داخلش نوشته هزینه 5 هزار تومن بابت اسپمر ها نیست بلکه بابت کد سئو قالب هست
586818354703
این رمز فایل هاش رو پیکو فایل هست که باید 5 هزار تومن بدی تا برات ارسال بشه انصافا چند تا اسپمر اول سایت را دانلود کن ببین اینا فقط عکس و تصویر هستن ... بی همکس فقط داره ادمو گول میزنه نکبت
انصافا دانلود کن و ببین
کلاهبرداری تو اینترنت مثل اب خوردنه ... فقط باید اه و نفرین را به جون بخری :(:(:(:(:(:(

msafari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام
دوست من اول ببین شما اومدی تو هر سایتی ثبت نام کردی و بدون اینکه مدیرشو بشناسی فعالیت کردی.
بخدا منم قبول دارم تو ایران بیشتر سایت های کلیکی اسکم میشن اما درصد کمی هم هستن که انصافاً سایت خوبی برای کسب درآمد منطقی هستن از جمله باکس چهارده و مریتا و آر تی آر.
نام کاربری من msafari هست تو برو لیست پرداختی های باکس چهارده ببین من چقدر برداشت کردم.
باکس 14

hassannak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
داداش دمت گرم رک و پوس کنده بگو میخوای زیر مجموعه فعال جذب کنی ... یا خودت از صاحبان این سایت هستی
بلاخره از توباکس معروفتر نیست یا از باکس 24 یا ملی باکس
برو داداش فعالیت کن
من به عنوان یه زخم خورده نصیحتمو کردم دیگه کاری از دستم بر نمیاد
هر کی دلش خواست بره ثبت نام کنه و فعالیت کنه ولی اخرش میبینی ...
دوستان من حقیر نصیحتمو کردم به این سایت ها اعتباری نیست o_O
دیگه خودتون میدونید .... :general709:
دم همتون گرم برو بچ ;)

بالا