برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد از اپارات !!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
سلام

دیروز ایمیلی از صباویژن دریافت کردم که کانال شما در اپارات جز 50 کانال برتر شناخته شده و به همین منظور همکاری ریالی با شما شروع می کنیم و شماره تماس دادن

امروز زنگ زدم و گفتند به ازای نمایش بنر هایی که در اول ویدیو های من می زارن یه درصدی به من می رسه

اپاراتو این کارا !!! کسی مثل من کانال پر بازدید داشته همچین موضوعی براش پیش اومده ؟

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,514
جالبه ! میخوان درامدشون رو با شما تقسیم کنن بدون اینکه شما خواهنش بوده باشین ! فکر کنم باید به ایران امیدوار شد :general609:
اگه ممکنه لینک کانالتون رو بدید

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
کانال پربازدید ندارم.
اگر امکانش هست لینک کانالتون؟

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
دیروز صحبت های نهایی شد کانالم توی صبا ویژن اضافه شد و دیروز مشاهده ویدیو ها روز زده 4000 هزار اما درامد 0 نمی دونم قراره چطوری محاسبه بشه اینم بگم که امار کانالی که الان ثبت کردن روزانه 20 هزار تاس و این 4000 هزار نفر به عنوان کلیک ثبت شده یعنی کسانی که اگهی رو دیدن

اما کانال های من در اپارات اینهاست

aparat.com/appjet.ir
aparat.com/www.appjet.ir

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
دیروز صحبت های نهایی شد کانالم توی صبا ویژن اضافه شد و دیروز مشاهده ویدیو ها روز زده 4000 هزار اما درامد 0 نمی دونم قراره چطوری محاسبه بشه اینم بگم که امار کانالی که الان ثبت کردن روزانه 20 هزار تاس و این 4000 هزار نفر به عنوان کلیک ثبت شده یعنی کسانی که اگهی رو دیدن

اما کانال های من در اپارات اینهاست

aparat.com/appjet.ir
aparat.com/www.appjet.ir
موفق باشید
ماشالله به همتتون.
یدئوی کوتاهی هم نبود 3-4 تاشو باز کنم آگهیشو ببینم :دی
همشون کارتون ( که بدم میاد :دی ) و مهم تر طولانی :دی
ان شاالله درآمدش جوری باشه کلا همه کاراتو تعطیل کنی و بری جزایر تایلند و هر ماه دولاری به حسابت بیاد و کیفشو ببری

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
موفق باشید
ماشالله به همتتون.
یدئوی کوتاهی هم نبود 3-4 تاشو باز کنم آگهیشو ببینم :دی
همشون کارتون ( که بدم میاد :دی ) و مهم تر طولانی :دی
ان شاالله درآمدش جوری باشه کلا همه کاراتو تعطیل کنی و بری جزایر تایلند و هر ماه دولاری به حسابت بیاد و کیفشو ببری

ممنون البته من هدف های دیگه ای داشتم که خوب خودشون راه درامد رو هم باز کردن چه بهتر :ی

البته فعلا که زده 4000 هزار کلیک و درامد 0 باید دید قراره چطور محاسبه بشه

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
با این مدل تبلیغی که کذاشتن بایدم بدن البته آپارات مثل یوتیوب بشه امکان کسب درآمدش خیلی عالی میشه کیفیت ویدیو هاش هم بالا میره!

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
در یوتیوب شما میتونین با نت ورک ها برای تبلیغات در کانالتون قرار داد ببندید

ولی در اپارات اونا دوست دارن قبل ویدئو های شما تبلیغ بزارن و به شما هم ربطی نداره

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
با این مدل تبلیغی که کذاشتن بایدم بدن البته آپارات مثل یوتیوب بشه امکان کسب درآمدش خیلی عالی میشه کیفیت ویدیو هاش هم بالا میره!
میشه در مورد کسب درآمد از یوتیوب یه مقدار توضیح بدید؟ تیتروار راههای کسب درآمدش رو بفرمایید

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
میشه در مورد کسب درآمد از یوتیوب یه مقدار توضیح بدید؟ تیتروار راههای کسب درآمدش رو بفرمایید
ادسنس و البته اگه یه یوتیوب بین حرفه ای باشه خیلی مدل تبلیغات رو میتونی ببینی

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
ادسنس و البته اگه یه یوتیوب بین حرفه ای باشه خیلی مدل تبلیغات رو میتونی ببینی
من فقط تبلیغات چند ثانیه قبل از ویدئو رو دیدم. روی ویدئو هم برای ویدئوهای دیگه لینک میزارن . میشه لینک خروجی داد؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
خیلی جالبه که آپاراتم اینکارو میکنه! ایشالا اینکارو توسعه بدن و بترکونه هم برای شما آقا وحید و هم برای خودشون و بقیه.
ما رو در جریان محاسبه درامد هم بذاری ممنونت میشم. ببینیم چطوریا حساب میکنن!

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
رقیب زیاد شده، رقیبانی که برای فعالیت کاربران به آنها پول پرداخت میکنند در حالیکه اپارات کاملا مجانیه پولی نمیده اگر نجنبه جا میمونه

Last edited:

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
پولی که در نظر گرفته هر 2 بازدید ویدیو 1 تومان خخخخخ

طی دو روز گذشته 40 هزار بازدید کانالم بود از این مقدار 10 هزار تبلیغات رو دیده بودند و مبلغی که برای این مقدار تبلیغات در حساب کاربریم اومد فقط 5000 هزار تومان بود

جای تعجب داره که چطور اینقدر پایین حساب می کنند تازه من جز 50 تا و به نظر خودم جز 10 تای برتر اپارات هستم با این حساب فکر نکنم بتونه به جایی برسه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
پولی که در نظر گرفته هر 2 بازدید ویدیو 1 تومان خخخخخ

طی دو روز گذشته 40 هزار بازدید کانالم بود از این مقدار 10 هزار تبلیغات رو دیده بودند و مبلغی که برای این مقدار تبلیغات در حساب کاربریم اومد فقط 5000 هزار تومان بود

جای تعجب داره که چطور اینقدر پایین حساب می کنند تازه من جز 50 تا و به نظر خودم جز 10 تای برتر اپارات هستم با این حساب فکر نکنم بتونه به جایی برسه
40 هزار بازدید چطوری همشون ویدئو ندیدن؟ اومدن چکار کردن؟ بازدید مستقیم داره مگه؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
کاری نداره که از این سایت های تبادل ترافیک میشه استفاده کرد !!! ویدئوهای 1 الی 3 دقیقه ای بزارید
ایشون هم همین کار رو انجام میدن

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
کاری نداره که از این سایت های تبادل ترافیک میشه استفاده کرد !!! ویدئوهای 1 الی 3 دقیقه ای بزارید
ایشون هم همین کار رو انجام میدن

خیر دوست عزیز کار به این اسونی که شما تصور کردی نیست من برای اپلود فیلم ها و کارتون هام 3 ماه وقت گذاشتم و هر روز روی 5 6 ساعت زمان برده دانلود کردن و اپلود کردنشون من هدف خاصی رو دنبال می کردم برای اینکارم که تقریبا بهش رسیدم در کل به نظر ارزششو نداره

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
خیر دوست عزیز کار به این اسونی که شما تصور کردی نیست من برای اپلود فیلم ها و کارتون هام 3 ماه وقت گذاشتم و هر روز روی 5 6 ساعت زمان برده دانلود کردن و اپلود کردنشون من هدف خاصی رو دنبال می کردم برای اینکارم که تقریبا بهش رسیدم در کل به نظر ارزششو نداره

پس راه رو صحیح رفتید ولی بدون میانبر فایده ای نداره !! باید حتما از سایت های تبادل ترافیک کمک می گرفتید که ارزشش رو داشته باشه چون الان با این همه تلاش 2 روزی 5000 تومن درآمد دارید !! که مقدار ناچیزی محسوب میشه تقریبا میشه گفت هیچی !

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
درآمد و بازدید و ساب بیشتری داشتید اگه همینو روی یوتیوب داشتین!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا