برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
فرشاد پیوس: پرسپولیسی‌ها از استقلالی‌ها سرحال‌تر و باانگیزه‌تر هستند

pioos.jpg

پرسپولیس نیوز : مهاجم سابق پرسپولیس می‌گوید در حال حاضر دو تیم پرسپولیس و استقلال هجومی و رو به جلو بازی می‌کنند و این می‌تواند نوید دهنده یک بازی تهاجمی و جذاب از سوی دو تیم باشد.

فرشاد پیوس در حاشیه‌ مراسم تجلیل از مرحوم ناصر حجازی درباره‌ برگزاری این مراسم گفت: این‌که در این مراسم هنرمندان هم حضور قابل توجهی داشتند، بسیار برایم جالب بود و نشان داد هنرمندان نیز فوتبالی هستند و حضورشان قابل تحسین بود. با هم ارتباط خوبی برقرار کردیم که امیدوارم این پیوندها ادامه داشته باشد.

مهاجم سابق پرسپولیس خاطرنشان کرد: این‌گونه همایش‌ها باید بیشتر برگزار شود و البته از کسانی که در فوتبال و سینما زنده هستند باید تقدیر صورت پذیرد و اسطوره‌ها در هنگام زنده بودن فراموش نشوند و به قول معروف پهلوان زنده را عشق است.

وی درباره‌ پیش‌بینی خود از داربی هم گفت: به عقیده‌ من مسابقه‌ جذابی خواهد بود و دو تیم در حال حاضر هجومی و رو به جلو کار می‌کنند و از همه مهم‌تر این است که پرسپولیس از استقلال سرحال‌تر است و بازیکنانش نیز جوان‌تر و باانگیزه‌تر هستند. البته استقلالی‌ها نیز باتجربه‌اند و به نظر من هر تیمی که بتواند از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کند، پیروز میدان است.

پیوس ادامه داد: از ته قلب دوست دارم پرسپولیس برنده‌ بازی شود ولی امیدوارم یک بازی تماشاگرپسند و جوانمردانه را از جانب دو تیم مشاهده کنیم و تماشاگران هم به بازیکنان، طرفداران حریف و داور بازی بی‌احترامی نکنند.

وی هم‌چنین عملکرد دایی در مدت حضورش در پرسپولیس را مطلوب خواند و خاطرنشان کرد: وی توانسته تیم را پله‌پله بالا ببرد و نتایج خوبی را برای پرسپولیس رقم بزند و امیدوارم در ادامه کار نیز تا پایان فصل موفق باشد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
حقیقی: اگر نباشم به نیلسون روحیه می‌دهم/ زشت است که کی‌روش بیشتر از مسئولان دلسوزی می‌کند

haghighi.jpg

پرسپولیس نیوز : دروازه‌بان پرسپولیس می‌گوید اگر نیلسون در ترکیب ثابت پرسپولیس برابر استقلال باشد، به او روحیه می‌دهد. علیرضا حقیقی درباره وضعیت پرسپولیس در آستانه داربی 77 اظهار کرد: شکر خدا هم از لحاظ روحی - روانی و هم از نظر بدنی با تمرین‌های خوبی که انجام داده‌ایم، آماده هستیم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که بهترین بازی خود را انجام دهیم و سه امتیاز دیدار مقابل استقلال را به دست بیاوریم.

او درباره شرایط خود گفت: در حال حاضر آمادگی بالایی دارم و خیلی باانگیزه‌ام. قبلا هم گفته‌ام تا زمانی که آن بالایی نخواهد، بازی کردن علیرضا حقیقی که هیچ، برگی هم از شاخه درخت نمی‌افتد. قاعدتا نیمکت‌نشینی برای هر بازیکنی خیلی سخت است اما چاره‌ای نیست باید صبر کرد و در عین حال تلاش بیشتری انجام داد تا بالاخره به ترکیب اصلی رسید.

حقیقی با اشاره به اینکه اگر مقابل استقلال در ترکیب نباشد به نیلسون روحیه می‌دهد، گفت: در همه بازی‌ها به نیلسون روحیه می‌دهم چرا که مشکلی با هم نداریم. مهم نتیجه گرفتن پرسپولیس است نه بازی کردن من.

او درباره خاطرات خود از داربی‌های گذشته هم گفت: فوتبال همیشه بالا و پایین زیاد دارد. از داربی هم خاطرات تلخ و شیرین زیادی دارم. باید از گذشته‌ها درس گرفت. امیدوارم بتوانیم این بازی را ببریم و بالای جدول بمانیم.

دروازه‌بان پرسپولیس همچنین درباره لغو اردوهای تیم ملی و ناراحتی کی‌روش گفت: متاسفانه این هم از بی‌خیالی مسئولان ماست. آماری شنیدم مبنی بر اینکه در فیفا دی بعدی نزدیک به 200 کشور دنیا بازی تدارکاتی دارند و فقط ایران است که لیگ خود را برگزار می‌کند. متاسفم برای هر کسی که مسئول این وضعیت است و دلش برای فوتبال نمی‌سوزد. خیلی زشت است که کی‌روش - که ایرانی هم نیست - بیشتر از مسئولان ایرانی برای تیم ملی دلش می‌سوزد.

او گفت: وقتی تیم ملی به جام‌جهانی صعود کرد بعضی از مسئولان فقط به دنبال عکس گرفتن و مطرح کردن نام خودشان بودند و این واقعا تاسف‌بار است. امیدوارم که مدیران زودتر به خودشان بیایند و دیگر بیشتر از این زمان را از دست ندهند. دیر بجنبیم تیم ملی فرصت‌های آماده‌سازی را از دست می‌دهد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
هنرمندان طرفدار استقلال و پرسپولیس معرفی می‌شوند

xlogo2.JPG.pagespeed.ic.FAmbIgcnSo.jpg

پرسپولیس نیوز : رضا جاودانی از پخش زنده ویژه برنامه «چهل تیکه» خبر داد و افزود: هدف از این برنامه علاوه بر گفت‌وگویی صمیمی با پیشکسوتان تیم‌های استقلال و پرسپولیس، مرور خاطرات تلخ و شیرین آنهاست.

ویژه‌ برنامه «چهل تیکه» علاوه بر پخش آخرین گل‌های داربی، به حضور جمعی از هنرمندان طرفدار دو تیم می‌پردازد.

«چهل تیکه» با اجرای توتونچی، تهیه‌کنندگی رضا جاودانی، چهارشنبه شب از ساعت 23 به صورت زنده از شبکه ورزش سیما به روی آنتن خواهد رفت.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
فراخوان کانون مشوقین باشگاه پرسپولیس

202x133xfan.jpg.pagespeed.ic.zsZ9vdV-IT.jpg

پرسپولیس نیوز : کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در فراخوانی از هواداران پرسپولیس برای حضور در بازی دربی و تشویق همه جانبه سرخپوشان دعوت کرد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، در فراخوان کانون هواداران پرسپولیس آمده است: هر چند می‌دانیم که هواداران پرسپولیس برای حضور در چنین دیداری نیازی به دعوت و فراخوان ندارند و در حرکتی خودجوش، مانند همیشه سکوها را به تسخیر حضور پرشور و پرانرژی خود در ‌آورده و ورزشگاه آزادی را سرخ خواهند کرد، با این وجود بر خود فرض دانستیم که با دعوت از همه دوستداران پرسپولیس به یاری هواداران، حماسه‌ای دیگر را رقم بزنیم.

اینک که اعضای تیم فوتبال پرسپولیس می‌روند تا با همت و تلاش مضاعف بازیکنان و درایت و تدبیر اعضای کادر فنی، در سایه حمایت همه جانبه مدیریت باشگاه، خاطرات تلخ را پاک کرده و بار دیگر موجبات شادی دل‌های هواداران را فراهم آورند، روز جمعه راهی ورزشگاه آزادی خواهیم شد تا از دقیقه یک تا 90، با شعارها و تشویق‌های بی‌امان خود مسیر پیروزی را هموار کرده و مردان غیرتمند پرسپولیس را در مسیر دستیابی به اهداف ارزشمندشان یاری و حمایت کنیم.

خود و هواداران عزیز را دعوت می‌کنیم تا در کنار احترام نسبت به حریف و داور، با رعایت موازین اخلاقی و مسائل انضباطی، چنان به تشویق تیم محبوب خود برخیزیم که راهی جز شکست برای رقیب باقی نماند و در هر دو میدان اخلاق و ورزش پیروزی باشیم.

ما هواداران پرسپولیس، همچون همه اعضای تیم، آرام و قرار نخواهیم داشت تا لحظه پیروزی و ساعت قهرمانی که به امید خدا به یاری پروردگار متعال محقق شود و بار دیگر ثابت خواهیم کرد که شور و شعور یکجا روی سکوهای پرسپولیس گرد آمده است، چنانکه سال قبل مثال‌زدنی ظاهر شدید و در سخت‌ترین شرایط، پرسپولیس و هوادارانش برنده اخلاق بودند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
فروزانی: پرسپولیس از همه نظر بهتر و سرتر است /استقلال نمی‌تواند ما را غافلگیر کند

218x156xforoozani.jpg.pagespeed.ic.oXODGpTxWK.jpg

پرسپولیس نیوز : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: استقلال به هیچ طریقی نمی‌تواند ما را غافلگیر کند. تمام برنامه‌های بازی آنها را می‌دانیم و نقشه‌های مختلفی را برای این بازی طراحی کرده‌ایم. رضا فروزانی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس گفت: اگر اسم دربی روی این بازی نبود، بازی با استقلال یک بازی مثل بازی‌های دیگر بود، شک نکنید که پرسپولیس همه رقم از استقلال برتر است. البته این «اگر» را هم به جهت حوادث فوتبال گفتم. حوادثی که در کنترل ما نیست. مثلا مساله داوری در بازی‌های سال قبل یک نمونه است. جدای از این موارد آنها نمی‌توانند به هیچ شکل ما را غافلگیر کنند چون همه چیز آنها را می‌دانیم و در نقطه مقابل، دست ما بازتر است و برای آنها سورپرایز خواهیم داشت.

وی ادامه می‌دهد: در مورد مسائلی که در کنترل ما هم نیست، نگران نیستیم. یعنی ذهن خودمان را طرف آنها نمی‌بریم. در مقابل به مواردی فکر می‌کنیم که در توان ما است. اگر می‌گویم دست ما بازتر است، کری خوانی نیست. این یک واقعیت فنی است که ما بالاتر هستیم. نقاط ضعف و قوت استقلال کاملا شناسایی شده است که البته نمی‌توانیم آنها را مطرح کنیم ولی به طور کلی می‌توانیم به وضعیت خط دفاع استقلال اشاره کنیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: دربی شرایط خاصی دارد. نتیجه این بازی تا مدت‌ها روی فضای افکار عمومی و جو تیم تاثیر می‌گذارد. بازیکنان تمام توان خود را می‌گذارند ولی به قول آلمانی‌ها یک جور حرکت با ترمز دستی بالا است. البته ترمز دستی ما پائین‌تر است و به طور قطع پرسپولیس تیمی است که هجومی‌تر، فنی‌تر و مهیج‌تر بازی می‌کند چون استقلال احتیاط بیشتری خواهد داشت.

وی افزود: برای امیر قلعه‌نوعی تساوی هم پیروزی است، چون می‌خواهد رکورد خود را حفظ کند. البته آخرین پیروزی دربی متعلق به پرسپولیس بوده است ولی با این وجود استقلال حساب و کتاب‌های خودش را دارد. در واقع همین ترس از باخت است که باعث تساوی می‌شود. برای این بازی کسی کاری به جدول ندارد و توجهات به سمت مردم است.

فروزانی درباره شرایط خلعتبری برای بازی دربی و حساسیت‌هایی که بوجود آمده است، گفت: فکر می‌کنم همین تاثیر روانی حضور خلعتبری خیلی خوب بود. شاید استقلالی‌ها بخواهند خود را بی‌تفاوت نشان بدهند ولی نمی‌توانند. البته اینکه علی دایی چه خواهد کرد هیچکس نمی‌داند، همه می‌دانیم بسیاری اوقات تصور می‌شود او کاری را انجام می‌دهد اما اینطور نمی‌شود. بر عکس آن هم وجود داشته است. فکر می‌کنم همین مساله استقلالی‌ها را بیشتر درگیر این مساله کرده است.

مربی سرخپوشان درباره اینکه شرایط بازیکنان جوان پرسپولیس را برای دربی چطور ارزیابی می‌کند، می‌گوید: وقتی از بازیکنی مثل پیام صادقیان صحبت می‌شود بیشتر از جوانیش باید درباره تجربه بسیار او در لیگ و تیم‌های ملی حرف ‌زد. ما هیچ نگرانی از این ناحیه نداریم. عالیشاه هم مانند او است که البته برای این بازی محروم شد. به طور کلی پیش بینی من برای این بازی از نظر قابلیت‌های فنی و تیمی، پیروزی پرسپولیس است. خیال من خیلی راحت است. حوادث و مباحثی مثل اشتباهات داوری و از این قبیل هم که در کنترل نیستند تا در معادلات وارد کنیم. قدیمی‌ها می‌گفتند از تو حرکت از خدا برکت. ما حرکت خودمان را انجام دادیم، همچنین اعتقاد دارم اگر خدا دری را به روی شما ببندد، در بزرگتری را به رویتان باز می‌کند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
حقیقی: کسی که دربی را پیش‌بینی کند کم تجربه است / رضایی: هدف همه بازیکنان کسب ۳ امتیاز است

rezahaghighi.jpg

پرسپولیس نیوز : ۲ بازیکن پرسپولیس پیش از برگزاری دربی ۷۷ از روحیه خوب شاگردان دایی قبل از این مسابقه صحبت کردند.

*غلامرضا رضایی درباره شرایط پرسپولیس پیش از برگزاری دربی روز جمعه، گفت: شرایط خوب است و با تمریناتی که از ابتدای هفته داشتیم می‌خواهیم برنده دربی باشیم.

وی ادامه داد: نمی‌توانم بگویم که نتیجه دربی چه می‌شود اما با توجه به انگیزه و روحیه‌ای که بین بازیکنان پرسپولیس وجود دارد، 3 امتیاز هدف همه ما است و برای این هدف هم تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم.

مهاجم پرسپولیس درخصوص آخرین وضعیت خودش عنوان کرد: خوشبختانه مصدومیتم به صورت کامل برطرف شده و مشکلی برای بازی کردن ندارم. اگر کادر فنی صلاح بداند آماده بازی کردن مقابل استقلال هستم.

*همچنین رضا حقیقی هافبک پرسپولیس درمورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی 77 اظهار داشت: کسی که این بازی را پیش‌بینی کند تجربه ندارد، چون دربی نگاه نمی‌کند پرسپولیس و استقلال کجای جدول هستند یا بازی قبل‌شان را با چه نتیجه‌ای پشت سر گذاشتند.

وی گفت: شرایط پرسپولیس بسیار خوب است و شور و اشتیاق خاصی بین بازیکنان برای بازی جمعه وجود دارد. این شور و اشتیاق باعث می‌شود همه برای برد به زمین برویم. فقط امیدوارم بدشانسی سراغ ما نیاید تا برنده بازی شویم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
هواداران پرسپولیس چقدر به این تیم کمک مالی کردند؟

201x124xhavadar.jpg.pagespeed.ic.dA0a_tuj-6.jpg

پرسپولیس نیوز : سایت رسمی باشگاه پرسپولیس رقم کمک شده توسط هواداران این تیم را اعلام کرد.

چند ماهی است که محمد رویانیان و دیگر اعضای باشگاه پرسپولیس با امضای قراردادهای اقتصادی می‌خواهند هزینه‌های این باشگاه را تامین کنند؛ از تولید نوشابه انرژی‌زا تا تیم کارت و ... جزو این کارها است. در این بین رویانیان بارها در مصاحبه‌هایش از هواداران پرسپولیس درخواست کرد در طرح‌های اقتصادی این باشگاه شرکت کنند تا سرخپوشان به سمت خودکفایی اقتصادی حرکت کنند.

سایت باشگاه پرسپولیس چند وقتی است که اقدام به انتشار رقم کمک‌های مردمی به پرسپولیس کرده است. در این سایت تعداد اعضای کانون هواداران پرسپولیس 1/140/794 نفر ثبت شده و نکته جالب اینجاست که در قسمت کمک‌های مردمی 3/395 نفر ثبت نام و مبلغ 17 میلیون و هفتاد و سه هزار و دویست و پنجاه تومان به باشگاه پرسپولیس کمک شده است.

هر چند این مبلغ بسیار کم است اما به نظر می‌رسد تعدادی از هواداران پرسپولیس واقعا به فکر کمک به تیم‌شان هستند؛ همان‌هایی که ضمن انجام کار خیر در نقل و انتقالات به کمک رویانیان می‌آیند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
کسر امتیاز در انتظار پرسپولیس و استقلال و برخورد با بازیکنان متخلف/ تشویق و جایزه هم در کار است!

210x134x1.jpg.pagespeed.ic.5glk1U_0G4.jpg

پرسپولیس نیوز : ناظر انضباطی دیدار استقلال - پرسپولیس از کسر امتیاز از این دو تیم در صورت بروز تخلفات در دیدار روز جمعه خبر داد.

عنایت‌الله دهمیانی درباره توصیه‌های کمیته انضباطی برای تماشاگران دربی روز جمعه اظهار داشت: با وجود تعداد تماشاگران زیادی که برای دربی به ورزشگاه می‌آیند، مشکلات کمتری نسبت به سایر ورزشگاه‌ها و دربی‌هایی که ظرفیت تماشاگران کمتری دارند، مشاهده کرده‌ایم.با این حال طبیعی است که با توجه به تعداد تماشاگران دربی هیجانات هم بالا باشد.

وی عنوان کرد: انتظار داریم با توجه به فرهنگ‌مان، مردم عزیزی که به ورزشگاه می‌آیند به مسائل اخلاقی توجه داشته باشند و ظرفیت‌های لازم خود را برای دربی نشان دهند. از آنها می‌خواهیم صرفا به تشویق تیم خود بپردازند و از هرگونه اهانت به یکدیگر پرهیز کنند.

دهمیانی با اشاره به نقش خود در ورزشگاه گفت: ناظر انضباطی در ورزشگاه ضمانتی برای اجازه ندادن به ایجاد ناهنجاری ندارد و نمی‌تواند مانع کسانی شود که قصد اقدامات نامناسب دارند و می‌خواهند از شرایط ورزشگاه سوء استفاده کنند. من تنها مسئول ثبت و گزارش اتفاقات این دیدار هستم.

عضو کمیته انضباطی درباره برخورد این کمیته با تماشاگران متخلف دو تیم و اینکه از تیمی که تماشاگرانش تخلف کرده باشند امتیازی کسر می‌شود یا نه، گفت: قاعدتا ناظران این مسابقه همانند سایر مسابقات لیگ گزارش خود را به کمیته انضباطی می‌دهند تا درباره این گزارش‌ها تصمیم‌گیری شود. امیدوار هستیم شاهد اتفاق و ناهنجاری در دربی نباشیم اما با متخلفان برخورد می‌کنیم و یکی از موارد جریمه ما کسر امتیاز از تیم‌های متخلف است.

یکی دیگر از ناهنجاری‌‌های دربی هنگامی است که وقتی تیمی وقتی حمله می‌کند، تماشاگران حریف الفاظ زشت و ناشایست استفاده می‌کنند. دهمیانی در خصوص این رویه که چند سالی است در دربی‌ها اتفاق می‌افتد، گفت: این مسئله را شنیده‌ایم و گزارش آن به دست‌مان رسیده است. این موضوع هم یکی از تخلفات است و چنانچه بدزبانی و اهانت شنیده شود با آن برخورد می‌شود.

ناظر انضباطی دیدار استقلال - پرسپولیس درباره رفتار بازیکنان در داخل زمین خاطرنشان کرد: بازیکنی که داخل زمین بازی می‌کند باید بداند در چه سطحی به میدان می‌رود و باید ظرفیت لازم برای دربی را داشته باشد و بداند چشم 100 هزار نفر به او دوخته شده است. بازیکن باید تمام تمرکزش به بازی خودش باشد و آن‌چیزی که به آن تکلیف شده را انجام دهد.

وی ادامه داد: اگر بازیکنی با رفتارش، تماشاگران را تحت تاثیر قرار دهد، 2 اشکال در کار خود دارد. یکی اینکه تکلیف حرفه‌ای خود را انجام نداده و دوم اینکه پیامد بدی به بیرون از زمین داده است. بازیکن باید تنها به فکر انجام وظیفه خود در زمین باشد و اگر منجر به تخلف شود با او نیز برخورد خواهیم کرد.

پیش از این این موضوع مطرح شده که کمیته انضباطی همیشه ملاحظه متخلفان در دربی را می‌کند. دهمیانی در این خصوص گفت: اینطور که می‌گویند و یا شنیده می‌شود، نیست. معتقد هستیم در تمام مسابقات ضوابط و مقررات باید رعایت شود و هر کجا خلاف آن را دیدیم برخورد می‌کنیم.

عضو کمیته انضباطی تاکید کرد: به چنین چیزی معتقد نیستیم که کمیته انضباطی در گذشته با متخلفان دربی ملاحظه کرده است. ممکن است به خاطر موقیعت‌های خاص برخی موارد مسکوت بماند ولی اینکه عمدا تخلفی دیده نشود که با آن ملاحظه شود چینی چیزی وجود نداشته است.

دهمیانی در پایان درباره تشویق‌های کمیته انضباطی برای دربی 77 اظهار داشت: در گذشته تا آنجایی که می‌‌توانستیم برای افرادی که کمک کردند، تشویق‌هایی در نظر گرفتیم و این بار نیز ضمن تشویق جوایزی در نظر گرفته‌ایم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
رافت: پروین گفت تا تو را بشناسند ما ۳ سال قهرمان می‌شویم/ هاشمی‌نسب سلطان دربی بود

200x140xrafat.jpg.pagespeed.ic.cIrUziByUm.jpg

پرسپولیس نیوز : مهاجم پیشین تیم پرسپولیس با تمجید از مهدی هاشمی‌نسب او را سلطان دربی‌ها خواند. پایان رأفت مهاجم سابق پرسپولیس خاطرات شیرینی از دربی دارد هر چند پایان یکی از این دربی‌ها برایش بسیار تلخ بود و اتفاق ناراحت‌کننده‌ای برای او رخ داد. او در آستانه دربی روز جمعه در مورد باز‌ی‌هایی که قبلا مقابل استقلال انجام داد و مسائل مختلف دیگر به سوالات خبرنگار ما پاسخ داد.

به نظر می‌رسد در مجموع خاطرات شیرینی از دربی دارید، درست است؟
فکر می‌کنم خاطرات شیرین بیشتر از خاطرات تلخ باشد. در فینال جام حذفی بود که یک پاس گل دادم تا افشین پیروانی گل قهرمانی را بزند. متاسفانه بعد از آن بازی به خانه آمدم و خبر فوت پدرم را شنیدم. آنطور که به من گفتند پدرم 10 دقیقه بعد از دربی فوت کرد و این در حالی است که به او گفته بودند پرسپولیس برنده شده است.

در مورد آن سرِ توپ معروف که به کاظم محمودی زدی صحبت کنید. قبول دارید با توجه به اینکه تکنیکی نبودید خیلی‌ها انتظار نداشتند آن طور سر توپ بزنی؟
اینطور نبود که تکنیکی نباشم و اگر یادتان باشد در ملوان تمامی کاشته‌ها و ضربات ایستگاهی را من می‌زدم ولی به هر حال فیزیکم طوری بود که بیشتر روی توپ‌های هوایی مهارت داشتم. در آن صحنه به محمودی سر توپ زدم و تقوی را هم جا گذاشتم.

در یک دربی هم روی پاس استیلی گل زدی.
بله، او دو بار سانتر کرد که یک بار هاشمی‌نسب گل زد و گل دوم را هم من زدم.

مثل اینکه پروین علاقه خاصی به بازی تو داشت؟
فکر می‌کنم چون حاشیه نداشتم و تمرکزم فقط روی بازی بود، بازی‌ام را دوست داشت. یادم می‌آید وقتی برای عقد قرارداد به «سورتمه» رفتم پروین به من گفت تا تیم‌ها تو را بشناسند ما 3 سال قهرمان می‌شویم.

راستی در آن دربی که تو گل زدی، مهدی هاشمی‌ نسب اختلاف شدیدی با پروین داشت، درست است؟
مهدی بازیکن خوبی بود و آن زمان چند تیم به هاشمی‌نسب پیشنهاد وسوسه‌انگیز دادند. به هر حال مهدی حق انتخاب داشت ولی باید بگویم در دل او هیچ چیزی نبود. هاشمی‌نسبت واقعا سلطان دربی‌ها بود.

دوست داری در مورد درگیری با پرویز برومند صحبت کنی؟
پارسال من و پرویز یک مصاحبه انجام دادیم و او با صراحت گفت که من ناسزا نگفتم. او از بازیکنان دیگر پرسپولیس ناراحت بود ولی در نهایت به من مشت زد.

بعد از آن بازی به تو نگفتند که باید جواب برومند را می‌دادی؟
خیلی‌ها گفتند خوب شد که واکنش نشان ندادی. حتی به من گفتند که می‌توانی از او شکایت کنی ولی من این کار را نکردم.

پیش‌بینی می‌کنی روز جمعه چه نتیجه‌ای رقم بخورد؟
پیش‌بینی خیلی سخت است چون هر دو تیم قوی هستند ولی امیدوارم پرسپولیس با گل‌های حقیقی و نوری برنده شود.

Last edited:

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
باشگاه پرسپولیس: استقلالی‌ها بعد از فتوشاپ گل نوری، رده‌بندی تیم‌ها را هم جعل کردند/ حسادت و توهین کار آنها است

217x159xghodoosi.jpg.pagespeed.ic.j8pr96p_bK.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: استقلالی‌ها رده‌بندی تیم‌های باشگاهی را جعل و توهین می‌کنند، بعد انتظار دارند به آنها احترام هم بگذاریم.

حسین قدوسی در پاسخ به اظهارت مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال مبنی بر اینکه یک روزنامه هواداری پرسپولیس می‌خواهد شکست در دربی‌ها را با مطرح کردن بحث داوری توجیه کند، گفت: روزنامه پیروزی، ارگان غیر رسمی هواداران پرسپولیس بوده و اگر مطلبی را انعکاس داده نظر کارشناسان داوری است. همانطور که همه می‌دانند در دربی 69 کمک داور بازی گل سالم محمد نوری را آفساید اعلام و بعدها هم به این مسئله اعتراف کرد. بعد از آن هم در دربی 70 داور مسابقه یک پنالتی مسلم را روی غلامرضا رضایی نگرفت، مواردی که کارشناسان داوری آن را تایید کردند. این اشتباهات بزرگ زمانی رخ داد که سرمربی پرسپولیس علی دایی بود.

وی ادامه داد: فصل گذشته در دربی رفت داور خطای مسلم نکونام روی بنگر را ندید، بعد از بازی هم تمام کارشناسان اعلام کردند این صحنه پنالتی بوده است. در بازی برگشت فصل گذشته هم آقایان غیاثی، خسروی و رودنیل اعلام کردند داور در طول بازی 3 یا 4 پنالتی به سود پرسپولیس اعلام نکرده است. در 4 سال اخیر 5 پنالتی و یک گل سالم در دربی برای پرسپولیس گرفته نشده، اسم این مسئله را چه می‌گذارید؟ فاجعه، مظلومیت یا نادیده گرفته شدن حق پرسپولیس؟

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: ما این مسائل را مطرح می‌کنیم اما اعتقاد داریم اگر اشتباهی هم رخ داده سهوی بوده، اما اگر این اشتباهات به ضرر استقلال بود الان زمین آسمان را به هم می‌بافتند و یک بَلوای جهانی درست می‌کردند.

قدوسی در واکنش به انتخاب علیرضا فغانی به عنوان داور دربی روز جمعه، تاکید کرد: به اعتقاد ما فغانی یک داور ممتاز در کلاس جهانی است، فقط از هوادارانمان می‌خواهیم روز جمعه نهایت همکاری را با تیم داوری داشته باشند.

وی تصریح کرد: روزنامه‌ای که متعلق به مدیرعامل باشگاه استقلال است یک روز پس از باخت این تیم مقابل استقلال خوزستان به جایی که طبق عرف تیتر یک آن مربوط به بازی باشد دست به فرافکنی می‌زند و تیتر توهین آمیزی را برای پرسپولیس و هوادارانش انتخاب می‌کند، بعد انتظار دارند به خاطر حضور در رنکینگ 85 جهانی به آنها تبریک هم بگوییم!

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس افزود: نکته جالب اینجاست که سایت رسمی باشگاه استقلال اعلام می‌کند این رنکینگ توسط فیفا اعلام شده در حالی که فدراسیون جهانی فوتبال هیچ وقت رنکینگ تیم‌های باشگاهی را منتشر نمی‌کند و این مسئولیت روی دوش فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار بود که 6 ماه است به علت فوت رئیسش تعطیل است. رنکینگی که اعلام شده برای یک سایت است که رسمیت ندارد. دوستان عملا با مطرح کردن نام فیفا دست به جعل می‌زنند درست مثل همان کاری که بعد از دربی 69 با عکس گل سالم محمد نوری انجام دادند و با فتوشاپ آن عکس را جعل کردند.

قدوسی گفت: این استقلالی‌ها هستند که به پرسپولیس حسادت می‌کنند و بعد از پرسپولیسی شدن خلعتبری دست به جوسازی زدند، آنها حتی در برنامه 90 پانزده تیم دیگر را علیه پرسپولیس تحریک کردند تا به انتقال خلعتبری اعتراض کنند.

600_Piroozi-1392-06-12.jpg

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
استیلی: هواداران کاری نکنند دودش به چشم پرسپولیس برود/وضعیت قرمزپوشان بهتر از آبی‌هاست

216x130xEstili.jpg.pagespeed.ic._Nw0od7Xgk.jpg

پرسپولیس نیوز : پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: با تهدیدهای کسر امتیاز هواداران نباید کاری کنند که دودش به چشم باشگاه پرسپولیس برود. حمید استیلی اظهار داشت: بالاخره باید قبول کنیم که دربی همیشه حساس و مورد توجه میلیون‌ها هوادار ایرانی است. قطعاً به نظر من امسال بازی یک مقدار نسبت به سال‌های دیگر جذاب‌تر و زیباتر خواهد شد.

وی افزود: دلیل اصلی‌اش هم این است که تیم‌ها نسبت به سال‌های قبل شرایطشان بهتر است و زودتر مربیان خود را شناخته‌اند و آماده شدند. پرسپولیس 10 بازیکن جدید و جوان را به خدمت گرفته و روند خود را به خوبی دنبال می‌کند.

وی افزود: از طرفی دیگر استقلال هم نتایج خوبی را گرفته و 9 مهره ملی‌پوش، کلیدی و با تجربه دارد که در بازی می‌توانند تأثیرگذار باشند. به نظرم ضربات ایستگاهی و جنگ هافبک‌ها در این بازی مخصوصاً در خط میانی قطعاً برگ برنده موفقیت یک تیم است. البته دو تیم نقاط ضعف و قوت‌هایی دارند که باید مربیان آنها را تا الآن شناخته باشند.

استیلی تأکید کرد: آنالیز بازی‌ها قطعاً در موفقیت‌ یک تیم بسیار مهم و ضروری است تا تیم مربوطه بتواند ضربه لازم را به حریفش بزند. پرسپولیس متأسفانه مهره خوب و تأثیرگذارش یعنی عالیشاه را خیلی بد از دست داد اما از طرفی دیگر امیدوارم خلعتبری بازی کند چون از لحاظ روحی برای پرسپولیس خیلی عالی است.

پیشکسوت پرسپولیس درباره هواداران نیز گفت: هواداران همیشه به پرسپولیس کمک می‌کنند و بعد از من از ژوزه، دنیزلی و یحیی خیلی خوب حمایت کردند. نقطه مثبتش فینال جام حذفی بود که علی‌رغم اینکه پرسپولیس باخت اما 100 هزار نفر آمدند و پس از ضربات پنالتی خیلی خوب رفتند که همه گفتند برگ برنده بازی هواداران بودند.

به نظرم صحه صدر هواداران باید در دربی در حمایت از پرسپولیس بیشتر باشد تا کادر فنی و بازیکنان بتوانند خود را ثابت کنند. خوشبختانه باشگاه نیز تمام کارهای لازم را برای اینکه پرسپولیس در آرامش باشد انجام داده و امیدوارم به دور از غرور که به تیم‌ها ضربه می‌زند فقط به بازی روز جمعه فکر کنند. البته باز هم می‌گویم کار سخت است و تیمی موفق می‌شود که تمرکز بالایی داشته باشد.

Last edited:

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خــــــــــــــبـــــــــــــر ویــــــــــــژه :

آرامش عجمانی‌ها به پرسپولیسی‌ها؛ تا فردا ITC خلعتبری به تهران می‌رسد

218x131xsabt.khalat.jpg.pagespeed.ic.YAVoCe8tKt.jpg

پرسپولیس نیوز : مسئولان باشگاه عجمان پس از پیگیری‌های مکرر مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کردند که ITC خلعتبری امروز یا فردا به تهران می‌رسد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای گرفتن ITC محمدرضا خلعتبری با مسئولان باشگاه عجمان و فدراسیون فوتبال امارات تماس‌هایی را امروز برقرار کردند که در نهایت عجمانی‌ها به پرسپولیسی‌ها اعلام کردند که ITC خلعتبری امروز یا فردا به تهران خواهد رسید و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

گفتنی است عجمانی‌ها از طریق فدراسیون فوتبال امارات نیز پیگیری صدور ITCخلعتبری بودند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تدابیر کمیته پزشکی برای داربی ۷۷ ؛تسهیلات پزشکی به تماشاگران ارائه می‌شود

200x133x46.jpg.pagespeed.ic.kDrzGP4c9Z.jpg

پرسپولیس نیوز : رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال از تدابیر ویژه این کمیته برای دربی ۷۷ پایتخت خبر داد.

احمد هاشمیان درباره تدابیر این کمیته برای داربی 77 پایتخت گفت: مباحث پزشکی مورد نیاز در مسابقه به روال مرسوم در نشست هماهنگی مسابقه مطرح می‌شود و همه پیش بینی‌ها و استاندارد‌ها به باشگاه میزبان و هیئت استان ابلاغ شده و حضور آمبولانس‌های مجهز در کنار زمین ویژه بازیکنان و افرادی که در محوطه زمین حضور دارند در صورت لزوم و جهت تدابیری که برای حضور تماشاگران و طرفداران علاقه مند در نظر گرفته شده است. در خصوص تسهیلات پزشکی کلیه تیم‌ها مجهزند با تجهیزات استاندارد و ابلاغ شده در کنار تیم حضور داشته باشند و همه امکانات مورد نیاز در اختیار تیم‌ها است و با خیال آسوده می‌توانند وارد زمین شوند و شاهد مسابقه جذاب و با نتیجه خوبی باشیم.

هاشمیان در خصوص کنترل دوپینگ در دربی گفت: باید بگویم همیشه یکی از فاکتورهایی مهم در انتخاب تصادفی مسابقه در نمونه گیری است و مسابقات دربی در همه شهرها وبه ویژه دربی تهران، از ضریب حساسیت بالاتری برخوردار است لذا شانس اینکه بازیکنان مسابقات داربی به صورت تصادفی انتخاب شوند زیاد است و همانطوری که بازیکنان باید آماده باشند کمیته پزشکی هم باید آماده باشد. به هر جهت در دربی شرایط نسبت به سایر مسابقات حساس‌تر است و لذا بازیکنان حرفه‌ای ما مثل همیشه در دربی آماده ‌اند که ثابت کنند که کاملا جوانب بازی جوانمردانه را رعایت می‌کنند و نه خود بازیکنان و نه کادر هیچ نگرانی ندارند و مسلما برای نمونه دادن آماده هستند. ماموران کنتزل دوپینگ هم در ورزشگاه حضور دارند تا نمونه گیری را انجام دهند.

دکتر هاشمیان در پایان گفت:مطمئن هستم که بازیکنان محبوب پرسپولیس و استقلال در بحث مبارزه با دوپینگ و رعایت بازی جوانمردانه از حیث عدم استفاده از مواد نیروزا الگو هستند. آروز می‌کنم بازیکنان دو تیم، علاقه‌مندان فوتبال شاهد بازی مهیج و دوست داشتنی از هر دو تیم باشند و بتوانند با خیال آسوده این بازی را برگزار کنند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
هزار و ۵۰۰ بلیت جایگاه ویژه به صورت اینترنتی فروخته شد

212x132x21.jpg.pagespeed.ic.TgIhdt4_m9.jpg

پرسپولیس نیوز : در شرایطی که دو روز به برگزاری دربی هفتاد و هفتم باقی مانده است، ۵ هزار و ۵۰۰ بلیت جایگاه ویژه فروخته شد و فقط ۵۰۰ بلیت دیگر مانده است.

تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که تا این لحظه 5 هزار و 500 بلیت جایگاه ویژه به صورت الکترونیکی فروخته شده است و فقط 500 بلیت دیگر مانده است.

این در شرایطی است که با توجه به هماهنگی‌های انجام شده به احتمال فراوان ساعت 10 روزجمعه بلیت فروشی در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود اما فردا در جلسه‌ای که بین یگان نیروی انتظامی و مسئولان برگزاری تشکیل می‌شود، تکلیف نهایی این موضوع مشخص خواهد شد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
منتقمی: هواداران با احترام به حریف و داور، تیم محبوبشان را تشویق کنند /با تجارب دایی، منتظر یک بازی خوب هستیم

188x124xmontaghami.jpg.pagespeed.ic.iwoSwNsrq7.jpg

پرسپولیس نیوز : قائم مقام باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: با توجه به تجارب علی دایی در بازی‌های ملی و دربی، امیدواریم یک بازی خوب را شاهد باشیم و از تماشاگران می‌خواهیم با احترام به تیم مقابل، به تشویق تیم خود بپردازند.

بهروز منتقمی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: دربی روز جمعه در حالی انجام می‌شود که در چهلمین سالگرد بازی 6تایی‌ها قرار داریم و این یک اتفاق نمادین برای پرسپولیس است. آن روز پرسپولیس موفق شد تیم خوب و قدرتمند استقلال را با 6 گل شکست بدهد تا آن بازی و بازیکنان آن روز برای همیشه در ذهن هواداران باشند. در سالگرد آن بازی، یک دربی دیگر برگزار می‌شود و با توجه به فضایی که بر تیم پرسپولیس حاکم است، امیدواریم باز هم در مقابل تیم خوب استقلال موفق باشند.

وی ادامه داد: برای این بازی با توجه به تجربه آقای دایی، هم در سطح ملی و هم در سطح بازی‌های دربی به عنوان مربی و بازیکن برای این بازی آماده شده‌ایم و درایت و تدبیر لازم در کادر فنی وجود دارد و این باعث می‌شود با هدف پیروزی وارد این بازی بشویم. البته استقلال هم از تیم‌های خوب لیگ است که در رقابت‌های آسیایی حضور دارد. آنها هم، برای یک بازی خوب وارد میدان می‌شوند و امیدواریم در این شرایط فوتبال ایران و تماشاگران شاهد یک بازی قابل قبول باشند.

قائم مقام پرسپولیس تصریح کرد: دو تیم از ملی پوشان بسیاری بهره می‌برند و هر دو، سرمایه‌های فوتبال کشور هستند. از تماشاگران دو تیم تقاضا می‌کنیم در طول 90 دقیقه فقط به تشویق و تهییج تیم خود بپردازند و در رفتاری متقابل از توهین به تیم مقابل پرهیز کنند. همچنین با عوامل برگزاری مسابقه بویژه داور با احترام برخورد کرده و خود به حفظ نظم و انضباط کمک کنند.

منتقمی در پایان گفت: از هواداران پرسپولیس می‌خواهیم با حمایت همه جانبه‌ای که از کادر فنی و بازیکنان از دقیقه یک تا 90 خواهند داشت، به آنها قوت قلب و انرژی بدهند. این بازی چه در داخل و چه در خارج از کشور دیده می‌شود و امیدواریم چه روی سکوها و چه در داخل زمین شاهد یک بازی فوتبالی و دیدنی در حد شأن و آبروی کشورمان باشیم که در آن مرام ورزشکاری حاکم باشد و در مرام ورزشکاری، حس همکاری، فداکاری، گذشت، مروت و احترام جزو اصول است.

Last edited:

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دایی:برنامه ریزی ما برای پیروزی در دربی است/ هیچ فرصتی را از دست ندادیم

200x145xmohammaddaei2.jpg.pagespeed.ic.yrOSiy42TB.jpg

پرسپولیس نیوز : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:بچه‌ها از نظر روحی و روانی در شرایط مطلوبی هستند و برنامه‌ریزی‌های ما برای پیروزی در این بازی است.

محمد دایی درباره دربی 77 عنوان کرد: از نظر من بازی دربی هم یک بازی مثل بازی‌های دیگر است. البته حساسیت آن فرق می‌کند چون هر بازی حساسیت‌های خودش را دارد، غیر از این تفاوتی نمی‌بینم.

وی ادامه داد: در حال حاضر تیم شرایط خوبی دارد. غیر از حمیدرضا علی‌عسگری که مصدوم شد، سایر نفرات را در اختیار داریم و سرمربی می‌تواند تصمیم‌های مختلفی برای بازی بگیرد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: تمام کارهای لازم برای آماده‌سازی تیم انجام شده است. هیچ فرصتی را از دست ندادیم. خیلی سخت‌تر از همه تیم‌ها کار کرده‌ایم. تمرینات خوبی هم داشته‌ایم. بچه‌ها از نظر روحی و روانی در شرایط مطلوبی هستند و برنامه‌ریزی‌های ما برای پیروزی در این بازی است.

دایی در پایان افزود: همانطور که گفتم آنچه که می‌توانستیم را انجام دادیم. بچه‌ها هم مثل همه بازی‌ها با تمام توان بازی خواهند کرد و بقیه‌اش دیگر خواست خدا است و امیدواریم هواداران را خوشحال و راضی بدرقه کنیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
با ارسال نامه‌ای به صالحی امیری/ وزیر ورزش و جوانان عراق پرسپولیس را به تورنمنت چهار جانبه بصره دعوت کرد

xlogo2.JPG.pagespeed.ic.FAmbIgcnSo.jpg

پرسپولیس نیوز : وزیر ورزش و جوانان عراق با ارسال نامه‌ای به سرپرست وزارت ورزش و جوانان ایران، تیم فوتبال پرسپولیس را به تورنمنت چهارجانبه‌ای در عراق دعوت کرد.
بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس ضمن اعلام این خبر به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: وزیر ورزش عراق با ارسال نامه‌ای به آقای صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان ایران از تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در تورنمنت چهار جانبه‌ای که در اواخر ماه سپتامبر در بصره برگزار می‌شود، دعوت کرده است.

در این نامه آمده است: به منظور تدوام فعالیت‌های ورزشی بین دو کشور عراق و ایران و به مناسبت افتتاح استادیوم ورزشی شهر بصره عراق، وزارت ورزش و جوانان عراق در نظر دارد تورنمنت چهار جانبه‌ای با حضور تیم‌های؛ الزورای عراق، پرسپولیس ایران و تیم‌هایی از کویت و لبنان در اواخر ماه سپتامبر برگزار نماید.

منتقمی تصریح کرد: نامه‌ای که وزیر ورزش و جوانان عراق برای آقای صالحی امیری ارسال کرده است، در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است و ما پس از دریافت نظرات آقای دایی، پاسخ نهایی خود را به وزارت ورزش و جوانان ایران اعلام خواهیم کرد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
رضایی : مثل همیشه به گلزنی فکر می‌کنم/ ما هم دوست نداریم دربی مساوی شود

xrezaei.jpg.pagespeed.ic.aB9KX_IOVE.jpg

پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ برد مقابل فولاد عطش بچه‌ها را برای برد بیشتر کرده و من هم فکر می‌کنم اگر فرصت شد گلزنی هم کنم.

غلامرضا رضایی درباره دربی 77 اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به بردی که در هفته گذشته به دست آوردیم، از لحاظ روحی و روانی آماده یک بازی خاص و سخت هستیم.

وی افزود: این بازی برای بازیکنان و هواداران حساسیت خاص خودش را دارد و من امیدوارم با توجه به برد مقابل فولاد و عطشی که در بازیکنان برای بردن است به سه امتیاز این بازی برسیم. تشنه گلزنی هستم مثل همه مهاجمان.

رضایی تاکید کرد: بالاخره ما در هفته جاری تمرینات خوبی را انجام دادیم و شناخت‌مان از حریف خوب است و فقط از هواداران می‌خواهیم یک روز خوب را به ارمغان بیاوریم من خاطرات خوبی از دربی‌ها دارم که امیدوارم این خاطره هم به خاطراتی اضافه شود که همیشه به یاد بماند البته استقلال نیز تیم خوبی است و قطعا آنها نیز مقابل ما انگیزه خاصی دارند، اما ما هم تمام فکر و ذکرمان به بازی جمعه دوخته شده و ان‌شاءالله بتوانیم با یک بازی خوب و هوادار‌پسند و نکات فنی دایی به سه امتیاز لازم برسیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
اسماعیلی: هواداران با نمادهای سرخ، فقط پرسپولیس را تشویق کنند

200x130x38.jpg.pagespeed.ic.82ot_g9jfe.jpg

پرسپولیس نیوز : معاون فرهنگی و اجتماعی پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس سال گذشته یک رفتار فرهنگی بسیار خوب را از خود به نمایش گذاشته و آن را باب کردند. از آنها دعوت می‌کنیم در بازی روز جمعه با ادامه همین مساله فقط به تشویق تیم محبوب خود بپردازند.

دکتر اسماعیلی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: اگر برای بازی دربی کل ظرفیت ورزشگاه آزادی در اختیار پرسپولیس بود، برای هواداران پرسپولیس کم می‌آمد. از ناحیه حضور تماشاگران، هیچ نگرانی نداریم. آنچه مورد توجه است و بویژه در سال گذشته بارها شاهد آن بودیم، رعایت اخلاق، ادب و انضباط است و این مساله سال گذشته نمود چشمگیری داشت و یک فرهنگ جدید شکل گرفت. هواداران پرسپولیس حتی در شرایطی که احساس کردند در حق تیمشان اجحاف شد، آرامش خود را حفظ کردند و این مساله هم باعث سربلندی آنها و باشگاه محبوبشان شد و حقانیت پرسپولیس را بیشتر نشان داد.

وی ادامه داد: از هواداران پرسپولیس می‌خواهیم مثل همیشه با احترام به حریف و داور، با رعایت اخلاق فقط به تشویق تیم محبوبشان بپردازند. بدون تردید تشویق تیم از شروع تا پایان بازی بهترین تاثیر را برای موفقیت تیم می‌گذارد.

همچنین از هواداران دعوت می‌کنیم با هر نماد سرخی که در اختیار دارند مثل پیراهن، شال یا پرچم در ورزشگاه حضور پیدا کنند و به اعضای تیم انرژی بدهند.

معاون فرهنگی و اجتماعی پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: برای این بازی قصد داریم با همت و یاری خود هواداران، یک حرکت نمادین را انجام بدهیم. از هواداران می‌خواهیم همانطور که سال قبل فرهنگ جدیدی را به نمایش گذاشتند، امسال از ریختن زباله در ورزشگاه و روی سکوها پرهیز کنند یا اینکه در پایان بازی تا حد امکان زباله‌ها را جمع‌آوری کنند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
نیلسون: مثل همیشه برای همه چیز آماده هستم/ از بازی نکونام خوشم می‌آید

217x131x0123.jpg.pagespeed.ic.D2eENrN-jZ.jpg

پرسپولیس نیوز : دروازه‌بان پرسپولیس اعلام کرد که وضعیتش برای دربی خوب و مثل همیشه برای همه چیز آماده است. نیلسون کوریا جونیور در مورد شرایط خودش و پرسپولیس پیش از دربی بزرگ پایتخت، احساسش قبل از حضور در سومین دربی، تقابل محمد قاضی با مدافعان و دروازه‌بان پرسپولیس، حضور خلعتبری در جمع شاگردان دایی و ... صحبت‌های زیر را انجام داد.

شرایط پرسپولیس قبل از دربی چطور است؟
عادی، مانند هر روز تمرین می‌کنیم. شرایط این روزهای تیم با روزهای دیگر فرق نمی‌کند.

خودت در چه وضعیتی هستی؟
مثل همیشه برای همه چیز آماده هستم و مشکلی وجود ندارد.

سومین دربی خود را تجربه می‌کنی، نسبت به دربی اول چه احساسی داری؟
دربی همیشه دربی است و حساسیت خاص خودش را دارد، مسلما احساس هم تفاوتی نخواهد داشت. دربی یک بازی جالب است که به نوعی جشن برزگی برای هواداران محسوب می‌شود.

درمورد تقابل با محمد قاضی چه نظری داری؟
قاضی مهاجم خوب و خطرناکی است و من او را دوست دارم. ما یک سال خوب را کنار هم گذراندیم.

به غیر از قاضی چه بازیکن دیگری در استقلال خطرناک است؟
استقلال هنگام کار گروهی تیم خوبی است و آنها کنار هم قدرتمند هستند، اما خارج از این بحث از بازی نکونام خوشم می‌آید.

این روزها در خصوص پرسپولیسی شدن خلعتبری هم زیاد صحبت می‌‌شود...
خلعتبری تازه 2 جلسه با ما تمرین کرده و نمی‌دانم در این مورد چه صحبتی باید بکنم. فقط امیدوارم همانطور که به سپاهان کمک کرد به ما هم کمک کند.

7 بازی 3 گل خورده، قول می‌دهی مقابل استقلال هم گلی دریافت نکنی؟
من قول هیچ چیزی نمی‌دهم اما همه تلاش خواهند کرد تا پرسپولیس گل نخورد و سعی می‌کنیم این اتفاق رخ بدهد. در فوتبال نمی‌شود روی چیزی حساب کرد.

بالا