برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران یوونتوس

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
سلام دوستان
امشب تو لیگ اروپا بازی داریم...
میریم برای انتقام!!!
چند خبر راجع به بازیه امشب
برای پیروزی بازی می کنیم
53928350361376146836.jpg
آنتونیو کونته در کنفرانس خبری قبل از بازی با ترابوزان در لیگ اروپا در مقابل خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آن ها در مورد یوونتوس و شرایط بازی های پیش روی بیانکونری پاخ داد .

” من محاسبه کردم و متوجه شدم که در ۵۲ روز آینده بازیکنان من باید ۱۶ بازی را انجام دهند . و این به معنی این است که هر ۳ روز یک بار باید به میدان بروند “

” نمی توانیم به راحتی در چنین شرایطی کار کرد و نیاز است که بازیکنان به طور چرخشی استفاده شود تا فرسایش کمتر و در نهایت افت کمتری را شاهد باشیم “

” این به این معنی است که ما کاملا باید آماده باشیم و کاملا هوشیار باشیم و قدرت خودمان را افزایش دهیم ، زیرا هم سری آ وجود دارد و هم لیگ اروپا و ما می خواهیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم “

” پس ما می خواهیم که بهترین اتخاب را داشته باشیم تا بهترین نتیجه را بگیریم ، پس باید از سیستم چرخشی استفاده کنیم زیرا در غیر این صورت بازی هر ۳ روز یک بار ممکن نخواهد بود “

” می دانیم که بازیکنان خوبی را در خط حمله داریم و هدف ما این است که هر بازی را به خوبی به پایان ببریم و می خواهیم در خانه برنده باشیم “

” بجز این بحث هایی که در مورد بحث ِ انتخاب بازیکنان و خستگی وجود دارد ، تکرار نکردن اشتباهات هم برای ما بسیار مهم است و نمی خواهیم دچار اشتباهاتی شویم که در گذشته بابت آن ها پشیمان شدیم “

” تیم ترابوزان یک تیم با تجربه است زیرا بازیکنان خوبی مانند مالودا ، بوسینگوا ، زاکورا و اولسان را در اختیار دارد . بنابراین شما باید مراقب باشید و همه چیز را بخوبی ارزیابی کنید و بازی به بازی پیش برویم “

” به هر حال بار دیگر تکرار می کنم که ۱۶ بازی در فاصله ۵۲ روز در پیش است و باید از همه بازیکنان خواست که نهایت تلاش خودشان را بکار بگیرند و کادر پزشکی زیرا مسابقات به شدت فشرده است “

” در لیگ و لیگ اروپا هدف همه ما تنها پیروزی و رسیدن به افتخار است . پس از اینکه از لیگ قهرمانان اروپا کنار رفتیم می خواهیم شایستگی بالای خودمان را نشان دهیم . پس همه بازیکنان باید آماده باشند “

کونته ادامه داد ” حریفان در هیچ رقابتی برای ما آسان نیستند . چه در سری آ و چه در لیگ اروپا ، زیرا اگر بخواهیم تیمی را دست ِ کم بگیریم مطمئنا پشیمانی زیادی به بار خواهد آمد “

” من صادقانه می گویم که از هر کسی که در مورد یوونتوس نظر می دهد و چه یوونتوس مورد علاقه آن ها است و یا نه از فکر و نظر آن ها استقبال می کنم . اجازه دخالت در کار خودم را نمی دهم اما تمام نظرات را خواهم شنید “

” به هر حال هنوز بازی های زیادی در راه است و راه طولانی برای پیمودن و کسب پیروزی مانده . ۱۴ بازی در لیگ برای ما باقی مانده و من فکر می کنم که یوونتوس تا پایان رو به جلو حرکت خواهد کرد “

” من از شما می خواهم که اجازه دهید که بر روی فوتبال تمرکز کنیم . بازی های لیگ اروپا در پیش لست و این می تواند گرمی و حساسیت زیادی به ما بدهد و من ترجیح می دهم که بر روی اتفاقات فوتبالی تمرکز کنم و در مورد فوتبال فکر کنم “

” برای تیمی مانند یوونتوس این بسیار مهم است که تمرکز داشته باشیم . من و بازیکنانم تلاش خواهیم که بهترین نمایشمان را داشته باشیم . در حال حاضر بر روی عملکرد خودمان در لیگ اروپا تمرکز جدی کردیه ایم ، زیرا این مسابقات به شدت رقابتی است “

” من هرگز دوست ندارم که در مورد موفقیت های فردی حرف بزنم و می خواهم در مورد موفقیت های تیمی صحبت کنم . زیرا وقتی تیم پیروز شود در حقیقت من برنده شده ام “

” این یک فرصت است و همه می توانند به اندازه سهم خود از آن بهره ببرند و استفاده کنند و من هم انتظار دارم که همه به اندازه خود از آن استفاده کنند ، این می تواند باعث پیشرفت و بالا رفتن کیفیت تیمی ما شود “

” می توان با نگاه کردن به عملکرد تیمی ما به همه چیز پی برد . نسبت به ۲ سال گذشته از نظر گلزنی پیشرفت کردیم و در خط حمله بهتر شده ایم “

سرمربی موفق یوونتوس در ادامه گفت ” من اعتقاد دارم که با تمام انتقادهایی که وجود دارد و صحبت هایی که می شود خوب است که نقاط مثبت را هم در نظر گرفت و دید . زیرا فکر می کنم حتی نسبت به فصل قبل پیشرفت داشتیم و آمار این را نشان می دهد “

” در نهایت ما ما برای پیروزی و بثمر رساندن گل های زیاد تلاش می کنیم و برای گلزنی برنامه داریم . اما آمار و نشانه ها در مورد یوونتوس فعلی واضح است زیرا نسبت به یوونتوس در ۲ فصل گذشته از نظز آمار گلزنی خیلی بهتر بودیم “

” لیگ اروپا هنوز هم زیبا خواهد بود برای ما . ما ۳ سال است که روندی را شروع کردیم و هیچ کس تصور نمی کرد که با این بازیکنان بتوانیم این کارهای فوق العاده را انجام دهیم . در حال حاضر برای ما لیگ اروپا وجود دارد و آن را یک فرصت می دانیم برای حرکت رو به جلو و پیشرفت و کشف و شناخت استعداد و مشکلات “
========================================================
الکسی کالباکوو داور دیدار یوونتوس – ترابازون
4033d95803a0adec610da4c550ee4e7e395b40d0.jpg

طبق اخبار منتشره در سایت فوتبال ایتالیا، الکسی کالباکوو با ملیت بلاروسی به عنوان داور دیدار یوونتس – ترابازون اسپور انتخاب شد.

گفتنی است که مرحله حذفی لیگ اروگا در روز پنج شنبه آغاز خواهد شد.

در طرف دیگر ایوان ببک به عنوان داور دیدار سوانسی – ناپولی، سرگئی کاراسو به عنوان داور دیدار اسبیرگ – فیورنتینا و فیلیکس زوایر نیز به عنوان داور دیدار لاتزیو – لودوگورتس انتخاب شدند.
===============================================
ترکیب احتمالی یووه در بازی با ترابازون + لیست بازیکنان

46538660960941104754.jpg
تیم فوتبال یوونتوس برای بازی فردا مقابل ترابوزان اسپور آماده شده است و مربی یووه در نشست مطبوعاتی خود قبل از بازی از انگیزه بالای یوونتوسی ها و تلاش برای شکست تیم ترکیه ای خبر داد.

در همین ارتباط و بر اساس اخبار پیش بینی می شود که فردا آنتونیو کونته بوفون را درون دروازه قرارداده و کاسرس ، بونوچی و اوگبونا ۳ مدافع مقابل کاپیتان یووه باشند.

همچنین پیش بینی می شود که یوونتوس در خط هافبک هم تغییراتی داشته باشد و ایزلا در سمت راست بجای لختشتاینر قرار بگیرد و در سمت ِ چپ هم پلوزو بجای بازیکن غنایی و آماده این روزهای یوونتوس بازی کند.

و این در حالی است که پیش بینی می شود پوگبا، پیرلو و مارکیزیو ۳ بازیکن دیگر در خط هافبک باشند.

ضمن اینکه بر طبق اخبار در خط حمله هم احتمالا شاهد زوج توز و اوسوالدو خواهیم بود تا چیدمان متفاوت یوونتوس تکمیـل شود!

بطور کلی گفته می شود که فردا کونته از کیلینی و بارتزالی بدلیل مصدومیت استفاده نمی کند و همچنین به با نظر ِ خود به لختشتاینر ، آزاموا ، ویدال در خط هافبک و یورنته در خط حمله استراحت خواهد داد.

اسامی بازیکنان یونتوس: بوفون، کاسرس، اوگبونا، پوگبا، مارکیزیو، توز، جیووینکو، پلوسو، یورنته، اوسوالدو، بونوچی، پادوین، پیرلو، آساموآه، ویدال، لختشتاینر، استوراری، ایسلا، روبینهو، روماگنا
==============================================
یووه و ناپولی مدعیان اصلی لیگ اروپا
wenger-benitez490ai_0.jpg

آرسن ونگر مربی توپچی های لندن تیم های یوونتوس و ناپولی را تیم های خطرناک لیگ اروپا دانست.

گفتنی است که دو تیم ایتالیایی پس از حذف از لیگ قهرمانان، به این جام سقوط کردند و نهایتا طبق قرعه کشی حریفان خود را شناختند.

ونگر در مصاحبه ای با خبرنگاران گفت: “من فکر میکنم که یوونتوس کار مشکلی را در برابر ترابازون ندارد و میتواند بهترین عملکرد خود را داشته باشد.”

“همانند ناپولی، آنها رقابت خود را با سوانسی آغاز خواهند کرد.”

گفتنی است که فینال امسال این دوره از بازی ها، در ورزشگاه یوونتوس در تورین برگزار خواهد شد.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

تبریک می گم یک انتقام کوچیک از تیم ترک ها گرفتیم :دی

یـوونتوس 2 - ترابوزان 0 + دانـلود گل
JuiR1392918213qtyhnb.jpg

یوونتوس در بازی رفت در مقابل ترابوزان در حالی به مصاف حریف ترکیه ای خود رفت که در این بازی ترکیب متفاوتی را داشت . در این بازی یووه با نظر کونته با ترکیب اولیه زیر وارد بازی شد :

( 2-5-3 )
بوفون - کاسرس - بونوچی - اوگبونا - ایزلا - پوگبا - پیرلو - مارکیزیو - پلوزو - توز - اوسوالدو

بازیکنان ذخیره :
یورنته - استوراری - لختشتاینر - جووینکو - آزاوا - ویدال - پادویین

در ابتدای بازی یوونتوس بازی را بهتر شروع کرد و این حریف ترکیه ای بود که سعی داشت بازی را با پاسهای عرضی در زمین ِ خود آرام کند . اما حرکت بازیکنان کناری یوونتوس سرعت خوبی به بازی داده بود و یوونتوس بیشتر مالکیت توپ را در اختیار داشت .

اما پاس های اشتباه یوونتوسی ها باعث از ین رفتن موقعیت ها و عدم گلزنی بیانکونری میشد .

توپ های خوبی که برای توز و اوسوالدو فرستاده میشد اما این بازیکنان بخوبی توسط دفاع های ترابوزان مهامر میشدند و البته عدوم هماهنگب توز و اوسوالدو هم در دقایق نخست کاملا واضح بود .

در دقیقه 15 بازی اوسوالدو که تلاش زیادی برای اثبات خود در این بازی داشت توانست با یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه ، دروازه حریف را به زیبایی باز کند .

در ادامه عطش یوونتوس برای گلزنی کم نشد و هافبک های یووه بارها در پی ِ ایجاد موقعیت برای توز و اوسوالدو بودند اما دفاع چند لایه فشرده ترابوزان کار را برای مهاجمین یوونتوس سخت کرده بود .

در دقیقه 29 بازی بود که توز که با پاس ِ خوب پلوزو از سمت چپ موقعیت خوبی برای شوت زنی در محوطه جریمه داشت ، نتوانست دروازه حریف را باز کند .

بازی پر اشتباه بونوچی در خط دفاع و بازی موثر اوسوالدو در خط حمله از نکات جالب توجه بازی در دقایق بعد از گل بود .

بازیکنان یوونتوس تلاش زیادی برای رساندن توپ به خط حله داشتند اما پاس های بی دقت بازیکنان خط دفاع و هافبک یوونتوس مانع از ایجاد موقعیت برای یوونتوس میشد و البته تعداد زیاد بازیکنان ترابوزان هم بسیار موثر بود .

باز هم فرصتی خوب در محوطه جریمه برای توز بود که شوت این بازیکن آرژانتینی با برخورد به بازیکنان ترابوزان ، به گل تبدیل نشد .

در ادامه بازیکنان ترابوزان بر روی دروازه یووه فشار آوردند و صاحب کرنر شدند که نتوانستند از فرصت پیش آمده استفاده کنند ، و یووه در برگشت صاحب موقعیت ضد حمله شد که اوسوالدو با دریبل چند بازیکن و سپردن توپ به توز بازی خوب خود را تکمیل کرد اما در نهایت یوونتوس موفق به زدن گلی دیگر نشد تا بازی در نهایت با نتیجه 0-1 در نیمه نخست تمام شود .

در نیمه دوم هم یوونتوس بازی را بهتر از حریف آغاز کرد و توانست فرصت هایی را ایجاد کند که شوت پوگبا و موقعیت خوب ِ اوسوالدو در محمطه جریمه از جمله این فرصت ها بودند که از دست رفتند .

فشار یوونتوس همچنان در دقایق ابتدایی بازی ادامه داشت و پاس های تکضرب بازیکنان یووه و ضدحمله های سریع بازیکنان یووه سرعت بازی را بالا برده بود .

تلاش بازیکنان یوونتوس و گاها پاس های خوب پیرلو برای ایزلا موقعیت های خوبی را ایجاد می کرد اما ایزلا با بی دقتی فرصت ها را هدر می داد .

با وجود اینکه هافبک های یوونتوی و بخصوص پیرلو در این نیمه پاس های بهتری برای مهاجمین و بازیکنان نفوذی ارسال می کردند اما با بی دقتی بازیکنان یووه ، این موقعیت ها به سادگی از دست رفت تا یوونتوس با وجود مالکیت توپ زیاد در زدن گل نا موفق باشد !

در دقیقه 60 دیدار ، بازی بدلیل آشوب هواداران ترابوزان و استفاده از مواد آتش زا لحظاتی متوقف شد .

در دقیقه 66 بازی کونته تصمیم گرفت که 2 تعویض را همزمان انجام دهد که یورنته بجای اوسوالدو و ویدال جای ایزلا که بازی ضعیفی انجام می داد وارد بازی شد .

با اشتباه بازیکنان یوونتوس و بی تفاوتی بازیکنان خط دفاعی ، بازیکن ترابوزان با بوفون تک به تک شد و در برگشت هم توپ وارد دروازه یووه شد اما داور نقطه کرنر را نشان داد زیرا قبل از اینکه بازیکن ترابوزان توپ را برای هم تیمی خود ارسال کند ، توپ خارج شده بود .

حملات یوونتوس ادامه داشت تا اینکه یوونتوس صاحب ضربه ای آزاد شد و پیرلو ضربه را به زیبایی زد که دروازه بان ترابوزان با واکنشی خوب توپ را دور کرد و البته بازیکنان یووه هم در برگشت نتوانستند از فرصت استفاده کنند . و لحظاتی بعد جووینکو به جای مارکیزیو که بازی خوبی انجام نداد وارد بازی شد تا کونته نشان دهد بدنبال پیروزی با گل های بیشتر است .

پاسکاری بازیکنان یوونتوس و حرکت خوب جووینکو در دقیقه 82 می توانست یوونتوس را به گل دوم برساند که باز هم این اتفاق رُخ نداد و وت بازیکنان یووه به بدن بازیکنان حریف برخورد کرد !

اما در این بین حملات بازیکنان ترابوزان و ضد حمله های سریع آن ها هم قابل توجه بود که بارها بازیکنان حریف را صاحب کرنر کرد .

در کمال تعجب بازی بی تفاوت و پاس های اشتباه در این دیدار ، از سوی بازیکنانی مانند پیرلو و حتی ویدال هم کم دیده نشـد ! و بازیکنان یوونتوس یکی پس از دیگری موقعیت ها را از دست دادند !

البته بازی با جان و دل ِ بازیکنان ترابوزان هم در نوع خود جالب بود که بارها خود را در مقابل شوت ِ بازیکنان یووه قرار دادند .

در سومین دقیقه وقت های تلف شده بازی ، پاس در عرض توز پوگبا را در موقعیت ِ خوبی برای شوت زنی قرار داد و این بازیکن 20 ساله به زیبایی دروازه را باز کند .

در نهایت بازی با همان نتیجه 0-2 و با گل های اوسوالدو و پوگبا به پایان رسید .

یوونتوس - دنیل اوسوالدو
https://www.mediafire.com/?ymbhyy2zn60h2s3

یوونتوس - پل پوگبا
https://www.mediafire.com/?6ypdgabjqbfx7cg

babialex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
به امید قهرمانی تیم در سری آ و لیگ اروپا
به امید قهرمانی در لیگ قهرمانان
خدا کنه فصل بعد دو تا بازیکن عالی بگیریم برای لیگ قهرمانان

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام
خدا ازتون راضی باشه ای امت یووه ای حاضر در پی تی.
عرض ادب ویجه خدمت داداش جواد گلم. ایشا... خدا قسمتت کنه بزرگترین بازی تاریخ یووه رو تورین باشی و مزد خوبی هات رو بگیری. اصن خود مدیر وقت شخصا بهت کارت هواداری افتخاری بده.
خوبه پرچم و بالا نگه میدارید.
تیم هم که خوبه. ایشا... دو تا جام بیاریم امسال.
شاد باشید و پیروز دوستان گل/ بهنام عزیز. عرفان گل و سایر رفقا...

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
سلام
عرض ادب ویجه خدمت داداش جواد گلم. ایشا... خدا قسمتت کنه بزرگترین بازی تاریخ یووه رو تورین باشی و مزد خوبی هات رو بگیری. اصن خود مدیر وقت شخصا بهت کارت هواداری افتخاری بده.
آقا گهگاهی بهمون سر بزن بیشتر دلگرم بشیم پرچمو بیشتر ببریم بالا:)

کونته: “پوگبا میتواند یکی از بهترین ها باشد”
347504_heroa.jpg
پل پوگبا ستاره جوان و فرانسوی بیانکونرو ها که با حداکثر پتانسیل خود به یکی از بهترین بازیکنان در سری آ تبدیل شده است، با تشویق مربی یوونتوس پلاجه شد.

آنتونیو کونته که از بیشترین پتانسیل پوگبا در جهت موفقیت یوونتوس استفاده کرد است در جدیدی ترین مصاحبه خود این بازیکن را یکی از بهترین هافبک های جهان خواند.

گفتنی است که تاکنون تیم هایی مانند رئال مادریدو پاری سن ژرمن خواهان به خدمت گیری وی بوده است.

کونته در این خصوص گفت: “قطعا پوگبا یکی از بهترین هاست، او برای هر اینچ از دفاع می جنگد.”

“او پتانسیل بسیار زیادی دارد و می تواند برای یوونتوس یک بازیکن بزرگ هم در دفاع و هم در حمله باشد.”

“به یاد داشته باشید که پیش از بازی با تورینو از روحیه های بالا و پایین تیم صحبت کردم. پل میتواند روحیه خود را کنترل کند و این میتواند وی را تبلید به یک قهرمان بزرگ کند.”

“این وظیفه ماست تا او را پرورش دهیم و درک وی از بازی و انطباق را در شرایط مختلف به وی آموزش دهیم.”

گفتنی است که پوگبا تا سال ۲۰۱۶ با یوونتوس قرارداد دارد.
=================================================================
جیووینکو به پارما برمیگردد؟!
C_3_Media_1462047_immagine_ts673_400.jpg
توماسو جیراردی مدیر باشگاه پارما اعلام کرد که سباستین جیووینکو در تابستان جاری از یوونتوس جدا خواهد شد و به سمت باشگاه جذب خواهد شد.

بیانکونرو ها که با هدایت آنتونیو کونته روزبه روز قدرت خود را به حریفان خود نشان میدهد، تا کنون از این بازیکن ریز نقش استفاده چندانی نداشته است و به نظر میرسد که جیووینکو در این راستا، از یووه جدا شود.

جیراردی در مصاحبه ای در این خصوص گفت: “خاطرات فوق العاده ای از حضور جیووینکو در پارما داریم.”

“در گذشته ما با مبلغ ۴ میلیون یورو نیمی از ملاکیت وی را خریداری کردیم.”

“آیا او به پارما باز میگردد؟ بله، فقط میتوانم بگویم بله. روشن است که وی بازیکن بسیار مهمی است و من فکر نمیکنم که یوونتوس به راحتی وی را رها کند، چرا که آنها نیز تلاش های اقتصادی و فنی زیادی برای رشد وی داشته اند.”

“وی بازیکنی است که در میان قهرمانان بزرگ شده است. میتوان گفت که جیوینکو اصلا بازی نکرده است، دلیل آن هم حضور بازیکنان قهرمانی مانند توز، یورنته، اوسوالدو و … در یوونتوس است.”
========================================================
به فکر پیوستن به رئال نیستم

372526_heroa.jpg
آندره پیرلو ستاره کنون باشگاه یوونتوس اصرار دارد که ارتباط با سران باشگاه رئال و پیوستن به این تیم در تابستان نشدنی است و وی مشتاق به تمدید قرارداد با یوونتوس است.

قرارداد فعلی این بازیکن ملی پوش در این تابستان با قهرمان سری آ به پایان میرسد و گفته میشود که سران مادریدی شدیدا به فکر جذب وی هستند.

با این وجود، پیرلو افزود بر روی باشگاه فعلی خود تمرکز دارد و به زودی بر سر میز مذاکرات جهت تمدید قرارداد خواهد نشت.

پیرلو به لا استامپا گفت: “رئال مادرید؟ هرگز در مورد آن صحبت نکرده ام. من با کارو آنجلوتی صحبت کرده ام، اما صحبت ما در مورد چیز دیگری بوده است. من احساس خوبی در یوونتوس دارم.”

“با سران یوونتوس در مورد چیز های زیادی صحبت کرده ام و به زودی نیز دوباره از یکدیگر دیدار خواهیم کرد.”

“در حال حاظر مسابقات بسیاری داریم که باید بر روی آنها تمرکز کنیم، اما دلایل زیاد مانند ماندن در یوونتوس تمرکزم را بر هم میزند. یووه در حال رشد است و میخواهم برای رسیدن به اهدافم در اینجا بمانم.”

این بازیکن ۳۴ ساله که با شایعات بازگشت به آث میلان نیز دست و پنجه نرم میکند، بازگشت دوباره به سن سیرو را نیز رد کرد.

“قصد بازگشت به میلان را دارم؟ نه، نه در حال حاضر. من تا کنون به آن انجام این کار فکر نکرده ام. خوشحالم که در یوونتوس هستم. من فکر میکنم که بازیکن نباید به جایی که قبلا بوده است برگردد، همه چیز خوب پیش میرود. امیدوارم که در اینجا باقی بمانم.”
======================================================
قدرت یوونتوس فعلی را تا کنون ندیده بودم

122978_heroa.jpg

بازیکن هلندی پیشین بیانکونرو ها پس از برد یوونتوس مقابل تورینو با تک گل کارلوس توز، دست به تحسین این بازیکن آرژانتینی زد.

داویدز که در طول سال های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۴ پیراهن یوونتوس را بر تن کرده است با یوونتوس ۳ اسکودتو را بالای سر برد، همچنین نیز وی تجربه حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۰۲-۰۳ را نیز دارد.

وی در وبسایت رسمی خود نوشت: “این یوونتوس سطح بسیار بالایی دارد، حتی بیشتر از زمان حضور من در یوونتوس.”

“با وجود بازیکنانی مانند ویدال و پوگبا تعادل بزرگی در این تیم رقم خورده است.”

“وقتی بیشتر از نیمی از بازیکنانتان تهاجمی هستند، مشکل است که گلی را دریافت نکنید. به همین دلیل است که باید بازی را در کنترل خود داشته باشید و توپ را به سرعت حرکت دهید.”

بازیکن ۴۰ ساله حال حاظر دنیای فوتبال که در آستانه خداحافظی نیز قرار دارد در خصوص گل پیروزی بخش کارلوس توز در بازی با تورین نیز سخن گفت.

“هنگامی که خبر امضای قرارداد وی با یووه را شنیدم واقعا خوشحال شدم.او یکی از نوابغ فوتبال است.”

گفتنی است که توز در ۲۵ بازی اش برای یوونتوس در سری آ ۱۴ گل را تا کنون به ثمر رسانده است.
=============================================================
بخاطر گلزنی خوشحالم

91372904192413627451.jpg
کارلوس توز که در بازی مقابل تورینو توانست تک گل پیروزی بخش ِ یوونتوس را بثمر برساند در پایان بازی در مورد بازی و گلزنی خود گفت .

انگشتت هنوز درد می کند ؟
” الان دیگر نه . زیرا از پیروزی خوشحالم “

برای بازی بعد مشکلی وجود دارد ؟
” اصلا “

این بازی مانند بازی مقابل ترابوزان بازی دشواری بود

” می دانستیم که تیم تورینو تیم بسیار خوبی است و تلاش زیادی خواهد کرد و به ما فشار می آورد . ولی توانستیم برنده باشیم “

گلی که زدی با سرعت عمل ِ بالا بود
” بله . گلی فوق الهاده خوب بود و از ضربه درستی که زدم خوشحالم “

اما شادی که پس از گل داشتی
” آن یک ترومپت بود ! “

مفهوم خاصی دارد ؟
” خیر . تنها حرکت و اصطلاحی رایج در آرژانتین است “

در نیمه دوم با وجود فضای زیادی که در اختیار داشتید ، اما از جلو آمدن تورینو بهره ای نبردید .

” در ۲۵ دقیقه ابتدای بازی ما حمله کردیم و در خط حمله پر کار بودیم اما در نیمه دوم توپ را کم تر در اختیارمان داشتیم . در هر حال بازی در مقابل تورینو که از فضاهای موجود بهترین استفاده را می کند سخت است “

babialex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام

یعنی یکی از بزرگترین آرزو هام اینه که چندتا بازی یووه رو تو ورزشگاه خونگی خودمون ببینم
یووه - میلان
یووه - اینتر
یووه - رم
یووه تو بازیهای جام باشگاه ها
تو استادیوم بشینی ویدال گل بزنه تو استادیوم بگن آرتورو ؟ .... ویدااااااااااااااااااااااااااااال

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
خوب دوستان امشب بازیه برگشتمون با ترابزون هست
احتمال زیاد صعود میکنیم و به فیورنتینا میخوریم
چند خبر از این بازی...
ترابزون اسپور – یوونتوس ؛ نبردی برای انتقام در ترکیه
88444.jpg

یوونتوسی ها اکنون از شرایط بسیار خوبی برای پیشرفت و موفقیت در لیگ اروپا برخوردار هستند و در این بازی به فکر گذشتن از سد تیم ترکیه ای برای رسیدن به مرحله بعدی این رقابتها میباشند.

مردان آنتونیو کونته اکنون با اختلافی ۹ امتیازی با اقتدار در صدر جدول سری آ قرار دارند و شاید لازم باشد تا کمی از قدرت خود در سری آ را بر روی رقابتی دیگر آنهم از نوع اروپایی ، که درگیر آن هستند خرج کنند تا تیفوسی های یوونتوسی در این فصل علاوه بر کسب قریب به یقین سومین اسکودتوی متوالی و ثبت رکوردی تاریخی از تیم خود ، موفقیتی اروپایی که چند سال است به دلایلی به دور از دستان بانوی پیر مانده است را در ویترین افتخارات تیم محبوب خود شاهد باشند.

علاوه بر همه اینها ، این موضوع که فینال رقابتهای این فصل لیگ اروپا در تورین و در استادیوم اختصاصی یوونتوس برگزار میشود نیز انگیزه مضاعفی به بیانکونری ها خواهد داد تا با قدرت تمام برای کسب این جام رقابت کنند تا در خانه خود این جام را بالای سر ببرند.

یوونتوس در این بازی با پشتوانه دو گل بازی رفت و با استفاده از ترکیب چرخشی از بازیکنان خود ، به چیزی جز پیروزی در این دیدار و حذف تیم ترکیه ای از گردونه رقابتها فکر نمیکند.

hi-res-481cdd31e690c8907da6dd2fac547b11_crop_exact.jpg

ناکامی یوونتوس در این فصل از لیگ قهرمانان و با توجه به فرم خوب و ایده آل آنها در این فصل یک اتفاق شوک آور بود ، آنها با ناباوری تمام در دور گروهی این فصل لیگ قهرمانان اروپا از گردونه رقابتها کنار رفتند.

بعد از یکه تازی در رقابتهای داخلی و ایجاد اختلافی به مراتب زیاد با تیمهای مدعی قهرمانی سری آ ، چیزی که به نظر نمیرسد اتفاقی مقطعی باشد و به این زودی ها این سلطه بر سری آ متوقف شود ، پیش بینی آن بسیار آسان بود که یووه قصد دارد این فصل تمرکز بیشتری را بر روی رقابتهای لیگ قهرمانان بگذارد… چیزی که محقق نشد.

اکنون اما یوونتوس به نظر میرسد که برترین تیم رقابتهای لیگ اروپا باشد و اگر اینگونه نگوییم ، آنها قطعا به همراه سه تیم ایتالیایی حاضر در این رقابتها ، لاتزیو ، ناپولی ، فیورنتینا ، از قدرتمند ترین تیم های این تورنومنت میباشند و یوونتوسی ها میتوانند با کمی تلاش ، این عنوان مهم را از آن خود کنند تا مرهمی بر درد حذف ناباورانه آنها از چمپیونز لیگ باشد.

hi-res-ce403a0ce93299d0d53f6ddafeb0fda4_crop_exact.jpg

این در حالیست که تیم ترکیه ای ترابزون اسپور که اکنون در رده هفتم لیگ داخلی کشور خود قرار دارد و با صدر نشین لیگ ، فنرباغچه ، ۱۵ امتیاز اختلاف دارد ، به نظر نمیرسد که که توانایی ایجاد مشکل برای قهرمان ایتالیا را داشته باشد ، به خصوص اگر آنها عملکرد مسابقات لیگ داخلی خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش Soccerway ، تیم ترابزون اسپور از سال ۱۹۸۲ تا بحال هرگز نتوانسته است تمی از بالا نشینان فوتبال ایتالیا را شکست دهد ولی نکته ای دیگر که در این رابطه وجود دارد اینست که تیم ترکیه ای در ۷ بازی اخیر خانگی خود تن به شکست نداده است.

در ترکیب تیم ترابزون نیز نام های آشنایی از دنیای فوتبال حرفه ای دیده میشود ، فلورنت مالودا و خوزه بوسینگوا از اعضای تیم چلسی انگلیس و هافبک سابق تیم تاتنهام ، دیدیه زوکورا ، از این دست نام ها هستند که برای فوتبال دوستان آشنا هستند.

hi-res-e79e00b6786ba58eb60fde26196590b8_crop_exact.jpg

یوونتوس هر چند در این بازی با تغییراتی در ترکیب اصلی خود مواجه است ولی بازهم میتواند به پیروزی و صعود از این مرحله بیاندیشد و از ادامه راه اروپایی خود مطمئن باشد.

عمق دسترسی کونته به استعداد ها و ستاره های خود به نوعی نفس را در سینه حبس میکند ، با وجود بوفون ، کیلینی ، پوگبا ، توز ، یورنته ، ویدال و پیرلو ، که تنها جزئی از تیم پر ستاره در اختیار کونته میباشند.

در بازی امشب احتمال چندین تغییر نسبت به ترکیب اصلی بیانکونری میرود که میتواند هر چند کم ولی روزنه امیدی برای تیم ترکیه ای ایجاد کند ، یوونتوس در هفته آینده سری آ بازی حساسی با تیم میلان در سری آ خواهد داشت و ممکن است یوونتوسی ها به خاطر آن دیدار تمرکز کافی در این بازی نداشته باشند که موضوعی بسیار بعید به نظر میرسد ولی باز هم این خود یک شانس خوب برای شاگردان حامی ماندیرالی خواهد بود.

دو تیم یوونتوس و ترابزون اسپور امشب در چارچوب دور برگشت مرحله ۱/۱۶ لیگ اروپا ساعت ۲۳:۳۵ دقیقه به وقت تهران در استادیوم حسین آرکا ترکیه به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف تیم صعود کننده به مرحله بعدی رقابتها مشخص شود.

گفتنی است که بر طبق قرعه کشی انجام شده ، احتمال رویارویی یوونتوس و فیورنتینا ، دو تیم ایتالیایی این رقابتها در مرحله ۱/۸ نهایی وجود دارد و در صورت صعود امشب دو تیم ایتالیایی ، در مرحله آتی این رقابتها شاهد یک فینال زودرس تمام ایتالیایی در لیگ اروپا خواهیم بود.
====================================================
کونته ؛ برای برد به ترکیه آمده ایم
int_140219_conte_expectingstrong.jpg
دون آنتونیو کونته سرمربی جوان یوونتوس تاکید کرد که یوونتوسی ها از هر لحاظ آماده بازی در اتمسفر موجود در ورزشگاه ترکیه ای هستند و اذعان کرد که یوونتوس برای دفاع از نتیجه ۲-۰ بازی رفت پا به میدان نخواهد گذاشت.

دور برگشت مرحله ۱/۱۶ لیگ اروپا امشب ساعت ۲۳:۳۵ به وقت تهران آغاز میشود و یوونتوس با توجه به برد ۲-۰ بازی رفت در برابر ترابزون اسپور ، به دنبال پیروزی و صعود به مرحله بعدی رقابتها میباشد.

کونته در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی این تیم با ترابزون شرکت کرد و اظهار داشت :

” ما در این بازی سعی خواهیم کرد که ابتکار عمل را در دست بگیریم “

” ما با تیمی مواجه خواهیم شد که بیشتر از همه در خط حمله توانایی بسیار بالایی دارد. در هر حال ما به ترکیه نیامده ایم که از نتیجه بازی رفت خود دفاع کنیم و سعی در حفظ آن نتیجه داشته باشیم زیرا گلزنی در این ورزشگاه به ما امنیت خاطر بیشتری برای حضور در دور بعدی رقابتها خواهد داد “

” نتیجه ۲-۰ در بازی رفت مطمئنا نتیجه بسیار خوبی به حساب می آید ، چرا که بسیار مهم است که در بازی خانگی خود بدون دریافت گلی پیروز میدان باشید ، این برای ما یک مزیت بزرگ به همراه دارد “

” با وجود این ما با تیمی روبرو خواهیم شد که با ۲۵۰۰۰ هوادار خود به پیش روی فکر میکند ، ما جو آتشین و سهمگینی را از این بازی متصوریم ولی با تمام احترامی که به تیم مقابل قائلم ، ما در حال حاضر از آمادگی بسیار خوبی برای این بازی برخوردار هستیم ، این اولین باری نیست که تیم من با چنین شرایطی روبرو هستند “

یوونتوس با شکست ناباورانه و با چاشنی نامردی در برابر گالا از لیگ قهرمانا اروپا وداع کرد و همه ما امیدواریم که اینبار در مواجهه با تیم ترکیه ای دیگر این تراژدی تکرار نشود.

دنیل اسوالدو که در بازی رفت توانست گل اول تیم را به ثمر برساند به نظر میرسد فردا نیز از ابتدا آغاز گر بازی باشد و کونته با توجه به بازی گذشته این تیم در سری آ در برابر تورینو تغییراتی را در ترکیب اصلی اعمال میکند.

کونته در اینباره ادامه داد :

” ما با اشتیاق فراوانی به پیشواز لیگ اروپا می آییم و من سعی در استفاده از کل بازیکنان خود دارم ، شما میتوانید ببینید که در چند هفته آتی فشردگی مسابقات به چه شکل است “

” در بازی دور رفت بازیکنانی که کمتر مجال بازی در ترکیب ابتدایی تیم را داشتند بازی خوبی ارائه کردند اما در بازی امشب من انتظار بازی به مراتب بهتر از بازی قبلی را از آنها دارم ، اگر ما بهتر کار کنیم به این ترتیب توانایی ادامه در این رقابتها را خواهیم داشت ولی باز هم تاکید میکنم من مجبور به استفاده از ترکیب چرخشی در تیم هستم چون در غیر این صورت ریسک بزرگی را متحمل میشویم و این اصلا خوب نیست “

کونته ادامه داد :

” این بازی ها بسیار ارزشمند هستند زیرا به بازیکنان تجربه بیشتری را از بازیهای اروپایی میدهد ، بعضی ها فراموش کرده اند که ماجراجویی های ما در اروپا تنها از سال گذشته آغاز شده است ، این بازی ها از بازیهای داخلی دشوار تر هستند بنابراین ما نیاز به صبر و تلاش بیشتری برای موفقیت در این بازی ها داریم “

بعد از جنجالهایی که پس از پیروزی یوونتوس در دربی تورین توسط رسانه ها به راه افتاده است ، از کونته نیز در این مورد پرسیده شد :

” سال گذشته و بعد از بازی با جنوا من از رفتار خود بعد از آن بازی راضی نبودم ، من عذرخواهی کردم و پس از آن گرایش و طرز برخورد خود را عوض کردم . داوران ایتالیایی بهترین در جهان هستند و ما باید به کاری که آنها انجام میدهند احترام بگذاریم. من به عنوان کسی که در این زمینه مرتکب اشتباهی بزرگ شده و روش خود را تغییر داده این را به شما میگویم “
================================================
اسامی دعوت شدگان برای بازی با ترابوزان
6a9f397c-248d-4283-bcf4-e200c9a09366.jpg

آنتونیو کونته نام ۲۰ نفر را برای بازی برگشت با ترابوزان ترکیه در ترکیه نفرین شده بیانکونری ها برد.​

گفتنی است کوادو آساموآ به دلیل مصدومیت جزیی ماهیچه در این بازی غایب خواهد بود.

این بازی راس ساعت ۲۱:۳۵ برگزار خواهد شد.

اسامی بازیکنان به شرح زیر است:
۱-بوفون
۳-کیلینی
۴-کاسرس
۵-اوگبونا
۶-پوگبا
۸-مارکیزیو
۱۰-توز
۱۲-جووینکو
۱۳-پلوسو
۱۴-یورنته
۱۵-بارزاگلی
۱۸-اسوالدو
۱۹-بونوچی
۲۰-پادویین
۲۱-پیرلو
۲۳-ویدال
۲۶-لیختشنایر
۳۰-استوراری
۳۳-ایسلا
۳۴-روبینیو
اینم یه سری عکس از دوستان که به ترکیه رسیدن!!!

5e8ccfb7-1592-4438-bf0f-429713902988.jpg

aa026323-4669-4a3d-8083-069b83767925.jpg

d2aa7241-93e6-4a44-95b4-6f4d3c345120.jpg

648cce30-c17a-4c4d-a405-7996a3931872.jpg

e15c16c5-7fb2-4d8d-a87c-e4752f129a3d.jpg

3c246eae-aa06-43b4-a161-1b99445382af.jpg

1424048c-540a-4f6a-82ac-3e3a575dbb08.jpg

fe2a7676-a2e2-40c7-bba4-785599959e89.jpg

fff43c3f-bdb2-4256-a6cb-cfa82a667a63.jpg

edaf7fce-31c0-47db-982f-3edcf75ac1ff.jpg

e8250d77-2c8b-42d2-b1b7-34ff71f8a32e.jpg

15056dbe-a87f-4005-8739-78985e36dde1.jpg

a96504ae-d037-4d79-8a1e-492876b50ae5.jpg

5fda9b16-1f10-4fe4-9432-eef29a7837cc.jpg

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

بهنام جان من که داداش اصلا نیستم :D همه زحمت ها رو داداش گلم عرفان جان داره می کشه ^_^

تبریک می گم , بلاخره بازی رو بعد از مدت ها به لطف شبکه 5 ایتالیا و ساعت مناسب بازی دیدم با این که تیم نسبتا دوم توی زمین بود عالی بودیم و امیدوار کننده ^_^

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
سلام دوستان امشب به مصاف میلان میریم
بازی ساعت 11:15 از شبکه سه پخش میشه
خبرهایی از این بازیه حساس...
پیش بازی؛ دربی بزرگ ایتالیا از راه رسید
juventus_roma185_57858_immagine_ts673_400.jpg

هفته ۲۶ سری آ در حالی از امشب آغاز خواهد شد که این هفته تحت تاثیر دو بازی حساس رم – اینتر و میلان – یوونتوس قرار دارد.

بیانکونری ها که پنج شنبه شب در ترکیه با دو گل ترابوزان را شکست دادند با چند تغییر به این میدان پای گذاشته بودند.

آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس در این بازی به زوج همیشگی خط حمله اش استراحت داده بود و از جووینکو و اسوالدو استفاده کرد.

تغییرات در خطوط دیگر هم به چشم می خورد. ایسلا، اوگبونا و کاسرس در ترکیب خط دفاعی جایگزین لیخشناینر، کیلینی و آساموآ شده بودند و غیبت پیرلو هم در خط هافبک کاملاً نمودار بود.

اما بازی خوب یوونتوس برابر ترابوزان اجازه پدیدار آمدن و محسوس شدن غیبت بازیکنان اصلی یوونتوس را در ترکیب اصلی نداد تا جایی که کونته در کنفرانس مطبوعاتی اش از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

اما در این بین فاصله کم میان بازی با ترابوزان و میلان کار را برای کونته دشوار خواهد کرد.

در واقع بازی با میلان و با نادیده گرفتن شرایط این تیم در جدول همیشه سخت و دشوار است و مطمئناً کونته به خوبی از این مسئله آگاه است. چرا که در بازی با ترابوزان به نیمی از بازیکنان اصلی اش استراحت داد.

کونته برای بازی یکشنبه شب برابر میلان در سن سیرو بار دیگر تغییراتی اجتناب ناپذیر در ترکیب خود خواهد داشت و به نظر از ترکیب همیشگی و آشنای این فصل یووه و البته با یکی دو تغییر استفاده خواهد کرد.

استفاده از مارکیزیو به جای ویدال محروم و پلوسو به جای آساموآ تغییراتی احتمالی برای بازی برابر میلان خواهد بود.

آخرین نتایج: میلان (برد مساوی باخت برد برد) یوونتوس (مساوی برد مساوی برد برد)

فصل قبل: میلان ۱ – ۰ یوونتوس

میلان (احتمالی): آملیا، امانوئلسن، رامی، مکسس، دشلیو، مونتولیوو، دیانگ، کاکا، تاربت، هوندا، بالوتلی

یوونتوس (احتمالی): بوفون، بونوچی، بارزالی، کیلینی، لیختشتاینر، پوگبا، پیرلو، ماکیزیو، پلوسو، توز، یورنته
======================================================================
غیبت قطعی کیلینی و بالوتلی
Chiellini-1.jpg

صخره با تعصب بیانکونری ,جورجو کیلینی مصدوم بر طبق گزارشات نمی تواند فردا شب مقابل میلان بازی کند.

به نظر میرسد کونته نمی خواهد بر سر مصدومیت کیلینی ریسک کند و به احتمال زیاد انجلو اوگبونا فردا جانشین دکتر خواهد شد تا مصدومیت جورجو به طور کامل برطرف شود.

غایبان یوونتوس در دیدار فردا کیلینی , په په و ووچینیچ مصدوم هستند و آرتور ویدال نیز محروم است که به جای او کلودیو مارکیزیو بازی خواهد کرد.

balotelli-shoulder-atleti490ai_2.jpg

اما خبر میرسد که ماریو بالوتلی مهاجم میلانیها نیز فردا شب غایب اصلی این تیم خواهد بود.ماریو که در جریان بازی با اتلتیکو مادرید مصدوم شده بود به تمرینات میلان بازگشته است ولی پزشکان میلان نتوانستند ماریو را به بازی حساس فردا شب برسانند و به نظر میرسد پاتزینی جایگزین او در ترکیب فردا شب خواهد بود.
===========================================================
از رویارویی با میلان نمیترسیم
362961_heroa.jpg

فرناندو یورنته مهاجم یوونتوسی ها معتقد است بیانکونری برای پیروزی در بازی با میلان امشب پای به میدان خواهد گذاشت.

بیانکونرو ها که با هشت امتیاز اختلاف نسبت به رده دوم جدول در صدر ایستاده اند، در آستانه تیم تازه جان گرفته ی کلارنس سیدورف قرار خواهد گرفت.

این مهاجم ۲۹ ساله به اسپورت مدیاست گفت: “ما از تیمی نمیترسیم و برای پیروزی به سن سیرو میرویم، حتی اگر میلان با سیدورف بهبود پیدا کرده باشد.”

“میدانیم که چقدر این بازی مهم خواهد بود، بازی سرنوشت سازی برای اسکودتو خواهد بود. میلان تیم خوبیست، اما ما هیچ نگرانی ای نداریم.”

“هدف ما این است که پیروزی خود را در سین سیرو به رخ حریفان بکشیم.”

این بازیکن که در انتقالی آزاد در تابستان گذشته به یووه پیوست به یکی از مهره های کلیدی آنتونیو کونته تبدیل شد، چیزی که برای به دست آوردنش تلاش زیادی کرد.

وی در این خصوص گفت: “من خوشحالم که او [کونته] مربی تیم من است. من نیاز به انجام دادن کار سختی در ابتدای شروع کارم داشتم، اما این راه را تا به کنون به راحتی انجام داده ام.”

“یک راه طولانی برای رسیدن به جام جهانی در پیش دارم. من باید کارهایم را در یوونتوس به خوبی انجام دهم، در حال حاضر مهمترین چیز برای من همین است.”

گفتنی است که یورنته در مجموع ۲۷ بازی خود برای بیانکونری در این فصل، ۱۲ گل به ثمر رسانده است، اما ویسنته دل بوسکه هنوز دعوت وی به تیم ملی را نادیده گرفته است.
=======================================================
هر دو تیم برای برد بازی خواهنـد کرد
19633925140994058972.jpg

اف سی یوونتوس دات آی آر – استفانو تاکونی ، دروازه بان سابق یوونتوس در مصاحبه امروز خود با “SkySport24″ در مورد جدال امشـب یوونتوس و میلان و شرایط یووه در لیگ اروپا گفت.

“بر روی کاغذ بازی شانس هر دو تیم برابر است ، اما یوونتوس می تواند همراه ِ بازیکنانی که در اختیار دارد برنده بازی شود . کونته جووینکو را از لحاظ ذهنی بسیار خوب آماده و بازسازی کرد و او هم ثابت کرد که قابلیت و توانایی بالایی دارد و نشان داد که با تکیه بر کیفیت بالایی که دارد می تواند در بازی موثر باشد.”

“بازی امشب می تواند تقابلی زیبا باشد ، زیرا هر دو تیم برای پیروزی بازی می کنند و بدلیل رقابت دیرینه این دو تیم ، امشب رتبه جدول جایگاهی ندارد و بنظرم میلان برای شکست یووه تلاش خواهد کرد و یووه برای افزایش امتیاز با رُم.”

جدال یووه و فیورنتینا در لیگ اروپا ؟
” جدال بین یوونتوس و فیورنتینا بازی بزرگ و چالشی سخت است . اما بنظرم یوونتوس می تواند در زمین حرف هایش را بزند و در میدان برنده باشد “
========================================================================
اسامی بازیکنان حاضر در دربی بزرگ ایتالیا
%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86%20%D9%88%20%DB%8C%D9%88%D9%88%D9%86%D8%AA%D9%88%D8%B3%20%281%29.jpg

آنتونیو کونته پس از اتمام آخرین تمرین پیش از بازی مقابل میلان، نام بیست و یک بازیکن خود را برای این دیدار اعلام کرد.

در این میان نام جورجو کیه لینی در لیست بازیکنان دیده میشود ول یدر طرف دیگر آرتورو ویدال، میرکو ووچینیچ و سیمونه په په بازی را از روی سکو های ورزشگاه سن سیرو دنبال خواهند کرد.

در طرف مقابل ماریو بالوتلی، الستفان ال شاراوی و برایان کریستانته نیز در لیست غایبین میلان قرار دارد.

اسامی بازیکنان یوونتوس:
بوفون، کیلینی ، کاسرس، اوگبونا، پوگبا، میرکیزیو، توز، جیووینکو، پلوسو، یورنته، بارتزالی، اوسوالدو ، بونوچی، پادوین، پیرلو، آساموا، لیختشتاینر، کوآلیارلا، استوراری، ایسلا، روبینهو

اسامی بازیکنان میلان:
آبیاتی، آملیا، گابریل، آباته، بونرا، کونستانت، دشیلیو، مکسس، رامی، زاکاردو، بیرسا، امانوئلسون، اسین، دی یانگ، هوندا، کاکا، مونتولیوو، پولی، ساپونارا، تاربات، پاتزینی، پتاگنا، روبینیو

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
خوب دوستان از شیرینی برد دیشب که بگذریم کونته هم امروز برای باردوم عنوان بهترین مربی سری آ رو کسب کرد

کونته بهترین مربی سری آ
soc_g_conte_576x324.jpg

آنتونیو کونته مربی بیانکونری ها برای بار دوم به عنوان سلطان معماری فنی ایتالیا انتخاب شد.

گفتنی است که مربی یوونتوس در مراسمی که در روز دوشنبه برگزار شد، به این عنوان رسید.

همچنین نیز گفته میشود که وی با رویارویی با والتر ماتزاری و وینچنتزو مونتلا به این عنوان رسید.

وی به خبر نگاران گفت: “رسیدن به این عنوان برای بار دوم هرگز آسان نیست، اما من خوشحالم که این جایزه را دارم.”

“لذت بخش است که با انتخاب دیگر مربیان صاحب این عنوان شوید.”

“کار سختی را تاکنون با شاگردانم انجام داده ایم و خانواده های خود را نیز به ندرت ملاقات کرده اند.”

“من میخواهم این جایزه را به آنها، باشگاه و همهی کارکنان باشگاه بدهم.”

مربی بیانکونری ها نیز در خصوص احتمال جانشینی وی به عنوان مربی تیم ملی ایتالیا چنین گفت:” همانند همیشه تکرار میکنم، من فقط به موقعیت فعلی خود فکر میکنم.”

“من فقط میخواهم بر روی یوونتوس تمرکز داشته باشم چراکه بازی ها مهمی در برابر فیورنتینا داریم.”

گفتنی است که اوزبیو دی فرانچسکو نیز به عنوان بهترین مربی در سری ب انتخاب شده است.

9d6206cfb448283375811575792530b2-43810-1393846524.jpeg

42452666976422081496.jpg

0199f26ae96aaf36e25ca558ef88d9b0-28307-1393848783.jpeg

f65026e75602de7428aef61a146dac1d-44776-1393847497.jpeg

ec377d360f555915725f2443ed9cfcd0-39603-1393846303.jpeg

818901ae0d00e62476f9b4358c026036-89219-1393847531.jpeg

edac7fc3ff24203c992b55ab361e4649-12469-1393846254.jpeg

9c8e9be7e070b275fefe86198e4db585-33750-1393846460.jpeg

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
بوفون؛ هنوز قهرمان نشده ایم
buffon.jpg

جیانلویجی بوفون سنگربان اسطوره ای بیانکونری اصرار می کند که رقابت قهرمانی هنوز تمام نشده است حتی با وجود این که یوونتوس ۱۱ امتیاز از رم پیش است.

یوونتوس یکشنبه در سن سیرو پیروزی شیرین ۲-۰ را کسب کرد تا اختلاف امتیازی خود را با رم بیشتر کند اما سوپر من میگوید رم رده دومی هنوز برای بانوی پیر یک تهدید بزرگ است.

او در مصاحبه با گاتزتا اذعان داشت:

” این سه امتیاز مهمی بود, هر چند خیلی محتاطانه بازی کردیم. رقابت با رم هنوز تمام نشده است انها در اروپا بازی نمی کنند که عامل بسیار مهمی است ، آنها می توانند از این مورد نهایت استفاده را کنند “

گفتنی است یوونتوس با شکست میلان به رکورد ۱۸ بازی بدون شکست خود ادامه داد و تنها در این فصل فقط یک بار شکست خورده است و آن هم در مقابل فیورنتینا که باید یکشنبه هفته بعد رو در روی این تیم قرار گیرد.
توز: سه چهارم اسکودتو مال ماست
Carlos-Tevez-Juventus-HD-Wallpapers.jpg

آقای گل فعلی سری آ , کارلوس توز معتقد است که با برد میلان سه چهارم اسکودتو متعلق به یووه شده است.

آپاچی امروز در مصاحبه با توتواسپرت گفت: شوت من غیر قابل مهار بود, آبیاتی نمی توانست هیچ کاری کند.

این گل از زیباترین و مهم ترین گل های من بود. همچنان که این گل را با تولد پسرم جشن گرفتم.

مهاجم ۳۰ ساله یووه از صحبت های داوری که اخیرا باب شده است گفت:
ما به این کاری نداریم که دیگران درباره داوری چه می گویند, چون که ما در زمین می بریم.پس از برد در میلان سه چهارم اسکودتو برای ماست.مساوی رم خوب بود, پیروزی ما در میلان بسیار ارزشمند بود و بیشتر برد شش امتیازی بود تا سه امتیازی.

توز در ادامه در مرود کونته اظهار کرد:
من رابطه خاصی با کونته دارم, او نخستین نفری بود که با من صحبت کرد و من را به یووه اورد,او نشان داد که به من اطمینان دارد و مرا می خواهد.ما اغلب با هم صحبت می کنیم, او میداند که برای یووه مهم است.گاهی او از من تعریف میکند و می گوید تو یک شیر هستی.

کونته به من روحیه میدهد.مثلا در سن سیرو او به من گفت:کارلوس تو اینجا هستی؟ من پاسخ دادم بله و سپس با گل زدن خودم را ثابت کردم.من و کونته جاه طلب هستیم.

در پایان کارلیتوس با وجود آمادگی از کنار گذاشته شدن در تیم ملی آرژانتین گفت:
من نمیدانم که این انتخاب سیاسی است یا خیر, اما فکر میکنم این انتخاب فنی است.
===================================================================
کونته شادمان از عنوان مربی طلایی ایتالیا
conte-juve340.jpeg

دن آنتونیو کونته سرمربی ۴۵ ساله یوونتوس پس از رسیدن دوباره به عنوان نیمکت طلایی(( بهترین مربی سال ایتالیا)) که با کنار گذاشتن والتر ماتزاری و وینچنزو مونتلا همراه بود بسیار خوشحال است.

اصلا آسان نیست که این عنوان را برای دومین بار ببرید.ولی از این اتفاق بسیار خوشحالم.

این انتخاب از سوی مربی ها می باشد که این برای من بسیار ارزشمند است.پشت این جایزه تلاش بسیار و عشق بود.این دو عنصر ضروری برای هر مربی است مانند از خودگذشتگی در مواقعی که از خانواده خود دور هستید.

میخواهم این عنوان را به خانواده , باشگاه بازیکنان و کارکنان تیم تقدیم کنم.

در پایان مصاحبه از شایعات جانشینی کونته به جای پراندلی در آتزوری پرسیده شد:
من قبلا هم گفته ام که در پست فعلی ام خواهم ماند.میخوهم بر روی یووه متمرکز باشم و فعلا بازی مهمی مقابل فیورنتینا داریم.
===============================================
کامورانزی: اسکودتو متعلق به یوونتوس است
camoranesi1.jpg

مائورو کامورانزی هافبک سابق و محبوب یوونتوس معتقد است که اسکودتوی این فصل متعلق به یوونتوس است.

مائورو در مصاحبه با کالچومرکاتو اذعان داشت ” یووه همیشه می برد و معتقدم هیچ شکی در بردهای یووه وجود ندارد “

” بیانکونری تیم بزرگی است که کیفیت بالایی دارد و سخت کار میکند “

” یووه در سال های پیش گمشده ای داشت ولی با آمدن کونته او همه چیز را تغییر داد ، حالا انها به سبک اسپانیایی ها بازی میکنند, در سطح بالایی بازی میکنند و توپ را روی زمین نگه میدارند “

جمله پایانی کامورانزی در مصاحبه این بود:

یووه دوباره شایسته قهرمانی است.
با دیگو کوستا مشکلی ندارم
375424_heroa.jpg

فرناندو یورنته مهاجم بیانکونرو ها در جدید ترین مصاحبه خود اعلام کرد مشکلی با وینسنته دل بوسکه مربی تیم ملی اسپانیا و دیگو کوستا مربی آتلتیکو مادرید ندارد.

مهاجم سابق آتلتیکو مادرید که در لیست بازیکنان دعوت شده به بازی دوستانه مقابل تیم ملی ایتالیا نیز حضور نداشت از ناراحتی خود جهت غیبت در بازی های برزیل خبر داد.

یورنته به خبرنگاران گفت: “نیاز به قبول کردند تصمیمات دل بوسکه دارم، دوست داشتم که در تیم ملی بازی میکردم، اما با دیگو کوستا فصل باور نکردنی ای را سپری کردم.”

این بازیکن ۲۹ ساله چنین ادامه داد: “از غیبت در جام جهانی خجالت زده ام، اما هنوز زمان زیادی برای بودن در تیم ملی باقی مانده است، من نهایت تلاشم را خواهم کرد تا دوباره به تیم بازگردم.”

گفتنی است که یورنته اکنون در فرم بدنی خوبی به سر میبرد و در ۲۳ بازی خود در سری آ ۱۱ گل را برای بانوی پیر به ثمر رسانده است.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
توز بازیکن برتر ماه فوریه بیانکونری
24fcfc74-e877-4873-a134-003097110cfb.jpg

کارلوس توز مهاجم ۳۰ ساله آرژانتینی بیانکونری با نمایش بسیار خوبش در فوریه برای سومین بار عنوان بهترین بازیکن ماه یوونتوس را دریافت کرد.پیش از این آپاچی بهترین بازیکن ماه سپتامبر و اکتبر نیز شده بود.

توز در این ماه دوگل در ورونا به هلاس ورونا زد و سپس در دربی دلا موله تک گل بانوی پیر را وارد دروازه تورینو کرد.

اما گل بازیهای او هفته پیش در سن سیرو و با میلان بود که گل زیبای دوم یوونتوس را با شوتی دیدنی وارد دروازه آبیاتی کرد تا با ۱۵ گل به تنهایی در صدر بهترین گلزنان کالچو باشد.

همچنان توز فردا بعد از ظهر باید در کنار فرناندو یورنته در بازی بسیار حساس به مصاف تیم سرسخت فیورنتینا رود.
کیه لینی آماده حضور در بازی با ویولا
chiellini490ai_4.jpg

طبق اخبار منتشره در منابع خبری نزدیک به باشگاه یوونتوس، جورجیو کیه لینی توانایی حضور در بازی مقابل فیورنتینا را بدست آورد.

مدافع ۲۹ ساله بانوی پیر که با مباحث زیادی به بازی دوستانه تیم ملی ایتالیا و تیم ملی اسپانیا دعوت شده بود، نهایتا آماده حضور در میادین شد.

گفته میشود که مصدومیت وی به مدت یک ماه به طول انجامید ولی نهایتا وی در روز یکشنبه مقابل ویولا بازی خواهد کرد.
==================================================
بازیکنان دعوت شده برای بازی با فیورنتینا
898f17ae-a174-43a8-b0a5-1019e31cb351.jpg

انتونیو کونته نام ۲۱ نفر را برای بازی یکشنبه در یوونتوس آرنا با فیورنتینا اعلام کرد.

مصدومان این بازی میرکو ووچینیچ و سیمونه په په هستند و تنها محروم این بازی نیز آندرا پیرلو است که در بازی با میلان چهارمین کارت زرد خود را دریافت کرد تا این بازی را از سکوها ببیند.

۱-بوفون
۳-کیلینی
۴-کاسرس
۵-اوگبونا
۶-پوگبا
۸-مارکیزیو
۱۰-توز
۱۲-جووینکو
۱۳-پلوسو
۱۴-یورنته
۱۵-بارزالی
۱۸-اسوالدو
۱۹-بونوچی
۲۰-پادویین
۲۲-آساموآ
۲۳-ویدال
۲۶-لیختشنایر
۲۷-کوآلیارلا
۳۰-استوراری
۳۳-ایسلا
۳۴-روبینیو
============================================================
توز: پیراهن شماره ۱۰ برای من مهم است
juventus_filo_diretto_tevez_11_96249_immagine_ts673_400.jpg

کارلوس توز در گفتگویی به برخی سوالات پاسخ داد.

یوونتوس:
پوشیدن پیراهن یوونتوس غرور برانگیز است. من در این مدت با یووه توانستم به فرم ایده آلم برگردم.

پیراهن شماره ۱۰:
پیراهن شماره ۱۰ یوونتوس پیراهنی بزرگ و معروف است. پیراهنی که سالها بر تن بزرگانی همچون میشل پلاتینی ، روبرتو باجو و الساندرو دلپیرو بوده و برای من افتخار بزرگی است که این پیراهن را بر تن می کنم. پیراهن شماره ۱۰ برای طرفداران بسیار مهم است و البته برای من.

انطباق با یوونتوس:
من برای سازگاری و انطباق در تورین سخت کار کردم و می دانستم که همه چیز در زمین بازی تعیین کننده است. زمانی که به تورین وارد شدم به من گفتند ما میخواهیم کارهای بزرگی انجام دهیم که باید در این راه کاملاً آماده باشی.

زندگی در تورین:
من هفت یا هشت سال در منچستر زندگی کرده ام و زندگی در آنجا برایم سخت شده بود.
زندگی در تورین مانند زندگی در آرژانتین است. بوینس آیرس شهر خیلی بزرگی نیست و تورین برای من مانند بوینس آیرس است. برای من و خانواده ام زندگی در تورین آسان است.

لیگ ایتالیا:
سخت ترین لیگی که در آن بازی کرده ام. من در بسیاری از لیگ ها بازی کرده ام اما مشکل ترین آنها ایتالیاست. در اینجا تاکتیک تیمی بیش از هرچیزی مهم است و بازی در چنین لیگی دشوار است.

زیباترین گل این فصل برابر میلان:
بله، گل من برابر میلان زیبا بود اما من همیشه فکر می کنم زیباترین گل، گل بعدی است که به ثمر می رسانی.

فیورنتینا:
من فکر می کنم بازی خوبی در پیش داریم. آنها ما را در بازی رفت شکست دادند. بازی برابر آنها سخت است اما ما برای پیروزی بازی خواهیم کرد.

لیگ اروپا:
پیروزی در این جام رویای همه ماست. نه فقط طرفداران و بلکه بازیکنان رویای پیروز شدن در این جام را دارند. ما تمام سعی خودمان را برای پیروز شدن در این جام انجام خواهیم داد.
اسوالدو: پوشیدن پیراهن یوونتوس یک احساس باور نکردنی است
juventus_ask_osvaldo_12_26598_immagine_ts673_400.jpg

پابلو اسوادو در صفحه شخصی تویترش از یوونتوس و رویاهای خود نوشت.

اسوالدو می گوید: “پوشیدن پیراهن یوونتوس یک احساس باور نکردنی است، یک حس رضایت بیش از حد.”

مهاجم سابق ساوتهمپتون اضافه می کند: “رویای من بازوبند کاپیتانی یوونتوس است. ورود به ورزشگاه یوونتوس با پارچه کشبافت منحصر به فرد است و این برای من یک حس فوق العادست.”

پابلو از موسیقی بعنوان دومین رشته مورد علاقه اش یاد می کند: “دوست داشتم اگر فوتبالیست نمی شدم بعنوان یک موسیقیدان بزرگ مشهور می شدم و البته یک نوازنده گیتار.”

اسوالدو اضافه می کند: “در بچگی عاشق باتیسوتا بودم و بعد از او رونالدو و ریکلمه را دوست داشته ام و اکنون توز بت من است. در یوونتوس چه کسی بیشتر از همه من را تحت تاپیر قرار می دهد؟ توز و ویدال. آنها فوق العاده اند.”

مهاجم یوونتوس می گوید: “خالکوبی های زیادی انجام داده ام که مهمترین آنها درج نام فرزندانم است. من به خرافات عقیده دارم. پله همیشه قبل از ورود به زمین پای راستش را نشان می داد و همیشه موفق بود.”

اسوالدو اضافه می کند: “من نتوانستم با لیگ برتر انگلیس وفق پیدا کنم. من فهمیدم لیگ انگلیس بسیار دشوار است و انطباق با آن مشکل است.”

اسوالدو در آخر به شباهت زیادش با جانی دپ اشاره می کند: “بله این درست است و من قول می دهم اگر یوونتوس برنده اسکودتو شد با لباس معروف دزدان دریایی کارائیب که جانی دپ بیشتر با آن در یادها مانده است در مراسم شرکت کنم.”
===================================================================
آزامـوا؛ ستاره بی ادعای یـوونتوس !
41982656438347001443.jpg

کوادوا آزاموا بازیکن ۲۵ ساله و غنایی یوونتوس کسی است که در طول ۲ سال حضور در یوونتوس سال به سال و بازی به بازی ، پیشرفت کرده و اکنون جز بازیکنان مهم و کلیدی یوونتوس بشمار می رود و مهره ارزشمند یووه در سمت چپ در بازی های یوونتوس است .

آزاموا که در سال ۲۰۱۲ از تیم اودینزه به یوونتس آمد ، در فصل اول ۲۷ بازی در سری آ برای یووه انجام داد و موفق به زدن ۲ گل و دادن ۷ پاس گل شد . بازیکن جنگنده و پرتلاش یووه ، با وجود بازی در پست هافبک و درگیری زیاد با بازیکنان حریف تنها ۱ کارت زرد گرفت و هرگز از بای اخراج نشد .

بازیکن شماره ۲۲ یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا هم در همان فصل ۷ بازی برای یووه انجام داد ، اما در این مسابقات موفق به گلزنی نشد و تنها ۱ پاس گل داد .

۲ گل آزاموا برای یوونتوس در سال ۲۰۱۲ ، با پای چپ و بین دقایق ۱۶ تا ۴۵ بازی زده شد . که هر دو بازی را یوونتوس برنده شد .

آزاموا در فصل جاری هم در یوونتوس از بازیکنان کلیدی بشمار می رود و در ۲۳ بازی در سری آ تا اینجای فصل به میدان رفته و موفق به زدن ۱ گل و ۵ پاس گل شده . بازیکن غنایی یووه ، همچنان بازی ساده و بدور از خشونتی را به نمایش می گذارد و تنها ۴ کارت زرد دریافت کرده .

آمار گلزنی آزاموا هر ۱۸۶۵ دقیقه ، ۱ گل است که با توجه به وظایف و سبک بازی او ، انتظار بیشتری از این بازیکن نمی رود .

تک گل آزاموا در این فصل باز هم بین دقایق ۱۶ تا ۳۰ و با پای چپ زده شده و یووه باز هم در بازی که آزاموا موفق به گلزنی شده است ، برنده از زمین خارج شده است .

کوادوا آزاموا در فصل جاری در هر بازی بطور متوسط آمار ۱٫۱ شوت به سمت دروازه را بجا گذاشته و %۸۶٫۸ پاس های ارسالی او صحیح بوده . ۱٫۸ تکل در هر بازی که بطور میانگین ۱٫۷ تکل های آزاموا در هر بازی صحیح بوده و آماره فوق العاده ، تنها ۰٫۷ عبور ِ بازیکنان حریف از آزاموا که نشان می دهد در هر بازی آزاموا به سختی دریبل می خورد .

علاوه بر این ، آمار آزاموا در هر بازی میانگین ۳۴٫۷ پاس است که پاس های کلیدی او در هر بازی ۱٫۲ می باشد .

آزاموا در این فصل برای یووه ۳۷ ایجاد موقعیت کرده و بطور متوسط در ۵۷% دوئل با بازیکن های حریف موفق بوده است .

آزاموا بیشترین تعداد بازی را در سری آ مقابل دو تیم پایتخت ، یعنی لاتزیو ، رُم با ۱۱ بار حضور انجام داده است که ۶ پیروزی در مقابل لاتزیو و ۵ پیروزی در مقابل رُم بدست آورده .

بهترین پیروزی آزاموا با لباس یوونتوس در مقابل پسکارا بود که یووه با نتیجه ۱-۶ حریف را شکست داد و بدترین بازی و شکست آزاموا در لباس یوونتوس به بازی مقابل فیورنتینا در فصل جاری و شکست ۲-۴ بر میگردد . بازی که آزاموا یک اشتباه مستقیم در صحنه گل فیورنتینا داشت و باعث اعلام ضربه پنالتی به سود حریف شد .

اما شاید بهترین بازی آزاموا در مقاب حریفان ، به بازی در مقابل جنوا در فصل گذشته باز می گردد که بازیکن غنایی یووه ۱ گل زد و ۱ پاس گل داد تا در پیروزی ۱-۳ یوونتوس تاثیر فوق العاده ای داشته باشد .

اما یکی از مهم ترین ویژگی های آزاموا که او را در سمت چپ خط هافبک یوونتوس بسیار موثر کرده ، قدرت بدنی بالای این بازیکن و نداشتن مصدومیت های طولانی و پی در پی است .

بازیکن غنایی یوونتوس با اینکه در طول زمان حضور در یووه ۵۰ بازی را انجام داده و در مقاطعی در مدت زمان کم ، بازی های پرفشاری را به میدان رفته اما تنها یک بار و در فصل ۲۰۱۲/۱۳ مصدومیتی کوتاه و ۴ روز را پشت سر گذاشت .
===================================================
یوونتوس بر سر دوراهی فروش پوگبا!
7b5dbb678070f0338418879b34a346a3_95027_immagine_ts673_400.jpg

بازیهای درخشان و موفقیت های پوگبا همراه با یوونتوس سبب علاقه باشگاه های اروپایی و در راس آنها باشگاه PSG فرانسه به او شده است.

پاول پوگبا ستاره جوان فرانسوی که با قراردادی آزاد از منچستر یونایتد به یوونتوس پیوست اکنون برچسبی ۷۸ میلیونی از سوی باشگاه متمول فرانسوی روی خود می بیند که بانوی پیر را بر سر دو راهی فروش گذاشته است.

آنیلی در صحبت های خود می گوید: “یوونتوس یک باشگاه خریدار است و نه یک مارکت فروش! پوگبا همچنان می تواند در یوونتوس رشد کند و موفقیت هایش را ادامه دهد.”

اما واقعیتی که وجود دارد چیزی فراتر از صحبت های آنیلی است. بیانکونری ها به خوبی از شرایط خوب این قرارداد آگاهند زیرا مبلغ حاصل از فروش پوگبا می تواند تامین کننده نیازهای مالی بانوی پیر برای خرید بازیکنان جدید در فصل آینده باشد. فروش پوگبا به منزله قدرت گرفتن شرایط مالی یووه برای خرید در تابستان پیش روی است و این یعنی تحقق خواسته های کونته برای خرید بازیکنانی مانند دی ماریا و هوملز و یا حداقل دو یا سه بازیکن مشابه آنهاست.

از طرفی بسیاری بر این باورند که پوگبا می تواند آینده تیم کونته را در خط میانی تضمین کند و فروش او را اشتباه بزرگی می دانند. مطمئناً هشت پای فرانسوی بخشی از پروژه جدید آنیلی و کونته برای تبدیل یوونتوس به یکی از قطب های قدرتمند اروپاست که در کنار پیرلو و ویدال و خرید بازیکنان مدنظر کونته هدف پیش روی خیلی دور از ذهن نخواهد بود.

perespolis16

Registered User
لایک‌ها
39
پیروزی یوونتوس مقابل فیورنتینا با تک گل کوادوو آساموا

یوونتوس در دیداری خانگی با تک گل کوادوو آساموا توانست فیورنتینا راشکست دهد.

به گزارش سایت اخبار روز فوتبال، هفته بیستوهفتم مسابقات فوتبال سری آ ایتالیا عصر امروز (یکشنبه) با برگزاری یک دیدار حساس پیگیری شد. در این دیدار یوونتوس در ورزشگاه خانگی خود میزبان فیورنتینا بود.
یوونتوس توانست در این دیدار توانست فیورنتینا را با یک گل شکست دهد و این گل را کوادوو آساموا در دقیقه 42 وارد دروازه فیورنتینا کرد.

یوونتوس با این برد 72 امتیازی شد و همچنان با اختلاف در صدر رقابت های سری آ قراردارد.

فیورنتینا هم با این باخت 45 امتیازی باقی ماند و در رده چهارم قرار دارد.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
کمی با تاخیر برد دیروز رو تبریک میگم
هم انتقام بود هم باید میبردیم تا با روحیه بهتری در اروپا به سراغشان بریم
میریم سراغ چند خبر
از جان گذشتگی ون پرسی برای پیوستن به یووه؟!

gun__1314998217_Van_Persie.jpg
منابع خبری انگلیسی ادعا میکنند که رابین ون پرسی مشتاق به ترک منچستر یونایتد و پیوستن به یوونتوس به مبلغ ۱۰ میلیون پوند است!

گفتنی است که این مهاجم هلندی که در تابستان ۲۰۱۲ در راستای پیوستن به یووه قرار داشت، در نهایت تصمیم به تمدید قراراداد با شیاطین سرخ گرفت و در اولدترافورد ماندنی شد.

گزارشات متعددی در خصوص شرایط این ملی پوش هلندی در انگلیس منتشر شده است و گفته میشود که سران منچستر مبلغ نهایی وی را ۱۰ میلیون پوند اعلام کرده اند.

گفته میشود که دیوید مویس مربی جدید شیاطین سرخ علاقه چندانی به استفاده از این هلندی ندارد و به نظر میرسد ون پرسی تصمیم به خروج از این باشگاه گرفته است.

بیانکونری تا کنون و در چند مقطع علاقه شدید خود را برای خرید وی اعلام کرده اند.

یووه با داشتن کارلوس توز و فرناندو یورنته و همچنین هافبک سابق منچستر یونایتد ، پول پوگبا و آرشیتکت ایتالیا ،میتواند با اضافه کردن این مهاجم با تکنیک ، قدرت خود را بیش از پیش افزایش دهد.

گفته میشود که منچستر یونایتد با مبلغ ۲۴ میلیون یورو ون پرسی را با قراردادی ۱۹ ماهه به خدمت گرفت ولی به نظر میرسد این خرید زیانی قابل توجه برای این باشگاه به بار خواهد آورد.

گفتنی است ون پرسی هم اکنون دستمزدی بالغ بر ۲۵۰ هزار پوند در هفته دریافت میکند.
==========================================================
الکس باید به فکر مدرک مربیگری خود باشد
376272_heroa.jpg

ادگار داویدز بازیکن سابق یوونتوس به الساندرو دل پیرو هشدار داد که سریعا به فکر دنبال کردن مدرک مربیگری خود باشد.

داویدز رو به خبرنگاران در توکیو گفت: “من فکر میکنم که الساندرو دل پیرو بهترین خواهد بود، بهتر از هر کس دیگری، من می دانم که تنها خود او می تواند به این سوال پاسخ دهد که چه موقع میخواهد به بازی کردن پایان دهد.”

“من فکر می کنم اله می تواند یک سرمایه بزرگ برای یک تیم به عنوان مربی یا هر چیز دیگری باشد، برای انجام این کار شما نیازمند کسب تجربه هستید.”

“بازی کردن در این سطح میتواند کافی باشد در روزهای آتی باید از تجربه های خود استفاده کنید.”

“روشن است که او بسیار باهوش است و میتواند به یک رئیس یا مدیر ورزشی خوب تبدیل شود.”

گفتنی است که قهرمان سری آ، یوونتوس کبیر ، به دنبال حضور بازیکنان خود در یک تور تفریحی و سرگرمی در توکیو ژاپن است و در این راه داویدز و آندرا آنیلی برای فراهم کردن مقدمات آن در پایتخت این کشور حضور یافتند.
===============================================================
پوگبا تا مدت طولانی در یووه خواهد ماند!
paul-pogba-cristiano-ronaldo-6890.jpg

بپه ماروتا مدیر ورزشی یوونتوس در جدید ترین مصاحبه خود از حضور چند ساله پول پوگبا در یوونتوس خبر داد.

پس از گزارشاتی مبنی بر پیشنهاد ۷۰ میلیون یورویی سران تیم پاری سن ژرمن برای جذب پول پوگبا، ماروتا از ارزش بی مقدار این ستاره سخن گفت.

وی به خبرنگاران اسکای اسپورت گفت: “ارزش او بسیار زیاد است. خوشحالیم که پوگبا را در یوونتوس داریم, ما با هیچ کس در مورد فروش وی مذاکره نمیکنیم. ترکیب فعلی خود را حفظ خواهیم کرد و او را تا مدت طولانی نگاه خواهیم داشت.”
اولین گل با پای راست
376752_heroa.jpg

کوادوا آساموا بازیکن غنایی تیم فوتبال یوونتوس پس از پیروزی ۱ – ۰ تیمش مقابل فیورنتینا ابراز خوشحالی کرد.

این ملی پوش غنایی که نقش کلیدی ای را در این برد ایفا کرد، زننده تک گل یوونتوس در این بازی بود.

وی به وبسایت رسمی یوونتوس گفت: “بازی آسانی مقابل فیورنتینا نداشتیم، بنابراین برای کسب این نتیجه خوشحالم.”

“ما سه امتیاز مهم را بدست آوردیم.”

بازیکن ۲۵ ساله بیانکونری ادامه داد: “مربی از من خواست تا با پای راستم نیز موقعیت گل بسازم، سعی زیادی کردم. نهایتا آن را انجام دادم.”

“هرگز تا کنون گلی با پای راست به ثمر نرسانده بودم.”

گفتنی است که آساموا در ۲۴ بازی خود در سری آ ۲ گل به ثمر رسانده است.
==========================================================
کونته در یوونتوس خواهد ماند
279556_heroa.jpg

آندرا آنیلی مدیر یوونتوس ایتالیا اعلام کرد که آنتونیو کونته در باشگاهش باقی خواهد ماند.

مربی سابق سیه نا که بیانکونری را به روز های اوج خود بازگرداند با در اختیار گرفتن سبکان هدایت بانوی پیر از تابستان ۲۰۱۱، تا پایان فصل آینده با بیانکونری قرارداد دارد.

با این حال، رئیس این باشگاه می گوید که او در حال برنامه ریزی طولانی مدت در خصوص ادامه حضور مربی ۴۴ ساله خود در یوونتوس می باشد.

او به گازتا دلا اسپورت گفت: “آینده تیم ما قطعا با حضور کونته بر روی نیمکت ادامه خواهد یافت.”

“ما تقریبا در یک مسیر سه ساله ، پیشرفت خود را آغاز کردیم و شروع به پیشروی کرده ایم. تنها پیروزی مهم نیست.”

“رویاهای من مشابه آنتونیو است، من میدانم که به همراه او میتوانیم به آنها برسیم.”

آنیلی در ادامه در خصوص تلاش یوونتوس برای قهرمانی در لیگ اروپا خبر میدهد:

“در همین حال، ما میخواهیم افتخار بالای سر بردن جام لیگ اروپا را نیز داشته باشیم ، لمس این جام در ورزشگاه خانگی خودمان یک پیروزی با ارزش است.”

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
سلام دوستان
باز فیورنتینا اینبار در اروپا...
بازی ساعت 23:35 از شبکه ورزش پخش زنده میشه
بهترین عملکردمان را در برابر آن ها خواهیم داشت

09354792479326638030.jpg

سرمربی یوونتوس در آستانه دیدار حساس یوونتوس در مقابل فیورنتینا در مورد شرایط تیمی یووه و بازی با ویولا در دو بازی رفت و برگشت گفـت :
” هنوز چیزی در لیگ برای ما تمام نشده ، ما خوب کار کردیم اما هنوز ۱۱ بازی تا انتها مانده اما یک مزیت خوبی که ما داریم ، نتیجه گرفتنمان در لیگ برابر حریفان بطور مستقیم بود اما هنوز هیچ چیز تمام نشده ، هنوز ۱۱ بازی و ۳۳ امتیاز باقی مانده و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد “

” خدا رو شکر می کنم که ما همیشه کار و تلاش کردیم و برای هر چیزی عرق ریخته ایم ، من به همه این موضوعات نگاهی ورزشی دارم و این غیر قابل انکار خواهد بود زمانی که بازی های فشرده و نزدیک به هم وجود دارد ، بازیکنان باید پس از بازی کردن دوباره تمرین کنند و سپس بار دیگر بازی کنند “

” فشردگی بالای بازی ها برای هر تیمی می تواند مشکل ساز باشد اما با اینکه حریفانمان آماده لغزش ما بودند به خوبی از پس وظایف سختی که داشتیم بر آمدیم و مانند همیشه موفق شدیم “

کونته همچنین ادامه داد:

” بازی کردن در چنین شرایطی باعث این می شود که از بازیکنان بطور چرخشی بهره ببریم ، شاید گمان شود که استفاده چرخشی باعث افت کیفیت تیمی ما می شود اما عملا در نتیجه هایی که گرفتیم خلاف این را ثابت کردیم ، ما تلاش می کنیم که در هر دو بازی رفت و برگشت موفق باشیم “

” پوگبا خوب بازی می کند و شرایط او خوب است ، من در آخرین بازی او را بسیار فعال و مشتاق دیدم و فکر نمی کنم که او مشکلی از نظر بازی داشته باشد . البته او هم در یوونتوس بازی می کند و هم در تیم ملی فرانسه که این کار آسانی نیست “

” پسری ۲۰ ساله که در تیم ملی فرانسه در جام جهانی زیر ۲۰ سال شرکت کرد و سپس بعد از ۱۵ روز ، بلافاصه به تیم ما اضافه شد ، هرچند که او بازیکنی جوان و با انرژی است اما بازی کردن در یک تورنومنت و سپس حضور در بازی های پر فشار آسان نیست “

” اگرچه من فکر می کنم که برای او مشکلی نیست و او بخوبی در حال تلاش است ، او هنوز هم خوب بازی می کند و با شرایطی که داشته بدون مشکل و خستگی می دود “

” در مورد توز به ما اطلاعاتی داده شده ، او از ناحیه تاندون زانو دچار التهاب است اما فکر نمی کنم که این مشکلی جدی برای او باشد ، ما همه بازیکنانمان را برای رقابت می خواهیم ، اما نمی خواهیم در مورد او ریسک کنیم “

کونته افزود:

” مسابقات بسیار به هم نزدیک است ، پس از بازی مقابل فیورنتینا ما باید به جنوا برویم و بعد از آن بار دیگر در مقابل فیورنتینا قرار بگیریم . لیگ هنوز تمام نشده و بازی های پر فشار می تواند کار را برای ما سخت کند “

” البته ما در همین چند هفته گذشته بازی های سخت و پرفشاری را هم داشتیم و نشان دادیم که تا چه حد قدرتمند هستیم بر روی هدفمان ایستاده ایم ، اما همچنان به تلاشمان ادامه خواهیم داد و همه چیز مانند قبل برای ما وجود دارد “

کونته در ادامه در مورد فیورنتینا می گوید:

” فیورنتینا به هیچ وجه تیمی ضعیف و دست و پا بسته نیست ، ما از قدرت حریف در بازی آگاهی داریم و همانطور که در بازی قبل موفق بودیم می خواهیم باز هم موفق باشیم ، ما اکنون هدف های مشخصی داریم ، کسب سومین اسکودتوی متوالی و همچنین لیگ اروپا! “

” امیدوارم که فردا بازی خوبی را انجام دهیم و در مجموع ۲ بازی رفت و برگشت پیروز باشم تا به مرحله بعدی صعود کنیم ، من فکر می کنم که فیورنتینا هم برای شکست دادن ما به بازی خواهد آمد ، بازی فردا دیداری بین ۲ تیم خوب است که بیشتر به سازماندهی تیمی وابسته هستند تا خلاقیت فردی! “

” همان گونه که گفتم ، ما در بازی قبل مقابل آن ها موفق بودیم و آن بازی به شناخت بیشتر ما از آن ها کمک کرد اما فیورنتینا هم تیمی است که اکنون نقاط ضعف و قدرت ما را بخوبی می داند و بنابراین ما به بهترین شکل ممکن با آن ها روبرو خواهیم شد “

” من فکر می کنم که باید بازی به بازی پیش رفت و به آن فکر کرد ، ما روز یک شنبه در مقابل فیورنتینا بازی خوبی را انجام دادیم و ۳ امتیاز مهم را کسب کردیم اما فردا در لیگ اروپا و چیزی متفاوت با بازیهای سری آ ، با آن ها روبرو خواهیم شد “

” موفقیت در سری آ و کسب یک اسکودتوی دیگر برای ما مهم و ارزشمند خواهد بود ، اما لیگ اروپا برای همه ما یک اتفاق و رویداد شگفت انگیز است ، ما در لیگ قهرمانان نیستیم ولی ارزش لیگ اروپا را هم درک می کنیم “

” می دانیم که این بازی ها مهم است و بازی کردن در لیگ اروپا باعث رشد بین المللی ما و بازیکنانمان می شود . این بازی ها مانند تجربه یک سطح بالای بین المللی است و برای ما بسیار مهم خواهد بود که بازیکنانمان در این رقابت ها بازی کنند “

” همانطور که بازی در جام جهانی برای بازیکنان مهم است و باعث افزایش قدرت ، روحیه و بالا رفتن کیفیت آن ها می شود ، حضور در لیگ اروپا و لیگ قهرمانان هم موجب پیشرفت و رشد می شود ، در نتیجه کسب موفقیت در این رقابت ها برای ما بسیار با اهمیت است “

در پایان آنتونیو کونته در مورد شرایط تیم های ایتالیایی در فوتبال اروپا گفت:

” در ایتالیا بازیکنان و مربی های بزرگی وجود دارد و شایستگی همه آن ها ثابت شده است ، در کشورهای دیگر نیز مربیان بزرگی از ایتالیا وجود دارد و البته بازیکنان با استعداد و جوان زیادی در داخل و خارج از ایتالیا وجود دارند “

” اما اکنون می بینیم که ما هیچ نماینده ای در لیگ قهرمانان نداریم و در لیگ اروپا نیز تنها ۲ تیم از ایتالیا در مرحله بعد وجود خواهند داشت ، زمانی که پول زیادی در فوتبال ما وجود ندارد و تیم ها موفق به ساختن و پرورش استعداد و موفقیت های بزرگ نمی شوند. سوال اینجاست که مشکل چیست و چه کاری باید کرد ؟! داشتن ایده و روشی تازه و همچنین نظم و انضباط بالا تنها راه بازگشت به صدر فوتبال اروپا است “

” ما باید استراتژی و روش و طرز تفکر خودمان را عوض کنیم ، مشاهده این وضعیت برای فوتبال ما نباید عادی شود و همه باید برای حل مشکلات دست بکار شوند ”
===========================================
یوونتوس – فیورنتینا، تکرار خاطره شیرین فینال جام یوفا ۱۹۹۰
8971e3cf-7897-4a21-bdc9-04ed40902a6f.jpg

این هفته پنج شنبه یوونتوس در لیگ اروپا باید به مصاف فیورنتینا برود.بازی که خاطر همه را به بازی فینال لیگ اروپا((یوفا سابق)) ۱۹۹۰ می اندازد.

در آن سال دو تیم ایتالیایی برای رسیدن به فینال دو تیم آلمانی را در نیمه نهایی شکست دادند:کلن و وردربرمن به ترتیب از بیانکونری و ویولا شکست خوردند.

سرمربی آن سال های دو تیم رقیب ایتالیایی دینو زوف و فرانچسکو گراتزیانی بودند که هر دو جام جهانی ۱۹۸۲ را بالای سر بردند.

بازی رفت ابتدا در تورین انجام شد و یوونتوس ۳-۱ فیورنتینا را شکست داد.

گل اول را مردان دینو زوف با همکاری سالواتوره اسکیلاچی و روبرتو گالیا به ثمر رساندند.هرچند ۱۰ دقیقه بعد فیورنتینا توسط رناتو بوسو به گل تساوی رسید.

در نیمه دوم دینو زوف سنگربان اسطوره ای ایتایووه انتونیو کونته را بسیار هوشمندانه وارد زمین کرد و نتیجه گرفت و پیرلوییجی کاسیراگی و لوییجی دی آگوستینی دو گل دیگر را به ثمر رساندند تا بازی در نهایت ۳-۱ به سود یوونتوس به پایان رسید.

در بازی برگشت در فلورانس بازی بدون گل به پایان رسید تا یوونتوس در سال ۱۹۹۰ دومین قهرمانی خود را در جام یوفا و در جلو دیدگان فلورانسی های ضد یووه ای جشن بگیرد.

به امید چهارمین قهرمانی یوونتوس در لیگ اروپا, فورزا یووه.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
کارمون سخت شد...
یوونتوس 1 - 1 فیورنتینا؛ همگان منتظر دیدار برگشت
شاگردان آنتونیو کونته در تیم فوتبال یوونتوس در دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ اروپا در استادیوم خانگی خود با نتیحه 1-1 برابر شاگردان وینچنزو مونتلا در تیم فیورنتینا به تساوی برسند تا سرنوشت تیم صعود کننده این مرحله به دیدار هفته آینده دو تیم در استادیوم آرتمیو فرانکی بکشد.
ترکیب دو تیم:

juve_vs_fio_aa222.jpg

لحظات حساس بازی:

دقیقه 2: پاس به حلوی ایسلا با ضربه آرام ویدال همراه شد اما نتو سنگربان امشب فیورنتینا توپ را به راحتی در آغوش گرفت.

دقیقه 10: پاس عالی آساموا را اسوالدو با ضربه بی دقت خود به بیرون فرستاد.

دقیقه 14: شوت از راه دور آلبرتو آکوئیلانی با اختلاف از کنار دروازه بوفون به بیرون رفت.

دقیقه 16: شوت از راه دور کلودیو مارکیزیو با اختلاف از بالای دروازه فیورنتینا به بیرون رفت.

دقیقه 19: ضربه زیبای ماتیاس فرناندز را بوفون به زیبایی مهار کرد و پس از آن نیز آساموا با حرکت به موقع خود مانع از رسیدن توپ به بورخا والرو آن هم در آستانه دروازه خالی یوونتوس شد.

2071849_w1.jpg

دقیقه 22: ضربه آرام جووینکو را نتو به راحتی در آغوش گرفت.

دقیقه 25: ضربه سر استادانه آرتورو ویدال را نتو با واکنشی دیدنی مهار کرد.

2071885_w1.jpg

دقیقه 35: حرکت زیبا و ضربه نهایی خوب آلساندرو ماتری را بوفون با واکنشی به موقع در اختیار گرفت.

دقیقه 39: سانتر استادانه آندره آ پیرلو با ضربه سر دیدنی ویدال همراه شد اما توپ با بدشانسی ویدال با برخورد به تیرک افقی دروازه فیورنتینا به بیرون رفت.

2071935_w1.jpg

دقیقه 40: پاس در عمق زیبای پیرلو را جووینکو با بی دقتی به بیرون فرستاد.

2071922_w1.jpg

دقیقه 45: شوت از راه دور بورخا والرو با برخورد به مدافعین یووه تغییر مسیر داد و با اختلاف ناچیزی ار کنار دروازه بوفون به بیرون رفت.

دقیقه 50: ماسیمو آمبروزینی با تجربه به جای ماتیاس فرناندز وارد زمین شد.

2071985_w1.jpg

دقیقه 55: داوید پیزارو به علت خزای خشن خود بر روی جورجو کیلینی با کارت زرد داور هلندی دیدار جریمه شد.

دقیقه 57: گونزالو رودریگز هم به علت خطای خشن خود با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 63: فرناندو یورنته به جای سباستین جووینکو وارد زمین مسابقه شد.

دقیقه 67: ماریو گومز به جای آلساندرو ماتری وارد زمین شد.

دقیقه 70: شوت آرام ایسلا از پشت محوطه جریمه را نتو در اختیار گرفت.

دقیقه 75: پل پوگبا به جای پابلو اسوالدو وارد زمین شد.

دقیقه 78: وارگاس نیز به جای آلبرتو آکوئیلانی وارد زمین شد.

دقیقه 80: شوت زیبای فرناندو یورنته را نتو با واکنشی به موقع مهار کرد.

دقیقه 81: شوت ماریو گومز از زاویه بته با برخوورد به تور کناری دروازه یوونتوس به بیرون رفت.

دقیقه 82: سیمونه پادوین به جای ایسلا وارد زمین شد

دقیقه 82: همکاری عالی پوگبا و یورنته با ضربه این ستاره فرانسوی همراه شد اما توپ با اختلاف ناچیزی از کنار دروازه فیورنتینا به بیرون رفت.

دقیقه 86: شوت از راه دور تماشایی وارگاس را بوفون به سختی و با واکنشی زیبا راهی کرنر کرد.

شرح گل های بازی:

دقیقه 3: پاس مارکیزیو با اثر جووینکو به ویدال رسید تا این فوق ستاره شیلیایی با ضربه رو پای خود یوونتوس را 1-0 پیش بیندازد.

7e45df01-f332-3853-95f9-bc0cd778eb6e

2071816_w1.jpg

7590c2fd-8df0-3a08-84b8-ca951d6cb4dc

دقیقه 78: در میان غافلگیری مدافعان یوونتوس پاس در عمق ایلیچیچ به ماریو گومز رسید تا این ستاره آلمانی حساب کار را 1-1 مساوی کند.

آمار نهایی بازی:

juve_vs_fio_aa222kk.jpg
juve_vs_fio_aa.jpg

بالا