برگزیده های پرشین تولز

کمک فوری در مورد کرم صورت

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
سلام

قضیه اینه که تا 3 یا 4 سال پیش که صورتم جوش میزد (همون غرور جوونی) من مدام میکندمشون یا فشارشون میدادم تا منفجر بشن...حالا یکم جاشون مونده...نه زیاد ها( دخترای پی تی حالا نترسن یهویی!)...دنبال کرم خوب هستم تا به صورتم بزنم و به مرور حالا از بین هم نرفتن کمرنگ بشن و ضمنا پوست صورتم لطیف تر و صاف تر و زیبا تر بشه:cool:....یه کرم تو م-اهواره تبلیغشو دیدم که اینه Nivea DNage این کرم خوبه بگیرم؟....کرمهای آلویه ورا هم شنیدم خوبه!...نمیدونم دیگه ...زیاد از قدیم اهل این چیزا نبودم و اندازه ** هم سر در نمیارم...لطفا منو راهنمایی کنید:) ....
یه سوال دیگه شما وقتی صورتتونو اصلاح میکنید ( با ژیلت) بعدش چی به صورتتون میزنید که هم پوست نرم بشه و هم خوشبو باشه

با سپاس

PROJECT_NIVEA_DNAGE_SMALL04.jpg

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
خودتو توو خرج الکی ننداز همه این تبلیغات مزخرفه
دو قلم قلم جنس لازم داری

کرم ترتینوئین ویا AHA 15% . اگر سبزه هستی دومی رو بگیر
پماد ضدآفتاب بدون چربی همرنگ پوست . مارک MY اس پی اف 30

شب صورتت رو می شوری و خشک می کنی و بعدش کرم رو می مالی به صورتت بخصوص به جاهای جوش و 2-3 دقیقه ماساژ می دی
صبح هم که انشاالله صورتت رو می شوری و هروقت زیر نور آفتاب قرار گرفتی از نیم ساعت قبلش !! ضدآفتاب می زنی ( بهتره هر دو ساعت این کرم رو دوباره بزنی )

سه ماه بعد صورتت میشه هلو . دخترای پی تی همه عاشقت میشن برعکسه حالا !!

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
چیزی که یادم رفت بهت بگم اینه که
چه آ اچ آ و چه ترتینوئین رو اول روی مچ دست یا زیر گلو تست کن و اگر بعد از 3-4 ساعت مشکلی پیش نیومد ( پوستت نسوخت ) اونوخ ! ازش استفاده کن

Last edited:

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
سلام

قضیه اینه که تا 3 یا 4 سال پیش که صورتم جوش میزد (همون غرور جوونی) من مدام میکندمشون یا فشارشون میدادم تا منفجر بشن...حالا یکم جاشون مونده...نه زیاد ها( دخترای پی تی حالا نترسن یهویی!)...دنبال کرم خوب هستم تا به صورتم بزنم و به مرور حالا از بین هم نرفتن کمرنگ بشن و ضمنا پوست صورتم لطیف تر و صاف تر و زیبا تر بشه:cool:....یه کرم تو م-اهواره تبلیغشو دیدم که اینه Nivea DNage این کرم خوبه بگیرم؟....کرمهای آلویه ورا هم شنیدم خوبه!...نمیدونم دیگه ...زیاد از قدیم اهل این چیزا نبودم و اندازه ** هم سر در نمیارم...لطفا منو راهنمایی کنید:) ....
یه سوال دیگه شما وقتی صورتتونو اصلاح میکنید ( با ژیلت) بعدش چی به صورتتون میزنید که هم پوست نرم بشه و هم خوشبو باشه

با سپاس

PROJECT_NIVEA_DNAGE_SMALL04.jpg

دوست عزیز:
1- این کرم زنونه اس!!!
2- ماله سن 65+ و مخصوص کم کردن چروک صورته.
http://www.nivea.com/products/show/453
3- هر تبلیغی که میبینه آدم "خارجی" ه که دنبابش نباید بره.
4- Aloe Vera همون عصاره ی کاکتوس تیغی های صحراها و باغچه ی خودمونه. توی 90 % کرمهای ببک و ساخت داخل الان 200 ساله داره استفاده میشه. منتها الان اسمش "خارجی" ش رو مد کردن و فقط هدف فروش بیشتر هستش.
http://en.wikipedia.org/wiki/Aloe_vera
5- برای جای جوش ها سفید کننده میتونی بگیری (از داروخانه و بدون نسخه) و فقط با سر انگشت جای جوشهات بزن (ترجیحا شب بزن بخواب چون نور آفتاب که بخوره اثر سفید کنندگی چند برابر میشه ).
6- اگر هم اسرار به استفاده از کرم خارجی داری اینها تنها محصولات نیویاس که برای مرداس.http://www.nivea.com/subbrands/show/5

Leonardo.Cruise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز

کرم نیوا دی انیج برای رفع چروک صورت و خطوط اخم و صورت خنده اس

صابون nitro یا نو باکتر یا اگر صابون دوست نداری پل صورت سینره بزن

کرم برای هم رفع جای جوش از کرمهای aha ابتدا 10 درصد مای بزن به همراه اسکراب صورت

باید البته 3-4 هفته صبر کنی ./

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
خودتو توو خرج الکی ننداز همه این تبلیغات مزخرفه
دو قلم قلم جنس لازم داری

کرم ترتینوئین ویا AHA 15% . اگر سبزه هستی دومی رو بگیر
پماد ضدآفتاب بدون چربی همرنگ پوست . مارک MY اس پی اف 30

شب صورتت رو می شوری و خشک می کنی و بعدش کرم رو می مالی به صورتت بخصوص به جاهای جوش و 2-3 دقیقه ماساژ می دی
صبح هم که انشاالله صورتت رو می شوری و هروقت زیر نور آفتاب قرار گرفتی از نیم ساعت قبلش !! ضدآفتاب می زنی ( بهتره هر دو ساعت این کرم رو دوباره بزنی )

سه ماه بعد صورتت میشه هلو . دخترای پی تی همه عاشقت میشن برعکسه حالا !!

ممنون cp-you جان...یه چروک خیلی کوچیک اخم رو پیشونیم زده اونو چکار کنم؟؟؟؟؟ میخام صاف بشه...البته با کرم نه با لیزر و روشهای دیگه!...بعد میخاستم بپرسم اگه از اون کرمی که گفتی بزنم و جای جوش بره دیگه برای همیشه میره یا باید از کرم مکرر استفاده کنم تا جای جوش اثرش برنگرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوردن ویتامین E رو پوست اثر خوبی داره؟؟؟
در مورد اصلاح صورت هم نگفتی چی بعدش بزنم تا پوست صورتم نرم و خوشبو بشه و نسوزه!!!!!!!
ضمنا یکی دو تا از دخترای پی تی با این حال عاشقم هستن صورتم که خوشگلتر بشه آمارشون میره بالا:lol:

Last edited:

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
ممنون cp-you جان...یه چروک خیلی کوچیک اخم رو پیشونیم زده اونو چکار کنم؟؟؟؟؟ میخام صاف بشه...البته با کرم نه با لیزر و روشهای دیگه!...بعد میخاستم بپرسم اگه از اون کرمی که گفتی بزنم و جای جوش بره دیگه برای همیشه میره یا باید از کرم مکرر استفاده کنم تا جای جوش اثرش برنگرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوردن ویتامین E رو پوست اثر خوبی داره؟؟؟
در مورد اصلاح صورت هم نگفتی چی بعدش بزنم تا پوست صورتم نرم و خوشبو بشه و نسوزه!!!!!!!
ضمنا یکی دو تا از دخترای پی تی با این حال عاشقم هستن صورتم که خوشگلتر بشه آمارشون میره بالا:lol:

خواهش می کنم

ببین کرمهایی که معرفی کردم لایه بردار هستند پس مشکل خط اخم هم با این کرمها بهتر میشه
اما رویاپردازی نکنی بهتره ، ضایعه اگر حالت گودی داشته باشه فقط با روشهای پیشرفته لایه برداری ( میکرودرم و لیزر و ... ) برطرف میشه
اما این کرمها لک های حاصل از جوش و ناصافی های خیلی کوچک رو برطرف می کنند
وقتی هم لکی رفت دوباره بر نمی گرده مگر اینکه شما در مصرف کرم ضدآفتاب اهمال کرده باشی
شما این پمادها رو حداقل باید 3 ماه هرشب استفاده کنی و اگر بعد از سه ماه به نتیجه دلخواهت رسیدی لایه بردار رو قطع می کنی اما همچنان سه ماه دیگه ضد آفتاب رو ادامه میدی چون پوست لایه برداری شده مستعد لک آوردنه

قبل از مصرف حتما همونطور که گفتم کرم رو تست کن

خوردن ویتامین ای خوراکی برای پوست خوبه . بخصوص پوستی که قراره ترمیم بشه ( مثل همین کاری که شما می کنی ) شما می تونی روزانه 1 عدد ویتامین ای 100 به مدت 45 روز بخوری ( دزش رو بالاتر نبر )
از داروخانه بخواه ویتامین ای 100 کپسولی (مایع ) بهت بده . جذبش از جویدنی ها بهتره .

در مورد شیو کردن هم بهتره از آقایون سوال کنی
افتر شیوهای خوبی توی داروخانه ها هست که بعضیهاش صورت رو نمی سوزونه ( برای پوستهای حساس )
اما در مورد خود شیو
استفاده از تیغ مرغوب ( ژیلت ) و ژل ریش مرغوب ( بازهم ژیلت ) حتما اصلاح بهتری رو باعث میشه

sara_jipsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تنها و موثرترین راه برای از بین بردن جای جوشها فقط لیزر هست.

بالا