برگزیده های پرشین تولز

یکی رو خیلی دوست دارم ! چیکار کنم ؟؟

farhad-sj

Registered User
لایک‌ها
58
سلام ! دوستان اگر حوصلشو دارید این داستان رو بخونید , شاید بگید فیلم قشنگیه , اما واقعیت هستش ,
فقط می خواستم ببینم کسی می تونه کمک کنه این تایپیک رو زدم.

من یک دوست دختری داشتم , رابطم باهاش خیلی خوب بود , هر روز بهتر , جوری که همه دوستاش جمع میشدن دوره من یا هی می خواستن اون رو پیش من بد کنن و با من باشن ! بگذریم , 1 سال و نیم از این موضوع گذشت , منم هر روز عاشق تر میشدم , بعد یک ای دی این دوست دختر ما داشت , زمانی که یاهو 11 اومد میشد همه پی ام های قبل رو نگاه کنید و ببینید ,
من هم کنج کاویم گل کردو ... ای کاش هیچ وقت اینکارو نمی کردم ,
رفتم تو ای دیش دیدم اووووه , این با چند تا پسر هر شب لاو میدن و .... خداییشم نمی دونم چرا ! تا جایی که می دونم به خاطر رفتار پدر مادرش بود که سره من خالی کرد , هر کی این اتفاق براش افتاده حال منو می دونه ,
سعی کردم فراموشش کنم و باور کنم , نشد , با همون اوضاع 4-5 ماهی با هم بودیم , سعی می کردیم فراموش کنیم , یهو بحثش پیش میومد و دعوا میشد , یک روز گفتم من دیگه باهات کاری ندارم , ( تا الانم کاری باهاش نداشتم )
اما موضوع رو میبرم دقیقاً زمانی که فهمیدم چه اتفاقی افتاده ,
اون دوران حالم زیاد خوب نبود و اصلاً حوصله هیچ چیز رو نداشتم , با یک دختری اشنا شدم که بهم گفت من نامزد دارم , ( رابطمون مثله 2 تا دوست خیلی خیلی معمولی بود بد قضاوت نکنید راجبش ) البته نامزد هم نبود , دوس پسر داشتش , اون دختر خیلی بهم محبت کرد و کاری کرد همه این چیزارو فراموش کنم , حتی دوس دخترم رو و تمام کارهاش رو فراموش کردم , کارم شده بود این , میدونستم دوست پسرش قراره باهاش ازدواج کنه , رابطمون خیلی خوب بود , صد رحمت به دوس پسر دوست دختر , ( رابطه بد نبود ) با هم دیگه جرو بحثمون هم میشد , قهر و اشتی و ..... روزی رسید که گفت باید بریم دوباره تهران , اون شب بد ترین شب عمرم بود , گفت این چند وقت خوب بود و ولی تموم شد , منم گفتم عاشقتم و .... سعی کرد نشنیده بگیره یا فکر کنه یک شوخی خیلی خیلی بی مزه هستش ,
من اون شب خونه دوستم بودم , بهش زنگ زدم و یکم صحبت کردیم , 21 بهمن 90 رفت تهران , رفت و ....... دیگه هیچ کس ازش خبری نداشت , اینور اونور , خیلی دوستش داشتم , همه چیزو فراموش کرده بودم , سمت هیچ دختری نمی رفتم , حتی یک لحظه فکر کسه دیگه نمیزد به سرم , 3 ماه گذشت , صبح که خواستم برم دانشگاه دیدم یک نا شناس اس داده که به فکرت بودم و ....
از این اسا دخترای دانشگاه و اینا زیاد میزدن , فقط زدم شما ؟؟
فرداش اس داد که منو یادت رفته , من فلانیم ( همون دختر بودش ) باورم نمیشد , تا ازش نشونی نگرفتم و باهاش حرف نزدم باورم نمی شد ,
بهم گفت فراموشم کن و حلالم کن , نتونستم , باز گذشت چند وقت بی خبر , بهم گفت تو ارزو داشتی من با فلانی بهم بزنم , خوب حالا بهم خورد همه چی , با هم دیگه کات کردیم برای همیشه ,
فهمیدم قضه راسته و اینا بهم زدن , اما با همون پسری هم که دوست بود , حتی با هم دیگه دست هم نداده بودن , دختره پاکی بود , با من هم به خاطره اینکه اشنا شد چون یکی واسطه شد ( دختر ) که بتونه من و از اون حالو هوا در بیاره , خلاصه گذشت ئ ( اول رابطه به من گفت نامزد دارم و می خوایم ازدواج کنیم )
اخرین بار هم چند شب پیش باهاش صحبت کردم , که خیلی شانسی زنگ زدم و خطش روشن بود , همه جوره میشناسمش , مکیدونم پاکه , اما نمی دونم چرا بد بین شده و هیچ کسی رو دوست نداره ,
به من هم هی می گه فراموش کن , تا الان همین یه چیز رو فهمیدم که نه می تونم کسی رو بیارم جاش , نه می تونم عاشق کسی دیگه بشم نه می تونم با کسی دیگه باشم , هیچ جوره نتونستم فراموشش کنم , چون تنها دختری بود که من و تو اوج ناراحتی و غم تنها نذاشت و دلداری داد , همه جوره هوامو داشت , اما حالا که عاشقشم نمی دونم چرا کم اهمیت شده !
نمی دونم چیکار کنم !
این بود خلاصه داستان ;)

kambiz_g

Registered User
لایک‌ها
1,522
من نمی دونم این پسرا چشون شده امروز :happy:
به نظر من دخترا همه کلا ناز و عشوه دارن
وقتی بهت اس داده تابلوئه که میخواد باز باهات شروع کنه
ولی چون میخواد ضایع نشه و به قولی کوچیک نشه
سعی داره شما رو بندازه جلود دخترا هم که ماشالله تو این کار حرفه این
اگه واقعا بهش اعتماد داری و عاشقشی به نظر من برو دنبالش

farhad-sj

Registered User
لایک‌ها
58
من نمی دونم این پسرا چشون شده امروز :happy:
به نظر من دخترا همه کلا ناز و عشوه دارن
وقتی بهت اس داده تابلوئه که میخواد باز باهات شروع کنه
ولی چون میخواد ضایع نشه و به قولی کوچیک نشه
سعی داره شما رو بندازه جلود دخترا هم که ماشالله تو این کار حرفه این
اگه واقعا بهش اعتماد داری و عاشقشی به نظر من برو دنبالش

ممنونتم که وقت گذاشتی و خوندی متن رو , من واقعاً بهش می فهمونم که عاشقشم.

ali_jan100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آه خدای من. یه مدت حرفاش مبنی بر اینکه میگه فراموشم کن و اینا رو گوش نده و کار خودتو بکن. اگه اوکی شد رایطه تون که هیچ اگر نشد که بیخیالش.

درضمن کلا این دخترای ما دوزار هم نمی ارزن. سه زار می ارزن. ولی بیشتر از اون نه.

f.t.g

Registered User
لایک‌ها
17
وااااااااااااااای نه بازم از این تاپیکها

به نظر من بهترین کار اینه بیخال بشو مگه وضع جامعه رو نمیبینی:f34r:

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
چه خبره امروز ؟ :D

همه دارن ماجراهای دوست دخترشون رو تعریف میکنن واسه ما ! گفتگوی آزاد پی تی وارد دوران تاپیک های دوست دختر شده آیا ؟

sezareza

Registered User
لایک‌ها
95
بنظر من چون این دختر خانم با نامزد قبلیش بهم زده الان یخورده ترسو شده
یعنی همون قضیه مردا سرتا پا یه کرباسن

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
حواست باشه بهت تجاوز نکنه

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
از این اسا دخترای دانشگاه و اینا زیاد میزدن

فقط این تیکش جالب بود :lol:

===========

بابا بکشید بیرون از این 250 گرم. به خدا زندگی خیلی قشنگ تر از این کوفت و زهر ماراس.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
همين كه روحي گفت .

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
برو جلو لبشو ببوس

farhad-sj

Registered User
لایک‌ها
58

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
چه جو گیر شدی , دوحی از تو بعید بوود ! چی کار دارم به 250 گرم , حالا فکر کن عاشق شدم , ربطی به اون نداره , اگه برا اون باشه زیادن !!

عمو آخرش قراره به اون ختم بشه دیگه...
اگه نه چرا عاشق یه پسر نمی شی؟

farhad-sj

Registered User
لایک‌ها
58
ای بابا چه گیری دادیا :D
خوب هر چی , دلیل نمیشه که ! اخرش رو کار ندارم , هنوز تو اولش نتونستم کاری کنم , اگه بگی اخرش میرسه به اون , خوب اینهمه دختر ! چرا عاشق اونا نشدم ؟؟
داستان رو اگه خونده باشی متوجه میشی چجوری عاشقش شدم.
اگه نخوندی بخووون داداش روحی.

hamid_diablo

Registered User
لایک‌ها
113
ای بابا

یه بغض عجیبی گلومو گرفت

برو کار کن ببین سنگک سیخی چنده

troll

Registered User
لایک‌ها
71