برگزیده های پرشین تولز

▀ در عرض 35 روز 60 یورو بدون هیچ کار وسرمایه درآمد کسب کنید 100% تضمینی (+پرداخت بیت کوین) ▀

goo99p

Registered User
لایک‌ها
83
به نام خدایی که اینترنت را آفرید

سلام

عجله کنید 20 یورو جایزه سایت داره برداشته میشه. سریعا عضو بشید.

لطفا توضیحات رو کامل بخونید:::: دوستان سایتی رو به شما معرفی میکنم که...

مال یه شرکت بازیافت زباله هست و میاد سرمایه شما رو تو یه بازی استراتژی توی سایتش چندین برابر میکنه.

تا دیر نشده ثبت نام کنید 20 یورو بونوس (رایگان) میده ..

برترین سایت هایپ مانند هست چون در 2هفته پولتون دوبرابر و در 5 هفته 3 برابر میشه...

در واقع از سهام بازیافت آشغال سود شما رو میده... اول رایگان 20 یورو تون رو بگیرید بعدش اگه دیدی مطمئنه به بیت کوین یا یورو سرمایه بزارید

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید یا از بنر زیر اقدام بفرمایید [پلیز]

بلافاصله بعد از ثبت نام حسابتون 20 یورو شارژ میشه ولی نمیتونید بکشیدش بیرون و فقط سودش که بعد از 5 هفته 3 برابر شده یعنی 60 یورو که میکشی بیرون به همین سادگی...

روش استفاده از سایت :

اینجوریه که شما بعد از ورود به حسابتون طبق این تصایر عمل میکنید:

p1.jpg

p2.jpg

به همین سادگی تموم شد!
حالا باید 5 هفته صبر کنید (35 روز) بعد روی گزینه rycicle که بعدش براتون فعال میشه کلیک کنید...

از همین الان بهتون بگم اگه بخوایید بی جنبه بازی دربیارید و مثل تاپیک سایت paidverts جناب راپیدلیچ چندتا تاپیک دیگه برای زیرمجموعه گیری درست کنید به مدیر گزارش میدم و طبق قوانین این انجمن وقتی یک تاپیک در یک موضوع هست نیازی به تاپیک جدید نیست (لطفا باجنبه باشید)

آموزش کامل پنل سایت و سرمایه گذاری و خرید اشیا و ترفندهای بیشتر به زبان فارسی تنها برای زیرمجموعه های بنده در دسترس است.
اگر این آموزش را میخواهید ایمیلی را که با آن ثبت نام کردید برای بنده پ.خ کنید و آموزش را دریافت کنید. باتشکر!

آپدیت 10/4/1394

لینک دانلود آموزش کامل 7 صفحه ای برای دوستان:
لطفا انصاف داشته باشید و با لینک بنده عضو بشید
باور کنیییید هیچی ازشما کم نمیشه رفقا ...!:

برای دانلود کلیک کنید

آپدیت 1 مرداد سال 94 :دی

سلام...!
آقا ولش حال این قرتی بازیا رو ندارم...! همینجا آموزشش رو میگم...! :general111:
ببین شما اگه بخوای رایگان کار کنی و پول واریز نکنی بیشتر از 35 روز طول میکشه...
3 برابر بیشتر طول میکشه... یعنی 105 روز...! :general107:
چرا چون باید 3 بار عملیات 35 روزه recycling که همون تبدیل waste به گرانول هست رو انجام بدین...؟ (واقعا شرمنده: موقع بازکردن این تاپیک نمیدونستم):oops::general501:

اما آموزش...! (فبل از شروع خودتون یه نگاهی به منوهای سایت کنید)
:

ببین عملیات شما 2 مرحله هستش!

اولی یه دوره 21 روزه و دومی یه دوره 14 روزه که درمجموع میشه 35 روز...! :general105:
پس از اولین مرحله یعنی دوره 21 روزه ---> شما 6 درصد مبلغ اولیه رو که سرمایه گزاری کردید (ما همون 20 یورو رایگان در نظر میگیریم) دریافت میکنید یعنی 1.2 یورو ...! :general310:
پس از دومین مرحله یعنی دوره 14 روزه ---> شما 8 درصد مبلغ اولیه رو دریافت میکنید... و در مجموع در هر دو مرحله 6+8 میشه 14 درصد مبلغ اولیه یعنی 2.8 یورو ...! :general310:

توضیحات اولین مرحله:

در این مرحله شما باید waste بخرید و 21 روز صبر کنید تا بعد از اون تبدیل بشه به ground-meterial (اگه این قسمتو نمیدونید برید به پست اول تاپیک)...!
خب بعد از رسیدن به این مرحله و درواقع بعد از 21 روز گذشتن شما میتونید ground-meterial هاتون رو بفروشید. (که اصلا اصلا اصلا اصلا توصیه نمیشه...!)
و میتونید نفروشید و برید به مرحله دوم برای این کار در زمانی که به این مرحله رسیدید یه دکمه به نام recycle برای شما ظاهر میشه که روی اون کلیک کنید و مرحله دوم شروع میشه...!
و بعد از کلیک روی recycle ورفتن به مرحله دوم 6 درصد سرمایه اولیتون یعنی 20 یورو به بالانس اکانتتون واریز میشه یعنی 1.2 یورو ...!

توضیحات دومین مرحله:

در این مرحله شما باید 14 روز (بعد از اون 21 روز) صبر کنید تا بعد از اون تبدیل بشه به گرانول :general206: (اگه این قسمتو نمیدونید برید به پست اول تاپیک)...!
خب بعد از رسیدن به این مرحله و درواقع بعد از 14 روز گذشتن شما میتونید گرانول هاتون رو بفروشید. (که این کار هم باید با برنامه ریزی انجام بشه...!) :general210:
و میتونید نفروشید و از اول یه بار دیگه عملیات 35 روزه رو انجام بدید و دوباره 14 درصد دیگه بگیرید...! برای این کار در زمانی که به این مرحله رسیدید یه دکمه به نام restart برای شما ظاهر میشه که روی اون کلیک کنید و دوره 35 روزه با همون 100kg waste یعنی همون 20 یورو دوباره انجام میشه... و شما پس از 35 روز 14 درصد یا 2.8 یورو دیگه میگیرید. :general310:

جمع بندی:

شما پس از دوره 35 روزه 75% مبلغ اوله یعنی 15 یورو میگیرید... که باید جوری برنامه ریزی کنید که این 15 یورو با اون 2.8 یورو ها جمع بشه و بشه 20 یورو (حداقل برداشت سایت 20 یورو هست)...
اما با یکم جمع و تفریق متوجه میشیم که: :general706:

15 + 2.8 + 2.8 = 20.6 :rolleyes:

یعنی باید 2 بار روی recycle گلیگ گنید و 1 بار هم گرانول هارو به قیمت 15 یورو بفروشید (بار آخر) که درمجموع میشه 3 بار یعنی 3 تا دوره 35 روزه یا به عبارتی 105 روز...!
ببخشید دوستان میدونم اونچی که قول دادم نشد ولی خب رایگانه... چه توقعی ازش دارین؟؟؟ همینم خیلی خوبه 70 تومن در 100 روز...!

زیاد فک زدم نه؟؟؟ اگه نفهمیدی از من نپرس بهترین بهترنی بهترین راه اینه که برین به ((این لینک)) و یکم با اعداد باری کنید (خودمم هم از این راه یاد گرفتم) :general511:

-----=========-----------===========------======-------

EQUIPMENT UNITS ها هم چیز خاصی نیستن برای سرمایه های بیش از 1000 هزار یورو هست که ایرانیها از این پولا ندارن و نمیدن...! :general310:

ترفند بینهایت:
حالا اگه بجای 3 دوره مثلا 150 دوره صبر کنید چی؟
میبینید که درآمدتون میهشه: € 432.20

یاحق... و بازم عذرخواهی...!

به امید جیب های پر پول.

Last edited:

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
خب چه سودی برا خود سایت داره؟

mmafj

Registered User
لایک‌ها
36
100% تضمینی ?
مگه برداشت داشتی شما ازش؟

mrs1390

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
من با ایمیل [email protected] عضو شدم امیدوارم که سه برابر بکنه.

goo99p

Registered User
لایک‌ها
83
خب چه سودی برا خود سایت داره؟

100% تضمینی ?
مگه برداشت داشتی شما ازش؟

اساس کار سایت و سودی که میده (طبق گفته های خود سایت) از بازیافت زباله هاست. یعنی سهام شرکتشون که کارش بازیافت زبالست رو میخریم درواقع.
نه من دریافتی نداشتم ولی تو چندتا انمجن proof از این سایت دیدم (هر چند تازه کاره.)
درضمن این سایت رایگان هست و نیاز به فعالیت نداره. پس سنگ مفت گنجشک مفت.
امیدوارم که سود بده.

parsbet

Registered User
لایک‌ها
136
100% تضمینی
به نام خدایی که اینترنت را آفرید

20 یورو بونوس (رایگان)
(لطفا باجنبه باشید)

خدا پدرومادرتو بیامرزه, چقد مارو خندوندی
:general304::general304::general304::general304::general304::general304:
از این تاپیکا بیشتر بزن!

goo99p

Registered User
لایک‌ها
83
سلام مجدد. تمامی آموزش ها ارسال شد.
آموزشی که من بهتون بدم خیلی کامله با تصویر و کم حجم توی 7 - 8 صفحه...

nimazebel

Registered User
لایک‌ها
23
سلام
شما اول یه برداشتی نشون بده بعد بگو ۱۰۰٪ تضمینی.
مگه ملت بیکارن

$$$bet$$$

Registered User
لایک‌ها
86

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
یعنی من اگه از بیکاری بمیرم یه همچین کاری نمیکنم چون به نظر من توهین به شعورم هست که طرف مجانی سر ماه ۶۰ یورو خیرات کنه ،همین
اگه چیزی اونقدر خوبه که باورش سخته.......خوب باورش نکن

goo99p

Registered User
لایک‌ها
83
یعنی من اگه از بیکاری بمیرم یه همچین کاری نمیکنم چون به نظر من توهین به شعورم هست که طرف مجانی سر ماه ۶۰ یورو خیرات کنه ،همین
اگه چیزی اونقدر خوبه که باورش سخته.......خوب باورش نکن
همچین مفت و مجانی هم نیست.
احتمالا این 20 یورو بزودی برداشته میشه و فقط برای جذب افراد هست. هر سایت موفقی ابتدا اینجوری بوده.
البته قبول دارم که اگه این 20 یورو رایگان ادامه پیدا کنه سرنوشت این سایت مثل adpros.com که سهام رایگان میداد میشه
با تشکر.

mrali1234

Registered User
لایک‌ها
796
در عرض 35 روز 60 یورو بدون هیچ کار وسرمایه درآمد کسب کنید 100% تضمینی (+پرداخت بیت کوین)

اول رایگان 20 یورو تون رو بگیرید بعدش اگه دیدی مطمئنه به بیت کوین یا یورو سرمایه بزارید
آخر سرمایه میخواد یا نمیخواد؟؟؟ :)

goo99p

Registered User
لایک‌ها
83
در عرض 35 روز 60 یورو بدون هیچ کار وسرمایه درآمد کسب کنید 100% تضمینی (+پرداخت بیت کوین)

آخر سرمایه میخواد یا نمیخواد؟؟؟ :)
اصلش که سایت سرمایه گذاری هست.
ولی 20 یورو اولش بونوس میده.
میتونید با سود همون 20 یورو دوباره سرمایه بزارید .
در کل نه اگه بونوس رو گرفتید نیازی به سرمایه نیست.

yahya taher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سوال مبتدی لطفا نخندید بهم
هرماه 60 یورو بمون میده یا فقط یک ماه؟

بالا