برگزیده های پرشین تولز

◀◀◀◀◀◀◀◀◀◀◀◀ اسکریپت پیدا کردن وبلاگهای اتوریتی دار | یک تخفیف موقت 50% ▶▶▶▶▶▶▶▶▶▶▶▶

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
t68j_banner.png

کارکرد اسکریپت چیست: به صورت اتوماتیک روزانه تمامی وبلاگهای سیستم های وبلاگدهی (رزبلاگ،میهن بلاگ،بلاگفا،لوکس بلاگ، بلاگ اسکای،پرشین بلاگ، بلاگ بیان، ثامن بلاگ، ایران اس سی،فرد بلاگ، پارسی بلاگ، لوکس بلاگ، مهدی بلاگ، نی نی بلاگ، روم فا) رو پیمایش میکنه و وبلاگهای حذف شده دارای دامین اتوریتی DA و پیج اتوریتی PA از اتوریتی 0 تا 49 هستن رو بهتون نشون میده، میتونید اونهارو ثبت کنید و به قیمت مابین 500 تومان تا 15000 تومان بفروشید یا به صورت سیستم لینک بیلدینگ اقدام به بک لینک گیری برای سایتهاتون داشته باشید.

اسکریپت نسخه پرمیوم: 1 میلیون تومان - یک مورد تخفیف 40% - 600.000 تومان | تخفیف هنگام واریز وجه | لایسنس ویژه 1 کاربره و 1 دامنه | پیمایش 14 وبلاگدهی فارسی | جستجوی روزانه نامحدود | موتور و API سئوموز نامحدود | نمایش سئوموز هر وبلاگ (بیشترین تاثیر ایندکس گوگل) | دسترسی ثبت وبلاگ نامحدود | سرور و پنل دایرکت ادمین اختصاصی ماه اول رایگان | نصب و کانفیگ تا 12 دفعه رایگان | 3 ماه پشتیبانی فنی | نمایش دامین اتوریتی از 1 تا 50 | پیمایش روزانه 40.000 وبلاگ | یافتن روزانه بیش از 2000 وبلاگ جدید دارای اتوریتی و موز رنک | قابلیت شروع و توقف کارکرد | قابل اجرا بر هاست های معمولی | هسته +++A | خزنده اختصاصی | صفحه بندی دقیق | بیشترین واکنش نسبت به بلاک موقت سئوموزی گوگل | کاملا فارسی و بومی | پنل ساده و کاربرمحور

دمو تصویری: در پیغام خصوصی خدمت "خریدار" ارسال میگردد.
کپی رایت: در صورت فروش اسکریپت به دیگران، بعد از فروش و انتقال به صورت اتوماتیک از کار خواهد افتاد.
نحوه خرید: ارسال پیغام خصوصی / ایمیل Khunires[at]yahoo.com
درآمد اسکریپت: افرادی که در زمینه کسب درآمد از بک لینک / سئو / افزایش رتبه سایت / خرید و فروش وبلاگ تجربه دارند میدونند درآمد این اسکریپت بسیار بالاست!

نکته ی مهم: خواهشمندم افرادی که در زمینه اتوریتی - ایندکس گوگل و طرز کار ایندکس قوی وبلاگهای دارای اتوریتی اطلاعی ندارند جهت کنجکاوی برای دریافت دمو پیغام ارسال نکنند!!!

تشکر از پرشین تولز
سعید رضایی

Last edited:

MrAccess

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
برام دموی تصویری ارسال کنید خریدارم.

System8

Registered User
لایک‌ها
17
سلام
قربان این وبلاگها تا جایی که خودم تست کردم (میهن بلاگ رزبلاگ بلاگفا پرشین بلاگ و... ) بعد از حذف اجازه ثبت مجدد نمیدن
شما وبلاگی ثبت کردید که الان فعال باشه؟

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام
قربان این وبلاگها تا جایی که خودم تست کردم (میهن بلاگ رزبلاگ بلاگفا پرشین بلاگ و... ) بعد از حذف اجازه ثبت مجدد نمیدن

سلام عزیز، وقتتون بخیر باشه
منظورتون از تست کردید یعنی چطوری؟
وبلاگ های پیدا شده توسط اسکریپت قابل ثبت هست چون چندین نسخه از اسکریپت به فروش رسیده عزیز و فعال و آماده به کار هست، ممکنه طبق گفته ی شما برخی وبلاگها بله قابل ثبت نباشن ولی اینطور نیست تمامی وبلاگها قابل ثبت نباشن و اون دسته از بلاگ هایی که اتوریتی بالا دارن قابل ثبت هستند.
این مورد که وبلاگ های قابل ثبت یافت بشه در هسته اسکریپت به صورت اختصاصی پیاده سازی شده بزرگوار

System8

Registered User
لایک‌ها
17
سلام عزیز، وقتتون بخیر باشه
منظورتون از تست کردید یعنی چطوری؟
وبلاگ های پیدا شده توسط اسکریپت قابل ثبت هست چون چندین نسخه از اسکریپت به فروش رسیده عزیز و فعال و آماده به کار هست، ممکنه طبق گفته ی شما برخی وبلاگها بله قابل ثبت نباشن ولی اینطور نیست تمامی وبلاگها قابل ثبت نباشن و اون دسته از بلاگ هایی که اتوریتی بالا دارن قابل ثبت هستند.
این مورد که وبلاگ های قابل ثبت یافت بشه در هسته اسکریپت به صورت اختصاصی پیاده سازی شده بزرگوار

منظورم اون چند مورد وبلاگدهی که نام بردم بود، که بعد از پیدا کردن وبلاگ حذف شده یا اجازه ثبت نمیدن یا اگر بشه ثبت کرد بعد از یکی دو روز حذف میکنن.البته تمام وبلاگدهی ها رو تست نکردم
ولی تو اون چند مورد چندین وبلاگ که پیدا کردم و ثبت کردم حذف شدند.

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
منظورم اون چند مورد وبلاگدهی که نام بردم بود، که بعد از پیدا کردن وبلاگ حذف شده یا اجازه ثبت نمیدن یا اگر بشه ثبت کرد بعد از یکی دو روز حذف میکنن.البته تمام وبلاگدهی ها رو تست نکردم
ولی تو اون چند مورد چندین وبلاگ که پیدا کردم و ثبت کردم حذف شدند.

- عزیز تابحال میشه گفت تقریبا 9 نفری ورژن قبلی و جدید این اسکریپت رو دریافت کردند و مشکلی بابت ثبت وبلاگ اصلا نداشتند.
دقیقا بیشترین وبلاگها هم روی بلاگفا - میهن بلاگ و پرشین بلاگ ثبت میشه.

- درمورد حذف شدن مبحث، بحث دیگه ایی داره، یک سری نکات هست رعایت بشه وبلاگها حذف نمیشن.

System8

Registered User
لایک‌ها
17
البته که اسکریپت مفیدی هست و ممکنه خوب جواب بده.
بصورت نرم افزار هم امکان پیاده سازیش هست؟ قبلا دو سه تا برنامه بود ولی از کار افتادن...

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
البته که اسکریپت مفیدی هست و ممکنه خوب جواب بده.
بصورت نرم افزار هم امکان پیاده سازیش هست؟ قبلا دو سه تا برنامه بود ولی از کار افتادن...

به صورت نرم افزار به همون دلیلی که از کار افتادن امکان پیاده سازی نیست، ولی چون اسکریپت هست و از API های خود گوگل برای یافتن دامین اتوریتی و موزرنک (که اصلیترین فاکتور ایندکس بالای مطلب هست) استفاده میکنه به صورت آنلاین حتی روی یک هاست معمولی هم قابل پیاده سازی هست.

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
سلام
دمو برای منم اگر ممکنه بفرستید

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
تعداد لینک ها رو مشخص نمیکنه ؟؟؟

سلام

نه دوست عزیز همه وبلاگ ها پس از حذف دوباره ثبت می شن . فقط پرشین بلاگ و میهن بلاگ ی امکانی دارن که موقتا وبلاگ در دست رس نیست و ما اشتباها فک می کنیم حذف شده ست درصورتی که اینطور نیست

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
تعداد لینک ها رو مشخص نمیکنه ؟؟؟

سلام، وقت بخیر
منظورتون از لینک، تعداد بک لینک ها هست یا تعداد وبلاگهای پیدا شده؟
اگر منظورتون تعداد وبلاگهای پیدا شده هست چرا مشخص میشه در سیستم
ولی چون الگوریتم کار بر اساس گوگل هست تمرکز سیستم بر روی مشخص شدن سئوموز و دامین اتوریتی هست
و اینکه اصولا وبلاگهایی که دامین اتوریتی بالای 25 دارن بک لینک بالایی هم دارن

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
سلام، وقت بخیر
منظورتون از لینک، تعداد بک لینک ها هست یا تعداد وبلاگهای پیدا شده؟
اگر منظورتون تعداد وبلاگهای پیدا شده هست چرا مشخص میشه در سیستم
ولی چون الگوریتم کار بر اساس گوگل هست تمرکز سیستم بر روی مشخص شدن سئوموز و دامین اتوریتی هست
و اینکه اصولا وبلاگهایی که دامین اتوریتی بالای 25 دارن بک لینک بالایی هم دارن
منظورم تعداد بک لینک هست
من الان اتوریتی 30 دارم با بک لینک 3-5
پس بک لینک رو مشخص نمیکنه ....
قسطی هم حساب می کنید؟؟

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947

410N3

کاربر تازه وارد