• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

viperpix

Registered User
لایک‌ها
32

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
امکان خرید این کالا هست؟
در صورت مثبت بودن قیمت؟
http://www.amazon.com/Leatherman-830...eatherman+wave

بلهامکان خرید هستش با هزینه ارسال در حدود 100 دلار میشه. اگه 3 عدد هم بگیرید هزینه ارسال در همین حد باقی می مونه جز شیپینگ که اگر تو امریکا رایگان نباشه ازتون دریافت میشه.

ahmad35

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Магазин سلام اگه می شود خرید کرد چند پام می افتد با تشکر احمد

Last edited:

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323
سلام
دوستان من سفارش یک رم 700 هزار تومنی رو به ایشون دادم و امروز پولش رو واریز کردم، بنا به قولی که دادن صبر میکنم تا زمانی که مقرر کردیم و نتیجه رو هم بعد از اون تاریخ به اطلاعتون میرسونم اینشالا که یه تجربه خوبی خواهد شد با این دوست عزیزمون و اعتماد سازی ائی بشه برای همه
تا حالا تو خرید های پی تی تجربه بدی نداشتم اینبار هم انشالا نخواهم داشت
موفق باشین

Last edited:

jozamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر شما.
میخواستم بدونم میتونید گیتار هم وارد کنید؟از سایت آمازون...

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323

آقا پسر خیلی جالب حرف زدن چه معنی ائی میده؟ میتونی توضیح بدی بنده هم پی به جالبیتش ببرم؟
بنده فقط پست گذاشتم که به ایشون سفارش دادم و پولو واریز کردم که اگر دوستی دستش به جائی بند نیست و دنبال اعتماد سازی هست صبر کنه جنس من که اومد و تائید کردم دفعه بعد با خیال راحت خرید کنه نه اینکه بخوام برای ایشون بازار گرمی کنم (که البته اگر جنسم سر وقت و بدون مشکل اومد 100% براش بازار گرمی هم میکنم چون شرایطش نسبت به دیگران خیلی بهتر هست) من اگر 700 تومن به این راحتی ریختم به حساب ایشون برای اینکه از پشت کوه اومدم نیست بخاطر اینکه کلاه من برداشتنی نیست که کسی بخواد برداره این پست رو گذاشتم برای دوستائی که شک دارن و به نوعی برای خرید اول میترسن و پولشون رو هوا نره و نتونن کاری کنن

اینم تصویر واریز پول برای شما آدم جالب، شما هم اگر شک داری صبر کن اگر درست بود تو خرید های بعدی سفارش بده ، من ایشونو تائید نکردم و نمیکنم چون هنوز جنسی تحویل نگرفتم که پستم بخواد کسی رو تشویق به خرید کنه پست رو گذاشتم برای منظور دیگه

Untitled.png

HEk2

Registered User
لایک‌ها
400
آقا پسر خیلی جالب حرف زدن چه معنی ائی میده؟ میتونی توضیح بدی بنده هم پی به جالبیتش ببرم؟
بنده فقط پست گذاشتم که به ایشون سفارش دادم و پولو واریز کردم که اگر دوستی دستش به جائی بند نیست و دنبال اعتماد سازی هست صبر کنه جنس من که اومد و تائید کردم دفعه بعد با خیال راحت خرید کنه نه اینکه بخوام برای ایشون بازار گرمی کنم (که البته اگر جنسم سر وقت و بدون مشکل اومد 100% براش بازار گرمی هم میکنم چون شرایطش نسبت به دیگران خیلی بهتر هست) من اگر 700 تومن به این راحتی ریختم به حساب ایشون برای اینکه از پشت کوه اومدم نیست بخاطر اینکه کلاه من برداشتنی نیست که کسی بخواد برداره این پست رو گذاشتم برای دوستائی که شک دارن و به نوعی برای خرید اول میترسن و پولشون رو هوا نره و نتونن کاری کنن

اینم تصویر واریز پول برای شما آدم جالب، شما هم اگر شک داری صبر کن اگر درست بود تو خرید های بعدی سفارش بده ، من ایشونو تائید نکردم و نمیکنم چون هنوز جنسی تحویل نگرفتم که پستم بخواد کسی رو تشویق به خرید کنه پست رو گذاشتم برای منظور دیگه

ببخشید امیر آقا فرزانه .
مطمئن باشید کسی به حرف شما نه تشویق میشه برای معامله با ایشون نه منصرف .
من منظورم چیزه دیگه ای بود :)
ایشالا که کالای مورد نظرت هم صحیح و سالم دستت برسه حالشو ببری داداش
اگر هم نظر دیگه ای داری پخ کن تاپیک خراب نشه :)
===============================================

علی اقا قیمت تموم شده این هم لطف کن

Amazon.com: Polarized Active Wear Sunglasses P13 (Black): Shoes

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323
تا حالا چند نفر واریزی داشتن ؟

این اقاهه که 2تا پست قبل من داستان تعریف کرده خیلی جالب حرف میزنه ! اخه :)

ممنون

ببخشید امیر آقا فرزانه .

میای پست میذاری تاپیک مردمو خراب کنی یه جوری پست میذاری که انگار من خود استارتر تاپیک هستم و برای بازار گرمی اومدم اون پستو گذاشتم بعد که میبینی خراب کردی میگی اگه نظری داری پخ کن تاپیکو خراب نکن!!! :دی
مثل شما زیاد هستن اینجا خدا روزیتو تو جاهای جالبی بهت بده بحثی هم با شما ندارم بحثی هم داشتی پخ نکن واسه خودت نگهدار

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59
ببخشید امیر آقا فرزانه .

پخ شد داداش

deathdarkness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
یکی میتونه به من توضیح بده سایتی مثل امازون چجوریه که اجناس دست اولو از قیمتی که تو خود سایت کارخونه زدن ارزون تر میده؟

A.Alizade

Registered User
لایک‌ها
59

پخ شد داداش

خسته نباشید
بی زحمت قیمت این چند در میاد؟
High Quality Headphones | Beats Studio from Beats by Dre #NEWBEATSSTUDIO

پخ شد داداش

پخش شد داداش

دوستان کالاهای ارزون قیمت مقرون به صرف براتون نیست که بخریدشون زیرا هزینه محاسبه شده برای ارسال کالا برای شما بستگی به حجم داره نه قیمت کالا .

داداش گلم آخه حراجی ها اسمشون روشونه دیگه بعد شما به کالا هاتون دقت کنید طرح نباشن استوک نباشن و و و .... و اینکه گاهی اوقات شخصی سری تولید خرید می کنه براش ارزون ایست می کنه و ارزون هم می فروشه و یا هزاران دلیل دیگه. اما کالایی که خیلی خیلی ارزون باشه باید تو خریدش دقت بشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا