• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
ورودی 92 95 درصد دلم میخواد برم عمران- محدودیت **** مهندسی چیه توضیح میدی

عمران میخوام بخونم مکانیک سخته اذیت میکنن برم به گروه بگم تا دیر نشده ممنون
میخای بیا برق ! خودم سفارشتو میکنم :دی

mahsa728

Registered User
لایک‌ها
400
سلام دوستان برای یکی از کلاسام ، ساعت شروع رو اینجوری زدن :
د-07:30تا09:00 - د-10:50تا12:20 -

کدوم رو باید برم ؟
سلام یعنی کلاسش دو جلسه ایه و هر دو جلسه اش هم توی یک روزه ولی بینشون فاصله است و هر دوشو باید بره.....:p
مبانی منم همینطوری بودش ولی خب زمانش پشت سر هم بودش ولی این یه دو ساعتی بینش فاصله برای انتراک گذاشتن(یحتمل درسش خیلی سنگین و خسته کننده هستش!:D)

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
بچه ها به سلامتي ديگه همه كارهام انجام شد. شنبه بايد برم ايرانشهر مدركمو بگيرم
راحت شديم به خدا
مبارک باشه
لطفا از نحوه گرفتن فارغ التحصیلی هم یه توضیح بده که مراحلش به چه صورته.
ممنون

Eng carrier

Registered User
لایک‌ها
62
میخای بیا برق ! خودم سفارشتو میکنم :دی
برق!!!!!!!!!!!!!!! :confused::eek:بچه هاش دارن ناله میکنن از دست استادای داغونش نه داداش همون عمران بهتره تا حالا ندیدم بچه های عمران از استاداشون گله کنن **** البته معماری هلو اما عمران بهتره

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
بچه ها به سلامتي ديگه همه كارهام انجام شد. شنبه بايد برم ايرانشهر مدركمو بگيرم
راحت شديم به خدا
سلام مبارکه.منم منتظر نمره پروژه ام هستم و بعد تمومه.لطف میکنی مراحل رو بگی...مثلا من استاد پروژه ام گفته پروژه ام رو به دوتا استاد ناظر داده تا نظرشون رو بدن و اون در نهایت نمره منو اعلام کنه.حالا من باید چی کار کنم تا فارغ التحصیلی ام جلو تر بیفته؟چقدر طول میکشه؟من برای سربازی اون گواهی موقت رو میخوام اونو چند روزه میدن؟امور مالی چقدر زمان میبره؟
ممنون میشم راهنمایی کنی چون سوال خیلی ها هستش...

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
برق!!!!!!!!!!!!!!! :confused::eek:بچه هاش دارن ناله میکنن از دست استادای داغونش نه داداش همون عمران بهتره تا حالا ندیدم بچه های عمران از استاداشون گله کنن **** البته معماری هلو اما عمران بهتره
اگه راهی پیدا کردی بگو ما هم بیایم عمران از برق

mrr68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام مبارکه.منم منتظر نمره پروژه ام هستم و بعد تمومه.لطف میکنی مراحل رو بگی...مثلا من استاد پروژه ام گفته پروژه ام رو به دوتا استاد ناظر داده تا نظرشون رو بدن و اون در نهایت نمره منو اعلام کنه.حالا من باید چی کار کنم تا فارغ التحصیلی ام جلو تر بیفته؟چقدر طول میکشه؟من برای سربازی اون گواهی موقت رو میخوام اونو چند روزه میدن؟امور مالی چقدر زمان میبره؟
ممنون میشم راهنمایی کنی چون سوال خیلی ها هستش...
سلام
منم مشكل **** وظيفه دارم به خاطر همين گواهی موقت رو بهم ميدن
از زماني كه آخرين نمره تو كارنامتون ثبت ميشه تاريخ فارغ التحصيلي از اون روز حساب ميشه و واسه پسرا از اون تاريخ يكسال فرصت فراغت تحصيلي دارن (خوشا به حال دختران).
شما تا اينكه آخرين نمرتون نياد تقريبا هيچ كدام از كارهاي فارغ التحصيلي رو نميتوني انجام بدي؟

مراحل كارهاي فارغ التحصيلي به اين شكل است كه:
اول ميري پشت زمين ورزش پيش كارشناس گروه خودتون بعدش ايشون تو سيستم واحد هاي پاس شده شما رو با چارت مقايسه ميكنه اگر اوكي بود چندتا فرم به شما ميده كه شما همون موقع اونا رو پر ميكني و بهش ميدي بعدش يه برگه بهتون ميده و شما بايد بري از: 1گروه 2كتابخانه 3پژوهشي(ساختمان 5) 4انبار دانشگاه(ساختمان 5) 5مالي(ساختمان 5) 6امور دانشجويي(ايرانشهر) 7مالي(ايرانشهر) امضا بگيري.
توضيح:
1گروه : مشكل خاصي نيست و خيلي راحت نديده امضا ميكنن
2كتابخانه: بايد حتما سي دي پروژه رو به همراه داشته باشين( سي دي پروژه حتما به همون فرمتي كه دانشگاه ميگه در بيارين و امضا استاد هم روي سي دي باشه وگرنه به هيچ وجه كتابخانه قبول نميكنه به نظر من قبل از تحويل سي دي اون رو به آقاي محمدي كه مسئول سايته نشون بدين تا مشكلاتش رو رفع كنه) در ضمن اگر كارت كتابخانه هم دارين حتما بايد با خودتون ببرين كه اون موقع تحويلشون بدي
3پژوهشي(ساختمان 5): پژوهشي هم نديده امضا ميكنه فقط بايد قبلش امضا كتابخانه رو گرفته باشي
4انبار دانشگاه(ساختمان 5): اينجا هم سريع كارتو انجام ميدن
5مالي(ساختمان 5): اينجا كه ميري بايد قبلش 4 تا امضا قبلي رو گرفته باشي بعدش پروندتون رو ازتون ميگيرن و ميگن برو دو هفته ديگه بيا. بعد از دو هفته ميري مالي پروندتون رو ميگري و راهي ايرانشهر ميشي

6امور دانشجويي(ايرانشهر): امور دانشجويي كارتو زود انجام ميدن فقط اگر كارت غذا داشتين بايد اونجا تحويل بدين در ضمن بايد دوتا تمبر هزار توماني خريده باشي از قبل و اينجا باطل كني
7مالي(ايرانشهر): اينجا يه نفر چرتكه ميندازه و ميگه كه شما چقدر در كل بدهكار هستين و بايد تو سايت دانشگاه(enroll) بدهي رو پرداخت كني و بياي تا واست امضا كنن

حالا ديگه شما تمام امضا ها رو گرفتين و بايد برگردي دانشگاه پشت زمين ورزش پيش هموني كه اول اومدي اينجا بايد يه سري مدارك همراه داشته باشين مثل: (1شناسنامه و كپي تمام صفحات 2كارت ملي و كپي 3اصل مدرك پيش دانشگاهي يا ديپلم و كپي 4فيش پرداختي بانك ملي 5ين عكس 6فايل عكستون رو هم بايد از قبل توي سايت azad.ac.ir آپلود كني 7كارت دانشجويي و...) اگر همه چيز اوكي بود ميگن برو دو هفته ديگه مدركتو از ايرانشهر بگير (اگر سربازي نرفته باشين بهتون فعلا مدرك موقت ميدن)

كل پروسه 1 ماه طول ميكشه و شما حدودا بايد 3 الي 4روز وقت بزارين

مباركه ديگه مهندس شدين!

king ps3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
داداش بودی ؟انتخاب واحد خودته ؟ساختمان داده نخونی افتادی زبان ماشین نخونی افتادی بقیشون رو هم فقط یه چیزایی شنیدم ولی چون خودم نداشتم نظری نمی دم .می گم نخونی افتادی ینی اگر سنگین نخونی می افتی سنگین بخونی پاسی 10-15 معمولا .مگر این که خیلی درسخون باشی .
کجا بودم ؟ - آره انتخاب واحد خودمه - یعنی اینها رو بر اساس اساتید گفتید یا خود درس . (من که شانس ندارم همیشه با اساتید بی خود می افتم)

mrr68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
مبارک باشه
لطفا از نحوه گرفتن فارغ التحصیلی هم یه توضیح بده که مراحلش به چه صورته.
ممنون

اول ميري پشت زمين ورزش پيش كارشناس گروه خودتون بعدش ايشون تو سيستم واحد هاي پاس شده شما رو با چارت مقايسه ميكنه اگر اوكي بود چندتا فرم به شما ميده كه شما همون موقع اونا رو پر ميكني و بهش ميدي بعدش يه برگه بهتون ميده و شما بايد بري از: 1گروه 2كتابخانه 3پژوهشي(ساختمان 5) 4انبار دانشگاه(ساختمان 5) 5مالي(ساختمان 5) 6امور دانشجويي(ايرانشهر) 7مالي(ايرانشهر) امضا بگيري.
توضيح:
2كتابخانه: بايد حتما سي دي پروژه رو به همراه داشته باشين( سي دي پروژه حتما به همون فرمتي كه دانشگاه ميگه در بيارين و امضا استاد هم روي سي دي باشه وگرنه به هيچ وجه كتابخانه قبول نميكنه به نظر من قبل از تحويل سي دي اون رو به آقاي محمدي كه مسئول سايته نشون بدين تا مشكلاتش رو رفع كنه) در ضمن اگر كارت كتابخانه هم دارين حتما بايد با خودتون ببرين كه اون موقع تحويلشون بدي
3پژوهشي(ساختمان 5): پژوهشي هم نديده امضا ميكنه فقط بايد قبلش امضا كتابخانه رو گرفته باشي
5مالي(ساختمان 5): اينجا كه ميري بايد قبلش 4 تا امضا قبلي رو گرفته باشي بعدش پروندتون رو ازتون ميگيرن و ميگن برو دو هفته ديگه بيا. بعد از دو هفته ميري مالي پروندتون رو ميگري و راهي ايرانشهر ميشي

6امور دانشجويي(ايرانشهر): امور دانشجويي كارتو زود انجام ميدن فقط اگر كارت غذا داشتين بايد اونجا تحويل بدين در ضمن بايد دوتا تمبر هزار توماني خريده باشي از قبل و اينجا باطل كني
7مالي(ايرانشهر): اينجا يه نفر چرتكه ميندازه و ميگه كه شما چقدر در كل بدهكار هستين و بايد تو سايت دانشگاه(enroll) بدهي رو پرداخت كني و بياي تا واست امضا كنن

حالا ديگه شما تمام امضا ها رو گرفتين و بايد برگردي دانشگاه پشت زمين ورزش پيش هموني كه اول اومدي اينجا بايد يه سري مدارك همراه داشته باشين مثل: (1شناسنامه و كپي تمام صفحات 2كارت ملي و كپي 3اصل مدرك پيش دانشگاهي يا ديپلم و كپي 4فيش پرداختي بانك ملي 5ين عكس 6فايل عكستون رو هم بايد از قبل توي سايت azad.ac.ir آپلود كني 7كارت دانشجويي و...) اگر همه چيز اوكي بود ميگن برو دو هفته ديگه مدركتو از ايرانشهر بگير (اگر سربازي نرفته باشين بهتون فعلا مدرك موقت ميدن)

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان من ورودی 88 هستم. اون موقع یه کارت دانشجویی کاغذی به من دادند و البته شماره ای که تحت عنوان شماره دانشجویی روی کارت نوشته بود با شماره دانشحویی واقعی من فرق داشت،اونموقع گفتم ،گفتند که مشکلی ندارد.من هم چون دیدم به کارت دانشجویی نیازی ندارم اصلا پیگیری نکردم و ضمنا اصلا توی این ترم ها هیچوقت برای تمدید اعتبار نیز مراجعه نکردم.الان یک کارت دارم که اصلا تمدید نکردم و مهر تمدید ندارد و شماره دانشجویی قید شده روی آن تفاوت دارد(البته سایر مشخصات درست است.)با این اصاف برای فارغ تحصیلی که باید کارت رو تحویل بدیم مشکلی برایم پیش نمی آید؟؟؟
اگر مشکلی هست چطور باید درست کنم؟؟
باتشکر

mahdi.z8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام دوستان . لطفا جواب بدید
میشه از دانشگاه تهران شرق-قیامدشت به تهران جنوب یا علوم تحقیقات انتقالی گرفت؟ رشته شیمی محض .

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
سلام دوستان . لطفا جواب بدید
میشه از دانشگاه تهران شرق-قیامدشت به تهران جنوب یا علوم تحقیقات انتقالی گرفت؟ رشته شیمی محض .
ببین من یه جواب کلی بهت میدم چون بعید میدونم از این تایپیک و بچه هاش بتونی جواب قطعی بگیری زیرا ما که از همه قوانین مطلع نیستیم.
برای انتقالی باید با دانشگاه مقصد به توافق برسی و ببینی آیا شرایط اونا رو داری یا نه؟چون میخوای بیای تهران جنوب یا علوم تحقیقات بالتبع باید معدل بالایی داشته باشی.اگه این گزینه رو داری توی مرحله بعدی بیا به این دانشکده ها سر بزن و شرایط دیگه رو بپرس.
موفق باشی

Gizmo89

Registered User
لایک‌ها
302
سلام
منم مشكل **** وظيفه دارم به خاطر همين گواهی موقت رو بهم ميدن
از زماني كه آخرين نمره تو كارنامتون ثبت ميشه تاريخ فارغ التحصيلي از اون روز حساب ميشه و واسه پسرا از اون تاريخ يكسال فرصت فراغت تحصيلي دارن (خوشا به حال دختران).
شما تا اينكه آخرين نمرتون نياد تقريبا هيچ كدام از كارهاي فارغ التحصيلي رو نميتوني انجام بدي؟

توضيح:

مباركه ديگه مهندس شدين!
آخرین نمره باید تو قسمت مشاهده کارنامه اومده باشه؟اگه تو قسمت شماره صندلی و ارزشیابی باشه هم می شه برای فارغ ال... اقدام کرد؟

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
آخرین نمره باید تو قسمت مشاهده کارنامه اومده باشه؟اگه تو قسمت شماره صندلی و ارزشیابی باشه هم می شه برای فارغ ال... اقدام کرد؟
نه،دقیقا تمامی نمره ها باید توی کارنامه بیاد.چون وقتی میری پیش آموزش یه بخشی مثل کارنامه آموزشی باز میکنه و بهت میگه که میتونی فارغ بشی یا نه...

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
شاید بارش براتون سخت باشه ولی نمره یه درسم هنوز نیومده

بالا