• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

همه چيز درباره Emulator ها

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
یسری بازی سگا جنسیس هست که اسمشون رو نمیدونم
لطفا اینا رو یا اسمشونو یا لینکشونو بزارید برای دان کردن
نینجا سگی
یه بازی بود بهش میگفتیم کلانتر که دو نفر بودن و وسترن هم بود
اینا رو بزارید لطفا

- بازی اول اسمش Shadow Dancer هست. البته اگر منظورت نینجا و سگ باشه. یکی از بازیهای مورد علاقه منم هست.
- دومی هم میتونه بازی فوق العاده عالی Sunset Riders باشه.

عکس هر دو رو اتچ کردم.
برای دانلود هم توی گوگل اسم بازی +کلمه Megadrive Rom رو بنویسی نتیجه میده.

فایل های ضمیمه

• 1.gif
    1.gif
    19.4 KB · نمایش ها: 8
  • 2.png
    2.png
    50.9 KB · نمایش ها: 9

shookhi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من یه سوال دارم ..... نصب امولاتور ها و اجرای بازی ها زیاد مشکل نیست .. ولی کار با دکمه های کیبورد اون لذتی که دسته میداد رو نمیده ... من می خوام بازی کشتی کج سگا رو روی pc بازی کنم .. کسی میدونه چجوری میشه اون دسته های 6 کلیدی رو به pc وصل کرد ؟ اصلا میشه همچین کاری کرد ؟

یه سوال دیگه ، راهی وجود داره که بشه بازی های سگا که دانلود کردیم رو روی خود نوار سگا بریزیم و با خود کنسول بازی کنیم ؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سلام

من یه سوال دارم ..... نصب امولاتور ها و اجرای بازی ها زیاد مشکل نیست .. ولی کار با دکمه های کیبورد اون لذتی که دسته میداد رو نمیده ... من می خوام بازی کشتی کج سگا رو روی pc بازی کنم .. کسی میدونه چجوری میشه اون دسته های 6 کلیدی رو به pc وصل کرد ؟ اصلا میشه همچین کاری کرد ؟

سلام
یعنی دسته اصلی MegaDrive رو ؟

05321IMM34.jpg

این رو نمیدونم. البته مبدلش رو سایت های خارجی مثل اینجا میفروشن ولی اینجا ندیدم. فکر کنم ولی بشه ردیفش کرد.
البته قدیم تو پاساژ علاءالدین (جمهوری) یه جوی-استیک ارزونی دیدم که طرح دسته سگا رو داشت. احتمالا هنوز هم اگر بگردی پیدا بشه. مثل اصلی نمیشه ولی به هر حال جالب هست.

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
دوستان عذر مي خوام ولي من يه مشكلي با مبدل پلي استيشن 1 دارم اونم اينه كه چطوري اين كد هاي تقلب رو توش وارد كنم؟
EPSXE170 اينم مبدل منه
البته اين كد هايي كه من دارم همش به اين صورته
D00D4948 ????
حالا اينا رو كجاش وارد كنم
اصلا اين برنامه با كد ها كار مي كنه يا نه؟

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
دوستان عذر مي خوام ولي من يه مشكلي با مبدل پلي استيشن 1 دارم اونم اينه كه چطوري اين كد هاي تقلب رو توش وارد كنم؟
EPSXE170 اينم مبدل منه
البته اين كد هايي كه من دارم همش به اين صورته
D00D4948 ????
حالا اينا رو كجاش وارد كنم
اصلا اين برنامه با كد ها كار مي كنه يا نه؟
برای استفاده از کد تقلب باید این plugin رو دانلود و نصب کنید.
http://pec.duttke.de/download.php
وقتی هم که می پرسه pec رو کجا نصب کنه باید فولدر plugin در همون جایی که epsxe رو نصب کردید انتخاب کنید.
بعد از نصب از منوی config گزینه video رو انتخاب کنید و از منوی dropdown گزینه psx emulation cheater رو انتخاب کنید.اگر خواستین تنظیمات رو تغییربدین ،از منوی config گزینه video رو انتخاب کنید و تنظیمات مورد نظرتون روانجام بدین.
بعد بازی رو شروع کنید.pec رو هم اجرا کنید و بازی مورد نظرتون رو از لیست بازیها پیدا کنید.بعد کد تقلب مورد نظر رو انتخاب کنید و روی send cheats to plugin کلیک کنید.

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
برای استفاده از کد تقلب باید این plugin رو دانلود و نصب کنید.
http://pec.duttke.de/download.php
وقتی هم که می پرسه pec رو کجا نصب کنه باید فولدر plugin در همون جایی که epsxe رو نصب کردید انتخاب کنید.
بعد از نصب از منوی config گزینه video رو انتخاب کنید و از منوی dropdown گزینه psx emulation cheater رو انتخاب کنید.اگر خواستین تنظیمات رو تغییربدین ،از منوی config گزینه video رو انتخاب کنید و تنظیمات مورد نظرتون روانجام بدین.
بعد بازی رو شروع کنید.pec رو هم اجرا کنید و بازی مورد نظرتون رو از لیست بازیها پیدا کنید.بعد کد تقلب مورد نظر رو انتخاب کنید و روی send cheats to plugin کلیک کنید.

يه مشكل جديد
بازي هايي كه كد نداره رو نمي شه بصورت دستي وارد كرد كد هاشون رو يا نه نرم افزار خاصي مي خواد؟
اين رو هم كه شما داديد يه قسمت داره به اسم يوزر ديتا بيس كه فكر كنم مال همين كار باشه ولي من هر كدي رو به اسم بازي دادم و تغييرات رو ذخيره مي كنم ولي ديگه اون رو پيدا نمي كنم كه اجرا كنم

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
يه مشكل جديد
بازي هايي كه كد نداره رو نمي شه بصورت دستي وارد كرد كد هاشون رو يا نه نرم افزار خاصي مي خواد؟
اين رو هم كه شما داديد يه قسمت داره به اسم يوزر ديتا بيس كه فكر كنم مال همين كار باشه ولي من هر كدي رو به اسم بازي دادم و تغييرات رو ذخيره مي كنم ولي ديگه اون رو پيدا نمي كنم كه اجرا كنم
وقتی کدها رو وارد کردید از همون database اون کدهای مورد نظر رو فعال کنید و بعد send to plugin رو بزنید.

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
از دوستان کسی تونشته MGS 3‌رو احرا کنه اگه تونسته بگه من بدحوری دلم برای MGS تنگ شده.

amiryazdani138

Registered User
لایک‌ها
7
سلام.می خواستم ببینم واسه اجرای بازی های پلی 2 روی کامپیوتر مثل god of war نیاز به چه سیستمی می باشد ایا من با این سیستم می تونم بازی ها رو اجرا کنم؟ من بیشتر می خوام بازی god of war رو اجرا کنم.

main:G31M-S2l
ram:2gb ddr2
cpu:intel e2180
video card:ati 5570 1gb ddr3
power:elegance p4-600w
amiryazdani138 is offline Reply With Quote

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
سلام.می خواستم ببینم واسه اجرای بازی های پلی 2 روی کامپیوتر مثل god of war نیاز به چه سیستمی می باشد ایا من با این سیستم می تونم بازی ها رو اجرا کنم؟ من بیشتر می خوام بازی god of war رو اجرا کنم.

main:G31M-S2l
ram:2gb ddr2
cpu:intel e2180
video card:ati 5570 1gb ddr3
power:elegance p4-600w
amiryazdani138 is offline Reply With Quote

این حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی هست.

Minimum
Recommended

• Windows 7 or Linux 32bit/64bit
  • CPU: Core 2 Duo 3.2 GHz For Better Performace Use Core i3/5/7
  • GPU: GeForce 8600 GT or better
  • 1GB RAM (2GB if using Windows Vista or Windows 7)

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
من میخوام بازی winning eleven 99 رو که برای playstation 1 بوده رو روی کامپیوتر اجرا کنم! (ته نوستالژی :دی)

اول رفتم این بازی رو دانلود کردم و وقتی extract اش کردم دو تا فایل توش بود. یکی با فرمت .mdf که 316 مگابایت بود و یکی هم با فرمت .mds که 1 مگابایت بود

بعد رفتم نرم افزار Pcsx2 که مخصوص اجرای بازیهای پلی استیشن روی pc هست رو دانلود کردم.

حالا من نمیدونم چه کاری باید بکنم که بوسیله این نرم افزار اون دوتا فایل رو اجرا کنم تا بازی بالا بیاد.(هر کاری کردم نشد)

لطفا" اگه کسی میدونه چکار باید بکنم مرحله به مرحله توضیح بده. خیلی ممنون میشم. :rolleyes:

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
سلام

برنامه ePsxe رو اجرا کنید و بعد از منوی file گزینه Run Iso رو انتخاب کنید و بعد اون فایل با فرمت mdf را انتخاب کنید و بازی اجرا خواهد شد. قبل از آن مطمئن بشید که برنامه رو config کرده اید و برنامه کارت گرافیک و صدا و .. را کانفیگ کرده است.

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
سلام

برنامه ePsxe رو اجرا کنید و بعد از منوی file گزینه Run Iso رو انتخاب کنید و بعد اون فایل با فرمت mdf را انتخاب کنید و بازی اجرا خواهد شد. قبل از آن مطمئن بشید که برنامه رو config کرده اید و برنامه کارت گرافیک و صدا و .. را کانفیگ کرده است.

سلام. خیلی ممنون. من اون برنامه رو از اینجا دانلود کردم : http://www.epsxe.com/download.php

چندتا پلاگین و فایل بایوس هم میخواست که دانلود کردم و تو فولدرهاش گزاشتم. اما وقتی برنامه رو باز میکنم و وفتی میخوام کانفیگ کنم هیچ گزینه ایی برای انتخاب یا کانفیگ نیست و لیست سفیده!

وقتی هم میخوام یه چیزی رو run کنم ارور میده و میگه اول کانفیگ کن!!! :(

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
سلام. خیلی ممنون. من اون برنامه رو از اینجا دانلود کردم : http://www.epsxe.com/download.php

چندتا پلاگین و فایل بایوس هم میخواست که دانلود کردم و تو فولدرهاش گزاشتم. اما وقتی برنامه رو باز میکنم و وفتی میخوام کانفیگ کنم هیچ گزینه ایی برای انتخاب یا کانفیگ نیست و لیست سفیده!

وقتی هم میخوام یه چیزی رو run کنم ارور میده و میگه اول کانفیگ کن!!! :(

سلام

بله متاسفانه نسخه جدید برنامه دارای اشکال است و من هم که آن را امتحان کردم درخواست بایوس و پلاگین و .. می کرد که بعد از دانلود آنها هم ، برنامه در بعضی بازی ها مثل ورژن های قبلی به خوبی کار نمی کرد.
حالا دقیقا نمی دونم که برنامه مشکل داشت یا من نتوستم برنامه رو به خوبی پیکربندی کنم! ورژن قبلی به خوبی کار می کند و مشکل خاصی ندارد! بگذریم!

من ورژن قدیمی این برنامه 1.5.2 رو دارم که به خوبی کار می کند و من در آن بازیهای فوتبال 99 و تیکن 3 و اکثر بازیها رو بدون مشکل اجرا و بازی کرده ام.
می تونید این نسخه رو از لینک زیر دریافت کنید:
کد:
http://www.4shared.com/file/U64et0me/epsxe152.html

تست کنید نتیجه رو اینجا بگید.;)

Count.Duckula

Registered User
لایک‌ها
174
مشکل اینجاست که شما pcsx2 رو دانلود کردین که مخصوصه پلی 2 هست .

شما باید epsxe رو دانلود کنین .

http://hotfile.com/dl/102736777/8b919c4/ePSXe_V1.6.0_M2Terrorism_UP.rar.html

مشکلی بود : http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=38717

ممنون. همون ePSXe رو گرفتم الان.تقریبا مشکل حل شده.

سلام

بله متاسفانه نسخه جدید برنامه دارای اشکال است و من هم که آن را امتحان کردم درخواست بایوس و پلاگین و .. می کرد که بعد از دانلود آنها هم ، برنامه در بعضی بازی ها مثل ورژن های قبلی به خوبی کار نمی کرد.
حالا دقیقا نمی دونم که برنامه مشکل داشت یا من نتوستم برنامه رو به خوبی پیکربندی کنم! ورژن قبلی به خوبی کار می کند و مشکل خاصی ندارد! بگذریم!

من ورژن قدیمی این برنامه 1.5.2 رو دارم که به خوبی کار می کند و من در آن بازیهای فوتبال 99 و تیکن 3 و اکثر بازیها رو بدون مشکل اجرا و بازی کرده ام.
کد:

آقا خیلی ممنون. من هر دو ورژن رو تست کردم. الان یه سری پلاگین دیگه اضافه کردم که مشکل کانفیگ ام حل شد. بازی اجرا میشه ولی سرعتش خیلی بالاست! همه چی تندی حرکت میکنه. ماله شما هم اینطوره؟

<ShAdOw>

Registered User
لایک‌ها
48
برو به گزینه ویدیو و کانفیگ رو بزن و تو گوشه پایین سمت چپ گزینه nice رو بزن و سرعت حل میشه و گرافیکش هم عالی میشه .

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,370
آقا خیلی ممنون. من هر دو ورژن رو تست کردم. الان یه سری پلاگین دیگه اضافه کردم که مشکل کانفیگ ام حل شد. بازی اجرا میشه ولی سرعتش خیلی بالاست! همه چی تندی حرکت میکنه. ماله شما هم اینطوره؟

سلام

همین کاری که این دوستمون <ShAdOw> جان گفتند رو انجام بدید سرعت بازی نرمال میشه.

موفق باشی ;)

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
لطفآ کمک کنید
بازی های Winning_eleven_2002 و Winning_eleven_2000
پلی استیشن 1 با چه بایوس تو نرم افزار شبیهساز ePSXe اجرا کنم

به هیچ عنوان بازی ها اجرا نمیشه لطف کنید راهنماییم کنید
لطفآ تنظیماتی که باعث میشه بازی ها رو اجرا کنه بگید

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
سلام

کد:

دوست عزیز ممنون عجب مطلبی زدی کارم راه انداخت
الان راحت دارم بازی می کنم حتی بدون کوچکترین مشکل;)

بالا