برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران یوونتوس

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
دوستان در این روزهای آخر سال میلادی سایت باشگاه یه سری عکس منتخب گذاشته که حیفم اومد اینجا بایگانی نشه!!! با اجازتون میذارم اینجا هر چند یه خورده صفحه سنگین میشه :blush:

11e05128-8eec-4082-9d7b-d364425aaea9.jpg

25b85e33-abfd-4832-97c0-bde2cfb6bc37.jpg

7dfcb842-aa37-40ae-bff1-4361a7ab48b5.jpg

8e1b23c6-05a5-4cd3-99cf-64e87dda2d88.jpg

8e3fa94e-63c8-4a82-ab02-99260eb890ee.jpg

3b6edb0e-a95c-4cff-80d5-f1f51f9b83ec.jpg

6bbd03ee-3a8f-4b4f-8e8f-8c4d43dc1126.jpg

7c544654-a609-478e-9771-b3ebb9407d2b.jpg

7ddec98c-0acb-4b1f-a58a-557b4fea4f74.jpg

0aa3b7a4-fc89-4b63-a768-37932a73f78f.jpg

2cc8feba-736e-4041-ab09-28a1808bea49.jpg

8ea0943b-7acf-4dce-bd14-1865f8cd688c.jpg

3599dd1d-a80a-467c-b69f-c2042230c67e.jpg

2944baa8-c9f3-4702-aabe-979dc2d005e2.jpg

83fa86f5-15d6-4a53-961a-6ad68eb017de.jpg

45bef01f-9c53-4c92-9610-fceac2b3fb59.jpg

44fe4c7c-1470-4324-99c3-e3a1a505a674.jpg

294d8484-40d4-459d-93e7-6cc5d6e082c9.jpg

244bc0b6-d6ba-49c4-a6ac-b8bc7b0b29a9.jpg

94f65c2d-750d-4c80-b0bb-0f21964aa501.jpg

8429b4c7-480f-4b95-aabb-42c105d69ee3.jpg

b141436a-f773-492e-a08e-dbf2057f7bf6.jpg

098027c4-d81f-4c4c-bc61-4a4e45f52f74.jpg

86096aa8-fd3d-4618-9480-8874fe051ec8.jpg

f14723fa-ce3a-48d3-b472-19e7f42cb267.jpg

e276ab0f-76ca-4621-8778-9d3aaa7d12cb.jpg

ba2bfcdd-01c3-484f-8ff5-643e80f62214.jpg

ff363921-f69e-49b8-9a85-d651e067241d.jpg

fcf684c4-1a74-4a30-a730-8036d77b856d.jpg

f8266198-69f7-4d61-83ed-66f06b53c14d.jpg

b16eca3d-c44d-4d42-be49-7f2104db36cd.jpg

behnam behdadiyan

Registered User
لایک‌ها
5,823
سلام؛

خبر خداحافظی مارچلو لیپی اسطوره مربی گری یوونتوس واقعاً شوکه کننده بود! گفتم بعد از دن آنتونیو دوباره برگردونیمش!:happy:

به احترامش کلاه را از سر برمی داریم...

lippi_italy.jpg

از اولین باری که لیپی به عنوان مربی روی نیمکت یک تیم فوتبال نشست حدود سه دهه می‌گذرد. تنها تفاوت او با مربیان فوتبال، دود کردن سیگار کوبایی نبود بلکه حالا او به عنوان یکی از برترین مربیان و تئوریسین‌های تاریخ فوتبال از دنیای مربی‌گری خداحافظی کرد تا احتمالا آخرین اتفاق مهم فوتبالی سال 2013 رقم خورده باشد.

مارچلو لیپی کار حرفه‌ای خود را از سال 1969 به عنوان بازیکن (مدافع) در تیم سامپدوریا آغاز کرد. وی تا سال 1978 در این تیم توپ زد و در سال 1982 با پیراهن لوچسه به دوران فوتبالی خود در قامت بازیکن پایان داد.

پس از پایان دوره بازیگری‌اش در سن 34 سالگی، مربی‌گری را در سامپدوریا آغاز کرد. لیپی چند سال به عنوان یک مربی تازه‌کار در تیم‌های سطح پایین ایتالیا خود را به چالش کشید و در سال 1989 اولین تجربه مربی‌گری خود در بالاترین سطح فوتبال ایتالیا (سری‌آ) را کسب کرد. پس از آن لیپی به لوچسه و آتالانتا نقل مکان کرد. اما نقطه عطف او ***** ناپولی بحران‌زده در جام یوفا (1993) با الهام از ستاره تیم، دیگو مارادونا بود.

1994 او در تیررس مدیران بزرگترین باشگاه فوتبال ایتالیا قرار گرفت و به عنوان مربی یوونتوس انتخاب شد. در اولین فصل حضور خود در این تیم با بازیکنانی چون جیانلوکا ویالی و چیرو فرارا عنوان قهرمانی کالچو را بدست آورد و تا سال 1999 با این تیم، تمامی عناوین ممکن داخلی و خارجی را کسب کرد.

سپس به اینتر ایتالیا پیوست اما در این تیم موفق نبود و پس از کسب نتایج ضعیف از کار برکنار شد و سال 2001 مجدد به یوونتوس بازگشت. رجعت دوباره او به یووه خوش یمن بود و لیپی دو اسکودتوی دیگر را به ویترین بانوی پیر افزود.

7a3120e4e5fb.jpg

مارچلو لیپی سال 2004 در حالی از یوونتوس جدا شد که میراث او هنوز در جلوه تیم نخست ایتالیا باقی مانده و این تیم را به قدرتی بی‌بدیل به فوتبال اروپا تحمیل کرد.

در همان سال لیپی به عنوان سرمربی تیم ملی ایتالیا برگزیده شد. نتایج ضعیف در یورو 2004 بسیاری را ناامید کرد اما به او فرصت داده شد تا جام جهانی را نیز در کنار آتزوری باشد. در روزهای منتهی به جام جهانی 2006 پرونده فاجعه کالچوپولی فوتبال ایتالیا را به شدت تحت‌الشعا قرار داد و لیپی می‌بایست یک تیم بحران‌زده را در جشنواره فوتبال دنیا ***** کند.

در روزهای ناامیدی فوتبال ایتالیا، لیپی تیم ملی را در جام جهانی به عنوان قهرمانی رساند و دنیا به پاس او کلاه از سر برداشت. پس از قهرمانی جام جهانی، لیپی از سمت خود استعفا داد تا سال 2008 که دوباره هدایت تیم ملی را برعهده گرفت. اما پس از ناکامی در بازگشت مجدد، در سال 2010 جای خود را به چزاره پراندلی داد.

35440afdfc39.jpg

17 می 2012 باشگاه گوانگ‌ژو چین اعلام کرد با قراردادی دو و نیم ساله به ارزش 30 میلیون یورو، سکان هدایت این تیم را به مارچلو لیپی ایتالیایی سپرده. به این ترتیب اولین چالش غیرایتالیایی لیپی آغاز شد.

رویای چینی‌ها با این مربی به حقیقت پیوست. دو عنوان قهرمانی پیاپی در لیگ و یک قهرمانی در جام حذفی و سپس برای اولین بار قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا، مهر تاییدی بود بر صلاحیت بی چون و چرا این مرد ایتالیایی...

خداحافظی با چنین شخصیتی دشوار است اما گویا باید به ندیدنش عادت کنیم. لیپی امروز رسما از دنیای مربی‌گری خداحافظی کرد.

65dfbde8a344.jpg

مهمترین فلسفه مربی‌گری لیپی طبق نظریه خودش اینگونه بیان شده: "انتخاب بهترین تیم تنها نیاز به یافتن ترکیبی صحیح از انتخاب بازیکنان نیست، بلکه مهمتر از آن، پیاده سازی شکل مناسب بازیکنان انتخاب شده است."

مجله معتبر تایم او را در لیست 50 مدیر برتر تمام تاریخ جای نهاده.

تمامی افتخارات مارچلو لیپی به عنوان مربی:

- قهرمانی در سری‌آ: 5 بار

- قهرمانی در کوپا ایتالیا: 1 بار

- قهرمانی در سوپرکاپ ایتالیا: 4 بار

- قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا: 1 بار

- قهرمانی در سوپرکاپ اروپا: 1 بار

- قهرمانی در جام بین قاره‌ای: 1 بار

- قهرمانی در جام جهانی: 1 بار

- قهرمانی در سوپر لیگ چین: 2 بار

- قهرمانی در جام حذفی چین: 1 بار

- قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا: 1 بار

behnam behdadiyan

Registered User
لایک‌ها
5,823
سلام؛ چند خبر...

دردسر جدید یوونتوس، مربی بدنساز را به آرژانتین کشاند

attachment-510565d1388055083-teve.jpg

گزارشات حاکی از آن است که مربی بدنساز باشگاه یوونتوس، پس از تأخیر کارلوس توز، برای حفظ آمادگی این بازیکن وارد کشور آرژانتین شد.

باشگاه یوونتوس امروز اعلام کرده بود که کارلوس توز به دلایلی که مشکلات خانوادگی نامیده شد، نتوانست برای تمرینات این تیم حاضر شود.

به نظر می‌رسد همسر توز، حامله است و برای آزمایشات بیشتر کارلوس توز نتوانسته سرموقع به ایتالیا برگردد.

یووه باید ۵ ژانویه دیدار حساسی را مقابل آاس رم برگزار کند و اهمیت این مسئه باعث شده تا مربی بدنسازی از سوی این باشگاه برای حفظ سطح آمادگی توز راهی آرژانتین شود.

اسکای اسپرت با گزارش این خبر که یکی از دستیاران کنته برای این امر راهی آرژانتین شده وسرمربی یوونتوس امیدوار است تا توز را برای این بازی در اختیار داشته باشد.

زوف: بوفون بهترین دروازه بان جهان است

attachment-509570d1387905445-buffon.png

دینو زوف باور دارد که ماتیا پرین وارث جی جی بوفون است و اذعان می کند بوفون همچنان بهترین دروازه بان جهان است.

زوف در مصاحبه با کوریره دلو اسپورت گفت: “بوفون بهترین دروازه بان در ایتالیا، اروپا و جهان است. آندرا کانسیلی و آنتونیو میرانته نیز بسیار با استعداد هستند، اما آنها دیگر جوان نیستند.”

“اگر من بخواهم وارث بوفون را در تیم ملی انتخاب کنم، ماتیا پرین از جنوا را انتخاب خواهم کرد. آینده متعلق به اوست.”

پرین ماه گذشته ۲۱ ساله شد، اما به طور مداوم در تیم زیر ۲۱ ساله های ایتالیا زیر سایه فرانچسکو باردی دروازه بان لیورنو قرار گرفت و نادیده گرفته شد.

کاسرس به یوونتوس عشق می ورزد

cas.jpg

ایجنت مارتین کاسرس ادعا کرد که رم، ناپولی و چند باشگاه بزرگ دیگر در مورد این بازیکن از وی سوال کردند.

این ملی پوش اروگوئه ای تنها دو بازی در فصل جاری سری آ انجام داده است و علاوه بر آن سه بار در لیگ قهرمانان اروپا و یک بازی در کوپا ایتالیا انجام داده است و در کوپا یک بار گلزنی کرده است.

دنیل فونسکا ایجنت کاسرس به توتواسپورت گفت: “رم، ناپولی و دیگر باشگاه های بزرگ در مورد کاسرس از من سوال کردند. با این حال مارتین به یوونتوس عشق می ورزد و می خواهد در تورین بماند.”

“البته من انتظار دارم که او بیشتر بازی کند، چرا که او یک مدافع بسیار قوی است. اما طبیعی است که باشگاه بزرگی همچون یوونتوس از بازیکنان با کیفیت زیادی برخوردار باشد.”

چند تا عکس دیگه ار مارچلو لیپی عزیز...(نمیدونم من جوگیر شدم اینقدر حالم گرفت که خداحافظی کرد یا شما هم ناراحتید؟!!!)

4qg6v1s5dylpc2ifg.jpg

wbfde16b6pj3aw4fg.jpg

f1ffs2ojbac1rvdfg.jpg

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

اینجا چه خبره چرا فروم این شکلی شده اومدم چند تا خبر بگذارم دیدم کلا فروم عوض شده :(

یکشنبه با رم بازی حساسی داریم و ترزگل هم قراره بازی رو از جایگاه ویژه در یووه آرنا تماشا کنه ( نقل و انتقالاتم که مثل همیشه پیش می ره و ماروتا تمام سعی خودش رو انجام می ده که بهترین ها رو بگیره o_O , دوستتداریم ماروتا :D

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

امکانتات زیر خط فقره آخه اینم شد فروم , چه کارش داشتید داشتیم زندگیمون رو می کردیم :(

اما با این مصاحبه زیبا می شه خندید , اشک ریخت و افتخار کرد ^_^

کونتـه مردی واقعی برای یوونتوس / پـوگبا باید بماند

trezeguet-juventus.jpg

همانطور که گفته شد داوید ترزگه که اکنون در ایتالیا بسر می برد در مصاحبه ای مفصل با روزنامه توتو اسپورت شرکت کرده .

در ادامه می توانید مصاحبه کامـل ترزگل را بخوانید :

هواداران از تو خواستند که اینجا بمای و اکنون با یوونتوس یک قراردادِ 6 ماهه ببندی ...

" قرارداد را بدهید به من ، فوراً امضا می کنم (می خندد) "

" استقبالی که هواداران، تیم و مدیریت از من کردند بی اندازه باعثِ خوشحالی ِ من شد . دیروز برای ملاقاتِ تیم و مربی ای که هم تیمیِ سابقِ من است به محلِ تمرین ِ تیم رفتم و استقبالی که از من کردند بی همتا بود "

" این استقبال برای من غیرمنتظره بود ، زیرا داریم از یک مجموعه ای صحبت می کنیم که کارهای تاریخی ای انجام داده است ، این یک مجموعه ی خیلی مهم است، و زمانی که آندره آ آنیلی برای ساختن ِ آینده ی باشگاه فراخوانده شد این کار باعثِ خوشحالیِ من شد "

" رفتن ِ من خیلی سریع اتفاق افتاد و آن زمان نتوانستم با هواداران خداحافظی ِ گرمی داشته باشم و مجبور بودم که سریع برم و همیشه ناراحتی این را داشته ام که نتوانستم آن طور که می خواستم با هواداران خداحافظی کنم "

" اما اکنون مسئله ی مهم این است که من در اینجا ، تورین ، در موقعیتی که یوونتوس یکشنبه بازیِ مهمی را انجام خواهد داد ، می توانم با هواداران آنطور که قبل از رفتن به آنها قول داده بودم خداحافظی کنم

توتی دیروز گفت که یوونتوس با کمک ها برنده می شود ...

" شاید به این دلیل این را می گوید چون همیشه کم برده است ...(می خندد) ، شوخی می کنم ، فرانچسکو یک اسطوره است "

مسئولیتی در باشگاه ؟

" فکر می کنم که می توانم در آمریکای جنوبی به یوونتوس کمک کنم . یوونتوس یک تصویر بسیار بزرگ دارد و اکنون در حالِ رشد کردن است با همه ی بازیکنانِ آمریکایِ جنوبی ای که دارند خیلی خوب کار می کنند . اما آمریکای جنوبی یک قاره است که می توان هنوز بهتر از آن بهره برداری کرد و من می توانم کمکی به یوونتوس کنم "

" من با آندره آ آنیلی درباره ی کارهایی که می توانم انجام دهم صحبت کردم ؛ می توانم سفیرِ یوونتوس باشم در چهاچوبِ پروژه ی اُسطوره ها ، یا حتی چیزی بیشتر . من دوره ی مدیریتِ ورزشی را گذرانده ام ، یک نوع درجه ی علمی (لیسانس) که مورد تایید فیفا است "

" همچنین در حالِ گذراندنِ دوره ی مربیگری هستم ، اما آینده ی خود را بیشتر به عنوانِ مدیر یا یک تماشاگر می بینم . می توانم سرتاسر ِ آمریکای جنوبی را بگردم و استعدادها را پیدا کنم یا به نحوه ی دیگری در آمریکای جنوبی به یوونتوس کمک کنم "

در زمانِ موجی بازیکنانِ زیادی از آمریکای جنوبی در یوونتوس وجود نداشتند ...

" دوره ها تغییر می کنند ، درهای جدیدی در ترنسفر در حالِ باز شدن برای یوونتوس هستند و اکنون نیز بازیکنانی مثل ِ ویدال ، کاسرس و ایزلا در تیم هستند "

کارلوس توز ؟

" او بازیکن ِ فوق العاده ای است و شایستگیِ دعوت شدن به تیم ملی را دارد، او یکی از مهمترین بازیکنانِ حاضر در ایتالیاست ، در لیگی که یکی از سخت ترین لیگ هاست . او یک مرد خیلی مهم برای تمامِ آرژانتین است و برای من هم این طور است "

" با گشت زنی در تورین فهمیدم که مردم خیلی او را دوست دارند . او شماره ی 10 را برداشت ، یک شماره ی سنگین . برداشتن ِ شماره ی 10 آله (دل پیرو،می خندد) ،تصویر ِ یوونتوس ، شجاعانه بود و کمی نا آگاهانه "

" مسئله ی خوب این است که او خیلی به سنگینیِ این شماره فکر نکرد و تقریباً خود را در مشکل نگذاشت که این نقطه ی قوتِ او است . در اینجا اعتمادی را یافت که لازم داشت، و او نیز بازیکنِ با کیفیتی است "

دوست داشتید که با توز یک زوجِ خط حمله بودید ؟

" من همیشه اندوه این را که نتوانستم با سالاس بازی کنم را داشته ام، که او برای من یک پدیده بود ، اما او بد شانس بود . هرگز در یوونتوس با یک بازیکن ِ اهل ِ آمریکای جنوبی در خط حمله بازی نکردم ، اما من با ایبرا ، دل پیرو ، اینزاگی و زیدان بازی کردم "

راضی بودید؟

" ببینید ، من این شانس و اقبال را داشتم که با قهرمانانِ بزرگی بازی کنم . و این را زمانی بیشتر درک می کنی که دیگر با آنها بازی نمی کنی و دلت برای آنها تنگ می شود ! "

زمانِ کنار گذاشتنِ فوتبال ؟

" من هنوز 6 ماهِ دیگر با نیوولز اولد بویز قرارداد دارم ، بعد باید به ریور برگردم ، جایی که هنوز یکسالِ دیگر قرارداد دارم "

با کولو کولو صحبتی داشته اید ؟

" نمی دانم،اکنون هیچی نمی دانم "

دل پیرو ...

" فوتبال ساخته شده از انتخاب ها است ، من هم به آرژانتین بر گشتم . آله فقط برای فوتبال به اُسترالیا نرفت ، بلکه بیشتر برای کیفیتِ زندگیِ خود و خانواده اش . زمانی که از یووه می روی همه چیز به بدترین شکل برای تو تغییر می کند ، و من همیشه به جوان ها گفته ام که : "در یووه بمان "

پوگبا ؟

" من خیلی کم با او صحبت کردم . به شدت به او توصیه کردم که در یووه بماند. برای بازیکنی مثل ِ او ماندن در یوونتوس مهم است . همچنین او در یووه فرصتِ بازی کردن دارد و این بحث (ماندن در یوونتوس) برای کسی هم که کم بازی می کند است "

" یوونتوس باشگاهی در حالِ رشد کردن است و بازهم بهتر خواهد شد .. پوگبا را نمی شناختم ، اما بازیِ او را در بازیِ دوستانه برابر ِ کونئو دیدم و واقعاً من را تحتِ تاثیر قرار داد . تمامِ هم تیمی هایش و افرادِ دیگری به من گفتند که او یک پدیده است . به نفع ِ او است که در ایتالیا بماند ، این می تواند مسئله ی مهمی برای او ، یوونتوس و برای فوتبالِ ایتالیا باشد "

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
آنتونیو کونته ...

" به او گفتم : " آنتونیو ، من بازی های یوونتوس را در چمپیونز دیدم ..." ، او حرفِ من را قطع کرد با گفتن ِ : "ولش کن ! خواهش می کنم ولش کن! " ، هر بار عصبانی تر (می خندد) "

" او اینطوری است و بردنِ لیگِ قهرمانان همیشه فکر و ذهن ِ او بوده است . اما به نظرِ من اگر بازیکنان این تیم با هم بمانند می توانند در عرض ِ چند سالِ دیگر لیگِ قهرمانان را ببرند "

" به دلایل ِ مختلفی امسال خوب پیش نرفت ، اما این تیم خوب به هم جور شده است و بازیکنان چیزی که کونته می خواهد را به خوبی می فهمند . سبکِ بازی ای که او به این تیم داده من را شگفت زده کرده است ؛ او با این شکل قراردادنِ هافبک ها در زمین در یوونتوس انقلابی ایجاد کرد ! بازیِ جدید ، همان ذهنیتِ برنده ی که در گذشته وجود داشت "

" کونته در یوونتوس دوره ای را که حتی از دوره ی من مهمتر است را رقم زد . او به عنوانِ بازیکن لیگِ قهرمانان را برنده شد ، اما سه فینال را هم از دست داد . برای من از دست دادنِ یک لیگِ قهرمانان برای عصبانی شدن کافی بود . در منچستر ، اما ، با خودم می گفتم : " من جوان هستم و فرصتِ این را دارم که این فینال را دوباره بازی کنم "

" اما برعکس دیگر حتی نزدیکش هم نشدم ! زمانی که به کونته گفتم : " فینالِ لیگِ اروپا در تورین است ، و این چیزِ زیبایی است ... " به نظرم او هنوز هم خوشحال و راضی به نظر نمی رسید . هنوز اندیشه ی بردنِ لیگِ قهرمانان است که شعله ور است . و بعد از جمله ی قبلی به او گفتم : " خُب ، فینالِ بعدیِ چمپیونز لیگ در میلان است ، می تواند زیبا باشد در سن سیرو " ، و این جمله در نهایت باعث شد که او به خنده بیاید ! "

انتظار کونته ای اینقدر ماهر در مربی گری را داشتید ؟

" بله ! ما دو سال با هم بازی کردیم ، در سالِ اول به دلیل ِ یک مصدومیت کم بازی کرد ، در فصلِ 2002-2001 همراه با لیپی ناخدای ما شد . و آن زمان من موفق شدم اولین اسکودتوی خود را ببرم ، و آن زمان بود که فهمیدم که او یک مربی خواهد شد "

" نه فقط مربی ، بلکه یک مرد واقعی برای یووه . در رختکن او کسی بود که برای تو معنی ِ یوونتوس را شرح می داد و زمانی که من به یووه آمدم باید می فهمیدم که کجا بودم و او در این مورد به من کمک کرد . من برای او خوشحالم ، او از پایین شروع کرد و با شایستگی ِ کامل مربیِ یوونتوس شد "

یوونتوس بیشتر به کونته نیاز دارد یا کونته به یوونتوس ؟

" گمان می کنم که رشدِ جوانانِ یوونتوس بستگیِ زیادی به کونته داشته باشد . او به آنها کمک می کند ، خیلی با آن ها صحبت می کند ، آنها را آگاه می کند که در کجا بازی می کنند ، او یک فضای یک دست و صاف درست کرده است و زمانی که تحتِ فشار هستی به تو آرامش می دهد "

کونته در باشگاهی دیگر ؟

" نمی دانم ، من دوره ی طولانی ای را در یوونتوس برای او آرزومندم "

توصیه ی شما برای یوونتوس برای موفقیت در لیگِ قهرمانان ؟

" من دیدم که یوونتوس با بازیکنان کناری ای حمله می کند که خیلی سریع جایگیری می کنند . در این صورت نانی می تواند بازیکنِ مناسبی باشد ، او یک بازیکن ِ سریع و تکنیکی است ، چیزی که کونته می خواهد "

یوونتوس بعد از پیرلو؟

" پیرلو یک پدیده است و به متحیر ساختن ادامه می دهد، دیروز او را دیدم و دهانِ من را بازهم بازتر گذاشت . توانایی او در قراردادنِ تو با یک پاس در جلوی دروازه بی همتا است . اما با توجه به سن ِ او منطقی است که به آینده ای بدونِ او هم فکر کنی . آنتونیو به من گفت که تغییر سیستم دادن را دوست دارد ، و این به این معنی است که شاید بعد از پیرلو سیستم ِ بازیِ یوونتوس تغییر کند "

تفاوتِ یوونتوس کونته با آن یوونتوس کاپلو ؟

" خب ، دوره ها تغییر کرده اند . اما یوونتوس کاپلو از نظرِ بازیکنی خارق العاده بود، که با یک 2-2-4 بسیار بی عیب و تمیز بازی می کرد . در هر پست بهترین ها حضور داشتند "

" فکر کردن به آن دیوانه کننده است ، فکرش را بکنید که یک مهاجم ِ حریف چه وضعیتی داشت ؛ اول با امرسون و ویرا روبرو می شد ، اگر موفق می شد که از آنها بگذرد با تورام و کاناوارو روبرو می شد و اگر اینقدر فوق العاده بود که می توانست از آن دو عبور کند با بوفون روبرو می شد ! "

" در فاز حمله ندودی بود که در سمتِ چپ جلو و عقب می رفت ، بهترین کامورانزی در سمتِ راست و در حمله ایبراهیموویچ و دل پیرو بودند ... چه فقری!(می خندد) "

" بعد، سالِ 2006 رسید ، آن ضربه را به ما زدند و بازیکنانی که رفتند به رئال، بارسلونا و اینتر رفتند که این باشگاه ها اصلاً کوچک نیستند "

اگر یک مسابقه بین این یوونتوس و یوونتوس کاپلو برگزار می شد ، چه نتیجه ای رقم می خورد ؟

" براساس بازی جواب می دهم ، می گویم 2-3 به نفع ِ تیم کاپلو "

یوورنته ؟

" یک مهاجمِ نوکِ جالب است . زمانی که در اِرکولس بازی می کردم با او که در بیلبائو بازی می کرد روبرو شدم . بیلبائو یک باشگاهِ ویژه است و بازی کردن برای این باشگاه تجربه ی برجسته ای برای یوورنته بود "

" خوشایندِ من بود که او خواست در سطحِ بالاتری بازی کند و خواست که نشان دهد که می تواند در سطح بالاتری هم کیفیتِ خود را ثابت کند ، در غیرِ این صورت می توانست در بیلبائو بماند و پادشاهی کند "

" در یوونتوس به او زمان داده شد تا هماهنگ شود و اکنون دارد خوب کار می کند . کونته از او تعریف و تمجید می کند ، گفت که او پسرِ باهوشی است که سعی می کند همه چیز را بفهمد "

توپِ طلا را به پیرلو می دادید یا توتی ؟

" به هر دو ! شایستگیِ آن را دارند ، همانطور که ایتالیایی های دیگری هم هستند که این شایستگی را دارند با شروع از بوفون . کاری که توتی در رُم انجام داد بی همتاست ، یک اثرِ تاریخی است ، هرچند که کم برنده شد "

" پیرلو فوق العاده است و هر کجا که بازی کرده همیشه خوب کار کرده است . همچنین او یک مردِ ساده و با تواضع است . قهرمانانِ واقعی ، نیز انسان های فوق العاده ای هستند ، که پیرلو اینگونه است . پیرلو در آمریکایِ جنوبی محبوب ترین بازیکن ِ ایتالیایی است ، بعد از او بوفون محبوب است . همه ی دروازبانانی که با آنها بازی کرده ام درباره بوفون از من می پرسیدند . او یک اسطوره ی واقعی است "

عجیب ترین بازیکن یووه در 10 سالی که در یوونتوس بودید کدام بود ؟

" شاید کامورانزی . او هنوز بهترین دوستِ من است . در یوونتوس با او آشنا شدم ، نمی دانم آیا عنوانِ " عجیب" درست باشد یا نه ، اما او یک شخصیتِ بزرگ است . در زمانِ حضورم در یووه او در پستِ هافبکِ راست بهتر از فیگو برای من بود "

مونترو ؟

" شخصیتی بسیار زیبا . او یکی از مهمترین بازیکنانِ یوونتوس در رختکن بود . یوونتوس را برای ما معنی می کرد. او یک بازیکن بزرگ بود که روی او حساب می کردیم . حریفان از او می ترسیدند . او باعثِ وحشتِ مهاجمان بود و زمانی که او را نزدیکِ خود می دیدند جایِ خود را عوض می کردند . مدام با حریفان صحبت می کرد و باعثِ دیوانگیِ آن ها می شد . واقعاً ترس آور بود "

هیچپگاه برابرِ او بازی کردید ؟

" بله،در یک بازیِ اروگوئه - فرانسه که زوج دفاعِ او لوگانو بود . بعد از 5 دقیقه به خاطر ِ خطا روی آنری کارتِ قرمز گرفت ، که فکر می کنم که این تنها کارتِ قرمز در کارنامه ی ورزشی ِ او است "

" نمی دانم او را چه کار کرده بودند یا چه چیزی به او گفته بودند که بعد از 5 دقیقه چنین خطایی را روی آنری کرد . کارتِ قرمز ِ مستقیم گرفت .به سمتِ او دویدم و به او گفتم : "چیکارش کردی ؟ " گفت : " هیچی داوید ! "

" با یک حالتِ کاملاً بی گناه گرفته به خود (می خندد) . با مونترو تیم دوازده نفره بازی می کرد ، اما اگر او را به عنوانِ رقیب روبروی خود داشتی این یک عذاب بود "

" تیم ترجمه انجمن یوونتوس "

behnam behdadiyan

Registered User
لایک‌ها
5,823
سلام؛
چرا انجمن این شکلی شده؟!!!
اصلاً آدم بهم میریزه میاد اینجا...
بازم دمت گرم جواد جان چند تا پست گذاشتی، من که کلاً حالم بد شد اومدم اینجا:(

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
تبریک می گم دوستان اینم از رم ^_^

یوونتوس 3 - 0 رم + دانلود گل ها
esulta_1_0_vidal3_53844_immagine_ts673_400.jpg

بدون شک نخستین دیدار بانوی پیر در سال 2014 برای همیشه در ذهن طرفداران تیم یوونتوس باقی خواهد ماند و تیفوسی های یووه این شب به یاد ماندنی در خاطر خواهند داشت.

دیدار تیم های اول و دوم سری آ که اولین مسابقه ی دو تیم در سال جدید میلادی بود با برتری فوق العاده ی تیم یوونتوس به پایان رسید و شاگردان کونته در شبی به یادماندنی موفق به شکست حریف اصلی خود شدند.

انتونیو کونته سرمربی تیم یوونتوس در ابتدا تیم خود را ترکیب بوفون - بارتزالی - بونوچی - کیلینی - لختشتاینر - ویدال - پیرلو - پوگبا - آزاموا - توز - یورنته به میدان فرستاد.

رمی ها در ابتدا بازی را با سرعت بالایی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی شانس هایی مناسب برای باز کردن دروازه ی یوونتوس داشتند و در این میان یوونتوسی ها تنها در زمین خودی به دفاع کردند مشغول بودند.

این دقایق برای یوونتوسی ها به سختی سپری شد و بانوی پیر با عملکرد مناسب جیجی بوفون و خط دفاعی خود، اجازه ی گلزنی به جالوروسی ها را نداد و شاگردان گارسیا نتوانستند در آن دقایق طوفانی کاری از پیش ببرند.

در یکی از این صحنه ها بونوچی مدافع یوونتوس با اشتباه بچه گانه ی خود دروازه ی بوفون را تا مرز فروپاشی پیش برد اما فداکاری مناسب جورجو کیه لینی این اجازه را به رمی ها نداد.

در ادامه نوبت به یوونتوسی ها رسید تا جریان بازی را به صورت کامل در اختیار بگیرند و در اولین حمله ی جدی خود موفق شدند بر روی همکاری دیدنی توز و ویدال گل اول دیدار را به سود خود به ثمر برسانند.

نمایش عالی توز و پاس دیدنی وی برای ویدال در این صحنه باعث شد تا مرد شیلیایی یوونتوس به زیبایی دروازه ی رمی ها را باز کند تا یووه حملات خود را با گل شروع کند.

شانس های گل یوونتوس در طول نیمه اول نیز ادامه داشت و نفرات سرعتی تیم تورینی چندین مرتبه تا گشودن دروازه ی رمی ها پیش رفتند اما موفق به این عمل نشدند و در طرف مقابل رم نیز در ضد حملات خطرناک تر از دقایق پیشین ظاهر می شد.

اخطارهای توز و کیه لینی تنها نکات منفی بازی یوونتوس در نیمه اول بود و شاگردان کونته موفق شدند جدی ترین رقیب خود در سری آ را در وقت اول شکست دهند.

در ابتدای نیمه دوم یوونتوسی ها با جاگیری مناسب بونوچی و پاس دیدنی پبرلو موفق شدند دروازه ی تیم رم را برای دومین دفعه باز کنند و اختلاف خود با تیم دوم سری آ را افزایش دهد.

روند حرکتی تیم یوونتوس در نیمه دوم روان تر از وقت اول شده بود و بازیکنان بیانکونری به راحتی توپ را در نقاط مناسب زمین به حرکت در می آوردند که این موضوع خشونت بالای رمی ها را به دنبال داشت و بازیکنان این تیم با خطاهای بی مورد سرعت بازی را گرفته بودند.

در هفتاد و پنجمین دقیقه از بازی، دانیله ده روسی هافبک ارشمند تیم رم با حرکت غیر ورزشی خود باعث سرنگون شدن جورجو کیه لینی مدافع تیم یووه شد و داور مسابقه به سرعت وی را از زمین بازی اخراج کرد.

بلافاصله بعد از این صحنه مدافع تیم رم توپی که در آستانه ی وارد شدن به دروازه بود را با دست از روی خط بیرون کشید و داور دیدار برای دومین بار مجبور به اخراج بازیکن رم شد و ضربه ی پنالتی به سود یووه اعلام کرد.

میرکو ووچینیچ بازیکن تازه وارد یوونتوس پشت توپ قرار گرفت و ضربه ی خود را بر خلاف جهت حرکت دروازه بان حریف وارد دروازه ی رمی ها کرد تا اختلاف به عدد 3 برسد.

ارتورو ویدال
https://www.mediafire.com/?s85nit9ccdvlwar

لئوناردو بونوچی
https://www.mediafire.com/?ds9pqg8vb99fskp

میرکو ووچینیچ
https://www.mediafire.com/?29t7t1djm2b2sam

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
دور افتخار اسـطوره
juventus_roma09_51312_immagine_ts673_400.jpg

داوید ترزگه مهاجم سابق و محبوب یوونتوسی ها دیـشب در ورزشگاه یوونتوس حاضر بود و در کنار هوادارن ِ یووه پیروزی شیرین مقابل رُم را جشن گرفت .

ترزگل ِ یووه ، بعد از بازی از آنیلی یادبودی را دریافـت کرد و در ورزشگاه دور ِ افتخار زد و برای هواداران سخنرانـی کرد و به نوعی با تیفوسی های یوونتوس خداحافظی کرد .

در ادامه می توانید ویدیو دور افتخار داوید ترزگه را که به همراه زیر نویس است ، دانلود و مشاهده کنید .

https://www.mediafire.com/?mxrk0uf3v793rz3
زیر نویس ِ جدا :
https://www.mediafire.com/?4snx2sxmd9aa8n2

Juventus+v+AS+Roma+Serie+A+X-mbTrwTLGqx.jpg
Juventus+v+AS+Roma+Serie+A+24vGG9P4l8Mx.jpg
Juventus+v+AS+Roma+Serie+A+4K5V3ou4mXSx.jpg
1508635_528383940602152_1648086862_n.jpg
1554396_809790535714844_1075159832_n.jpg
Juventus+v+AS+Roma+Serie+A+UWRvFcminW_x.jpg
Juventus+v+AS+Roma+Serie+A+5WL9lSFKbvfx.jpg
Juventus+v+AS+Roma+Serie+A+iQmYA7dDRQox.jpg

behnam behdadiyan

Registered User
لایک‌ها
5,823
سلام؛
اول از همه تبریک برد قاطع یووه مقابل رم...
و بعد از اون در مورد پی تی که موندم اینطور میخواد بمونه یا عوض میشه؟!!! چند روزه میخوام پست بذارم و همش منتظرم که قالب سایت درست بشه اما ظاهراً خبری نیست.
کلاً خیلی قالب ضایعی داره!:D

چند خبر...

ماروتا: احتمال جدایی پیرلو صفر است
C_3_Media_1806416_immagine_ts673_400.jpg

جوزپه ماروتا، مدیرورزشی باشگاه یوونتوس و مسئول نقل و انتقالات این باشگاه در تازه ترین اظهار نظر خود، هرگونه شایعه جدایی پیرلو را تکذیب کرد.
گاتزتا دلو اسپورت، چندی پیش اذعان کرده بود که پیرلو به دلیل مشکلات مالی یوونتوس را در پایان فصل ترک خواهد کرد. اما ماروتا امروز در مصاحبه خود عنوان کرد:
« احتمال جدایی پیرلو از یوونتوس صفر است، قرارداد او با باشگاه یوونتوس به زودی تمدید خواهد شد و رابطه او با باشگاه بسیار عالی است. مدت تمدید؟ فعلاً تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است. »
ماروتا در ادامه گفت:
«پوگبا بازیکنی است که چشم بسیاری از باشگاه های بزرگ را مورد توجه خود قرار داده است، اما یوونتوس هم باشگاه بزرگی است و می‌داند در این باره چگونه رفتار کند. با او رابطه بسیار خوبی داریم و به زودی قرارداد او هم تمدید خواهد شد. »
ماروتا در خصوص تمدید قرارداد کنته نیز گفت:
« همین شرایط هم برای کنته وجود دارد، او شایسته افزایش دستمزدش هست و در سه سال اخیر هر موفقیتی را برای تیم کسب کرده، تیم اکنون با او بسیار قدرتمند و انعطاف پذیر تر شده و او قطعاً با ما خواهد ماند. »

بونیپرتی: یوونتوس کنته می‌تواند تاریخ را بنویسد
C_3_Media_1604844_immagine_ts673_400.jpg

جامپیرو بونیپرتی، اسطوره افسانه ای باشگاه یوونتوس، در مصاحبه خود با توتواسپرت، عنوان می‌کند که یوونتوس کنته می‌تواند در پایان فصل 100 امتیاز کسب کند.
یوونتوس با برتری 3-0 مقابل آاس رم، به دهمین پیروزی متوالی خود دست پیدا کرد و رکورد 17 بازی بدون باخت رم را نیز شکست.
بونیپرتی در مصاحبه با توتواسپرت گفت:
«اعداد و ارقام نشان می‌دهد که کنته و شاگردانش فوق العاده کار کرده اند، اگر به همین روند ادامه دهیم، می‌توانیم تاریخ را بنویسیم، به چیزهایی دست پیدا کنیم که هرگز به آن نرسیده ایم. تیم اکنون باید در صلح و آرامش کار خود را ادامه دهد. 100 امتیاز؟ اهداف مهم تری وجود دارد،اما چراکه نه، از این تیم هر کاری بر می‌آید. »
بونیپرتی ریاست افتخاری باشگاه یوونتوس نیز محسوب می‌شود.

بونوچی: تنها در زمیـن حرف می زنیم!
2014_01_05t205911z_154043879_gm1ea160dr101_rtrmadp_3_soccer_italy_56452_immagine_ts673_400.jpg

لئوناردو بونوچی ، مدافع یوونتوس که در بازی امشب توانست گل دوم یووه را در یک جایگیری خووب بثمر برساند پس از پیروزی 0-3 مقابل رُم گفت :
به نقل از سایت هواداران یوونتوس - " معمولا من به سمت تیر یک می روم برای گلزنی ، اما در این مورد پاس عالی پیرلو بود و من تلاش کردم و کاستان هم بخوبی من را رها کرد ! "
" این یک بازی مهم برای پیدا کردن راه قهرمانی بود . ما در این بازی کمی با احتیاط بازی کردیم اما ما برای کسب سومین اسکودتو پیاپی این بازی را پیروز شدیم "
" یوونتوس هجومی بازی نکرد و آن ها را صاحب توپ و مسلط بر بازی قرار داد . اما در زمان درست و مناسب با تشخیص به موقع و دقت توانستیم موقعیت سازی کنیم و گل بزنیم "
" در سال های گذشته ما همیشه مسلط و برتر بودیم و نتیجه را کسب کردیم و امشب هم همینگونه بود . همیشه زمین ِ بازی بیانگر همه چیز است "
" ما در دفاع بسیار خوب بودیم و به آن ها فضایی ندادیم و بی مورد به سمت ِ آن ها هجوم نبردیم . مربی هر روز به ما تجربه و میل و اشتیاق را تزریق می کند و مطمئنا تصمیم داریم که سومین اسکودتو پیاپی را هم کسب کنیم "

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
سلام دوستان
به ژانویه رسیدیم و باز ماجراهای ماروتا و بازیکنها:D

آرسنال می خواهد جووینکو را جانشین والکات کند

top_1.jpg

آرسنال به دنبال جذب مهاجم نیمکت نشین یوونتوس است.
به نقل از Givemesport، آرسن ونگر در نقل و انتقالات ژانویه به دنبال پر کردن جای تئو والکات است که به خاطر مصدومیت ادامه فصل را از دست داده است.
ونگر چند روز قبل از جذب بازیکن جدید در ژانویه خبر داده بود و تاکید کرده بود که آرسنال نقل و انتقالات آرامی خواهد داشت. گزینه قبلی ونگر موراتا مهاجم جوان رئال مادرید بود ولی مادریدی ها با جدایی او مخالفت کرده اند و به همین سبب ونگر تماس هایی را با مسئولان یوونتوس برای انتقال قرضی جووینکو برقرار کرده است.
جووینکو 26 ساله قادر به بازی در همه پست های هجومی است و در این فصل پس از پیوستن کارلوس توز و فرناندو یورنته فرصت بازی چندانی پیدا نکرده است. او در این فصل فقط در 2 بازی در ترکیب اصلی قرار گرفته است و انتقال قرضی اش به آرسنال می تواند فرصتی خوب برای یافتن شانس حضور در جام جهانی باشد.
===================================================
احتمال معاوضه ی اریک لاملا با میرکو ووچینیچ جدی تر شد
lml.jpg

با توجه به ملاقات های بین ماروتا و بالدینی و صحبت های رد و بدل شده بین آنها احتمال حضور اریک لاملا در یوونتوس قوت گرفته است.
به گزارش La Gazzetta dello Sport فرانکو بالدینی مدیر باشگاه تاتنهام به شدت خواهان میرکو ووچینیچ مهاجم تیم یوونتوس شده و جوزپه ماروتا مدیر باشگاه یوونتوس نیز خواهان اریک لاملا وینگر تهاجمی تیم تاتنهام شده است و در ملاقات بین این دو مدیر احتمال معاوضه این دو بازیکن با یکدیگر بسیار بالا رفته است.

میرکو ووچینیچ پس از مصدومیت در اوایل این فصل و درخشش فرناندو یورنته به بازیکنی نیمکت نشین در یووه تبدیل شده و فضای زیادی برای بازی بدست نیاورده است و از همین رو خواهان جدایی از قهرمان ایتالیا شده است.

در سوی دیگر اریک لاملا که در تابستان گذشته با هزینه ی سنگین 35 میلیون یورویی به تاتنهام پیوست، تا اینجای فصل هیچوقت نتوانسته انتظارات را برآورده کند و از شرایط خود در این تیم لندنی ناراضی می باشد.

پدر اریک لاملا نیز در آخرین مصاحبه ی خود اعلام کرد:" اریک از شرایط خود در انگلیس ناراضیست و در آینده ی نزدیک به فوتبال ایتالیا باز خواهد گشت."

سران تیم تاتنهام برای فروش اریک لاملا،علاوه بر میرکو ووچینیچ مبلغی در حدود 20 میلیون یورو را از سران تیم یوونتوس درخواست کرده اند.

برخی منابع از معاوضه ی این دو بازیکن در ژانویه و برخی دیگر از معاوضه در تابستان خبر داده اند.
================================================================
پیرلو بر سر تمدید قرارداد خود با یوونتوس به توافق رسید
331330_heroa_1.jpg

به گزارش فوتبال-ایتالیا، گزارش ها از تمدید قرارداد این بازیکن بزرگ با یوونتوس حکایت دارد.

قرارداد پیرلو 34 ساله، در پایان فصل جاری به پایان می رسید و باشگاه های زیادی برای انتقال او، ابراز تمایل کرده بودند.

اکثریت روزنامه های ایتالیا، نتیجه جلسه امروز آندره پیرلو با ماروتا و آنیلی را مثبت ارزیابی کرده اند و اعتقاد دارند پیرلو در همان جلسه، به پیشنهاد یوونتوس جواب مثبت داده است.

طبق گزارش ها قرارداد پیشنهادی، قراردادی 2 ساله و به مبلغ سالیانه 4 میلیون یورو + پاداش قهرمانی می باشد.
====================================================================
بایرلورکوزن نیز به جمع مشتریان ایسلا پیوست

به گزارش رسانه های آلمانی باشگاه بایرلورکوزن نیز علاقمند به جذب هافبک شیلیایی تیم یوونتوس می باشد.
ایسلا که از سال گذشته به یوونتوس پیوسته به دلیل مصدومیت های پیاپی و همچنین درخشش استفان لیخشتاینر معمولا در یوونتوس نیمکت نشین بوده است.

گرچه آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس از حضور قطعی این بازیکن در تیم خود تا پایان فصل خبر داده است ولی ممکن است این بازیکن شیلیایی به دلیل جام جهانی پیش رو و برای حضور قطعی در این رقابت ها تیم باشگاهی خود را عوض کند تا با بازی بیشتر شانس خود را برای قرار گرفتن در ترکیب تیم شیلی افزایش دهد.

باشگاه های اینترمیلان و ناپولی نیز برای جذب ایسلا ابراز علاقه کرده اند.
================================================
توافق یوونتوس و آینتراخت فراکنفورت بر سر کمپف

دو باشگاه یوونتوس و آینتراخت فرانکفورت بر سر مارک الیویر کمپف مدافع جوان باشگاه آلمانی به توافق رسیدند.
به گزارش calciomercato دو باشگاه یوونتوس و آینتراخت فرانکفورت برای انتقال مدافع جوان باشگاه آلمانی به توافق نهایی رسیده اند.

تیم یوونتوس در تابستان گذشته نیز با باشگاه آلمانی به توافق رسیده بود ولی کمپف ترجیح داد در باشگاه خود بماند.

اکنون مسئولین باشگاه یوونتوس در حال مذاکره با این بازیکن جوان هستند تا رضایت وی را برای حضور در این تیم ایتالیایی جلب کنند.

کمپف کمتر از 18 سال سن دارد و از آینده دار ترین مدافعان اروپا به شمار می رود.

این مدافع جوان سال گذشته و امسال چندین بازی در ترکیب اصلی این تیم آلمانی انجام داده است.

کمپف امسال 1 بازی در یورولیگ نیز انجام داده است.

این مدافع خوش آتیه بیش از 28 بازی در رده های سنی 16،17،18 و 19 سال برای تیم آلمان به میدان رفته است که در این بین 1 گل نیز به ثمر رسانده است.

پ.ن: من با این ادیتور مشکل اساسی دارم:mad:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
تبریک می گم

50% اسکودتو برای یوونتوس ( لینک دانلود گل ها )

1389538372_204.jpg

آخرین دیدار تیم یوونتوس در رقابت های نیم فصل سری آ با برتری شیرین و پرگل 4 - 1 مقابل کالیاری به پایان رسید و بانوی پیر با کسب 52 امتیاز به تنهایی در صدر جدول سری آ قرار گرفت و قهرمان نیم فصل شد.

حضور دیوید مویس سرمربی تیم منچستر یونایتد انگلیس در دیدار تیم های یوونتوس - کالیاری بسیار جالب توجه بود و به نظر می رسد او برای مشاهده ی بازی مارکیزیو راهی ورزشگاه کالیاری شده است اما این بازیکن نیمه ی اول را از روی نیمکت ذخیره ها مشاهده کرد ولی در نیمه ی دوم با ورودش به میدان تحولی بزرگ در روند حرکتی یووه ایجاد کرد و یکی از گل های یووه را به ثمر رساند.

کونته سرمربی تیم یوونتوس بازی را با ترکیب بوفون - کاسرس - بونوچی - کیلینی - لختشتاینر - ویدال - پیرلو - پوگبا - آزاموا - توز - یورنته آغاز کرد که در این میان نیمکت نشینی وچچنیچ جالب توجه بود

یوونتوس با همان سیستم آشنای 3 - 5 - 2 بازی را آغاز کرد و بازیکنان تیم تورینی از همان دقایق ابتدایی با نفرات زیادی در زمین حریف حاضر شدند و خط دفاعی بانوی پیر تا نزدیکی نیمه ی زمین پیشروی کرده بود.

این موضوع سبب شد تا کالیاری به دفاع منطقه ای بپردازد و بازیکنان این تیم با تعداد زیادی در زمین خودی مشغول دفاع کردن باشند و همین موضوع سبب شد تا بازیکنان میانی یووه کار سختی را در پیش داشته باشند و نتوانند خط حمله را به خوبی تغذیه کنند.

در این دقایق بازیکنان یوونتوس تنها تا محوطه ی جریمه ی کالیاری پیش روی می کردند و به دلیل کثرت نفرات، توانایی ایجاد موقعیت بر روی دروازه ی حریف را نداشتند.

بیست دقیقه از زمان بازی سپری شده بود که پینیلا بازیکن توانمند تیم کالیاری موفق شد با استفاده از فضای خالی پشت مدافعان یوونتوس، موقعیت مناسبی به دست آورد و دروازه ی جیجی بوفون را باز کند.

روند بازی بعد از این گل سریع تر شد و بازیکنان دو تیم با سرعت و دقت بیشتری بازی را دنبال می کردند که یوونتوسی ها با پاس های بلند سعی در فروپاشی دروازه ی حریف داشتند.

در یکی از این حملات، لختشتاینر بازیکنان کناری تیم یوونتوس سانتر زیبایی را بر روی دروازه ی کالیاری ارسال کرد و یورنته بازیکنان سپانیایی تیم یووه موفق شد با ضربه ی سر دروازه ی حریف را باز کند.

نیمه اول با سوت داور دیدار به پایان رسید و بازیکنان دو تیم نمایش خوبی را از خود بر جای گذاشتند و کالیاری در این نیمه به خوبی در مقابل یووه ایستادگی کرد.

در ابتدای نیمه ی دوم روند بازی آرام تر دنبال شد و بازیکنان دو تیم بیشتر با پاس های کوتاه به دنبال راهی برای نفوذ به دروازه ی تیم مقابل بودند و در این میان یووه پاس های بلند را نیز در دستور کار خود قرار داده بود.

تا حدود دقیقه ی 70 همه چیز ارام دنبال می شد و موقعیت خاصی بر روی دروازه ی هیچ از یک دو تیم دیده نمی شد و یوونتوسی ها کار سختی برای زدن گل دوم داشتند اما ورود مارکیزیو به میدان همه چیز را تغییر داد.

مارکیزیو در ابتدای ورودش به میدان موفق شد با ضربه ای از راه دور دروازه ی ادان را باز کند و این گل سر آغاز نمایش فوق العاده ی یووه در نیمه دوم بود.

در ادامه یورنته و لختشتاینر موفق شدند گل های سوم و چهارم یوونتوس را به ثمر برسانند تا بانویی پیر یک برد پر گل دیگر به نام خود ثبت کند و همچنان به تنهایی در صدر جدول سری آ قرار گیرد.

یوونتوس - فرناندو یورنته :
https://www.mediafire.com/?6iw68cbk3fx5wh4

یوونتوس - کلودیو مارکیزیو
https://www.mediafire.com/?49e6441s51a2t1x

یوونتوس - فرناندو یورنته
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.c...b236ed95aaf1dd

یوونتوس - استفن لختشتاینر
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.c...31b12f67e25b99

یوونتوس - واکنش زیبای بوفون :
http://www.mediafire.com/download/5mr4k7enaneanpn/buffon-cagliari.ts

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
پیشنهاد ۶ میلیون یورویی لاتزیو برای کوآلیارلا
man_07_00542_immagine_ts673_400.jpg
سران تیم لاتزیو به دنبال ارائه پیشنهادی ۶ میلیون یورویی به یوونتوس برای در اختیار گرفتن فابیو کوآلیارلا هستند.

گفتنی است که تاکنون مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا که با بیانکونری به روز های اوج خود رسید، از باشگاه های متعددی از انگلستان و ایتالیا پیشنهاداتی را داشته است.

با این حال سران این تیم و در راس آن ادی رجا با فراهم کردن این بودجه ، قصد پرداخت دستمزدی بالغ بر ۱٫۵ میلیون یورو در هر فصل ، خواهان به خدمت گیری این مهاجم با قراردادی چهار ساله شدند.
===============================================
پیروزی یووه از نگاه یورنته:کلید موفقیت،برتری فیزیکی است

article-2367294-1ADBF9F4000005DC-437_634x438.jpg
این بازیکن اسپانیایی می گوید:”حریف در پایان بسیار خسته تر از ما بودند.برنامه ی غذایی ما بسیار کارآمد است.خوشحال از دو گل اول.براردی سورپرایز این فصل بود.دل بوسکه؟من می خواهم به او ثابت کنم که ما هستیم.

دو گل در کالیاری به ثمر رساند،کسی که به طور حتم **** دور رفت مسابقات بود.۱۱ برد پیاپی و بعد از آن ۱ روز استراحت برای ریکاوری بدنی و روحی.فرناندو یورنته خطاب به کادنا سر،یکی از پرمخاطب ترین شبکه های تلویزیونی اسپانیا می گوید.”آن ها خیلی شادمان هستند.این اولین باری بود که در سری آ در یک بازی دو گل به ثمر رساندم.” و حالا در ادامه به طور تحلیلی در مورد بازی صحبت می کند.”فوتبال در ایتالیا بسیار فیزیکی تر می باشد.ما خیلی تلاش کردیم و در آخر بازی حریف به شدت خسته به نظر می رسید.حالا نتیجه ی سخت گیری های کونته برای ما ثابت شد.ما(کل بازیکنان و پرسنل یوونتوس) به شدت کار می کنیم،طوری که قبلا هرگز در اسپانیا مشابه آن را ندیدم.قدرتمان بیش از حد می باشد.کسی که برنامه ی غذایی به ما می دهد،یک پدیده است؛کسی که با برنامه های غذاییش، بدن ما را آماده تر می کند.میوه ها و همچنین خوردن پاستا.”

“مطبوعات به خوبی به ما انگیزه می دهد.اینجا من همه چیزش را دوست دارم.در سال اول حضورم در این باشگاه هستم وبه یاد می آورم که چه سختی هایی در ابتدای فصل کشیدم و از این سخت گیری ها که باعث افزایش آمادگی بدنیم شد،بسیار سپاسگزارم.بله،من احساس بسیار خوبی دارم؛پیروزی پس از پیروزی.و ما می خواهیم همچنان به روند پیروز هایمان ادامه دهیم.”

فرناندو همچنین تاریخ سری آ را خوانده است.”ما کالیاری را بردیم؛کلیاری که ساحل جیجی بود.یک تیم با تاریخ غنی،درست مثل بلونیا.حالا آن ها را در این زمان دچار مشکل میبینیم،با فقط ۵۰۰۰ هوادار.اما مرم به این تیم علاقه ی زیادی دارند.

و حالا شخصیت و بعد متفاوتی را از یورنته مشاهده می کنیم.”میلان به ساسوئولو رفت و با ۴ گل از براردی به رنج کشیده شد.یک پسر ۱۹ ساله و سورپرایز این فصل در تیمی که برای بقا مبارزه می کند.به او دقت کنید.او در کل ۱۷ مسابقه ای که به میدان رفته است،رقم قابل توجه ۱۱ گل را به ثمر رسانده است.امیدوارم که به این روند رو به رشد خود در آینده نیر ادامه بدهد.”

اندیشه ی رفتن به برزیل می تواند برای هر کسی میسر باشد،اما پاهایمان در زمین مسابقه بسیار سخت است.رسیدن به قهرمانی در جهان و اروپا ساده است.مهاجمانی مانند تورس و نگردو.فقط برای اینکه رسیدن به پیراهن تیم ملی چقدر دشوار است،دلیل کافی به نظر می رسد.دل بوسکه؟نمی دانم که چه چیزی رخ می دهد ولی انتخاب شدن به عنوان بازکن تیم ملی اسپانیا بسیار دشوار است.من مسیرم را ادامه می دهم تا خودم را ثابت کنم که ما برنده ها هستیم.”

یک روز استراحت برای ریکاوری.اینجا برف می بارد؟اصلا و این برای تورین عادی نیست.هوا آفتابی و یک مقدار سرد است.اما مشکلی نیست،چون من تفاوت فصول را در اینجا نمی بینم اما وقتی به جای دیگری می روم آن را متوجه می شوم.
=====================================================
بوفون از اشتباه منچستر در فروش پوگبا می گوید

buffon-pogba-juventus_3066330.jpg

دروازبان افسانه ای یوونتوس جی جی بوفون طی مصاحبه ای عنوان داشت منچستریونایتد بایدکور باشد که استعداد پوگبا را نادیده گرفته است.

پل پوگبا ستاره ۲۰ ساله بیانکونریها از تیم جوانان به یونایتد پیوست اما بسیار کم مورد استفاده قرار می گرفت و در حاشیه بود تا اینکه در انتهای قراردادش به صورت آزاد به یوونتوس پیوست.

این جوان فرانسوی به یک مهره کلیدی برای یوونتوس تبدیل شده و در کسب ۳۱ اٌمین اسکودتو همراه بیانکونریها بود و در این فصل نیز عملکر قابل ستایشی داشته است.همچنین پوگبا در تیم دیدیه دشان نیز جایگاه خود را یافته و یکی از مهمترین بازیکنان فرانسه در راه صعود به جام جهانی بود.

زمزمه های نیز از پیشنهاد منچستر یونایتدبرای بازگرداندن پوگبا به گوش می رسید که آنها برای جذب وی وارد رقابت با رئال مادرید و پی اس جی شده اند.

اما سران تورین مصمم هستند که وی را در تورین نگه دارند در این میان بوفون طی مصاحبه ای عنوان کرد که نمی تواند درک کند چرا در گام اول اجازه ی خروج این استعداد ناب از منچستر داده شده است.

بوفون طی مصاحبه ای با TV show Tiki Taka عنوان کرد :

“پوگبا بازیکنی است که شما را وادار به تمجید می کند.وقتی او به تیم اضافه شد ما او را نمیشناختیم اما تنها پس از ۳ یا ۴ جلسه تمرینی ما را تحت تاثیر قرار داد.من و هم تیمی هایم با نگاه به یکدیگر گفتیم آیا آنها در منچستر کور بودند که اجازه دادند او برود!!”
============================================================
یوونتوس میخواهد قهرمانی خود را تضمین کند

Lichtsteiner-Juventus-.jpg

استفان لیختشتاینر مدافع ۳۰ ساله یوونتوس طی مصاحبه اذعان کرد که بیانکونریها به دنبال تثبیت جایگاه خود در سری آ در مدت زمان کوتاهی هستند.

با اینکه پرافتخار ترین تیم ایتالیا با ۸ امتیاز اختلاف نسبت به رم و ۱۰ اختلاف امتیاز نسبت به ناپولی (۲۰ امتیاز اختلاف با اینتر میلان) در صدر جدول سری آ قرار دارد اما مدافع بیانکونری ها امیدوار است یوونتوس قهرمانی خود را هر چه سریع تر مسجل کند.

لیختشتاینر پس از پیروز ۴ بر ۱ یووه مقابل کالیاری طی مصاحبه ای با Mediaset من باب پیروزی و همچنین کیفیت بالای جالوروسی ها پارتونپی ها صحبت کرد.

وی طی مصاحبه با منبع سوییسی اعلام کرد:” در طول نیمه اول حملاتی را انجام دادیم. اما بعد ریکاوری با چند حرکت سریع توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم و به پیروزی برسیم.”

لیخت در مورد مدعیان اسکودتو گفت: “اسکودتو؟ رم و ناپولی هم به عنوان مدعی در رقابت حضور دارند.اما یوونتوس میخواهد در کمترین زمان ممکن قهرمانی این فصل را بدست آورد.”
===========================================
یکی از مهم ترین بازی ها را پشت سر گذاشتیم

2014_01_05t210153z_249914894_gm1ea160du101_rtrmadp_3_soccer_italy_56459_immagine_ts673_400.jpg
لئوناردو بونوچی مدافع بیانکونری معتقد از که یوونتوس یکی از مهم ترین بازی های “فصل” را پشت سر گذاشته است.

بیانکونری ها که با نتیجه ۴ – ۱ موفق به شکست کالیاری شدند، در آستانه کسب سومین اسکودتو خود قرار گرفتند.

لئوناردو بونوچی در وب سایت رسمی خود نوشت: “هدف ما پیروزی های پیاپی و به یاپان بردن نیم فصل اول بود.”

“ما با غلبه بر رم، و کسب ۳ امتیاز مقابل کالیاری مهم ترین موضوع را دنبال کردیم.”

“در حال حاضر آماده ی شروع دور دوم لیگ هستیم.”

“ما باید با صدرنشینی خود ادامه دهیم.”

“تیم قوی ای را داریم و باید برای کسب سومین اسکودتو پیاپی خود نیز بجنگیم، برنده شدن در بازی های بعدی نیز بسیار مهم است.”
عکس روز: پوگبا روی فرش قرمز مراسم فیفا
12236.jpg
در مراسم روز دو شنبه بهترین های ۲۰۱۳ فیفا در شهر زوریخ مدیر باشگاه یوونتوس آندرا آنیلی همراه هافبک فرانسوی یووه پل پوگبا در این مراسم حضور یافت.

پوگبا پس عملکرد خیره کننده خود در جام جهانی زیر ۲۰ سال به همراه آنیلی در مراسم فیفا شرکت کرد. همچنین رئیس یوفا میشل پلاتینی اسطوره فرانسوی سابق یوونتوس نیز در مراسم حضور داشت.
1204b21f-cacb-4c28-a993-78d1fc3c085e.jpg

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
دل پیرو: یوونتوس عشق ماندگار
Del-Piero_Giro-donore-Juventus-Stadium36_FEATURED.jpeg
الساندرو دل پیرو در آخرین مصاحبه خود در خصوص عشق پایدار خود به یوونتوس صخن گفت و افزود که این حس برای همیشه همراهش خواهد بود.

افسانه بیانکونری ها که با شرایط بد مدیریتی یووونتوس در سال ۲۰۱۲ به سمت اف سی سیدنی نقل مکان کرد، ادعا دارد که هنوز هم طرفدار بانوی پیر است یوونتوس این سال را “عالی” توصیف کرد.

دل پیرو به رای اسپرت گفت: “روز اول ترک یوونتوس احساس عجیب و غریبی داشتم، در شرایط روحی خوبی نبودم.”

“عاشق بازی برای یوونتوس هستم و هنوز هم این حس را دارم، برای همیشه.”

“کنجکاو به داشتن یک زندگی متفاوت بودم. “

“اولین صفتی که برای این یوونتوس به ذهنم میرصد جذابیت است. آنها شروع آتش بار رم را خاموش کردند، آنها شبیه هیولا بودند.”

“تمامی آن گروه ستودنی هستند _ اما کونته موتور پیروزی آن گروه است. هر چند بازیکنان وی تمایل خوبی برای کسب پیروزی دارند.”
کنفرانس خبری کونته پیش از بازی مقابل سمپدوریا

C_3_Media_1817317_immagine_ts673_400.jpg
آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از بازی این هفته تیمش مقابل سمپدوریا حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

نقل و انتقالات:
“حرفی برای گفتن وجود ندارد و من مسئول این کار نیستم، در مورد نقل و انتقالات باید از ماروتا سوال شود. بهتر است من در مورد بازی صحبت کنم. ما مقابل سمپدوریا تیم آماده و خوبی که میهایلوویچ در آن تغییرات بزرگی بوجود آورده بازی خواهیم کرد و باید کاملاً آماده در مقابل این تیم قرار بگیریم.”

بازی با رم در جام حذفی:
“تمرکز من فعلاً به سمپدوریاست و به رم فکر نمی کنم. “

ماتری:
“همواره ماتری را دوست داشته ام و فعالیت های او برایم مهم بوده است. ماتری با ما دو قهرمانی در ایتالیا را تجربه کرد و شخصاً متاسفم که در میلان به خواسته هایش نرسید.”

میلان
“می خواهم به آلگری بخاطر تلاش ها و افتخاراتش با میلان تبریک بگویم و به سیدروف بخاطر انتخاب شدن بعنوان سرمربی میلان خوش آمد گویی بگویم. سیدوف توانایی تبدیل شدن به یک مربی بزرگ را دارد و مهم نیست که او تجربه ای در مربی گری ندارد، مربی تیم باید یک خیاط خوب باشد تا به تن تیمش لباسی مناسب بپوشاند.”

دلپیرو:
“از نظر من دلپیرو می تواند دوباره برای یوونتوس بازی کند. همیشه به خوبی از او صحبت می کنند. او و بوفون هم تیمی های من بودند و به من کمک زیادی کرده اند. دل پیرو با ویژگی های انسانی خود قادر به انجام هر آنچه را که می خواهد خواهد بود. “

په په:
“په په با تیم به خوبی تمرین می کند و با تمرینات بیشتر می تواند تیری در تیردان من باشد.”
=================================================
بونوچی در ازای لاملا؟!

97160749079399406221.jpg
یووه میتواند با یک پیشنهاد دوم بار دیگر شانس خود را برای جذب وینگر آرژانتینی تاتنهام ، اریک لاملا ، امتحان کند.
پرافتخار ترین تیم ایتالیا در اولین شانس خود پیشنهاد معاوضه میرکو ووچینیچ با اریک لاملا به عنوان بخشی از قرار داد را به این تیم ارائه کرد که ناموفق بوده و به نظر میرسد احتمال انتقال ووچینیچ به وایت هارت لین ضعیف بوده و او اکنون به اینتر میلان نزدیک تر است.بیانکونری ها نیز مصمم هستن این وینگر سرعتی و خوش تکنیک که تنها ۲۱ سال سن دارد را به تورین بیاورند.

با این حال اخبار منتشر شده حاکی از آن است که تاتنهام به جذب لئوناردو بونوچی مدافع یوونتوس علاقه مند است و یووه میتواند پیشنهاد معاوضه این ۲ بازیکن را بدهد. همچنین چندی پیش پدر این وینگر ۲۱ ساله عنوان کرده بود که پسرش علاقه دارد به سری آ بازگردد.
گفتنی است لاملا در تابستان گذشته از تیم رم راهی تاتنهام شد اما نتوانست جایگاه ثابتی در ترکیب این تیم پیدا کند.هزینه ی انتقال لاملا به تاتنهام ۳۵ میلیون یورو بوده است!
===========================================
دی چلیه در آستانه خروج
Paolo-De-Ceglie-Juventus.png
کارلو پالاویچینو ایجنت پائولو دی چلیه طی مصاحبه ای اعلام کرد که این مدافع یوونتوس در آستانه خروج از تورین و عقد قرار داد با جنوا است .

مدافع چپ ۲۶ ساله یوونتوس پائولو دی چلیه در فصل۱۳-۲۰۱۲ عملکردی ضعیفی به نمایش گذاشت. این بازیکن در تابستان نیز یکی از گزینه های جدی خروج بوده و باتوجه به اینکه فصل گذشته این بازیکن تنها ۱۴ بار برای یوونتوس به میدان رفت و بیشتر از روی نیمکت شاهد بازی هم تیمی هایش بود ظاهرا در این فصل در استانه خروج از یوونتوس و پیوستن به جنوا قرار دارد.

پالاویچینو با سایت PianetaGenoa1983.com در روز پنج شنبه مصاحبه ای انجام داد و در مورد مذاکراتی که صورت گرفته و احتمالا به زودی نهایی میشود سخن گفت.

او طی مصاحبه عنوان کرد: ” دیچلیه برای انتقالش به جنوا علاقه و اشتیاق نشان داده است.او با گاسپیرینی صحبت کرد و هیچ مشکلی وجود ندارد همچنین او در چند هفته گذشته احتمال انتقالش به ساسولو و لیورنو را رد کرد.ملاقات ما با سران جنوا هنوز انجام نشده, وما هنوز در مورد چگونگی قرار داد توافق نرسیده ایم . بنابراین، ما فردا جلسه خواهیم داشت. ”
===============================================
زازا : من و براردی در یوونتوس؟ چرا که نه!

Domenico%2BBerardi%2BSimone%2BZaza%2BRoma%2Bv%2BSassuolo%2Bl-FniC2ffjnl.jpg

تیم فوتبال ساسولو ایتالیا که برای اولین بار در تاریخ خود به سری آ صعود کرده ۲ مهاجم با استعدادآینده دار به نامهای براردی و زازا در ترکیب خود دارد که پس از اینکه در مالکیت یووه قرار گرفتند به صورت قرضی در این تیم بازی میکنند.زازا طی مصاحبه ای در مورد آنچه در اینده ممکن است اتفاق بیفتد سخن گفت.

زازا مهاجم ۲۲ ساله ساسولو طی مصاحبه با خبر گذاری ANSA ایتالیا عنوان کرد که میتواند در اینده با براردی برای یوونتوس بازی کند.

من و براردی در یوونتوس؟

“چرا که نه! ما اکنون تمرکز خود را بر روی بازی در ساسولو گذاشته ایم, اما هدف ما این است که سرانجام برای تیم بزرگی بازی کنیم.من برای براردی خوشحالم او در برابر میلان یک شاهکار باور نکردنی از خود به نمایش گذاشت.
او ویژگی لازم برای تبدیل به ستاره شدن را داردو اگر به همین روند ادامه دهد او میتواند آتزوری را در جام جهانی همراهی کند.”

دونیک براردی با وجود سن کم خود( ۱۸ سال) به یکی از پدیده های سری آ تبدیل شده است و توانست با چهار گلی که به میلان بزند تعداد گلهایش را در این فصل به ۱۱ گل در ۱۴ بازی برساند. همچنین زازا نیز در ۱۸ بازی ۵ بار موفق به گلزنی شده است.زازا در حال حاضر در مالکیت مشترک یووه و ساسولو قرار دارد.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
دوستان تبریک یه برد قاطع دیگه...
بانوی پیر رکوردها را پشت سر می گذارد ( یوونتوس 4 - 2 سمپدوریا ) + دانـلود گل ها
181.jpg
یوونتوس با هدایت انتونیو کونته موفق شد در اولین دیدار از دور برگشت رقابت های سری آ، تیم سخت کوش و با انگیزه ی سمپدوریا را با 4 گل شکست دهد و فاصله ی هشت امتیازی خود با تیم رم را حفظ کند ولی دریافت دو گل در این مسابقه برای تیفوسی های تورین قابل تحمل نبود.

درحالی که تنها ساعاتی تا آغاز بازی زمان باقی مانده بود، لئوناردو بونوچی مدافع ارزشمند تیم یوونتوس به دلیل مصدومیت از ترکیب اصلی یووه کنار رفت و اوگبونا مدافع ارزشمند بانوی پیر جانشین وی شد.

کونته سرمربی تیم یوونتوس بازیکنان خود را با ترکیب بوفون - کیه لینی - اوگبونا - بارتزالی - لختشتاینر - اساموا - ویدال - پوگبا - مارکیزیو - توز و یورنته به زمین بازی فرستاد.

نمایش فوق العاده ی یوونتوس در دیدار مقابل سمپدوریا به بالاترین حد خود رسیده بود و بازیکنان تیم تورینی با امادگی بسیار بالایی حملات خود را بر روی دروازه ی حریف ترتیب می دادند.

در هجدهمین دقیقه از بازی، پول پوگبا ستاره ی ارزشمند تیم یوونتوس با ارسال پاس دیدنی برای ویدال وی را در موقعیت مناسبی قرار دارد و بازیکنان شیلیایی یووه با ضربه ای استثنایی دروازه ی سمپدوریا را باز کرد.

دقایقی بعد نوبت به یورنته مهاجم ارزشمند تیم یوونتوس رسید تا با ضربه ی سر دیدنی دروازه ی سمپدوریا را به زیبایی باز کند و برتری یووه را افزایش دهد.

در حالی که یووه تسلط کاملی بر بازی داشت، اشتباه بارتزالی مدافع تیم یوونتوس باعث شد تا دروازه ی بوفون به راحتی باز شود و اختلاف دو تیم به حداقل برسد.

اما این پایان کار نبود و ارتورو ویدال بازیکن دوست داشتینه ی یووه موفق شد سومین گل بانوی پیر را از روی نقطه ی پنالتی به ثمر برساند و دو تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند.

نیمه ی دوم شاهد نمایش آرام تری از تیم یوونتوس بودیم زیرا بازیکنان کونته نتیجه ی مورد نظر را کسب کرده بودند و روز سه شنبه باید در مسابقات جام حذفی به مصاف تیم رم بروند و همین موضوع سبب شد تا یوونتوس در وقت دوم سعی در کنترل بازی داشته باشد.

در طرف مقابل تیم سمپدوریا تلاش زیادی برای جبران گل های خورده انجام می داد اما تمرکز بالای بازیکنان یووه در مناطق دفاعی باعث می شد تا حملات تیم آبی پوش به راحتی دفع شود و نتیجه ای در بر نداشته باشد.

روند بازی در دقایق میانی نیمه دوم به همین منوال دنبال شد و یوونتوس با استفاده از پاس های بلند به دنبال راهی برای رسیدن به منطقه ی دروازه ی حریف بود که در چند صحنه شانس های مناسبی برای گلزنی به دست آمد اما بی دقتی مهاجمان یووه گلی را در بر نداشت.

سمپدوریا با نفرات زیادی در زمین یوونتوس بازی را دنبال می کرد و انگیزه های زیادی برای باز کردن دروازه ی بوفون داشتند و در یک ضربه ی کرنر با استفاده از دفع ناقص بوفون موفق شدند دروازه ی یووه را برای دومین بار باز کنند و اختلاف را به حداقل برسانند.

بعد از این گل بازیکنان یوونتوس با جدیت بیشتری بازی را دنبال کردند و پول پوگبا ستاره ی فرانسوی یووه موفق شد با ضربه ای دیدنی و از فاصله ای دور برای چهارمین بار دروازه ی سمپدویا را باز کند.

شانس های دیگری برای یوونتوس در دقایق پایانی به دست آمد اما دو مهاجم جدید یوونتوس ( جووینکو - کوالیارلا ) که به صورت تعویضی وارد میدان شده بودند نتوانستند کاری از پیش ببرد و بازی با همان نتیجه به پایان رسید و یووه رکورد دیگری را به نام خود ثبت کرد.

آرتورو ویدال
http://uplod.ir/vaxjf4kav1fg/1-vidal-sam-2014.wmv.htm

فرناندو یورنته
http://uplod.ir/gmarts82y1es/2-llore...m-2014.wmv.htm

آرتورو ویدال
http://uplod.ir/s61oyqltqmkv/3-vidal-sam2-2014.wmv.htm

پل پوگبا
http://uplod.ir/tyr66ykl7yw1/4-pogba-samp.wmv.htm

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
دوستان سلام
امشب دوباره با رم بازی داریم!!!
خبرهایی در مورد این بازی...

کوپا ایتالیا: یووه – رم، آماده رویارویی

rudigarciaantonioconte_1v8lmurtd14ck155f3sm29v9qm.jpg
دو تیم بالانشین سری آ یوونتوس و رم، فردا شب راس ساعت ۲۳:۱۵ در المپیکو رم فینال زودرس دور یک چهارم نهایی را برگزار میکنند.

رم اگرچه ۳-۰ از یووه شکست خورد و ۸ امتیاز با صدر نشین همیشگی کالچو فاصله دارد اما هنوزم خطرناک است، این را بازی های بعد با یووه نشان میدهد که انها هنوزم گل نخوردند و همه بازی های خود را بردند.

رودی گارسیا سرمربی موفق گرگ ها پس ازبرد ۳-۰ مقابل لیورنو اذعان داشت: “بازی با یووه مهم است؟ نه. به نظرم بازی امروز (با لیورنو) مهمتر از بازی با یووه بود چون در مسابقه قبل از این که به توپ ضربه بزنید برنده معلوم نمیشود.

بی شک مردان کونته برای فردا شب آماده و کوبنده خواهند بود. (اما فعلا کونته هیچ مصاحبه ای در مورد بازی فردا شب نکرده است، شایعاتی وجود دارد که کونته قصد دارد فردا شب تغییراتی در ترکیب تیم اعمال کند).

پیش از این تیم های اودینزه، فیورنتینا، لاتزیو و ناپولی، میلان و سینا به مرحله بعد کوپا ایتالیا صعود کرده بودند که به ترتیب: اودینزه با میلان، لاتزیو با ناپولی، فیورنتینا با سینا و حساس ترین جدال کوپا ایتالیا نیز بین رم و یوونتوس برگزار خواهد شد.
===================================================================
کونته ترکیب را دگرگون خواهد کرد؟

conte-training490ai_10.jpg
در دیدار امشب یوونتوس و رم در چهارچوب یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا یووه میتواند ۸ تغییر در خود داشته باشد. پر افتخار ترین تیم ایتالیا یوونتوس در هفته هجدهم سری آ موفق شد با نتیجه ۳-۰ رم را در تورین شکست دهد و با ۸ امتیاز اختلاف در صدر جایگاهش را تثبیت کند.

اما طبق تجربه گذشته میتوان حدس زد که مربی ۴۴ ساله یوونتوس تغییراتی را برای دیدار سه شنبه شب مقابل رم اعمال خواهد کرد.ی وونتوس در روز یکشنبه در دیدار مقابل سمپدوریا به پیروزی ۴ به ۲ دست یافت، توتو اسپورت معتقد است که یوونتوس نسبت به دیدار قبل تغییرات زیادی در ترکیب خواهد داشت.

اولین تغییر طبق آنچه در گذشته در کوپا اتفاق افتاده جای گیری استوراری در درون دروازه است. پس از آن احتمالا حضور لئو بونوچی در قلب دفاع (پس از مصدومیت ران پایش) در کنار کیه لینی است همچنین کاسرس نیز این زوج را برای تشکیل دیوار سه نفره کامل میکند.

همچنین Tuttosport گزارش میدهد پیرلو که در بازی قبل یووه استراحت کرده بود در کنار آرتورو ویدال و همچنین مارکیزیو (که احتمالا جانشین پوگبا میشود) کمربند خط میانی یووه را تشکیل میدهند.

در کنارها نیز مائوریسیو ایزلا و فدریکو پلوزو جانشنین آساموآ و لیختشتاینر میشوند. همچنین در خط حمله ممکن است از سباستیان جووینکو و کوالیارلا استفاده شود. این تغییرات نسبت به بازی سمپدوریا امکان دارد اتفاق بیفتد و تنها جایگاه ویدال، کیه لینی و مارکیزیو در ترکیب بدون تغییر خواهند ماند.
=======================================================
مارکیزیو: رم تیم خوبی است

marchisio_rotaryclub_sant_anna_13_31316_immagine_ts673_400.jpg
کلودیو ماکیزیو هافبک ۲۸ ساله یوونتوس در آستانه دیدار ۲ تیم رم-یوونتوس در مرحله یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا،در مصاحبه با رای اسپرت از آمادگی بیانکونریها برای این دیدار گفته است.

کلودیو بازیکن ملی پوش ایتالیا که در بازی قبل در نقش پیرلو عملکرد خوبی داشت ،درباره تیم رم اذعان کرد:

“رم تیم خوبی هست با بازیکنانی قدرتمند در اختیار دارد.تــوتــی در آخرین بازیشان در لیگ استراحت کرد، به همین خاطر او برای این مسابقه آماده است. آنها بازیکنانی خطر ناک دارند مخصوصا در حمله که باید مهرشان کنیم.در تورین فهمیدیم که آنها می توانند ما را تحت فشار قرار بدهند، ولی ما برای این مسابقه آماده هستیم.”
===========================================================
جام حذفی ایتالیا هیچ ربطی به سری آ ندارد

Fabio-Capello.jpg
خبرگزاری TuttoJuve.com مصاحبه ای را با فابیو کاپلو مربی فعلی تیم ملی روسیه و سابق تیم های رم و یوونتوس اختصاص داد که در ادامه آن را مرور میکنیم.

“رم، یوونتوس یک چالش برای هدایت، چنین راهی را تجربه کرده ام. جام حذفی ایتالیا هیچ ربطی به سری آ ندارد، اما این بازی ارزش بیشتر یبرای رم دارد. ارزش یوونتوس را می دانیم، در حال حاضر باید سخت کوشی رم را ببینیم.”

رم می تواند یک رقیب برای یوونتوس در کسب اسکودتو باشد؟

“قطعا اینطور است و آن را نشان خواهد داد.”

با وجود رقابت یووه و رم، ناپلی ها نیز دنبال کننده راه هستند؟

“ناپولی را نیز میتوان جز مدعیان دانست، ول یبه خاطر از دست دادن امتیازات زیاد، این مسیر را برای خود کمرنگ کرده اند.”

شما دو اسکودتو با رم و یوونتوس به دست آورد. چه خاطراتی از این دو دارید؟

“خاطرات همه زیبا هستند، مثبت، در هر دو جایی که من کار کردم، نمیخواهم به نفع دیگری سخبت کنم. آنها دو چیز متفاوت هستند، یوونتوس عادت کرده است راه پیروزی را در پیش بگیرد.

نظر شما در مورد مبادله گوآرین – ووچینیچ چیست؟

“نه، نه، این مورد مخصوص مربیان آنهاست، نه برای من.”

بالا