برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
به پاتوق عطربازها؛معروف ترین فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس خوش آمدین.پاتوق در آستانه ی هشتمین سال فعالیت خود است. (گزارش جشن تولد آغاز چهارمین سال فعالیت پاتوق با جایزه ویژه در این لینک)
xyte_22.jpg

شماره تلفن جهت سفارش (لطفا از تلگرام استفاده کنید. اگر دسترسی به تلگرام ندارید بر روی نرم افزار سیگنال هم در دسترسم. پیامک هامو بخاطر تعداد بالای پیام های تبلیغی کامل مسدود کردم. شماره تلگرام و آدرس وبلاگ پاتوق عطربازها در امضام هست.
حداقل خرید از
هر عطر 20 گرم )

نکته مهم و بدیهی: قیمت عطرها بر حسب هر گرم اسانس خالص خدمت دوستان ارائه میشه. هیچ اجبار و اصراری برای ترکیب هیچ عطری با فیکساتور نیست. نه فقط ترکیب عطر با فیکساتور به انتخاب خریداره؛ بلکه مقدار فیکساتور رو هم در صورت تمایل به ترکیب با عطر؛ خریدار انتخاب می کنه.
تنها دلیل پیشنهاد فیکساتور برای اضافه شدن به اسانس برای راحتی اسپری هستش که شیلنگی نپاشه لباس رو لک کنه. عمده ی ظرفهای موجود در بازار؛ قادر به پودر کردن اسانس خالص بر روی لباس نیستند. اگر کسی مشکلی با لک شدن لباس نداره؛خالص اسپری کنه. فیکساتور با رقیق کردن عطر کمک می کنه که با پودر شدنش روی لباس یا بدن محوطه بیشتری رو پوشش بده و برای همین پخش بوی رایحه افزایش پیدا می کنه.

لطفا قبل از خرید لینک های این پست با دقت مطالعه شود.

پاتوق عطربازها؛ پاتوق پولدارها!

آیا استفاده از فیکساتور برای سلامتی مضر است؟سند معتبر مربوط به تجزیه فیکساتور در ازمایشگاه منتشر شد و به این پست اضافه شد. کاملا مشخص است که کمترین و کوچکترین مشکلی برای پوست تولید نمی کند.

پست مهم در خصوص اودکلن های اورجینال و تسترهای مثلا تولید شده در خارج از ایران
پست مهم در مورد تفاوت رایحه های هم نام از کمپانیهای مختلف و ترکیب عطرها

و همه چیز از یک دروغ شروع شد! (اسانس یا اودکلن؟ انتخاب با شماست!)

ماده خام اودکلن؟!!!

پست مهم در خصوص تفاوت استفاده از عطر روی لباس با استفاده از عطر روی پوست

پاتوق عطر بازها کجاست

خودم چه عطرهایی مصرف می کنم؟ سوالی که همیشه ازم پرسیده میشه!

بین این همه فروشگاه اینترنتی عطر؛ چرا پاتوق عطربازها؟

عطر فروشی و معضل عطرفروشهای دروغ گو

پاتوق عطربازها؛ افشاگری می کند: دلیل فحاشی برخی چیست؟

از عشق تا بیماری؛ قابلیت‌های حس بویایی در انسان

چند توصیه ساده به عطربازان عزیز

تفاوتهای فردی در درک عطرها

اسانس داریم تا اسانس ... چه اسانسی برای چه کسی؟

یک مقایسه دیگر بین اسانسهای پاتوق با اسانسهای سایرین!

جدیدترینهای پاتوق:
بازگشت بلو مجیک! بلومجیک بعد چند سال مجدد موجود شد. کامنت این عطر خنک و شیرین​

شالیمار گرلن؛ توضیح در این لینک.
لالیک انکر نویر (لالیک مشکی)؛ با اختلاف بسیار؛ بهتر از اودکلن اورجینالش! کامنت.کامنت دوم .کامنت سوم .
کرید اونتوس جدید؛ نسخه چهارم پاتوق. کامنت اول:اونتوس های قبلی سوءتفاهم بود!کامنت دوم.کامنت سوم و چهارم.کامنت پنجم.کامنت ششم .کامنت هفتم .کامنت هشتم .کامنت نهم (برترین عطر پاتوق گری وتیوره و اونتوس نسخه 4) .کامنت دهم . کامنتهای جدید در صفحه 198 و 199 پاتوق. لینک مستقیم .
دورو ناسوماتو کامنت اول.کامنت دوم. کامنت سوم .کامنت چهارم.
عود رویال آرمانی کامنت اول .
رز (در این رز خاص بوی مشک و یاس و میوه هم قابل استشمامه).بهترین رایحه بر مبنای رز که تا به حال دیدم. کامنت اول.
بهار نارنج؛ (رایحه اصلی اودکلن تام فورد نرولی پورتوفینو) درجه حرارت معتدل به سمت خنکی و طعم تلخ؛ چهار فصل؛ کیفیت عالی و پخش خوب و موندگاری فوق العاده!
اپوس 5 آمواج. مقایسه با وی آی پی رز در این لینک.
دیورهوم پارفوم.
میستری توباکو از کارولینا هررا
کامنت دیگر برای میستری توباکو . کامنت سوم .
Orris & Sandalwood Jo Malone London for women and men
کامنت برای صندل وود

Psychedelique Jovoy Paris for women and men
کامنت برای سایکدلیک. کامنت دیگر. کامنت سوم. کامنت چهارم. کامنت برای اودکلن اورجینال سایکدلیک. کامنت پنجم.کامنت ششم. کامنت هفتم .

Erba Pura Sospiro Perfumes for women and men

کامنت برای سوسپیرو (پخش بو و موندگاری عاااالی!)

کامنت دوم.

Blamage Nasomatto for women and men

کامنت در خصوص بلامیج؛آنر آمواج

لیست عطرها

1- بلک افغان ؛ نسخه جدید از ابتدای خرداد 95 جایگزین شده است. کامنت.کامنت دوم .

2 - رالف لورن ؛ ( یکی از بهترین عطرها با بوی گل. با ماندگاری و پخش بوی رضایت بخش) لینک

3 - اسکار دلارنتا؛ ( انتهای لطافت گلهای بهاری؛ خنک و شیک؛ ماندگاری و پخش کاملا رضایت بخش)

4 - Duro ناسوماتو
کامنت اول.

5 - بهار نارنج (رایحه اصلی اودکلن تام فورد نرولی پورتوفینو) درجه حرارت معتدل به سمت خنکی و طعم تلخ؛ چهار فصل؛ کیفیت عالی و پخش خوب و موندگاری فوق العاده!

6 - عود رویال آرمانی

7 - دیور ساواج

8 - عود رویال آرمانی
9 - وان میلیون اینتنس ( گرم و هیجان انگیز؛ سمفونی دلنواز پاکو رابان؛ پخش و موندگاری رضایت بخش)

10 - ال هوم آیدل گرلن برنده بهترین عطر 2014 از انجمن عطر فرانسه

11 - رز (در این رز خاص بوی مشک و یاس و میوه هم قابل استشمامه).بهترین رایحه بر مبنای رز که تا به حال دیدم

12 - ورساچ برایت کریستال (خنک؛ بسیار ملایم؛ رایحه هلو)

13 - سیلور سنت بوگارت (ملایم؛ نسبتا تلخ و کمی گرم. )

14 - س ... ک س ی من 212 مردانه (تلخ دوست داشتنی! نت انتهاییش بسیار جالب توجهه برام)

15 - اکوا دی جیو
خنک و ملایم.
در مورد اودکلنش گفته شده:
این عطر بسیار خوشبو و خنک از رایحه گیاهان آبزی تولید و الهام گرفته از الهه زیبایی است. این رایحه برگرفته از حس آزادی و امتلاء بادهای بهاری همراه با بارانهای خنک و سبک است. ACQUA DI GIO در سال 1996 توسط Alberto Morillas طراحی شد.

رایحه اولیه: نارنگی سبز- لیمو- ترنج

رایحه میانی: هلو- گشنیز- سنبل- رز- بنفشه- آب دریا

رایحه اصلی: نعناع- مشک- عنبر- سدر

16 - رچاز من بای رچاز (rochas man by rochas ملایم تا کمی گرم)

17 - آکوا بولگاری ( خنک)

18 - هوگو رد هوگو باس ( رایحه ملایم ؛خنک ؛جنگلی؛نعنایی و کمی فلفلی! )

19 - ایسی میاکه بلو با پخش و ماندگاری خیلی خوب

20 - گوچی راش (ملایم و کمی تلخ) کامنت یکی از دوستان در خصوص پخش بوی بالای این عطر

21 - کرید اونتوس ( رایحه خنک و نسبتا تلخ) از نیمه مهر 94 کرید اونتوس پاتوق عوض شده. کامنت برای کرید جدید در این لینک و این لینک.
از اوایل آبان 96 شاهد نسخه چهارم کرید اونتوس خواهیم بود. اونتوسی بسیار با کیفیت و با نت دودی؛ مشابه اودکلن اونتوس نسخه های قبل سال 2014. شرح بیشتر در این لینک

22 - آیدل گرلن ( رایحه ای قوی از گل ها به ویژه یاس)
23 - آزارو کروم لجند ( خنک و شیک با رایحه بسیار دلپذیر)

24 - استیل ( نسبتا خنک و ملس)

25 - هوگو انرژی ( نسبتا گرم )

26 - این ویکتوس پاکو رابان (نسبتا خنک و ملس)

27 - د وان دیزایر دولس اند گابانا ( گرم و کمی ملس)

28 - کارتیر پاشا ( گرم و تلخ؛)

29 - ویکند باربری (ملایم و کمی شیرین با بوی گل)

30 - باربری لندن (ترکیب گل و میوه؛ لطیف و ملایم)

31 - شانل چنس (نسبتا تند و ته بوی شیرین)

32 - کوکو شانل (تند تر از شانل چنس؛ ته بوی شیرین)

33 - هی وود کرم رنگ دیسکوارد 2؛ خنک و تلخ

34 - Axe, the special one یک بوی تک و خاص! درجه حرارتش ملایم تا نسبتا گرم و طعمش شیرینه. فکر کنم از موز هم استفاده شده توش.

35 - باندراس یک عطر خنک و شیک با رایحه ای نسبتا قدرتمند.نعنای دل پذیری توش هست.

36 - Blue magic جادوی آبی! یک عطر خنک و شیرین مشترک (مردانه و زنانه) با رایحه ای جادویی. اسمش واقعا بهش میاد.

37 - مونت بلانک این دی ویژوال
به نقل از یکی از دوستان در پست 223 و 234 همین تاپیک:
اصالت خانواده مونت بلانک توش دیده میشه رایحه اش مقدار کمی، تند و تیز و فوق العاده خنک هست. حس اب نبات های نعنایی تند که موقع سرما خوردگی برای باز شدن بینی استفاده می کنم رو داشت. ازش واقعا خوشم اومد رایحه جالبی داره.
می خوام به دوستان مونت بلانک ایندیویژوال رو سفارش ویژه کنم. خیلی از اسانس ها خوب هستند ولی تعدادکمی هستند که می شه بهشون گفت یه اتفاق جدید.

38 - ترکیب شمعدانی؛لیمو؛چرم؛مشک؛یاس؛رز؛زنبق؛میخک؛سدر؛استوخودوس و... یک عطر نسبتا خنک و تلخ ساخته با بوی فوق العاده عالی. دانهیل آلفرد رو عرض می کنم. کپی برابر اصل اودکلن. من خنکی می گیرم ازش؛ اما بعضی بهم میگن گرمه!

39 - تام فورد توسکان لدر نظر عطربازان در خصوص این اسانس
این لینک رو هم حتما بخونین! کامنت جدید برای توسکان و مقایسه با اودکلن اورجینالش. کامنت دیگر.کامنت جدید.
40 - تام فورد بلک ارکید
این عطر از نیمه اردیبهشت 95 عوض شده و نسخه دیگری در اختیار دوستان قرار می گیرد.

41 - تام فورد توباکو وانیل ( توباکو وانیل انتخابی هم شیرینی زائدی که خیلی از توباکو وانیلها داره؛ نداره. )

از 14 آذر 95 دیگه توباکو کار نمی کنم. بجاش هرود مارلی رو پیشنهاد میدم. اگه تنباکوی تلخ می خواد کسی باید میستری توباکو ببره.
42 - پگاسوس

برند مارلی که معرف حضورتون هست؟ پگاسوس رایحه ای است به لحاظ درجه حرارت نسبتا گرم و به لحاظ طعم آمیزه ای بسیار عالی از تلخی و شیرینی. بوش منو یاد جوپ قرمز میندازه (جوپ هوم قرمز بوش مرکباتی تر از اینه) و خیلی دوست دارم هر دوشون رو.
درصد بسیار پایین تلخیش از بادام میاد که خیلی خوب توی ترکیب نهایی رو به شیرینیش حس میشه. پخش بو و ماندگاری رضایت بخشی داره.

43 - دیور هوم اینتنس

با گرمی و تلخی معتدل که به تدریج و طی ساعتها از تلخی آن کاسته میشه و یک رایحه ی بسیار خوش وانیلی / شکلاتی به شامه تون می خوره.

44 -اگزریوس جیونچی Givenchy , Xeryus Rouge
اگزریوس بوی خیلی شیکی داره. درجه حرارت معتدل (به سمت گرمی) و تلخی بسیار خوش عطر پرتقال. پخش بو عالی.

45 -دیور هوم پارفوم.زنبق در کنار چرم. پخش و موندگاری عالی!
46 - تام فورد نویر با رایحه ای نسبتا تند و گرم. پخش بو و ماندگاری عالی و ته بوی فوق العاده پنکیک!

47 - تق هرمس . نزدیک ترین اسانس تق هرمس به اودکلنش. رایحه تلخ و ملایم.

48 - Blamage Nasomatto for women and men

49 - بلو شنل ( خنک و بسیار خوش رایحه) ؛کامنت

50 - Honour Man Amouage for men

51 - چمپیون دیویدف (خنک و تلخ؛ عطری ملایم)؛

52 - ورساچ عود نویر (ملایم ترین بوی عود؛ بخاطر ورساچ بودنش!)

53 - نارسیسو رودریگز بلونویر

54 -اپوس 5 آمواج

55 - کرید سیلور مانتن رایحه خنک ؛

56 - کرید گرین آیریش خنک.از تابستان 96 بجای گرین آیریش؛ صندل وود جومالون توصیه میشه.

57 - The Dark تلخ با دمای معتدل به سمت گرم بویی بسیار شبیه اودکلن دریک Derrick؛موندگاریش خوبه.

58 - بلک ایکس S مردونه ؛ با رایحه ای بسیار خوش از آناناس. ترکیبش با کرید اونتوس عطر منتخب منه بین 100 عطری که دارم.موندگاری و پخش خوبی داره.

59 - ری اکشن ؛ یک ترکیب میوه ای مرکباتی خنک و خیلی کم تلخ. سیب و لیمو و هندونه خربزه با رایحه ای بسیار هوس انگیز دور هم جمع شدن.

60 - جوپ هوم؛ کپی برابر اصل اودکلن!

61 - تامی تی ؛ رایحه ای نسبتا خنک با طعم میوه و مرکبات؛ ته بوی کمی تلخ؛

62 - بلک کد آرمانی؛ به لحاظ حرارت معتدل به سمت گرمی؛ طعم کمی تلخ

63 - ال هوم اسپرت ایف سن لورن؛ رایحه ای نسبتا قدرتمند به لحاظ حرارت معتدل و ته بوی کمی تلخ؛

64 - گوچی گیلتی مردونه؛ کمی گرم و تلخ؛

65 - بوس من ؛خنک و تلخ؛ سبز و جنگلی.

66 - جگوار بلک رایحه ای قدرتمند ته بوی کمی تلخ / کمی شیرین!

67 - لالیک مشکی ؛ انکر نویر

68 - پلو بلو با رایحه خنک و کمی شیرین

69 -
لاگوست اسنشیال

70 - شالیمار گرلن.

71 - پرستیژ رایحه ای قدرتمند و به لحاظ دما نسبتا معتدل؛ به لحاظ طعم کمی تلخ

72 - قهوه تلخ COFFEE با قدرت مناسب در پخش و موندگاری! ترکیبش با تافی چاکلت رو حتما تست کنید اگه شکلات قهوه دوست دارین. اگه بوی تلخ دوست دارین با توباکو وانیل یا کاپیتان بلک ترکیبشو تست کنید.

73 - PASSION نت اولیه اش برای من تداعی کننده یک لیوان اب پرتقال خنکه که تلخی خاص پوست پرتقال هم توشه! بعد یه سبد میوه است که مهم ترینش هلو است. یک هلوی درشت و آبدار! برخی افراد که بو کردن بهم گفتن توش بوی شلیل و گلابی هم به مشام شون می خوره ... فرداش فقط بوی لطیف و بسیار دلپذیر هلو به مشام میرسه. پخش بو و موندگاری بسیار رضایت بخش.از این عطر فقط خاطراتش مونده با من و عطربازها!

74 -این شماره عطر متعلق به بلوآیس؛ یخ آبی بود که تو عطرای خنک ؛ پخش و موندگاریش مثال زدنی بود. نت نهاییش یه رز خنک داشت که خیلی حال می داد. حیف.دیگه وارد نمیشه عطرش.

75 - کاپیتان بلک ؛ ترکیبش رو با یکی دو قطره قهوه بسیار توصیه می کنم به تلخ پسندها. لطفا این پست رو بخونین برای اطلاعات بیشتر.

76 - در مورد اودکلنش گفته شده: هل و دارچین و وانیل در کنار سیب و لیمو و گل رز و گل یاس با مشک و عنبر یک رایحه فوق العاده رو رقم زده به اسم فراری بلک!
پخش بو و موندگاری رضایت بخش در کنار تلخی و شیرینی که به ظرافت کنار هم نشستن و بوی دلچسب و خاطره سازی رو ساختن دلیل کافی میده برای تست این عطر دل انگیز.

77 - کول واتر وایت دیویدوف ؛ خنک و شیرین با پخش و موندگاری مناسب.

78 - تام فورد گری وتیور ؛ موندگاری خیلی خوب؛ رایحه خنک و تلخ عطری با فیدبک بالا ؛ کامنت دیگر؛ میزان شباهت حدود 95 درصد به قول این دوست مون در این کامنت
کامنت جدید: برترین عطر پاتوق گری وتیوره! کامنت دیگر: اونتوس و وتیور با هم؛ بهشت گمشده ی من!
79 - اینترلود آمواج : در خصوص اودکلنش گفتن: این عطر با بوی پونه کوهی، ترنج و فلفل آغاز می‌شود و در ادامه با اوپوپوناکس، عنبر، لادن و بخور ترکیب شده و رایحه‌ای دوست داشتنی ارائه می‌کند، و سپس نوبت به چرم می‌رسد تا در کنار عود، چوب صندل و نعناع هندی رایحه پر بار این ادکلن را تکمیل کند.
کامنت در خصوص اینترلود پاتوق در آبان 95؛ خوش بوتر از نسخه قبلی؛ با شباهت حدود 100 درصد رایحه به اودکلن
نظر دوستان در خصوص استفاده همزمان از اینترلود و گری وتیور. کامنت جدید.
کامنت خرداد 95 در خصوص اینترلود از اهواز!

80 - اپیک آمواج: روایح دودی و عود و چرم و ... یک معجون عجیب ساختن که بوی نهاییش به شامه ی من از نظر درجه حرارت معتدل و به لحاظ طعم؛ کمی تلخ میاد.

81 -
82 -

83 -
84 -

85 - اسپایس بمب

86 - عطر ملس و خنک پورش دیزاین؛ بسیار شیک! در ترکیب با گری وتیور و کرید اونتوس بویی بسیار مجلسی می سازه.

87-

88 - تام فورد عود وود

کامنتی دیگر برای عود وود. کامنت دیگر. کامنت دیگر

89 - Azzaro Pour Homme Elixir Azzaro for men

90 - آلور هوم اسپرت شنل

91 - هرود د مارلی

92 - کاپیتان بلک

93 - ویاج هرمس
Voyage d`Hermes Hermes for women and men
کلاس تام فورد رو اضافه کنید به شکوه کرید؛ میشه ویاج هرمس
.

94 - اورنج هرمس Aroma d`Orange Verte Hermes
با اختلاف قابل توجه از هر عطر دیگه ای که تا حالا بوی پرتقال ازش استشمام کردین! چقدر فرش و چقدر طبیعی!

95- تام فورد ماندارینو Mandarino di Amalfi Tom Ford
احتمالا علاقمندان نرولی پورتوفینو بعد استشمام این عطر؛ نرولی رو فراموش می کنن! نرولی پیش این؛ حرفی برای گفتن نداره. تام فورد سه سال بعد از نرولی؛ اینو به بازار داده و از اونجایی که حتی شیشه اودکلن هم شبیه نرولیه ؛ به نظر من همین پیام رو القا می کنه: به نسخه ی 2014 نرولی؛ خوش آمد بگین!

96
- تام فورد ساحارا نویر
عطری که اصلا زنانه نیست! نظرات دوستان را در لینک بالا مطالعه بفرمایید.

97 - الهوم لانویت ایوسنت لورن La Nuit de l`Homme Yves Saint Laurent
شبیه ترین اسانسی که به اصل اودکلنش تا به حال دیدم! رایحه ای بسیار دوست داشتنی و آرامش بخش؛ ترکیبی از لوندر و هل و ...
کامنت.
98 - بلک ایکس اس لکسس
Black XS L'Excès
طعم خوش آناناس ... یک عطر میوه ای بسیار با کلاس! اسپری همزمانش با اورنج هرمس ترکیب مرکباتی معرکه ای رو رقم میزنه.

99 - آلور هوم ادیشن بلانچ

100 - کرید وتیور Original Vetiver Creed

وتیور به روایت کرید!

101 - لاوی است بل لانکوم La Vie Est Belle Lancome

چرا این اسانس رو آوردم؟ دوستانی که از ابتدای تاسیس پاتوق همراه من بودن؛ تافی چاکلت رو به یاد دارن. دقیقا شکلات تافی بود. متاسفانه اسانس تافی چاکلت (توسط سازنده یا وارد کننده؟!) تغییر رایحه داد و من دیگه نمیارم. این اسانس در نت نهایی بوی خوش شکلات رو براتون تداعی می کنه منتهی خیلی با شکوه و اودکلنی. الان حدود سی ساعت بعد یک بوی خوشی ازش دارم که توش وانیل رو میتونم تشخیص بدم فقط. در یک کلام "عالی" از نظر من.

102 - هی وود راکی مانتین؛ رایحه ای محجوب و در عین حال مشهور! موندگاریش بهتر از پخششه.

103 - فارنهایت؛ فارنهایت رو با این اسانس از نو تجربه کنین و قدرتشو ببینین! معتدل و تلخ.

104 - نارسیسو رودریگز مردونه Narciso Rodriguez for Him به شامه ی من نسبتا معتدل و کمی تلخه

105 - اپن Open by Roger & Gallet گرم و ترکیبی از تلخی و شیرینی. بمب پخش بو و موندگاری. ترکیبش با الور اسپرت شنل به نسبت 6 الور و یک گرم اپن بسیار پیشنهاد میشه! ترکیب حاصله خنکه.

106 - وی آی پی رز عطری 4 فصل تقریبا خنک با نت اول میوه ای

ll.jpg

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عزیزان محبت کنید پرسش های تان را در اینجا بپرسید بجای استفاده از پیام خصوصی. سپاس.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بازدید کنندگان محترم از این تاپیک لطفا در نظر سنجی بالای صفحه شرکت کنین.ممنون میشم.

MoReNu

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
شیشه آخری که قرار دادین و به شکل یک مشت هست ادکلن شرکتیه؟ یا اینکه اسانس ها خودتون رو در این ها پر می کنید؟
اسانسهای فوق همه مردانه هستن مخصوصاً 8 که گفتین بوی شکلات می ده؟؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
شیشه آخری که قرار دادین و به شکل یک مشت هست ادکلن شرکتیه؟ یا اینکه اسانس ها خودتون رو در این ها پر می کنید؟
اسانسهای فوق همه مردانه هستن مخصوصاً 8 که گفتین بوی شکلات می ده؟؟

سلام. ممنون از توجه تون به این تاپیک. داخل همه شیشه ها به سفارش مشتری عطرهای خودم رو پر می کنم. کلی شیشه دیگه هم هست که عکسش رو نگذاشتم چون فروشگاه رو تازه باز کردم در اینجا؛
فکر می کنم تا کیفیت این عطرها دست مشتری بیاد سفارشهای اولیه احتمالا 10-15میل و حتی 5 میل باشه.
این چند ششه آخر 30 میل هست ظرفیتشون.​

در خصوص مردانه زنانه بودن اسانسها باید خدمت تون عرض کنم ؛ همون طور که در پست اول خوندین من مشتری خانم داشتم برای بلک افغان؛ در حالی که این رایحه در دسته بندی های متداول مردونه شناخته میشه. مشتری آقا هم داشتم عاشق دلارنتا که آدم حس می کنه تو سالن عروسیه وقتی بوش به مشام می خوره و بسیار لطیفه!
خلاصه آن که پسند یا عدم پسند یک رایحه به شدت سلیقه ایه و از فرد به فرد فرق میکنه. پیشنهاد می کنم شما بر اساس سلیقه ات عطر رو انتخاب کن. گرم دوست داری یا سرد؟ ملایم دوست داری یا تند؟ تلخ دوست داری یا شیرین؟ یک توضیح مختصر برای هر عطر نوشتم؛ راهنمایی بیشتر بخوای در خدمتم.
بوی شماره 8 سوئیس؛ یا همون شکلات تافی نه زنانه است نه مردانه. یعنی هر کس بوی شکلات تافی (گرم و شیرین؛ چیزی شبیه به وانیل و نارگیل و خود شکلات تافی دقیقا) رو دوست داشته باشه این عطر رو حتما می پسنده.
کارهای فرانسه ام هم اگر متمایز شده از سوئیسی معنیش کیفیت پایین نیست. وان میلیون اینتنس و تام فوردهام به خصوص توسکان لدرم عالین! این چند رایحه به شدت مردونه محسوب میشن و جالب این که تام فورد بلک ارکید در اصل برای خانمها طراحی شده.شیشه اودکلن اصلش رو ببینید.من شخصا به آقایان بیشتر بلک ارکید فروختم تا خانمها.

Last edited:

MoReNu

Registered User
لایک‌ها
20

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
خواهش می کنم؛
دوستان عطرشون رو از طریق پست می تونم ارسال کنم. عطرشون رو انتخاب می کنن بعد آماده سازی ؛ هزینه عطر+هزینه پست خدمت شون اعلام میشه؛ بعد واریز؛ عطرشون فرستاده میشه.
وقتی هم عطرشون رو گرفتن لطف می کنن نظرشون رو مثبت یا منفی اعلام می کنن!

Last edited:

take

Registered User
لایک‌ها
100
سلام و تبریک به خاطر تاپیکتون
عزیز این بلک افغان چند نمونه داره چون من بلک افغان رو میگیرم 20 گرمی تومن شما زدی 1500

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام. خیلی ممنون از لطف تون. این که شرکتهای مختلفی اسانس بلک افغان رو تولید می کنن کاملا درسته. اما عزیز دل؛ فکر می کنی قیمتهاشون با هم چقدر اختلاف داره؟ اختلاف قیمتها در حد چند صد تومنه نه در حد این که یکی قیمتش چند ده یا چند صد برابر اون یکی باشه. من بلک افغان رو در صدر لیستم گذاشتم حتی در صدر لیست کارهای سوئیسیم و قصدم جلب توجه بود.
تا همین چند وقت پیش در پرشین تولز فروشگاه نداشتم. تا وقتی این تاپیک را دیدم:
http://yon.ir/14to
کسی توباکو وانیل را گرمی 6 هزار تومن خریده بود و من واقعا اذیت شدم از خواندن آن تاپیک. این فروشگاه را باز کردم تا آن ماجرا دیگر تکرار نشود. رالف لورن را هم دیده بودم گرمی 4000 تومن می دهند. این ماجرای بلک افغان گرمی 20 هزار تومن رو مطمئنم به هر کدوم از همکارام بگم مثل خودم مخشون سوت می کشه. درست مثل این که بهشون بگم پراید نیم میلیارد فروخته شده.
می دونم اذیت میشی وقتی بفهمی چه کلاهی سرت رفته. خیلی متاسفم از این بابت. اما به شما اطمینان میدم قیمت بلک افغانی که شما گرمی 20 هزار تومن خریدی نهایتا کیلویی یک میلیون و پانصد هزار تومن برای فروشنده اش تمام شده. یعنی گرمی 1500 تومن. شرکتی که بلک افغانش رو این قیمت میده نماینده اش در ایران خرده فروشیش رو گرمی سه هزار تومن میده در مغازه. جزییات بیشتر هم می تونم بگم که شرکتش کجاییه و نماینده اش تو ایران کیه و ... اما شما در همین حد از من بپذیر.
پس گرون ترین بلک افغان قیمت خرده فروشیش گرمی 3000 تومنه تازه خود شرکته جزو ده تای برتر جهان نیست و مشخص نیست چرا قیمتش این قدره!

Last edited:

MoReNu

Registered User
لایک‌ها
20
این ادکلن ساز چی هستش دوست عزیز که می گین باقی ظرف رو توش ادکلن سازه؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
در ابتدای افتتاح فروشگاه؛ به خصوص برای مقادیر کم؛ هزینه ای بابت فیکساتور دریافت نمیشده. اکنون چنین نیست. پست ویرایش شد.

Last edited:

MoReNu

Registered User
لایک‌ها
20
پس اولین خرید در این تاپیکتون رو من ثبت می کنم
لطفا هزینه یک شیشه 10 میل بلک افغان به اضافه هزینه پست به تهران رو برام پ.خ کن و اطلاعات حسابتم بده دوست عزیز

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
عطر همیشه جزو چیزهایی بود که ترسیدم برای یکی بخرم چون ممکنه با سلیقه اش جور درنیاد و نپسنده و من خیل خیلی ناراحت میشم تا حالا هم هیچوقت برای خودم عطر نخریدم چون مشکل دارم کلا سرم درد میکنه . اما خیلی دوست دارم برای چند نفر که تولدشون ماه های آیندست عطر بخرم . بعدش اینکه چون من تا حالا تجربه خرید اینجور وسایبل نداشتم اصلا نمی دونم 5 می 10 میل و ... ظرفهاشون چقدر میشه . بخرم ببینم ظرفش خیلی کوچیک بود یا ببینم خیلی بزرگ شده و اینا . ایشالا تا یک ماه اینده برای تولد زن داداشم یک عطر خواهم خرید از شما

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
پس اولین خرید در این تاپیکتون رو من ثبت می کنم
لطفا هزینه یک شیشه 10 میل بلک افغان به اضافه هزینه پست به تهران رو برام پ.خ کن و اطلاعات حسابتم بده دوست عزیز
دوست عزیز از خرید شما سپاسگزارم. شما بخاطر این که نفر اولی بودین که این فروشگاه رو افتتاح کردین؛ یک اشانتیون از تام فورد توباکو وانیل هدیه می گیرین. امیدوارم عطرهاتون رو همیشه در خوشی و شادی استفاده کنین.

MoReNu

Registered User
لایک‌ها
20
دوست عزیز از خرید شما سپاسگزارم. شما بخاطر این که نفر اولی بودین که این فروشگاه رو افتتاح کردین؛ یک اشانتیون از تام فورد توباکو وانیل هدیه می گیرین. امیدوارم عطرهاتون رو همیشه در خوشی و شادی استفاده کنین.
لطفا هزینه و اطلاعات واریزی رو ارسال بفرمائید

Nader62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
قیمت که نوشتید برای اسانس خالص هست یا ناخالص؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
قیمت که نوشتید برای اسانس خالص هست یا ناخالص؟
قیمت فقط برای اسانس خالصه دوست عزیز. یعنی شما پولی برای اودکلن ساز نمیدی. اگه تو ظرف 30 میل؛ 20 گرم اسانس بخری فقط پول همین 20 گرم رو میدی و 10 گرم اودکلن سازش رو هزینه نمیدی.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عطر همیشه جزو چیزهایی بود که ترسیدم برای یکی بخرم چون ممکنه با سلیقه اش جور درنیاد و نپسنده و من خیل خیلی ناراحت میشم تا حالا هم هیچوقت برای خودم عطر نخریدم چون مشکل دارم کلا سرم درد میکنه . اما خیلی دوست دارم برای چند نفر که تولدشون ماه های آیندست عطر بخرم . بعدش اینکه چون من تا حالا تجربه خرید اینجور وسایبل نداشتم اصلا نمی دونم 5 می 10 میل و ... ظرفهاشون چقدر میشه . بخرم ببینم ظرفش خیلی کوچیک بود یا ببینم خیلی بزرگ شده و اینا . ایشالا تا یک ماه اینده برای تولد زن داداشم یک عطر خواهم خرید از شما
@patteerr بهترین کار اینه که از خودش بپرسیم چه بویی رو دوست داره. گرم یا خنک؟ شیرین یا تلخ؟ ملایم یا تند؟ اگر خودش دقیق نمی دونه میشه ازش پرسید تا حالا چه عطرهایی رو استفاده کرده. اینجوری خیلی راحت میشه بهش عطر مورد علاقه اش رو داد. هدیه مثل اسب پیشکشی است. دندونش رو نمی شمرن! هر سایزی خواستین معمولا ظرفش هست. بسیاری از اودکلنهای معمولی 100 میله که البته حتما می دونین حدود 85-80 درصدش الکله. هم در کارهای سوئیسیم هم در کارهای فرانسه ام بوهای زنانه محشری دارم. توضیحات جلوی هر عطر رو بخونین لطفا.

بالا