برگزیده های پرشین تولز

معتبر ترین و قدیمی ترین وارد کننده سخت افزار در پرشین تولز - WWW.PCMAXHW.COM

yoosefheidari

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
داداش من به شدت دنبال این هستم.
ایا امکان تهیه دارید؟

80 دلار با وزن 8 گرم.

Last edited by a moderator:

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام
داداش من به شدت دنبال این هستم.
ایا امکان تهیه دارید؟

80 دلار با وزن 8 گرم.

وقت بخیر

دوستان محترم لطفا لینک نفرستید فقط اسم محصول مورد نظر کافیه !

قیمت اون اس اس دی هم 390 تومن

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
3,001
سلام
سی پی یو میخواستم از 300 تا 500 توان خرید هستش موجودی هاتون + قیمت هاش رو بهم بگید
ممنون

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
Last edited:

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
سلام عزیز . مانیتور DELL 42713H رو میخوام واسه یکی از مشتریام . خیلی واجبه ... یه براورد کن ببین چند میتونی تو شیراز برسونیش بم ؟!

shogunate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
آقای آشوری مبلغ 960 g1 gaming رو امروز واریز کنم کی بدستم میرسه ؟ بعد شرایط پرداخت و ارسال رو توضیح میفرمایید ؟ گارانتی که مشکلی ندارم و بهتون اعتماد دارم فقط جنس سریع بدستم برسه مهم هست

چه بد نمیتونم پیام خصوصی بدم : دی

Last edited:

shogunate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
خوب - یک عدد Gigabyte GTX 960 G1 Gaming از جناب آشوری خریداری شد - منتظر رسیدن کارت هستم - با تشکر از جناب آشوری عزیز

موفق باشید

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
سلام عزیز . مانیتور DELL 42713H رو میخوام واسه یکی از مشتریام . خیلی واجبه ... یه براورد کن ببین چند میتونی تو شیراز برسونیش بم ؟!

وقت بخیر

موجودی چک میکنم اطلاع میدم

خوب - یک عدد Gigabyte GTX 960 G1 Gaming از جناب آشوری خریداری شد - منتظر رسیدن کارت هستم - با تشکر از جناب آشوری عزیز

موفق باشید

درود بر شما

شما این کارت زیر قیمت خرید ما تهیه کردید , قیمت تو سایت هم به سفارشی تغییر کرد , ممنونم از خریدتون , موفق باشی

پ.ن : همین الان تعدادی ایتم دیگه هم هست به دلایل مالی مجبور شدیم زیر قیمت خرید لیست کنیم وقتی که فروش رفت به قیمت سفارشی تغییر پیدا میکنه دوستان فکر میکنن ما ارزون خریدیم حتی تماس های زیادی هم داشتم خیلی از دوستان از قیمت های ما مشکوک شدن فکر کردن جنس مشکل دار لیست کردیم یعنی ثابت شده زیادی زیر قیمت فروختن بازار هم اخر نتیجه بالعکسی داره برای شخص فروشنده متاسفانه جنس زیر قیمت بدیم میگن حتما مشکلی داره اگر گرون بدیم 1000 تا حرف درست میکنن فلانی گرون فروشه !

shogunate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با تشکر از جناب آشوری عزیز - ایشان فردی منصف هستن و خوب البته قیمت انصافا مناسب ایشون بنده رو ترغیب به خرید کارت قدرتمند گیگابایت از ایشون رو کرد که کمال تشکر رو دارم .

انشالا خرید بعدی اگر عمری باشه نسل پاسکال قدرتمند انویدیا در اولین روز های عرضه

(البته در لیست محصولاتشون موارد حتی بهتر از خرید من هم هست :دی که متاسفانه من فعلا توانایی هزینه بیش از این ندارم : کارت قدرتمند R9 295X2 ایشون با اون قیمت دست کم 1 میلیون زیر قیمت بازار هست که رویایی هست و در DX12 تمام 8GB مموری کارت یکپارچه و بدون SPLIT شدن بین تراشه های HAWAII قابل استفاده هست گزینه بسیاار بسیار قابل توجه ای نسبت به TITAN X هست (هرچند به لحاظ Time frame scaling و 99% over time frame تک تراشه ها خرید مناسبتری هستن اما در dx12 اوضاع فرق میکنه و خرید دوال حتی 690 هم توصیه خواهد شد و و البته با Stutter کمتر در dx12 ) بعد از 295 هم تمام 970 ها الاخصوص گیگابایت خرید های عالی هستن

Last edited:
بالا