برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار :: Windows Mobile , Pocket Pc, Win CE ٠

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
این هم ديکشنری لينگوو سافت که جناب sunnyboy تو بخش سؤال و جواب درخواست کرده بودن.

2679_Lingvosoft_EngPer_1.gif

لينک دانلود (ورژن 4.0.77)

برای کرک که مشکل داشتی، توضيحاتش تو فايل زيپ هست. اگه مو به مو اجرا کنی حتماً کرک میشه.​
مرسی عزیز هم بابت دیکشنری و هم DivX.
دیکشنری یه سری مشکلات خاص خودشو داره . مثلا از فارسیش نمیتونم استفاده کنم و موقع تایپ انگلیسی حروفو نشون نمیده . در کل از هیچی بهتره منم بیشتر با انگلیسیش کار میکنم .. کارمو راه میندازه . ممنون .
ولی نمیدونم چجوریه که تاحالا دیکشنری لینگووسافت ندیدم کرک شده و سالم کار کنه ...

fake

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نام این نرم افزار Vito Sketch Artists است و این آخرین ورژن حال حاضرش به همراه Key Generator می باشد.

2ywd2t0.gif

توضیحات بیشتر:
SketchArtist is a drawing application based on the character description method used by the police and security services. The program features meccano-like interface, over 1000 facial features are available for use. Graphic sources are taken from the police database utilized in real-life crime detection.
Partly a game, partly a serious application, SketchArtist provides numerous ways of use in everyday life. It allows creating amazing collages of your friends, sharing home-made "faces" of celebrities, exchanging funny images of a speaker with your colleagues while attending some boring conference.

Created images can be exported to .bmp and used in third party applications including address books and for your mobile phone attachments. SketchArtist helps to avoid verbal misunderstanding when you try to describe somebody's appearance: you simply sketch a face!

قابل اجرا روی سیستم های:
Pocket PC Windows Mobile 2002, 2003/SE, WM5

لینک دانلور از رپیدشیر

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
شاید!
471nu38.gif
واسه من قبل ریختن عربایزر سالم کار می کنه، بعدش یادم نیست چی می شد ولی یه سری مشکل پیدا می کرد!!

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
pccapture3qo4.jpg
pccapture4kq0.jpg
screen001qa4.jpg

Figured out the exclusive list
Need to add some registry settings in
HKCU/Software/HTC/TaskManager/StopExclusive/

Add a String with
Name=(the executable)
String=Program Name

Eg:
Name: MobileCalculator
String:Calculator

This then adds Calculator to the exclusive list and off the running programs list.

فایل های ضمیمه

• X-Button1.5.cab
    243.7 KB · نمایش ها: 44

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشحالم که برنامه هايی که معرفی کردم کار دوستان رو راه انداخت.
38.gif

فقط در مورد ديکشنری بگم که متأسفانه هيچ ديکشنری مناسبی که با عربايزر يا in4mobility مشکل نداشته باشه موجود نيست. برای استفاده درست از این لينگوو هم تنها راه disable کردن فارسی سازتونه. که چون معمولا نياز به سافت ريست هست کار جالبی به نظر نمیاد.
296.gif

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم DivX Encoder که قولشو داده بودم و يکی از دوستان هم زحمت کشيده بودن معرفی کردن ولی لينک نداده بودن.

سايت سازنده

لينک دانلود (حجم: 6.77 مگ)

در ضمن رايگان هم هست.

arshia1354

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
میخواستم ببینم آیا نرم افزاری برای I-mate JAM هست که بتوان از Contact ها و Message ها بک آپ گرفت که اگر PPC رو هارد ریسیت کردیم دوباره بتوانیم آنها را برگردانیم.
ممنون

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
میخواستم ببینم آیا نرم افزاری برای I-mate JAM هست که بتوان از Contact ها و Message ها بک آپ گرفت که اگر PPC رو هارد ریسیت کردیم دوباره بتوانیم آنها را برگردانیم.
ممنون

با کمی جستجو تو همين فروم میتونی چنين برنامه هايی رو پيدا کنی.

ولی ساده ترين راه سينک کردن با Outlook هست. اما اگه منظورت چيزی غير از اینه، من برنامه PIM Backup يا همون Contacts Backup رو پيشنهاد میکنم چون کار باهاش خيلی راحته و امتحان خودشو پس داده.
البته برنامه برای اینکار زياده که خودت میتونی با يه کم تلاش گيرشون بياری.

میتونی اینجا پيداش کنی.

183.amir

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
ممنون

به نظر من بهتره برنامه sprite backup را نصب کنيد و در اپشن backup گزينه ی PIM mirroring را select کنید اینطوری حتی بد از هارد رست هم contact و appointment ها رو از دست نمیدی:(
ولی Inbox نه از اون backup نمیگیره :D
پس در همون option ه backup بزنید هر روز backup بگیره و میتونید بزنید حجم backup هاتون از یه مقداری بیشتر نشه یا بزنید تعداد backup ها مثلا از 6 تا بیشتر نشه:f34r:
خب چرا من میگم این بهتره چون معلوم نیس که کی گوشيتون هارد رست ميشه مثلاً همين چند وقت پيش واسم يه sms امد و باعث شد گوشيم از ارتفاع 5 سانتی بيفته و هارد رست بشه اون وقت اگه من هر رز بک آپ نميگرفتم بايد چی کار ميکردم اونجوری حداقل همون يه sms را از دست دادم ولی با برنامه های ديگه بايد دستی بک آپ بگيری
چه قدر چرت و پرت گفتم ببخشيد
یه چیز دیگه هم میخام بگم اگه نگم تو گلوم گير ميکنه اونم اينه که hp ها sprite بک آپ خودشون دارن و اگه يه ورژن جديدترشو نصب کنی حتی اگه سلف اکسترکت هم بک آپ بگيری اون ورژن قديميه جديد ها را هم restore ميکنه
اخیش:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1032139&postcount=4721

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من بهتره برنامه sprite backup را نصب کنيد و در اپشن backup گزينه ی PIM mirroring را select کنید اینطوری حتی بد از هارد رست هم contact و appointment ها رو از دست نمیدی:(
پس در همون option ه backup بزنید هر روز backup بگیره و میتونید بزنید حجم backup هاتون از یه مقداری بیشتر نشه یا بزنید تعداد backup ها مثلا از 6 تا بیشتر نشه:f34r:
خب چرا من میگم این بهتره چون معلوم نیس که کی گوشيتون هارد رست ميشه مثلاً همين چند وقت پيش واسم يه sms امد و باعث شد گوشيم از ارتفاع 5 سانتی بيفته و هارد رست بشه اون وقت اگه من هر رز بک آپ نميگرفتم بايد چی کار ميکردم اونجوری حداقل همون يه sms را از دست دادم ولی با برنامه های ديگه بايد دستی بک آپ بگيری
یه چیز دیگه هم میخام بگم اگه نگم تو گلوم گير ميکنه اونم اينه که hp ها sprite بک آپ خودشون دارن و اگه يه ورژن جديدترشو نصب کنی حتی اگه سلف اکسترکت هم بک آپ بگيری اون ورژن قديميه جديد ها را هم restore ميکنه
اخیش:

نه جناب امير خان، کجاش چرت و پرت بود، کلی استفاده کرديم.
92.gif

ولی در مورد بکاپ گيری بگم که همون Contacts Backup ساده که بهش اشاره شد هم در صورتيکه بکاپ رو روی کارت بريزی، با هارد ريست هم پاک نمیشه. تازه میتونه از message ها هم بکاپ بگيره که طبق گفته شما Sprite Backup قادر به انجامش نيست. البته من خودم Sprite رو تست نکردم چون Contacts Backup کارمو خوب راه ميندازه.
285.gif

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
آقا شرمندمون میکنید....
ببخشید کمی دیر پست زدم...
طبق مسیری که شما فرموده بودید آی دی گوشیم:
WM_agha_vahid-2 هستش..
لطف می کنید سریال نامبر برنامه The note رو برام بفرستید.
ممنون

کد:
WM_agha_vahid-2

56938

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
اخیش:

امير جان با Sprite Backup خيلی راحت ميشه از message ها بک آپ گرفت فقط کافيه تيک Mail رو بزنيد.واقعاً برنامه عالی هستش;)

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا که اینقدر طرفدار داره این Sprite Backup، آخرين ورژنشو واستون میزارم. ورژن 5.2 که اگه اشتباه نکنم هيراد عزيز ورژن 3.2 رو گذاشته بودن.
271.gif

3810-SpriteBackupPremium.jpg

لينک سازنده

لينک دانلود (حجم: 1.2 مگ)

سريال برنامه تو فايل زيپ گنجونده شده. حالشو ببرين.
83.gif

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
38.gif

فقط در مورد ديکشنری بگم که متأسفانه هيچ ديکشنری مناسبی که با عربايزر يا in4mobility مشکل نداشته باشه موجود نيست. برای استفاده درست از این لينگوو هم تنها راه disable کردن فارسی سازتونه. که چون معمولا نياز به سافت ريست هست کار جالبی به نظر نمیاد.
296.gif

Lingvosoft با Informobility کار میکنه! شما فقط باید برنامه Lingvo رو تو Exception List در Informobility اضافه کنی تا از این به بعد Informoility روش اثر نزاره:happy:

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Lingvosoft با Informobility کار میکنه! شما فقط باید برنامه Lingvo رو تو Exception List در Informobility اضافه کنی تا از این به بعد Informoility روش اثر نزاره:happy:

درسته ولی بازم بعضی از حروف درست نمايش داده نمیشه. خودم بارها امتحانش کردم ولی جواب نداد.
306.gif

raizaM

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
38.gif

296.gif
البته نه که هيچ ديکشنری اي... احتمالاً منظورتون فقط همين lingvo بوده. چون من يه ديکشنری خوب داشتم که با arabizer بدون مشکل کار ميکرد. الان اسمش خاطرم نيست ولی اگه کسی بخواد ميگردم پيداش ميکنم.

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در هر صورت بزرگترين اشکال این لينگوو کيبوردشه که واقعا افتضاح عمل میکنه.
65.gif
نمیدونم چرا از layout استاندارد استفاده نمیکنن تا نيازی به کيبورد اختصاصی نباشه!
169.gif

البته نه که هيچ ديکشنری اي... احتمالاً منظورتون فقط همين lingvo بوده. چون من يه ديکشنری خوب داشتم که با arabizer بدون مشکل کار ميکرد. الان اسمش خاطرم نيست ولی اگه کسی بخواد ميگردم پيداش ميکنم.

این اولين باريه که چنين ادعايی رو میشنوم، چون اگه يه همچين چيزی بود خيليا طالبش میشدن. اگه لطف کنی معرفی کنی خيلی خوبه. البته من چون طرفدار in4mobility هستم شايد بدردم نخوره ولی به ديگران کمک میکنه.
186.gif

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من در حال حاضر دارم از Lextionary استفاده میکنم که فوق العاده است. البته انگليسی به انگليسی هست و talking هم نيست ولی تو چهار پنج تا ديکشنری انگليسی که امتحان کردم از نظر من بهترينه.
109.gif

بالا