برگزیده های پرشین تولز

بازی :: Windows Mobile , Pocket Pc ٠

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو این بازی که ظاهرا با stylus راحت کنترل میشه بايد يه دزد رو تو يه مسير مارپيچ هدايت کنيد تا قبل از اینکه وقتتون تموم شه جوهرات رو جمع کنيد.
از قابليت های جالبش اینه که خودتون میتونين با برنامه های ساده گرافيکی واسش مراحل مختلفی طراحی کنيد.

sshot_han.gif

لينک سازنده

لينک دانلود (ورژن 1.00 - حجم: 1 مگ)

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لينك كرك كار نميكنه. سريالش رو چجوري بايد وارد كرد؟ خط تيره قبول نميكنه. سريالش درسته؟

اینم بازی Beach Volleyball با کرکش که تو این تريد خيلی بحث در مورد خودش و کرکش شده.

uQtJG.jpg

بعد از دانلود و نصب، فايل beachwm.exe رو که تو فايل زيپ هست تو دايرکتوری نصب شده کپی کنيد.
برين حالشو ببرين.
271.gif

فایل های ضمیمه

• Beach Volleyball 1.00.zip
    473.3 KB · نمایش ها: 143

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم ساده و بر پايه يه بازی قديمی اما بسيار موثر در تقويت حافظه کوتاه مدت.
283.gif

simon.gif

لينک سازنده

لينک دانلود (ورژن 1.0 - حجم: 1.4 مگ)

کاملا رايگانه و جالب اینه که هم رو پاکت پی سی اجرا میشه هم رو xp.

_nima

Guest
لایک‌ها
0
کسی بازی پشه برای pda رو نداره که قدیم برای نوکیا بودش. با دوربین گوشی کار میکرد و پشه هایی رو رو هوا قرار میداد و با چرخیدن دوربین جای پشه ها تغییر میکردش. اسمش هم پشه به انگلیسی بودش. mosquite یه همچین چیزی بودش
ممنون

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی بازی پشه برای pda رو نداره که قدیم برای نوکیا بودش. با دوربین گوشی کار میکرد و پشه هایی رو رو هوا قرار میداد و با چرخیدن دوربین جای پشه ها تغییر میکردش. اسمش هم پشه به انگلیسی بودش. mosquite یه همچین چیزی بودش
ممنون

نيما جان، فکر کنم چند بار این رو پرسيدی و هر دفعه نيم ساعتی دنبال چيزی مشابهش گشتم ولی متأسفانه همچين چيزی واسه پاکت پی سی پيدا نکردم.
311.gif

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه بازی از شرکت Astraware با گرافيک بالا برای علاقمندان سبک اکشن.

banner_zoom.jpg

4 حالت متفاوت داره که با PocketPC 2002 به بالا سازگاره. قابل اجرا روی square, qvga و vga هم هست. screen rotation رو هم ساپورت میکنه.
285.gif

chuzzle_screenshot_240x320_01.jpg

لينک سازنده

لينک دانلود (ورژن 1.11 - حجم: 9 مگ)

توضيحات کامل در مورد کرک تو فايل زيپ موجوده. حالشو ببرين.
271.gif

H-Ataeian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم یه بازی توپ برای دوستاران بیلیارد:blush:
pocketpool_pocket_pc_2.jpg
pocketpool_pocket_pc_1.jpg

Download
فقط نتونستم کیجنشو پیدا کنم:(

mazinani

Registered User
لایک‌ها
3
بابا دم خودم گرم یعنی انقدر بازی خور بودم و خودم نمی دونستم :blink: :rolleyes:

یعنی کسی تا اینجا نیومده ؟ :f34r:
اقا دمت گرم من خیلی وقته که به این مرحله رسیدم و دیگه هم ولش کردم چون کسی نمیدونس چطوری میشه ردش کرد شما بالاخره چیکار کردی؟

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه بازی Super Mario رو دوست دارين، قطعا این رو هم می پسنديد.

screenshot.jpg

لينک توضيحات

لينک دانلود (ورژن 2.5 - حجم: 2.3 مگ)

سازگار با PPC2002 به بالا. البته برای اجرا نياز به eVB داره!
311.gif

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم يه بازی ديگه از شرکت Filao که چند وقت پيش يه بازی ازش گذاشتم که مورد توجه قرار گرفت.
271.gif

240x240.gif

شامل 70 مرحله مختلف با موانع و جايزه های متنوع

لينک توضيحات

لينک دانلود (ورژن 1.0 - حجم: 290 کيلوبايت)

فول هست و نيازی به کرک يا سريال نداره.

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم يه بازی تو سبک Arcanoid با ويژگيهای جديد

main.gif

دارای 101 مرحله مختلف با قابليت انتخاب مراحل
انتخاب بازی بطور تصادفی يا مرحله به مرحله
قابليت رد کردن مراحل تکراری
تنظيم سرعت بازی، رنگ و جوايز تصادفی
قابليت ذخيره سازی بازی در هر شرايطی

لينک توضيحات

لينک دانلود (ورژن 1.0 - حجم: 900 کيلوبايت)

بعد از نصب، فايل کرک شده رو تو دايرکتوری نصب شده کپی کرده و از کيجن برای توليد سريال استفاده کنيد.

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
Bullet جان میخواستم ازت به خاطر زحماتی که می کشید تشکر کنم ....

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Bullet جان میخواستم ازت به خاطر زحماتی که می کشید تشکر کنم ....

خواهش میکنم میلاد جان. من که کاری جز پيدا کردن و معرفی برنامه در اینجا نمیکنم. فقط چيزی که هست اینه که بجای اینکه مطالب رو بدون توجه به کاربردی بودن و مفيد بودن همينطوری کپی کنم اینجا اول تست میکنم و اگه ديدم خوبه و جواب میده معرفی میکنم. هرچند اینکار برای هر برنامه ای که معرفی میکنم با این اینترنت لاک پشتی ما نيم ساعت تا يه ساعت وقت میگيره ولی وقتی دوستان خوبی مثل شما رو تو این فروم میبينم به قولی خستگی از تنم میره بيرون.:)

IMAN.BESTBOY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهش میکنم میلاد جان. من که کاری جز پيدا کردن و معرفی برنامه در اینجا نمیکنم. فقط چيزی که هست اینه که بجای اینکه مطالب رو بدون توجه به کاربردی بودن و مفيد بودن همينطوری کپی کنم اینجا اول تست میکنم و اگه ديدم خوبه و جواب میده معرفی میکنم. هرچند اینکار برای هر برنامه ای که معرفی میکنم با این اینترنت لاک پشتی ما نيم ساعت تا يه ساعت وقت میگيره ولی وقتی دوستان خوبی مثل شما رو تو این فروم میبينم به قولی خستگی از تنم میره بيرون.:)

دوست عزيز bulletجان

اين رو بدون كه خيلي ها به طور مخفيانه از زحمتهاي شما استفاده مي كنن و از ته دل تشكر مي كنن يكيش هم من هستم كه بعد از مدتها تصميم گرفتم عضو بشم اخه به زودي ايميت جمين مي گيرم و وقتي با پوكت پي سي به صورت تجربي آشنا شدم اون موقع من هم به شما كمك مي كنم و بازي و برنامه مي زارم

دوست عزيز درسته شما زحمت مي كشي و وقت مي زاري ولي اينو بدون نام شما در اينترنت ماندگار ميشه

من خودم تو يكي از انجمن ها فعال بودم قبلا هنوز تاپيكهام اوله تو اون انجمن ولي به خاطر بخش پاكت پيسي قوي كه اينجا داره اومدم اينجا

موفق باشي من هر روز اينجا سر مي زنم و مطالب رو مي خونم:)

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز bulletجان

اين رو بدون كه خيلي ها به طور مخفيانه از زحمتهاي شما استفاده مي كنن و از ته دل تشكر مي كنن يكيش هم من هستم كه بعد از مدتها تصميم گرفتم عضو بشم اخه به زودي ايميت جمين مي گيرم و وقتي با پوكت پي سي به صورت تجربي آشنا شدم اون موقع من هم به شما كمك مي كنم و بازي و برنامه مي زارم

دوست عزيز درسته شما زحمت مي كشي و وقت مي زاري ولي اينو بدون نام شما در اينترنت ماندگار ميشه

من خودم تو يكي از انجمن ها فعال بودم قبلا هنوز تاپيكهام اوله تو اون انجمن ولي به خاطر بخش پاكت پيسي قوي كه اينجا داره اومدم اينجا

موفق باشي من هر روز اينجا سر مي زنم و مطالب رو مي خونم:)

شما لطف داری ایمان جان، نه فقط من بلکه تمام دوستانی که در این فروم و ديگر فروم های پی تی فعال هستند بدون اینکه سودی نصيبشون بشه و فقط بخاطر دوستانشون هست که يافته های خودشونو به اشتراک میذارن.
من که عضو جديدی در خانواده بزرگ پی تی هستم و دارم از تجربيات ديگران استفاده میکنم.

در ضمن شديدا منتظر حضور فعال و دوستانه شما در این فروم هستم و اميدوارم پاکت پی سی که ميخری باعث شادی و رونق تو زندگيت بشه. موفق باشی.

bullet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازی Dynomite محصول شرکت معروف Astraware يه بازی جالب با گرافيک بالا مخصوص علاقمندان سبک پازل
15.gif

banner_zoom.jpg

قابليت بازی دو نفره
استفاده از stylus يا کليد های سخت افزاری
مراحل متنوع

dynomite_screenshot_240x320_02.gif
dynomite_screenshot_240x320_01.gif

سايت سازنده

لينک دانلود (ورژن 1.50 - حجم: 2 مگ)

سازگاری کامل PPC2003 به بالا، qvga و square. بعد از نصب و کرک با يه عدد 8 رقمی رجيسترش کنيد.

_nima

Guest
لایک‌ها
0
نيما جان، فکر کنم چند بار این رو پرسيدی و هر دفعه نيم ساعتی دنبال چيزی مشابهش گشتم ولی متأسفانه همچين چيزی واسه پاکت پی سی پيدا نکردم.
311.gif

آقا شرمنده به خدا....:(
دستت هم بابت توجهت درد نکنه. اصلا ولش کن بابا، لابد برای ppcنیومده هنوز خب...خودت رو اذیت نکن بابا. ما که کم مزاحمت نداشتیم تا حالاش:blush:

بابت زحماتت هم ممنونم

بالا