برگزیده های پرشین تولز

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
چه بازار شناورِ الاکلنگی ای!
کارگزاری ها هم که اکثرا داغون و قطع و لحظه ای.

تو منفی #غشهداب اضافه کردم و خوشبختانه صف خرید شد و کمی هم #وغدیر (سهم یه عمری ماست اگه 100 تا تک تومن هم بشه فرقی نداره به خاطر dps سالانه اش کلا نگهش میداریم همیشه) و کمی هم برای اولین بار #رکیش خریدم تو منفی که فعلا تو این چند دقیقه +6.5 شده البته ممکنه دوباره برگرده امروز تزلزل زیاد داره بازار. #غنوش لامصب هم که حتی توی این بازار منفی شل نمیکنه بگیرم. این وسط صندوق های #آتیمس، #آگاس و #اطلس بیشترین حجم منفی رو در چند روز گذشته برای من ساختند. البته نگه میدارم و تو منفی به هیچ وجه نمیفروشم چون در بلند مدت امیدوارم روند صندوق ها مجدد بهبود پیدا کنه. این صندوق ها نرخ و زمان خریدشون خیلی مهمه. اگر مثل من آماتور هستین بیشتر تحقیق کنین.

ivi

Registered User
لایک‌ها
73

تو منفی #غشهداب اضافه کردم و خوشبختانه صف خرید شد و کمی هم #وغدیر (سهم یه عمری ماست اگه 100 تا تک تومن هم بشه فرقی نداره به خاطر dps سالانه اش کلا نگهش میداریم همیشه) و کمی هم برای اولین بار #رکیش خریدم تو منفی که فعلا تو این چند دقیقه +6.5 شده البته ممکنه دوباره برگرده امروز تزلزل زیاد داره بازار. #غنوش لامصب هم که حتی توی این بازار منفی شل نمیکنه بگیرم. این وسط صندوق های #آتیمس، #آگاس و #اطلس بیشترین حجم منفی رو در چند روز گذشته برای من ساختند. البته نگه میدارم و تو منفی به هیچ وجه نمیفروشم چون در بلند مدت امیدوارم روند صندوق ها مجدد بهبود پیدا کنه. این صندوق ها نرخ و زمان خریدشون خیلی مهمه. اگر مثل من آماتور هستین بیشتر تحقیق کنین.

من که سفارشم با 8 دقیقه تاخیر تو هسته ثبت شد سهم مورد نظرم مثبت شد، واقعا خسته نباشن:confused:

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
دوست عزیز
چندتا مطلب درباره یه ربع آخر بازار حضورتون عرض میکنم دقیقا بدونید چه اتفاقی افتاد که داخل چاله نیوفتین،
اول اینکه ۶۰۰۰ واحد کاهش شاخص آخر بازار به علت ابطال کردن معاملات نماد کگل در یک ربع آخر بود .پس ریزشی در کار نبوده در واقع با باز شدن نماد کگل و فروش بالا و صف خرید سهم نماد ۶۰۰۰ واحد رشد کرد با باطل شدنش شش هزار واحد کم شد.
دوم حقوقیای باهوش با این اتفاق موج سواری رو شروع کرده و شروع به عرضه کردن ،قیمتها رو پایین آوردن و توسط افراد حقیقی وابسته خودشون خریدن.
سوم برخی سهامداران خرد هیجانی ترسیدن و سهامشون رو تقدیم نفرات حقیقی وابسته به حقوقی کردن.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
سلام
متوجه نشدم چرا پست بنده رو نقل قول کردید !!
هدف صحبت من چیز دیگه ای بود

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,575
حکشتی تا 3+ رفت. فاسمین داره تو منفی دست و پا میزنه. فاسمین رو دیروز خریدم.

کویر افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف خورده بعد از 2 روز 0.5+ هست |: دیروز 10+ باطل کردن

وبصادر، وبملت، فخوز فقط به زور نقدینگی سریع برگشتن یا سهم های ارزنده ای هستن؟

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
من که سفارشم با 8 دقیقه تاخیر تو هسته ثبت شد سهم مورد نظرم مثبت شد، واقعا خسته نباشن:confused:

پیش گشایش (8:30) که کلا چند روزه تعطیله برای من! خیلی وضع کارگزاری ها و سرورهاشون (و هسته مرکزی) خرابه.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,113
من اگر بخوام انتخاب کنم بعد از بورس روی طلا سرمایه گذاری می کنم

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,113
دوستان سهام هایی که آخرش با " ح " هست داستانش چیه؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,575
حکشتی رو خوب شد فروختم. باز پایین اومد، شد 3140
باز ریزش کردن
آگاه باز نمیشه، لعنت بهشون.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
لعنت بهشون 2
سهام فروختم تا سپ بخرم ، یه ربعه به مانده اضافه نشده

Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,231

#بکام ارزش داره بگیرم ؟ #آبین دارم چند وقته هی درجا میزنه ردش کنم برم بکام بگیرم .
#کگل هم که بعد 10 روز اول +50 باز شده بود باطل کردن حالا +5 خورده خیلی زحمت کشیدن

rittux

Registered User
لایک‌ها
710

حق تقدم: https://www.khanesarmaye.com/warrant/

#بکام ارزش داره بگیرم ؟ #آبین دارم چند وقته هی درجا میزنه ردش کنم برم بکام بگیرم .

والا نمیدونم. #بکام رو 7200 خریدم برای همین تو سود هستم ولی اینکه الان میرزه همچنان یا نه رو نمیدونم. شاید به دید بلند مدت به خاطر مجمع و افزایش سرمایه بد نباشه. واقعا اطلاعی ندارم. اساتید باید نظر بدن.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,231
حق تقدم: https://www.khanesarmaye.com/warrant/

والا نمیدونم. #بکام رو 7200 خریدم برای همین تو سود هستم ولی اینکه الان میرزه همچنان یا نه رو نمیدونم. شاید به دید بلند مدت به خاطر مجمع و افزایش سرمایه بد نباشه. واقعا اطلاعی ندارم. اساتید باید نظر بدن.
حالا نمیدونم یجوریم هستش بفروشی سخت میشه جایگزین کردش . نظرم رو #وغدیر و #کیسون هم هستش یا #میدکو

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
در مورد فاسمین هم لطفا نظر بدید

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
نظرتون روی #تبرک چیه؟
سهم خوبیه ولی رشد زیادی هم داشته ، یه نگاهی به زیر مجموعه هاش هم بکنید ، بعضیاشون جا مونده هستن کاملا ، نمیتونم اسم ببرم متاسفانه

ivi

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان بنظرتون تو این اوضاع شگویا انتخاب مناسبی هست؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,113
تعداد صفهای خرید: ۲۰۷

تعداد صفهای فروش: ۱۱۰

تعداد نمادهای مثبت بورس: ۱۸۵

تعداد نمادهای مثبت فرابورس: ۱۷۲

تعداد نمادهای منفی بورس: ۱۳۴

تعداد نمادهای منفی فرابورس: ۱۳۸

بلاخره بعد چند هفته بازار امروز کمی تعادل داشت

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
تعداد صفهای خرید: ۲۰۷

تعداد صفهای فروش: ۱۱۰

تعداد نمادهای مثبت بورس: ۱۸۵

تعداد نمادهای مثبت فرابورس: ۱۷۲

تعداد نمادهای منفی بورس: ۱۳۴

تعداد نمادهای منفی فرابورس: ۱۳۸

بلاخره بعد چند هفته بازار امروز کمی تعادل داشت
در ذهن انسان اعدادی وجود داره که معمولا بهش واکنش نشون میدن
اعداد رندی شامل ۱۰۰ ، ۵۰۰ ، ۱۰۰۰ و ...
بحث روانی فراوانی روی چنین اعداد رند و یکسری اعداد خاص وجود داره
کم کم به شاخص یک میلیون نزدیک میشویم و تعداد افراد فراوانی سیو سود میکنند به همین دلیل بازار کمی متعادل شد

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
من اگر بخوام انتخاب کنم بعد از بورس روی طلا سرمایه گذاری می کنم
طبق گزارش یکی از معتبرترین بانک های امریکا طی ۱۸ ماه اینده قیمت هر اونس طلا به ۳۰۰۰ دلار خواهد رسید !
روز قبل اتفاق جالبی افتاد که حق تقدم یک سهم از قیمت خود سهم بالاتر معامله میشد !!!!!!!

واقعا بعضی ها نمیدونن چی میخرن

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
سلام دوستان
لطف میکنید یک راهنمایی بفرمایید

sandogtala.png
توی این چهار صندوق طلا کدام بهتره است؟بعد هم فرضا روی یک سکه بخواهیم سرمایه گذاری کنیم که 6300000 هست با این قیمت یعنی چقدر باید سهم صندوق بخریم؟چون من جایی دیدیم برای یک سکه 0.1 گرم هست یعنی 10 تا سهم ان میشه 1 سکه که این توی بازار کالا هست اما من توی این صندوق ها نفهمیدم چطوری باید محاسبه کرد وقتی مثلا پیش بینی کنی یک سکه میشه 8 میلیون

ممنون اگر راهنمایی بفرمایید

بالا