برگزیده های پرشین تولز

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
به بانک دی زیان ده گفته میشه ولی این بانک از ثروتمند ترین بانک های خاورمیانه است
خاورمیانه!!
شوخی میکنی !!
QNB سرچ کنن ببین چقدر سرمایه داره

امیدوارم موفق باشید اما از هرکس اطلاعات میگیری قبل از قبول حرف هاش از گوگل هم یه مشورت بگیر

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
تک سهمی اشتباهه عزیز ، حداکثر 6 سهم از گروه های محتلف بنظر من اولویت 1- عذایی و دارویی 2- خودرو 3- صنایع معدنی فلزی و کاغذ 4- بانک 5- پتروشیمی بگیر ( به فکر بیشترین سود نباش به فکر بهترین نماد ها از لحاض بنیادی باش چون سود در سهامداری هست نه سهام بازی )
اگر هم استراتژی تک سهمی می خوای داشته باشی موقت و بسیار با تدبیر ( بنظر من که غلطه )
حالا بماند خودم بدلیل اینکه احتمال می دادم بازار اصلاح داشته باشه اکثر سرمایم رو توی چکاپا و غپینو بلوکه کردم ولی این استراتژی موقت و با توجه به شرایط بازار گرفتم.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
تک سهمی اشتباهه عزیز ، حداکثر 6 سهم از گروه های محتلف بنظر من اولویت 1- عذایی و دارویی 2- خودرو 3- صنایع معدنی فلزی و کاغذ 4- بانک 5- پتروشیمی بگیر ( به فکر بیشترین سود نباش به فکر بهترین نماد ها از لحاض بنیادی باش چون سود در سهامداری هست نه سهام بازی )
اگر هم استراتژی تک سهمی می خوای داشته باشی موقت و بسیار با تدبیر ( بنظر من که غلطه )
حالا بماند خودم بدلیل اینکه احتمال می دادم بازار اصلاح داشته باشه اکثر سرمایم رو توی چکاپا و غپینو بلوکه کردم ولی این استراتژی موقت و با توجه به شرایط بازار گرفتم.
درسته.و خیلی خوب بیان کردید.
برای پرتفوی تا 100م 5-6تا سهم بنظرم کافیه
به بالاتر هم تصمیم میشه با خود شخص
تک سهمی واقعا ریسکه چون با اینکار وقتی سهمت بسته میشه و شما نیاز به پول دارید باید چیکار کنید (اومد و سهمتون 2ماهی بسته بود )باشروع بسته شدن سهمتون شما نیاز به پول داشتید....!!!
هر سهم رو باید بررسی کرد و تعداد که زاد بشه اینکار خسته کننده و سخت میشه
این یه نمونه ساده بود
با سهامداری کاملا موافقم وبنظرم بهترین سهام بازار میتونه سهمی از پرتفوی خودت باشه

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,712
خاورمیانه!!
شوخی میکنی !!
QNB سرچ کنن ببین چقدر سرمایه داره

امیدوارم موفق باشید اما از هرکس اطلاعات میگیری قبل از قبول حرف هاش از گوگل هم یه مشورت بگیر
اون قسمتو اصلاح میکنم بانک دی رتبه اول بیشترین رشد داراییو داره.
بانک دی با ارزش دارایی 7842 میلیون دلار در رتبه اول بیشترین رشد دارایی بین بانک های اسلامی قرار دارد.
7842 میلیون دلار هر دلار 15600 تومان = 122 هزار میلیارد تومان
نکته قابل توجه این است که هم اکنون این بانک در بازار بورس تنها 6 هزار میلیارد تومان ارزش گذاری شده است.

Islamic-1.jpg

منبع: https://www.thebanker.com/Reports/The-Banker-s-Top-Islamic-Financial-Institutions-2019

Last edited:

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
اون قسمتو اصلاح میکنم بانک دی رتبه اول بیشترین رشد داراییو داره.
بانک دی با ارزش دارایی 7842 میلیون دلار در رتبه اول بیشترین رشد دارایی بین بانک های اسلامی قرار دارد.
7842 میلیون دلار هر دلار 15600 تومان = 122 هزار میلیارد تومان
نکته قابل توجه این است که هم اکنون این بانک در بازار بورس تنها 6 هزار میلیارد تومان ارزش گذاری شده است.

مشاهده پیوست 1177203

منبع: https://www.thebanker.com/Reports/The-Banker-s-Top-Islamic-Financial-Institutions-2019
بانک تجارت و صادرات هر کدوم بالای 200 300 هزار میلیارد تومن دارایی دارن و تا همین یکی دو ماه پیش ارزش بازار 10 هزار میلیاردی داشتن.

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
دیگه این روزها روزهای خوبی برای کسایی هست که می خوان تو بورس همه جوره تجربه ای داشته باش. تا الان که هر سهمی می خریدی یه کله می رفت تا سر کوه سبلان. الان کمی با فاز اصلاح آشنا بشیم خوب هست.
تو این فاز اصلاح کمی از سهم حفاری خریدم

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
یکی از سهام های ارزنده هست
طبق اخرین کنفرانس خبری چیزی حدود ۱۰۰ میلیون دلار و ۵۰ میلیون یورو ارز مازاد بر بدهی ارزی در حساب داره
دکل های حفاری ۱۱۴ ، ۱۱۵ ، ۱۱۶ طی مدت کرونا بند قرارداد فورس ماژور فعال شده و کار به حالت نیمه فعال ادامه پیدا کرد
که این مورد در گزارش ماهیانه شرکت به خوبی دیده میشد

نکته قابل توجه ارزش کل دکل های حفاری بر اساس پوشش بیمه ای ۵۸۰۰۰ میلیارد تومان براورد میشه که بیمه به خاطر پرداخت کمتر خسارت دست پایین میگیره

نکته بعد حاشیه سود دکل های خشکی ۱۵ درصد و دکل های مارون و سحر هرکدام ۸ و ۲۵ درصد حاشیه سود دارند
و از نظر شخصی سهم پتانسل دیدن قیمت هایی بالاتر از ۲۵۰۰ را خواهد داشت
خودم از ۹۰۰ سهامدار هستم و پلکانی در حال افزایش
توصیه به خرید ندارم طبق پلن خودتون ترید کنید

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,665
تو بازار منفی از دیده بان اینا مثبت هستن.
ذوب. صف خرید هست نوسان رو زده 0.2-%
وبصادر
وتجارت
اخابر *
دتوزیع
ونیکی *
وآوا
خگستر
حتاید
وپاسار

صف فروش ها
فاسمین - سپ - ونوین - پرداخت - حکشتی - نوری - کویر - وغدیر - کمنگنز (ممکنه صف فروش بریزه)

صف فروش
کویر - سپ - پرداخت - وغدیر - حکشتی - فاسمین صف فروش در اومد، کمنگنز هم شاید دراد

صف خرید
ونیکی - ذوب - اخابر - وتجارت ، وبصادر ، خگستر (سه تا آخری از 4- و 3- شدن صف خرید)

حتاید ، نوری ، فولاژ ، وآوا ، وبملت دیروز صف خرید بودن امروز مثبت هستن

Last edited:

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
دیگه این روزها روزهای خوبی برای کسایی هست که می خوان تو بورس همه جوره تجربه ای داشته باش. تا الان که هر سهمی می خریدی یه کله می رفت تا سر کوه سبلان. الان کمی با فاز اصلاح آشنا بشیم خوب هست.
از این اصلاحای 30درصدی قفل در صف فروش دوست دارم بزنن :D :D

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,136
1588748106681.png

یکی از سهام های ارزنده هست
طبق اخرین کنفرانس خبری چیزی حدود ۱۰۰ میلیون دلار و ۵۰ میلیون یورو ارز مازاد بر بدهی ارزی در حساب داره
دکل های حفاری ۱۱۴ ، ۱۱۵ ، ۱۱۶ طی مدت کرونا بند قرارداد فورس ماژور فعال شده و کار به حالت نیمه فعال ادامه پیدا کرد
که این مورد در گزارش ماهیانه شرکت به خوبی دیده میشد

نکته قابل توجه ارزش کل دکل های حفاری بر اساس پوشش بیمه ای ۵۸۰۰۰ میلیارد تومان براورد میشه که بیمه به خاطر پرداخت کمتر خسارت دست پایین میگیره

نکته بعد حاشیه سود دکل های خشکی ۱۵ درصد و دکل های مارون و سحر هرکدام ۸ و ۲۵ درصد حاشیه سود دارند
و از نظر شخصی سهم پتانسل دیدن قیمت هایی بالاتر از ۲۵۰۰ را خواهد داشت
خودم از ۹۰۰ سهامدار هستم و پلکانی در حال افزایش
توصیه به خرید ندارم طبق پلن خودتون ترید کنید

prn

Registered User
لایک‌ها
2,784
دقیقا کرازک از موقعی که گرفتم رفته رو منفی -5:p:p:p:p:p:p:p:p

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,665
فخوز، ونوین، دتوزیع هم مثبت شدن .. وپارس صف خرید

سپ از صف فروش دراومد
داره بالا میره یه عده گوسفند فروش میزنن نمی ذارن

فکر کنم این نوسان معلوم کرد کدوم سهم ها ارزش بیشتری دارن

----------------

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,136
  • Like
Reactions: prn

prn

Registered User
لایک‌ها
2,784
نه بابا من گرفتم ولش کردم به امون خدا.ایشااله شهریور بهش سر میزنم .چیزی نگرفتم 10 هزارتا هم نشد .
کلا تو مبلغ پایین باید بزاری بمونه .

prn

Registered User
لایک‌ها
2,784
دقیقا مثل #های وب که من گرفتم

عجله باعث شد بدم بره الان رفته رو کانال 2300
مرد مونی همه میگم اینترنتی نیگر دار .تو میدی بره .ملت مثل چی نشستن برای دیوار و تپسی و اسنپ و اینا

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
صبا رو دریابید چه صف فروشی!

بورس امروز هم با شاخص منفی تمام شد.دراین بازار اگه دست به نقد بودیم خیلی از سهم های دست نیافتنی رو میشد خرید.
مقداری وتجارت خریدم
مقداری به سهم تبرکم اضافی کردم
مقداری به سهم وبملتم پله ای اضافی کردم
خگستر رو همچنان دارم-با اردر ترسی که بازیگردانش ریخت باعث شد خیلیا سهمشون رو بفروشند و خودش جمعشون کرد.
امروز حتی میشد اخر وقت غنوش رو خرید ولی دیگه نقد نداشتم-اصلا فکرشم نمیکردم غنوش شل کنه وگرنه کمی از پولم که به وبملت دادم رو به جاش اینو میخردیم-

از فردا احتمال زیاد دوباره همشون صف خرید بشه.کما فی السابق

صبا رو دریابید چه صف فروشی!:D:Dحقوقی سهم همه رو ترسوند!
وبملت-وتجارت-خگستر-تبرک
همونطور که حدس میزدم سهم هایی که دیروز خودمم خریدم و یا از قبل داشتم همشون امروز تو صف خرید قفل شدند و فعلا دست نیافتنی -
عرضه اولیه صبا هم یا امروز یا نهایت شنبه دوباره تو صف خرید قفل میشه تا 200 درصد باهاشم

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,665
سپ روی 4420 سفارش فروش زدم نوشت خطای نمیدونم چی. دیدم اینترنت وصله ولی سایتا کانکت نمیشن. تا سیستم رو ریست کردم قیمت پایین اومد. آخه موقع قطع شدن بود. از سود اومدم تو ضرر

-----------
حکشتی از صف فروش در اومده بود باز رفت تو صف فروش
الان فقط حکشتی و وغدیر و کویر و فاسمین منفی 4 و 5 هستن

فاسمین فاسمین و وغدیر وغدیر میکردن دو روزه منفی 4 یا 5 میخورن

Last edited:
بالا