برگزیده های پرشین تولز

معرفی و تبادل نظر نمادهای بورسی دارای افزایش سرمایه

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
بزودی افزایش سرمایه بیمه آسیا از محل تجدید ارزیابی راهی کدال خواهد شد:

مشاهده پیوست 1176717

بله افزایش سرمایه 1000 درصدی بیمه آسیا هم اومد:
یکماه پیش توی این تاپیک اطلاع رسانی کردم میخواد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی بده.
برای خواهرزادم 3000 تا از این سهم خریده بودم. خوش بحالش شد. :D

پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق_العاده در خصوص افزایش_سرمایه

❇سرمایه فعلی: 2,300,000 میلیون ریال

❇درصد_افزایش_سرمایه: %1,005

❇مبلغ افزایش_سرمایه: 23,115,000 میلیون ریال

❇محل تأمین افزایش سرمایه: مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها

❇موضوع افزایش سرمایه: اصلاح ساختار مالی در جهت توسعه پرتفوی حق بیمه و افزایش سهم بازار و تقویت توان مالی شرکت

❇تاریخ تصویب هیئت مدیره: 1399/03/11

▪انجام افزایش سرمایه نیازمند موافقت سازمان بورس و تصویب در مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

1399/03/12 18:27:39
➖➖➖➖⬇⬇⬇⬇

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
#کیسون نمادی که از بازار عقب است و پتانسیل قوی برای تجدید سرمایه سنگین (1000-3000 درصدی) در آینده نزدیک وجود دارد و قیمت سهام در حباب منفی قرار دارد.
شایعات و شنیده ها : افزایش سنگین سرمایه در دست بررسی، انتقال به بازار بالاتر، مطالبات متروی اهواز، فروش پروژه های بلاروس و...
دارایی کیسون: بیش از 11 هزار میلیارد تومان
قیمت سهام: 9700 ریال
مناسب برای سرمایه گذاری بلند ملت
99/2/3

#کیسون
میثم احمدیان مدیر امور سهام کیسون در گفتگو با خبرنگار با اقتصاد تصریح کرد امکان افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی در دست بررسی است... در حال حاضر تصمیم رسمی در هیئت مدیره گرفته نشده و صرفا در حال بررسی و امکان سنجی محل و میزان افزایش سرمایه هستیم...

همچنین در رابطه با پروژه جدید گفت پیشنهاد قیمت کیسون در مناقصه برنده شده ولی چون هنوز قراردادی منعقد نشده به همین دلیل اخبار مربوط را در گروه الف منتشر نکردیم... بعبارتی بعد از تنظیم قرارداد یه شفافسازی الف داریم.

در خصوص انتقال نماد به بازار اصلی فرابورس نیز برخی شروط و بندهایی وجود دارد که آخرین بار ارائه صورت های مالی ۶ ماهه ۹۸ بوده که شرکت نیز مدارک را فرستاده و هنوز نتیجه بررسی اعلام نشده است...

چرا کیسون ارزان است .......الان شرکت های در پیت که غرق در زیان انباشته هستند و هزاران مشکل در درون شرکت وجود دارد بالا ۳۰۰۰ میلیاردتومن قیمت خوردند .....حالا کیسون یه شرکت عالی با پروژه های ارزی زیاد و عالی اخبار تجدید ارزیابی و شرکت های بزرگ در زیر مجموعه ۴۰۰۰ میلیارد تومن قیمت خورده ......این سهم اگه بخوام بنچمارک کنم بالای ۱۵ هزار میلیارد باید قیمت بخوره ......

متروی اهواز +سود تسعیر ارز +بلوک سرمایه گذاری ایران =ارزش بازار فعلی #کیسون

عملا خود شرکت داره مجانی معامله میشه

#کیسون
#شفاف_سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده

▪به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع می‌رساند پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها به استحضار می رساند که با توجه به معافیت مالیاتی ماده 14 قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی، هیئت مدیره شرکت کیسون در راستای رعایت صرفه و صلاح سهامداران محترم در حال بررسی و امکانسنجی نحوه و چگونگی افزایش سرمایه، بویژه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در شرکتهای گروه کیسون است. در این خصوص به استحضار می‌رساند که مراحل تجدید ارزیابی و افزایش سرمایه در برخی از شرکتهای گروه کیسون انجام پذیرفته است. در خصوص شرکت اصلی این موضوع فعلاً در مرحله بررسی است و تاکنون تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده است.

بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.

1399/03/12 20:23:13
➖➖➖➖⬇⬇⬇⬇
@Codal360_ir

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
بیمه آسیا تا دیروز صف فروش بود توی یکماه گذشته 10 درصدم سود نداده، الان خبر افزایش سرمایه اومده ملت صف خرید صد میلیونی بستن :D

Screenshot_2020-06-02 آسيا 22,613.png

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
افزایش سرمایه کسرام هم اومد.
s382.gif

۱۵۳۵ درصد از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها. رفت تا 30-40 هزار تومن
s207.gif

این سهمو واسه خواهرم گرفته بودم. برای هر کی سهم خریدیم خبر افزایش سرمایش اومد غیر خودم.
کسرام هم مثل دی مشمول قانون ورشکستگیه برای همین مجبور به افزایش سرمایه شد. دی لعنتی، این افزایش سرمایه رو بفرست کدال.
s050.gif

اینارو ببین
s123.gif

IMG_20200528_111704_551.jpg

m558

Registered User
لایک‌ها
1,488
در حد شایعه است تا وقتی روی کدال نیاد خریدش شانسی است
سازمان هم قبول بکنه یا نکنه مثلا غشوکو میگفتن 900 درصد سازمان 300 درصد یا 290 درصد قبول کرد

rittux

Registered User
لایک‌ها
710
#سبزوا #غشهداب #ونیکی #بکام هم به لیست باید اضافه بشن. اینا رو خودم دارم و رو این حساب میدونم، ممکنه نمادهای دیگه ای هم جا مونده باشن.
#خشرق اگه افزایش سرمایه داشته باشه (طبق این لیست) جالب میشه. اخیرا خریدم ولی نمیدونستم چنین خبری پشتش هست. بیشتر در حد شایعه اولیه بود.

m558

Registered User
لایک‌ها
1,488
#سبزوا #غشهداب #ونیکی #بکام هم به لیست باید اضافه بشن. اینا رو خودم دارم و رو این حساب میدونم، ممکنه نمادهای دیگه ای هم جا مونده باشن.
#خشرق اگه افزایش سرمایه داشته باشه (طبق این لیست) جالب میشه. اخیرا خریدم ولی نمیدونستم چنین خبری پشتش هست. بیشتر در حد شایعه اولیه بود.
خشرق سهم بدی نیست به درد عتیقه بازان میخوره کسانی که دنبال سهم های خاصی هستند
ولی حجم مبنا را نمیده و این یعنی فرصت سوزی من با کدما عوض کردم و خیلی راضی م
توی 30 روز به زور 30 درصد میداد خشرق

rittux

Registered User
لایک‌ها
710

جذابیتش تو همینه!

از سهم های مشابه این چنینی اگر #غپاک (که حتی حجم مبنای کمتری میده) هم بهم راه بده میخرم. #غنوش رو هم حتی قبل از این پست مد نظر داشتم و فکر کنم 4-5 باری هم تو تاپیک اصلی گفتم حتی با علم به اینکه حجم مبنا هم پر نمیکنه دنبالش بودم ولی راه نمیداد (البته در نهایت گرفتم ولی با قیمت بالاتر). اما طی همین 2 ماه (که کلی اش هم تعطیل بوده) قیمتش 3.6 برابر شده. حیف که برخی سهم ها تا مدت ها برای از ما بهترونه و در زمان مورد نظر کاری از دستمون بر نمیاد. #خشرق رو اخیرا گرفتم و چون خودرویی ها وارد فاز اصلاحی شدن هفته گذشته ممکنه اینم اصلاح کنه، ولی خیالم برای میان مدت راحته ازش.

حالا که صحبت #غنوش شد یه شایعه افزایش سرمایه از آورده نقدی پشتش هست. میتونه بره تو لیست شایعه های افزایش سرمایه.

Last edited:

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
بانکهای دی و آینده شگفتی سازهای امسال بانکی هستند.
پنج درصد سرمایه گذاری های بورسی مال بانک آینده است. در زمینه دارایی های غیر بورسی یک ایران مالش بالای صد هزار میلیارد تومن می ارزه و قراره در اینده عرضه اولیه هم بشه.
وآیند با ارزش بازاری بیش از چهارصد هزار میلیارد تومان (ارزش روی تابلو دوازده هزار میلیارد تومان که عملا مجانی معامله میشه) بزرگترین شرکت بورسی آینده خواهد شد.
فعلا که سوار بر کشتی دی هستم و بعد از اینکه به مقصد رسیدم در صورتی که شایعه تجدید ارزیابی بانک آینده بیشتر رنگ واقعیت بگیره قطعا به این بانک نقل مکان خواهم کرد.

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
قثابت برای کنفرانس 50 درصد بسته شده. افشای الف و شفاف سازی برای افزایش سرمایه هم داده.
ارزش بازارش به 5000 میلیارد رسیده. :لول

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
نکته جالب بعداز اتفاقات کفپارس مردم از افزایش سرمایه ترسیدن
امرزو بکام که قراره دوروز دیگه بره مجمع با یه افزایش سرمایه سنگین صفه فروش شد

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
نکته جالب بعداز اتفاقات کفپارس مردم از افزایش سرمایه ترسیدن
امرزو بکام که قراره دوروز دیگه بره مجمع با یه افزایش سرمایه سنگین صفه فروش شد
فالوم امروز با 100 درصد بازگشایی شد و احتمالا لغو شد-فردا خیلی چیزا مشخص میشه-اگه فالوم اینبار با 100 باز بشه و تأیید بشه اونوقت ملت همیشه در صحنه این بار اکثرا دوباره مجمع برو میشند برای افزایش سرمایه ها ولی اگه فالوم فردا با 5 باز بشه که دیگه.......

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
چکارن چی شد؟
تقریباً دو ماهه بسته است برا یه افزایش سرمایه هزار درصدی، اگر کمتر از 50 درصد باز بشه و مثل غسالم و غپینو نوسانی بشه که هیچی نه تنها هیچ ارزشی نداشته شرکت در این مجمع افزایش سرمایه، ضرر هم کردن.

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
دوستان نظرشون چیه که بکام بگیریم با این افزایش سرمایه

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
چکاپا هم ظاهراً امروز با سی درصد باز شده، بازگشایی ها دیگه حال نمیده، حالا اگر بعدشم سهم نوسانی بشه که الفاتحه شیرین دو سه ماه زمان از دست میره.

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
چکاپا هم ظاهراً امروز با سی درصد باز شده، بازگشایی ها دیگه حال نمیده، حالا اگر بعدشم سهم نوسانی بشه که الفاتحه شیرین دو سه ماه زمان از دست میره.
ولی فالوم با مثبت 80 بازگشایی شد و ناظر هم باطلش نکرد.البته منفی 5 خورده ولی خب 75 درصد بد نیست برای چنین سهمی.فکر کنم سود کردند تا اینجا با توجه به بازار درب و داغون یکماه گذشته-در ضمن بازار پایه هست.

Last edited:

m558

Registered User
لایک‌ها
1,488
چکارن چی شد؟
تقریباً دو ماهه بسته است برا یه افزایش سرمایه هزار درصدی، اگر کمتر از 50 درصد باز بشه و مثل غسالم و غپینو نوسانی بشه که هیچی نه تنها هیچ ارزشی نداشته شرکت در این مجمع افزایش سرمایه، ضرر هم کردن.
افزایش سرمایه دیگه به درد نمیخوره
فقط یه عده از سهام های خاص و پارتی دار شاید با درصد بالا باز شوند
به نظر من بعد مجمع مال یه شرکت کار درست را بخری و بلند مدت نگهداری کنی

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
امروز این سهامدارای دو زاری پنج درصد کردن تو پاچمون. اینها فردا پس فردا میفهمن چه کلاهی سرشون رفته. هرکی دی رو فروخت رفت تو پاچش، دوباره با ضرر بیست درصدی برگشت. اینا فکر کردن زرنگن.
صف فروش دی هم بعد از چند هفته دیدیم اونم چه صف فروشی چندین بار جمع شد. یه نمونشو در زیر اسکرین گرفتم که در عرض چند دقیقه بلعیده شد.

07-April-2020_11-08.jpg

فایل های ضمیمه

• IMG_20200608_182653_725.jpg
    IMG_20200608_182653_725.jpg
    125.5 KB · نمایش ها: 4

rittux

Registered User
لایک‌ها
710

امروز با +37 درصد باز. البته 6.5 برابر میانگین ماهانه هم حجم خورد و در نهایت صف خرید شد. با توجه به اینکه این سهم همیشه لنگ حجم مبنا بوده باید دید روزهای آتی چی به سرش.

بالا