برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی خرید TV با بودجه 30 میلیون

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
شبکه ازمایشی 4k هم اضافه شده فکرنمیکردم صدا سیما انقدر پیشرفت کنه چون شبکه های اون ور ابی فارسی هم که بودجه زیاد دارن هنوز 4k نذاشتن
Tv هم قیمت جدید گرفتم 43 تومن شده قیمتش بالا رفته قبلش 40 بود
جالبه وقت نکردم مجدد سرچ بزنم اما محتوا مهمتر از کیفیت تصویر :cool:
کلا چند دقیقه باید ریموت دستت باشه تا بین کلی شبکه یکی بدردبخور پیدا شه من که این مدلیم.

iign0o0rr

Registered User
لایک‌ها
246
جالبه وقت نکردم مجدد سرچ بزنم اما محتوا مهمتر از کیفیت تصویر :cool:
کلا چند دقیقه باید ریموت دستت باشه تا بین کلی شبکه یکی بدردبخور پیدا شه من که این مدلیم.
اره درست میگی صداسیما محتوا خوبی نداره الانم که کرونا اومده بدتر شده اوضاع ولی با وجود اینترنت به نظرم دیگه نیازی به رسیور با هزینه های بالا و دردسراش نیست هر فیلم یا مستندی میخوای میتونی دانلود کنی ببینی بدون تبلیغات تازه خیلی ها که کلا فیلم هم داخل اینستا میبینن کلا جامعه به سمت موبایل کشیده شده دیگه مثل قدیم نیست.

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
اره درست میگی صداسیما محتوا خوبی نداره الانم که کرونا اومده بدتر شده اوضاع ولی با وجود اینترنت به نظرم دیگه نیازی به رسیور با هزینه های بالا و دردسراش نیست هر فیلم یا مستندی میخوای میتونی دانلود کنی ببینی بدون تبلیغات تازه خیلی ها که کلا فیلم هم داخل اینستا میبینن کلا جامعه به سمت موبایل کشیده شده دیگه مثل قدیم نیست.
من کسب و کارم بیشتر آنلاینه اما نمیتونم کامپلت با موبایل کار کنم حالم بد میشه، بنظرم جای tv رو موبایل و هیچ گجت دیگری نمیتونند کاملا پر کنند.
جالبه بودجه صداوسیما در سال ۱۴۰۰ به اندازه بودجه ۲۰ استانه و مدام روند افزایشی دارد بیخود نیست ارتقا دادند.
شبکه های ماهواره ای ایرونی هم حال و روز چندان مساعدی ندارند، کلی عرض کردم که شرایط رسانه های فارسی زبان زیبا نیست چه در داخل چه در خارج ...

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
عجب فیلم هایی داره 4k hdr منتشر میشه!
21.gif

امروز سری ارباب حلقه ها، هابیت اومده هفته های پیش سری بازی تاج و تخت.
پیک روشنایی 4000 نیت!

iign0o0rr

Registered User
لایک‌ها
246
عجب فیلم هایی داره 4k hdr منتشر میشه!
21.gif

امروز سری ارباب حلقه ها، هابیت اومده هفته های پیش سری بازی تاج و تخت.
پیک روشنایی 4000 نیت!
من که بیخیال شدم صبر ندارم برای دانلود با این نت داغون همون 1080 دانلود میکنم از والا موی :confused:

Last edited:

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
من که بیخیال شدم صبر ندارم برای دانلود همون 1080 دانلود میکنم از والا موی :confused:
من با همراه اول و ماهی 10 هزار تومن قبلنا ترابایتی ماهانه دانلود میکردم.
همراه اول یه طرحی داشت اینترنت نامحدود رایگان شبانه و بعد یه مدتی حذفش کرد ولی از طریق کد دستوری مثل اینکه این بسته های نامحدود رو هنوز میشه خرید.
ستاره 1000 مربع => اینترنت ویژه => اینترنت نامحدود
من گوشی رو هات اسپات میکردم به پی سی و با طرح 2 تا 7 صبح که فک کنم 9900 تومنه روزی 100 گیگی دانلود میکرد. 1 تا 11 هم داره 19900 تومن ماهی که خیلی میشه دانلود کرد
403.gif

جدیدا نگرفتم امتحان نکردم آیا سرعت کمتر یا بیشتر شده یا محدودیت دانلود گذاشتن یا نه ولی اگر مشکل اینترنت برای دانلود داری راه حلش اینه.
این ریلیزهای 4k hdr پرینت های جدید و ریمسترشده هستن و با کیفیتهای بلوری قبل متفاوته.

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
شبانه نامحدود ایرانسل ماهانه قبلا ۹۹۹گیگ بود هر روز کمترش کردند الآن فکر کنم شده ۲۰۰گیگ اما خیلی مقرون بصرفه است میشه idm رو تنظیم کرد ۲ تا ۷ صبح بگیره با کمک لیچرهای قوی مانند رپیدپارس که تورنت رو مستقیم میکنند هم بسته ۲۰۰گیگ ۱۰هزاری ایرانسل مقرون بصرفه است هم اشتراکهای رپیدپارس که ارزانقیمت است و محدودیت زمانی ندارد.
_20201203_220717.JPG
فضای ذخیره سازی نیز با یک فروند هارد ۸ترابایت اینترنال وسترن برطرف میشود که الآن حدود ۶م قیمتشه که ۲۰۰تایی فیلم خالص رو میشه داخلش ذخیره کرد اما کلا سرعت پیشرفت هارد لاکپشتی است.
121531199.jpg
مجله تکنولوژی دیجی‌کالا on Instagram_ _‌ -- مدیرعا(JPG)_1.jpg

Last edited:

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
با این شرایط، همراه اول اون کد دستوری که بالا دادم بهتره. مصرف منصفانه و از این مسخره بازیا هم نداشت.
تاره من با گوشی شیاومی دانلود میکردم که از تجمیع فرکانسی باندها پشتیبانی نمی‌کرد و فورجی پلاس نمیشد وگرنه شاید دو برابر حجمی که با شیاومی می‌گرفتم میشد با یک گوشی فورجی پلاس سامسونگ گرفت.
نیازی به لیچر و واسطه نیست، اکانت ترک های خصوصی با بافر بالا هست، هر چقدر میخوای مجانی دانلود می‌کنی. توی بازارچه همینجا هستن افرادی که اکانت ترکر های خصوصیو با بافر بالا میفروشن یعنی شما نیازی به آپلود کردن نداری نهایتا باید سید کنی.
من گوشی رو تنظیم میکردم سر ساعت دو موبایل دیتا روشن بشه از اونور برنامه یوتورنت هم تنظیم کرده بودم ساعت دو فعال و با سرعت ۱۰-۱۲ مگابایت بر ثانیه تورنت دانلود میکرد.
البته الان دیگه توی کار دانلود دیتا و آرشیو مثل قبل نیستم و هاردهامو هم چند وقت پیش فروختم: https://forum.persiantools.com/thre...،-دیتای-سینمایی-اشانتیون-ارسال-رایگان.957580/

iign0o0rr

Registered User
لایک‌ها
246
سلام دوستان
بالاخره سایز 65 اینچ سونی x9000h مالزی خریدم به قیمت 40 تومن از شهرمون با مهلت تست داخل منزل و خودشون هم داخل فروشگاه برام تست میکنن با نصب رایگان
ممنون از tvkade و vlasek بابت راهنمایی دمتون گرم

Last edited:

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
سلام دوستان
بالاخره سایز 65 اینچ سونی x9000h مالزی خریدم به قیمت 40 تومن از شهرمون با مهلت تست داخل منزل و خودشون هم داخل فروشگاه برام تست میکنن با نصب رایگان
ممنون از tvkade و vlasek بابت راهنمایی دمتون گرم
مبارک باشه ,
48.gif
انشاا... صفحش برات بچرخه
50.gif

منم چند وقت به ذهنم رسید که 48 رو به 65 ارتقا بدم منتها وقتی قیمت ها رو دیدم
imoksmiley.gif
پشمام فر خورد و بیخیال شدم
767.gif

با این شرایط، همراه اول اون کد دستوری که بالا دادم بهتره. مصرف منصفانه و از این مسخره بازیا هم نداشت.
تاره من با گوشی شیاومی دانلود میکردم که از تجمیع فرکانسی باندها پشتیبانی نمی‌کرد و فورجی پلاس نمیشد وگرنه شاید دو برابر حجمی که با شیاومی می‌گرفتم میشد با یک گوشی فورجی پلاس سامسونگ گرفت.
نیازی به لیچر و واسطه نیست، اکانت ترک های خصوصی با بافر بالا هست، هر چقدر میخوای مجانی دانلود می‌کنی. توی بازارچه همینجا هستن افرادی که اکانت ترکر های خصوصیو با بافر بالا میفروشن یعنی شما نیازی به آپلود کردن نداری نهایتا باید سید کنی.
من گوشی رو تنظیم میکردم سر ساعت دو موبایل دیتا روشن بشه از اونور برنامه یوتورنت هم تنظیم کرده بودم ساعت دو فعال و با سرعت ۱۰-۱۲ مگابایت بر ثانیه تورنت دانلود میکرد.
البته الان دیگه توی کار دانلود دیتا و آرشیو مثل قبل نیستم و هاردهامو هم چند وقت پیش فروختم: https://forum.persiantools.com/threads/تمام-هاردها-فروخته-شد-20-عدد-هارد،-دیتای-سینمایی-اشانتیون-ارسال-رایگان.957580/
آخرین باری که بسته نامحدود همراه رو گرفتم سرعتش فاجعه بود !
4076.gif
حدود 800 کیلو میداد !

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
مقرون بصرفه ترین تلویزیونی که امکانات درست حسابی داشته باشه تا 30 میلیون تومن فکر میکنم همین مدله.
تلویزیون هایسنس 65U8QF
26,500,000 تومان
استان مرکزی، ساوه

تهران:
سمت هایسنس اصلا نرید که نهایت ۲ سال کار کنه براتون و بعدش باید بفکر پنل تصویر باشید که قیمتش ۹۰ درصد خود تی ویه

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
سمت هایسنس اصلا نرید که نهایت ۲ سال کار کنه براتون و بعدش باید بفکر پنل تصویر باشید که قیمتش ۹۰ درصد خود تی ویه
نمی توان براساس برند، خوب یا بد بودن یک تلویزیونو قضاوت کرد.
تلویزیون های 3 برند معروف سونی، ال جی و سامسونگ امسال افتضاح بودن و حتی عقبگرد داشتن نسبت به سال قبل. در حال حاضر برندهای معروف فقط مشخصات درست حسابیو محدود به نسخه پرچمدار کردن که قیمت بسیار بالایی دارند، من خودم میخواستم یک تلویزیون بخرم ولی مشخصات و قیمت تلویزیون های امسال رو دیدم بیخیال شدم و حاضر هم نیستم پول به پرچمدارهای برندهای معروف بدم چون ترجیح میدم یک میان رده با مشخصات مناسب ولی سایز بزرگتر بگیرم تا یک پرچمدار با سایز کوچکتر (با همون پول) و امیدوارم تا یکی دو سال دیگه تلویزیون هایی با مشخصات مناسب روی میان رده های برندهای معروف هم بیاد.
برندهایی مثل هایسنس یا TCL تلویزیون های اقتصادی با مشخصات پرچمدار دارن ولی با نصف قیمت مدل های برندهای معروف عرضه می کنند. Hisense H9G شاید یکی از بهترین تلویزیون های سال 2020 از نظر قیمتی باشه و اگر بخواید از برندهای معروف تلویزیونی با مشخصات مشابه این تهیه کنید باید حداقل 1.5 - دوبرابر پول بدید.

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
در تاریخ ۲۲ دی ۹۹ از سری جدید تلویزیون های سال بعد در نمایشگاه CES 2021 رونمایی می شود.
با اومدن کنسول های جدید، انتظار می رود سری بعدی تلویزیون ها در اضافه کردن امکانات بازی مثل پشتیبانی از HDMI 2.1 / 4K@120FPS ویژگی های مشترکی داشته باشند.

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280

iign0o0rr

Registered User
لایک‌ها
246
گیرندگی دیجیتال سونی واقعا افتضاح هست تصویر پرش داره سیاه میشه دوباره میاد و صدا قطع وصل میشه و موقع کانال یابی هم خیلی طول میده من سامسونگ داشتم این مشکلات نداره و ایراد های که با نت ایران مشکل داره و اپدیت مستقیم نمیشه خلاصه که واقعا پشیمونم چرا سام نخریدم

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
گیرندگی دیجیتال سونی واقعا افتضاح هست تصویر پرش داره سیاه میشه دوباره میاد و صدا قطع وصل میشه و موقع کانال یابی هم خیلی طول میده من سامسونگ داشتم این مشکلات نداره و ایراد های که با نت ایران مشکل داره و اپدیت مستقیم نمیشه خلاصه که واقعا پشیمونم چرا سام نخریدم
شیائومی هم امتحان کن

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
تاریخ تلویزیونو تنظیم کنید اگر به اینترنت و وای فای وصل نمیشه!

iign0o0rr

Registered User
لایک‌ها
246
تاریخ تلویزیونو تنظیم کنید اگر به اینترنت و وای فای وصل نمیشه!
وصل میشه ولی اپدیت نمیشه گویا سرور ای پی ایران رو بلاک کرده
باید دستی توسط فلش دانلود بشه و اپدیت کنی حالا نمیدونم چطور مدل x90h65 رو پیدا و دانلود کنم

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
بالا