برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
قابلیت گذاشتن رو نداره ولی قابل برداشت بعد از یک ماه امکانش هست ۲۰ درصد

kamran2005mf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
نخیر دوست عزیز شما یا اطلاعات اقتصادی نداری یا پولی برای سرمایه گذاری. در شرایطی سود بانکی کاهش پیدا میکند که زمینه سرمایه‌گذاری در بخشهای تولیدی و مولد فراهم باشه . در صورتی که در این شرایط اسفبار اقتصادی سود بانکی کاهش پیدا کنه ، پول به بخشهای غیر مولد مثل معاملات ارز و طلا و دلالی منتقل میشه و قیمت ارز و طلا و ملک و..... افزایش داده و منجر به کاهش خیلی بیشتر ارزش پول ملی و کاهش قدرت اقشار مختلف میشه و تورم بیشتر میشه. سرمایه گذاری های بلند مدت از گردش زیانبار (تاکید میکنم کردش زیانبار) و غیر مولد سرمایه ها جلوگیری میکنه

Last edited:

md70

Registered User
لایک‌ها
2,510
نخیر دوست عزیز شما یا اطلاعات اقتصادی نداری یا پولی برای سرمایه گذاری. در شرایطی سود بانکی کاهش پیدا میکند که زمینه سرمایه‌گذاری در بخشهای تولیدی و مولد فراهم باشه . در صورتی که در این شرایط اسفبار اقتصادی سود بانکی کاهش پیدا کنه ، پول به بخشهای غیر مولد مثل معاملات ارز و طلا و دلالی منتقل میشه و قیمت ارز و طلا و ملک و..... افزایش داده و منجر به کاهش خیلی بیشتر ارزش پول ملی و کاهش قدرت اقشار مختلف میشه و تورم بیشتر میشه. سرمایه گذاری های بلند مدت از گردش زیانبار (تاکید میکنم کردش زیانبار) و غیر مولد سرمایه ها جلوگیری میکنه
اصلا منطقی نیست 2.5 میلیاردو بذاری بانک!! اونم توی این چشم انداز!
به هر حال اگر میخوای محدودیت برداشت نداشته باشی صندوق های درآمد ثابت از طریق کارگزاری بخر (مثلا افران) حدود 22 درصدم سود میدن
سودش لحظه ایه و هر زمان خواستی هر مقدار می تونی برداشت کنی (مثل خرید و فروش سهام)

kamran2005mf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
ممنون از پاسخ شما دوست محترم . صندوق بورسی؟!! با چه پشتوانه ای؟ خوردنش دستم به کجا بنده عزیز دل برادر ؟ صندوق ابطال شد چی؟ این صندوقها همه متعلق به آقازادههای متصله ، مگه فراموش کردین رئیس ج و بقیه مقامات بالا فرمودن بفرمایید بورس ، بعد چی شد . گفتن ریسک داره دیگه همینه که هست. لطفا نفرمایید که این صندوقها زیر نظر سازمان بورس و اوراق بهادارن که اون سازمان خودش آخر پدر سوخته هاست.... معذرت میخوام شما حتما آدم خیر خواهی هستین پس ممنون میشم منو روشن بفرمایید.

Last edited:

md70

Registered User
لایک‌ها
2,510
ممنون از پاسخ شما دوست محترم . صندوق بورسی؟!! با چه پشتوانه ای؟ خوردنش دستم به کجا بنده عزیز دل برادر ؟ صندوق ابطال شد چی؟ این صندوقها همه متعلق به آقازادههای متصله ، مگه فراموش کردین رئیس ج و بقیه مقامات بالا فرمودن بفرمایید بورس ، بعد چی شد . گفتن ریسک داره دیگه همینه که هست. لطفا نفرمایید که این صندوقها زیر نظر سازمان بورس و اوراق بهادارن که اون سازمان خودش آخر پدر سوخته هاست.... معذرت میخوام شما حتما آدم خیر خواهی هستین پس ممنون میشم منو روشن بفرمایید.
خب برادر من وقتی شما به سازمان بورس و اوراق بهادار اعتماد نداری چطوری به بانک اعتماد داری؟! بالاخره بانک هم جزو همین سیستمه دیگه
الان بانک پول شمارو برداره بره دستت به جایی بنده؟
به هر حال این پولو بهتره ببرید توی کار ساخت و ساز یا بالاخره یه کالایی بخرید که ارزشش حفظ بشه حداقل

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
اگر روزگاری برسه که صندوق های بورسی پول رو بخورن و پس ندن مطمین باشید اون روز بانک ها هم پول رو میخورن و پس نمیدن....مگه بانک ها مجزا هستن از کل سیستم؟ شما هر بانکی بری همینه....اگر قرار باشه اتفاقی بیفته و 1 عدد بانک تنها 1 بانک پول رو پس نده مطمین باشید مثل دومینو تمام بانک ها به مشکل میخورن.....دقت کنید داریم از به اصطلاح بانک صحبت میکنیم نه موسسه اعتباری و قرض و الحسنه و این قصه ها....یک بانک اگر روزی پول رو پس نده تمام بانک ها قفل خواهند شد. این صندوق های بورسی هم مشکلی در حال حاضر ندارن حالا سال دیگه چی میشه و اقتصاد چطور میشه و اوضاع کشور چطوریه دیگه باید از طالع بین سوال کنید/

kamran2005mf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
خب برادر من وقتی شما به سازمان بورس و اوراق بهادار اعتماد نداری چطوری به بانک اعتماد داری؟! بالاخره بانک هم جزو همین سیستمه دیگه
الان بانک پول شمارو برداره بره دستت به جایی بنده؟
به هر حال این پولو بهتره ببرید توی کار ساخت و ساز یا بالاخره یه کالایی بخرید که ارزشش حفظ بشه حداقل
ممنون از پاسختون. این فرمایش آخرتون رو در مورد خرید کالای سرمایه ای و ... رو کاملا قبول دارم ولی من از پولم برای تامین هزینه تحصیل دخترم در خارج از کشور استفاده میکنم تقریبا ماهی 30- 40 تومان لازم دارم که کارو سخت میکنه. الان پولم توی بانک قوامین سابق یا سپه فعلی هست که میشه اضافه یا برداشت کنی البته با 18 درصد که حدود 37-38 میده دنبال 20 درصد هستم اگه بشه .امروز هم چند تا بانک مثل آینده و مسکن. و پاسارگاد و ... رفتم همه 20 درصد ولی نمشه اضافه کرد یا برداشت. من یه باز نشسته هستم خونمو فروختم شدم اجاره نشین که خرج دخترمو در خارج از کشور رو بدم تا ایشالله یه سال دیگه درسش تموم بشه این دو سه سال اخیر خیلی سخت گذشت یه جفت جوراب برای خانمم و خودم هم نمیتونم بخرم سرتونو درد آوردم شرمنده. در پایان عرض میکنم این صندوق ها شبیه موسسات اعتباری سابق هستن که مجوز بانک مرکزی هم داشتن ولی تهش مردم رو بیچاره کردن . بازم بانک بهتره

Last edited:

kamran2005mf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
اگر روزگاری برسه که صندوق های بورسی پول رو بخورن و پس ندن مطمین باشید اون روز بانک ها هم پول رو میخورن و پس نمیدن....مگه بانک ها مجزا هستن از کل سیستم؟ شما هر بانکی بری همینه....اگر قرار باشه اتفاقی بیفته و 1 عدد بانک تنها 1 بانک پول رو پس نده مطمین باشید مثل دومینو تمام بانک ها به مشکل میخورن.....دقت کنید داریم از به اصطلاح بانک صحبت میکنیم نه موسسه اعتباری و قرض و الحسنه و این قصه ها....یک بانک اگر روزی پول رو پس نده تمام بانک ها قفل خواهند شد. این صندوق های بورسی هم مشکلی در حال حاضر ندارن حالا سال دیگه چی میشه و اقتصاد چطور میشه و اوضاع کشور چطوریه دیگه باید از طالع بین سوال کنید/
ممنون از پاسخ شما . با عرض پوزش از شما ولی بله بانک با این صندوق ها خیلی فرق داره خیلی. شما یه سرچ توی اینترنت بکنید در مورد این صندوقها . صدها سایت میاد که فقط از مزایای این صندوق ها میگه و نت را از تبلیغ اشباح کردن ولی به آخر صفحه سایت هاشون اگه برید یه نظر مردمی رو انعکاس نمیدن مگه تعریف و تمجید باشه !! همینطور که شما فرمودین ضوابط بسیار پیچیده ای عملیات بانکها رو نظارت میکنه حتی بانکها همدیگر رو دایما کنترل میکنن که اصلا تابع سیاستهای حکومتی نیست .

Last edited:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
ممنون از پاسختون. این فرمایش آخرتون رو در مورد خرید کالای سرمایه ای و ... رو کاملا قبول دارم ولی من از پولم برای تامین هزینه تحصیل دخترم در خارج از کشور استفاده میکنم تقریبا ماهی 30- 40 تومان لازم دارم که کارو سخت میکنه. الان پولم توی بانک قوامین سابق یا سپه فعلی هست که میشه اضافه یا برداشت کنی البته با 18 درصد که حدود 37-38 میده دنبال 20 درصد هستم اگه بشه .امروز هم چند تا بانک مثل آینده و مسکن. و پاسارگاد و ... رفتم همه 20 درصد ولی نمشه اضافه کرد یا برداشت. من یه باز نشسته هستم خونمو فروختم شدم اجاره نشین که خرج دخترمو در خارج از کشور رو بدم تا ایشالله یه سال دیگه درسش تموم بشه این دو سال اخیر خیلی سخت گذشت یه جفت جوراب برای خودم هم نمیمونه بخرم سرتونو درد آوردم شرمنده. در پایان عرض میکنم این صندوق ها شبیه موسسات اعتباری سابق هستن که مجوز بانک مرکزی هم داشتن ولی تهش مردم رو بیچاره کردن . بازم بانک بهتره
بانک گردشگری تا 1 ماه پیش 19.5 درصد سپرده 1 ساله باز میکرد که بعد از 1 ماه هم میتونستید فقط برداشت کنید اگر خواستید. ممکنه باز هم بیارن این نوع سپرده رو.سوال کردم گفتن شاید باز اعلام بشه/

صندوق لوتوس پارسیان هم هست که ضامن نقد شوندگی اش بانک پارسیان هست. اونم الان داره فعلا 21 درصد میده . از نوع صندوق های صدور و ابطالی هست و اصلا تو بورس هم نیست. جدا گانه سایت دارن و من حدود 8 سالی هست دارم این صندوق رو و همیشه هم به موقع سود رو داده.فکر کنم دومین صندوق بزرگ درامد ثابت غیر بورسی کشور هست و دارایی هایی که تحت مدیریتشون هست خیلی خیلی بزرگه.مشکلی ندارن و تایید شده هستن/سایتشون هم اینه خواستید یه نگاه بندازید. مزیتش هم اینه که هر زمان بخواید میتونید برداشت یا واریز کنید

kamran2005mf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
بانک گردشگری تا 1 ماه پیش 19.5 درصد سپرده 1 ساله باز میکرد که بعد از 1 ماه هم میتونستید فقط برداشت کنید اگر خواستید. ممکنه باز هم بیارن این نوع سپرده رو.سوال کردم گفتن شاید باز اعلام بشه/

صندوق لوتوس پارسیان هم هست که ضامن نقد شوندگی اش بانک پارسیان هست. اونم الان داره فعلا 21 درصد میده . از نوع صندوق های صدور و ابطالی هست و اصلا تو بورس هم نیست. جدا گانه سایت دارن و من حدود 8 سالی هست دارم این صندوق رو و همیشه هم به موقع سود رو داده.فکر کنم دومین صندوق بزرگ درامد ثابت غیر بورسی کشور هست و دارایی هایی که تحت مدیریتشون هست خیلی خیلی بزرگه.مشکلی ندارن و تایید شده هستن/سایتشون هم اینه خواستید یه نگاه بندازید. مزیتش هم اینه که هر زمان بخواید میتونید برداشت یا واریز کنید

ممنون🙏

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888

تو لوتوس من بعد از مثلا 3 ماه بخوام پولمو بردارم چقدر از اصل پول کم میکنن؟ مثلا 100 میلیون گذاشتی 3 ماه سود گرفتی حالا میخوای 100 بکشی بیرون چقدر برمیدارن؟

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
609
تو لوتوس من بعد از مثلا 3 ماه بخوام پولمو بردارم چقدر از اصل پول کم میکنن؟ مثلا 100 میلیون گذاشتی 3 ماه سود گرفتی حالا میخوای 100 بکشی بیرون چقدر برمیدارن؟
چیزی کم نمیکنن

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
هیچی. جریمه ای نداره

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573

میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید الان کدوم صندوق رو از داحلش بخریم ثابت هست و بیشترین سود رو میده ؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید الان کدوم صندوق رو از داحلش بخریم ثابت هست و بیشترین سود رو میده ؟
همین لوتوس پارسیان اطلاعیه داده تا ۳ ماه اینده یعنی خرداد و تیر و مرداد ۲۱ درصد میده حالا بعد باز نرخ اعلام میکنن. ادرس هم بالا گزاشتم
این صندوق بورسیا هم کمند و امین یکم خوبن اونا هم همون ۲۱ درصد تقریبا میدن

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
همین لوتوس پارسیان اطلاعیه داده تا ۳ ماه اینده یعنی خرداد و تیر و مرداد ۲۱ درصد میده حالا بعد باز نرخ اعلام میکنن. ادرس هم بالا گزاشتم
ممنون از توضیحات کاملتون

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
سلام دوستان من امروز 27 اردیبهشت رفتم بانک آینده برای سپرده سرمایه‌گذاری گفتم میخوام دو نیم میلیارد بزارم جواب داد حداکثر 20 درصد قابلیت گذاشتن و برداشتن هم نداره!!! سر کار گذاشته؟!! یعنی این گشنه ها الان اینقدر سیر شدن؟!!
کلا بانک ها الان همین هستن
شما هر میزان ببری سود رو افزایش نمیدن
صندوق بورسی؟!! با چه پشتوانه ای؟ خوردنش دستم به کجا بنده عزیز دل برادر ؟
پشتوانه صندوق های سرمایه گذاری سهامی ، مختلط یا درآمد ثابت همگی از بانک بیشتره
کاری با ساختارهای نظارتی حاکم بر بورس در مقایسه با بانک ها ندارم که باعث میشه صندوق های سرمایه گذاری امن تر از بانک ها باشن ولی با یک مثال خیلی ساده من به شما توضیح میدم :

ارزش بازار بانک سامان ( کل بانک رو یکجا بخری ) الان 12 هزار میلیارد تومنه
ارزش بازار بانک سرمایه ( کل بانک رو یکجا بخری ) الان 1.2 هزار میلیارد تومنه
ارزش بازار بانک پست بانک ( کل بانک رو یکجا بخری ) الان 6.5 هزار میلیارد تومن
ارزش بازار بانک ایران زمین = 3.8 هزار میلیارد تومن

در مقایسه با دوتا صندوق که شانسی اسمشون رو اووردم :
ارزش صندوق امین آشنا ایرانیان = 5.2 هزار میلیارد تومن
ارزش صندوق کیان = 4.5 هزار میلیارد تومن

صندوق های دیگه ای با ارزش بیشتر از این دوتایی که گفتم هم تا دلت بخواد هست . با ارزش پایین تر هم هست

منظورم اینه اون بانکی که شما سپرده میکنی ، گاهی اوقات کلش روی هم به اندازه یک صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت هم نمیشه ! تازه نظارتی که روی صندوق هست روی بانک نیست
موضوع دیگه اینه سود صندوق درآمد ثابت از بانک بیشتره
و در آخر همین سود بالا هم با تورم ایران فایده نداره و باید سرمایه گذاری اصولی انجام بشه
این صندوقها همه متعلق به آقازادههای متصله ، مگه فراموش کردین رئیس ج و بقیه مقامات بالا فرمودن بفرمایید بورس ، بعد چی شد . گفتن ریسک داره دیگه همینه که هست.
به هیچ وجه متعلق به آقازاده ها نیست و به اونا هم وصل نیست
اتفاقا خیلی شفاف و اصولی فعالیت میکنن
در مورد سال 99 هم خوب طبیعتا هر کسی بدون دانش وارد بازار بشه و به 3 یا 4 برابر ارزش واقعیش بخره ، باید شاهد از دست رفتن سرمایش باشه

توی بورس ما 3 مدل صندوق سرمایه گذاری داریم که به درد شما میخوره . درآمد ثابت ، سهامی ، مختلط
در موردشون مطالعه بفرمایید
صندوق درآمد ثابت مثل بانکه و تا سقف 75 درصد سرمایشون رو درگیر اوراق مشارکت با سود تضمینی میکنن و 25 درصد در سهام ( دقیقش رو فراموش کردم )
اینا هم خودشون دو مدل هستن :
با توزیع سود ماهیانه - دقیقا مثل بانک هرماه سود به حسابتون میریزه
بدون توزیع سود ماهیانه - ارزش اوراق صندوق بالا میره

عملا صندوق های درآمد ثابت ارتباطی به سهام ندارن و به همین دلیل ریسک خاصی شامل حال شما نمیشه
لطفا نفرمایید که این صندوقها زیر نظر سازمان بورس و اوراق بهادارن که اون سازمان خودش آخر پدر سوخته هاست....
این دیدگاه کاملا غلطه ، خیالتون راحت باشه
من یه باز نشسته هستم خونمو فروختم شدم اجاره نشین که خرج دخترمو در خارج از کشور رو بدم
متاسفانه به نظر بنده کار فوق العاده اشتباهی کردید
فروش خونه و سپرده گذاری توی بانک با تورمی که توی ایران داریم هیچ جوره درست نیست . لطفا تجدید نظر بفرمایید
شاید با این تورمی که داریم تا 5 سال دیگه کل سود و اصل سرمایه ای که توی بانک سپرده کردید رو مصرف بکنید و صفر بشه

از نظر من بهترین راه برای شما اینه :
نصف پول رو به ارز تبدیل بکنید و هر ماه اون رو برای دخترتون بفرستید
نصف دیگه رو درگیر یک سرمایه گذاری درست و حسابی و اصولی بکنید ( به غیر از بانک و صندوق درآمد ثابت )
در پایان عرض میکنم این صندوق ها شبیه موسسات اعتباری سابق هستن که مجوز بانک مرکزی هم داشتن ولی تهش مردم رو بیچاره کردن . بازم بانک بهتره
به هیچ وجه صحیح نیست ...

بنده در حد توان توضیحات رو خدمتتون عرض کردم که یه بررسی بفرمایید
باز هم تصمیم با خود شماست

kamran2005mf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
کلا بانک ها الان همین هستن
شما هر میزان ببری سود رو افزایش نمیدن

پشتوانه صندوق های سرمایه گذاری سهامی ، مختلط یا درآمد ثابت همگی از بانک بیشتره
کاری با ساختارهای نظارتی حاکم بر بورس در مقایسه با بانک ها ندارم که باعث میشه صندوق های سرمایه گذاری امن تر از بانک ها باشن ولی با یک مثال خیلی ساده من به شما توضیح میدم :

ارزش بازار بانک سامان ( کل بانک رو یکجا بخری ) الان 12 هزار میلیارد تومنه
ارزش بازار بانک سرمایه ( کل بانک رو یکجا بخری ) الان 1.2 هزار میلیارد تومنه
ارزش بازار بانک پست بانک ( کل بانک رو یکجا بخری ) الان 6.5 هزار میلیارد تومن
ارزش بازار بانک ایران زمین = 3.8 هزار میلیارد تومن

در مقایسه با دوتا صندوق که شانسی اسمشون رو اووردم :
ارزش صندوق امین آشنا ایرانیان = 5.2 هزار میلیارد تومن
ارزش صندوق کیان = 4.5 هزار میلیارد تومن

صندوق های دیگه ای با ارزش بیشتر از این دوتایی که گفتم هم تا دلت بخواد هست . با ارزش پایین تر هم هست

منظورم اینه اون بانکی که شما سپرده میکنی ، گاهی اوقات کلش روی هم به اندازه یک صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت هم نمیشه ! تازه نظارتی که روی صندوق هست روی بانک نیست
موضوع دیگه اینه سود صندوق درآمد ثابت از بانک بیشتره
و در آخر همین سود بالا هم با تورم ایران فایده نداره و باید سرمایه گذاری اصولی انجام بشه

به هیچ وجه متعلق به آقازاده ها نیست و به اونا هم وصل نیست
اتفاقا خیلی شفاف و اصولی فعالیت میکنن
در مورد سال 99 هم خوب طبیعتا هر کسی بدون دانش وارد بازار بشه و به 3 یا 4 برابر ارزش واقعیش بخره ، باید شاهد از دست رفتن سرمایش باشه

توی بورس ما 3 مدل صندوق سرمایه گذاری داریم که به درد شما میخوره . درآمد ثابت ، سهامی ، مختلط
در موردشون مطالعه بفرمایید
صندوق درآمد ثابت مثل بانکه و تا سقف 75 درصد سرمایشون رو درگیر اوراق مشارکت با سود تضمینی میکنن و 25 درصد در سهام ( دقیقش رو فراموش کردم )
اینا هم خودشون دو مدل هستن :
با توزیع سود ماهیانه - دقیقا مثل بانک هرماه سود به حسابتون میریزه
بدون توزیع سود ماهیانه - ارزش اوراق صندوق بالا میره

عملا صندوق های درآمد ثابت ارتباطی به سهام ندارن و به همین دلیل ریسک خاصی شامل حال شما نمیشه

این دیدگاه کاملا غلطه ، خیالتون راحت باشه

متاسفانه به نظر بنده کار فوق العاده اشتباهی کردید
فروش خونه و سپرده گذاری توی بانک با تورمی که توی ایران داریم هیچ جوره درست نیست . لطفا تجدید نظر بفرمایید
شاید با این تورمی که داریم تا 5 سال دیگه کل سود و اصل سرمایه ای که توی بانک سپرده کردید رو مصرف بکنید و صفر بشه

از نظر من بهترین راه برای شما اینه :
نصف پول رو به ارز تبدیل بکنید و هر ماه اون رو برای دخترتون بفرستید
نصف دیگه رو درگیر یک سرمایه گذاری درست و حسابی و اصولی بکنید ( به غیر از بانک و صندوق درآمد ثابت )

به هیچ وجه صحیح نیست ...

بنده در حد توان توضیحات رو خدمتتون عرض کردم که یه بررسی بفرمایید
باز هم تصمیم با خود شماست
ممنون از وقتی که برای پاسخ گذاشتن . امیدوارم موفق و عاقبت بخر بشین🙏

kamran2005mf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
باسلام و وقت بخیر من این یکی دو هفته رو توی گروههای تلگرامی و واتساپ کلی بررسی و مطالعه کردم ببینم افرادی که تو این صندوق‌های با درآمد ثابت سرمایه گذاری کردن واقعا چی میکن. بر خلاف تبلیغات گسترده این صندوقها در این گروهها بجز لعن و نفرین و بد و بیراه به مسئولان این صندوق‌ها ندیدم . این مطلب رو اینجا نوشتم که کسانی که قصد سرمایه‌گذاری دارن قبلش خیلی بررسی کنن و با چهار تا تبلیغ و گفته این و اون خودشون رو بیچاره نکنن. من مطمئن هستم شما قصدتون تبلیغ برای این صندوق‌ها نیست . بیشتر غرضم افراد بی اطلاع هست که اگر پست منو دیدن حداقل تحریک بشن برن از افرادی که سرمایه‌گذاری کردن بپرسن . 🔴«بازم تاکید میکنم برن تو گروههای تلگرامی یا واتساپ نه کانالها» 🔴

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
باسلام و وقت بخیر من این یکی دو هفته رو توی گروههای تلگرامی و واتساپ کلی بررسی و مطالعه کردم ببینم افرادی که تو این صندوق‌های با درآمد ثابت سرمایه گذاری کردن واقعا چی میکن. بر خلاف تبلیغات گسترده این صندوقها در این گروهها بجز لعن و نفرین و بد و بیراه به مسئولان این صندوق‌ها ندیدم . این مطلب رو اینجا نوشتم که کسانی که قصد سرمایه‌گذاری دارن قبلش خیلی بررسی کنن و با چهار تا تبلیغ و گفته این و اون خودشون رو بیچاره نکنن. من مطمئن هستم شما قصدتون تبلیغ برای این صندوق‌ها نیست . بیشتر غرضم افراد بی اطلاع هست که اگر پست منو دیدن حداقل تحریک بشن برن از افرادی که سرمایه‌گذاری کردن بپرسن . 🔴«بازم تاکید میکنم برن تو گروههای تلگرامی یا واتساپ نه کانالها» 🔴
خب حداقل بگید لعن و نفرین در چه مورد بدونه ما هم بدونیم.

بالا