برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

navidkid

Registered User
لایک‌ها
482
ممنونم برادر بعد الان ما برفرض ۳۸۹۰۰ میخریم میتونم برم بدم به صرافی بگم به جاش تتر برای من بریزه؟
باید از اون صرافی بپرسی ببینی این خدمات رو داره یا نه

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192

توی سایت مشخصات وارد کن بعد روز مراجعه به صرافی رو انتخاب کن وقتی تایید میشه برات یک اس میاد. یورو هم میشه. یورو سودش الان از دلار بیشتره.

اکثر صرافی ها فقط دلار میدن و یورو ندارند

navidkid

Registered User
لایک‌ها
482
پس چرا محدودیت دلار توافقی رو زیاد کردن به نظرتون؟
برای اینکه نمایش بدن. الان کسی که 2000 دلارش رو گرفته بخواد بره 3000 تا دیگه رو بگیره بهش نمیدن. میگن نمیشه. کسی هم که بخواد 5000 تا بگیره که دفعه اولش هست براحتی نمی تونه توی سایتشون ثبت نام کنه..

navidkid

Registered User
لایک‌ها
482
محدودیت‌های تازه برای نقل و انتقال ارز عراق، آینده تجارت ایران را مبهم کرده است.

farzad.sadeshi6

Registered User
لایک‌ها
584
سلام دوستان
یک ماهه هر 2.3 روز یکبار ثبتنام میکنم بازار متشکل ارزی هر بار هم صرافی های مختلف رو انتخاب میکنم
اما نوبت بهم نمیرسه و پیامک میاد از طرف تایید نشدی؟
سره کاریه عایا ؟یا!

Rezazzzjjj

Registered User
لایک‌ها
219
اره جدیدا دیگه تایید نمیکنن دیگه سر کاری شده

MehdiTedi

Registered User
لایک‌ها
722
سلام دوستان
یک ماهه هر 2.3 روز یکبار ثبتنام میکنم بازار متشکل ارزی هر بار هم صرافی های مختلف رو انتخاب میکنم
اما نوبت بهم نمیرسه و پیامک میاد از طرف تایید نشدی؟
سره کاریه عایا ؟یا!
یک ماه پیش و سه هفته پیش ثبت نام‌ میکردی رد میشد توسط صرافی الان دو سه هفته هست من چند تا صرافی ثبت نام کردم درخواستم قبول شد و بهم وقت دادن دیگه رفتم گرفتم اول این هفته کدوم شهر هستی

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
دوستان من هم فردا وقت صرافی دارم (وقت صرافی!! آدم انگار میخواد بره دکتر که وقت بگیره! :D:cool:! وقت صرافی! ویژدانا عجب کشور و عجب اقتصادی داریم!).
میخوام برم 1000 یورویی را که از قبل دارم تو بازار آزاد بفروشم و بعد با پولش برم 1000 یورو توافقی بخرم! نمیدونم صرف میکنه یا نه! آخه قیمت یورو توافقی هم خیلی بالاست!
دوستان برام دعا کنید! 🙏😋
خوب دیروز عملیات با موفقیت انجام شد :D! من که پول نقد نداشتم بنابراین 1000 یوروی موجودم را ابتدا در بازار آزاد به هر یورو 47.5 فروختم و بعد از صرافی 1000 یورو به هر یورو 42.9 خریدم یعنی 4600 تومن اختلاف بین یورو آزاد و توافقی!
البته قیمتها مرتب در حال تغییره. جالبه که بعد از اینکه از صرافی بیرون اومدم، باز هم قیمت یورو آزاد بالاتر رفته بود! 😬😵☠️

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
برای اینکه نمایش بدن. الان کسی که 2000 دلارش رو گرفته بخواد بره 3000 تا دیگه رو بگیره بهش نمیدن. میگن نمیشه. کسی هم که بخواد 5000 تا بگیره که دفعه اولش هست براحتی نمی تونه توی سایتشون ثبت نام کنه..
آخر چرا؟!!!! :devilish:😭😱👺
من هنوز 500 یورو از 2000 یورو باقی مونده، آیا به من دیگر نمیدهند نامردها؟!

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
نوشته بودن
خاندوزی گفته، قیمت واقعی ‎دلار ۳۰ هزار تومان است. فرزین هم که گفته ۲۸۵۰۰ تومان. دور همان میز دولت اگر دلار را از فرزین بخری و به خاندوزی بفروشی دلاری ۱۵۰۰ تومان کاسبی.

farzad.sadeshi6

Registered User
لایک‌ها
584
یک ماه پیش و سه هفته پیش ثبت نام‌ میکردی رد میشد توسط صرافی الان دو سه هفته هست من چند تا صرافی ثبت نام کردم درخواستم قبول شد و بهم وقت دادن دیگه رفتم گرفتم اول این هفته کدوم شهر هستی
تهرانم
تغریبا اکثر صرافیهارو در تمام نقاط زدم ولی بهم نوبت نرسیده
اگر تعداد درخواستم رو کم کنم مثلا 500 تا شانسم بیشتر میشه یا ربطی نداره؟

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
تهرانم
تغریبا اکثر صرافیهارو در تمام نقاط زدم ولی بهم نوبت نرسیده
اگر تعداد درخواستم رو کم کنم مثلا 500 تا شانسم بیشتر میشه یا ربطی نداره؟
معمولا 2 روز را پیشنهاد میده، فردا و پس فردا. بهتره پس فردا را انتخاب کنی که ظرفیتش هنوز پر نشده!

navidkid

Registered User
لایک‌ها
482
این رییس جمهور که میگفت کاهشی خواهد بود. الان دلار رو از 39300 آوردن روی 43400

بالا