برگزیده های پرشین تولز

خریدار اکانت راپید شیر شریکی

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
آقا در مورد اون مسئله كه به حساب شما ريخته بشه و شما خريد كنيد من موافقم الان power dll به من پيغام داد كه يه اكانت يك ساله رپيد شير كه دو ماه از روش گذشته ميده 45000 من نمي خوام بازاريابي كنم ولي به نظر به صرفه تره حالا تصميم با شماست چه 1 ماه چه 1 سال من پايم اگه موافقيد كه اعلام كنيد اگر هم نه با همون 1 ماه موافقيد همه پول ها رو بريزيم به حساب آقا مجيد قال قضيه كنده شه منم شماره حساب فروشنده رو برات پي ام مي كنم بابت پول تاكسي هم شرمنده از اول اصراري نداشتم خودم جمع كنم بانك داري الكترونيكي به سبك عهد حجره ديگه نميشه كاريش كرد :D آقا مجيد لطف كن وحسابتو براي همه اعضا پي ام كن

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
دوستان يک خبر خوش بهتون بدم کيف کنيد :)

الان توي سايت رپيد شير ديدم که نوشته بود که به مناسبت کريسمس به جاي 10000 پوينت ميشه

با 3333 پوينت يک اکانت درست کرد. من هم با اجازه دوستان چون يک ساعت بيشتر وقت نبود اکانت رو دو ماه

تمديد کردم ..چون فقط يک ساعت وقت داشت.. خب الانم اين رو اعلام مي کنم تا دوستاني که اينو ميبينن

الان اکانت جديد بگيرن يا تمديد کنن و چيزي هم نميخايم در عوضش فقط به جاش وقتي که اين گروهمون اکانت

احتياج داشت باهامون راه بيان: )

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
شماره حسابم رو براتون پی ام کردم لطفا تا فردا واریز کنید تا اکانت رو بخریم

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
:blush::blush::blush::blush::blush: با عرض شرمندگي فراوان و عذر خواهي بسيار مخصوصأ از Majid_sp2007 و babak2006 متاسفانه يا نميدونم بگم خوشبختانه اين اول ژانويه كار دستمون داد و باعث شد طي اقدام غير قابل پيشبيني به طور رايگان اكانت قبلي گروه ماه در يك موقعيت اكازيون تمديد بشه تا دوماه بنابراين گروه 5 نفره قبلي به كاربا اكانت قبلي ادامه ميده متاسفانه به دليل اينكه تعداد نفرات تيم قبلي 5 نفره نمي تونيم اين دو تا دوستمونو شركت بديم به دلايلي كه frog جان ابتداي تاپيك نوشتن با اينكه خيلي مايلم بودم اين كار انجام بشه ولي شرمنده بنابراين راه حلي كه هست يا اين دو تا دوستمون اگر عجله دارن اكانت رو از power dll بخرن يا صبر كنند 2 نفر ديگه پيدا شن اميدوارم گلايه اي در كار نباشه چون هدف اين تاپيك به دست آوردن اكانت رپيد شير به پايين ترين قيمت و كم ترين هزينه است البته به صورت حلال يعني دوستاني كه اينجا تيم تشكيل ميدن نهايت سعي رو خواهند كرد كه به صرفه ترين راه رو از لحاظ مالي انتخاب كنند بازهم عذر مي خوام اينم بذاريد به حساب اتفاقات غير قابل پيشبيني حلول سال فرنگي :blush::blush::blush::blush:

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
آره این اول ژانویه حسابی همه رو غافلگیر کرد
ما که به موقع خبر دار نشدیم :D

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خوب مبارکتون باشه 2 ماه اکانت مجانی :D

خلاصه من که هستم اگر آقا بابک هم هنوز هست با یک نفر دیگه میشه 3 نفری اکانت گرفت

اگر کسی مایله اعلام کنه اگر 3 نفر باشیم نفری باید 2300 تومان بدیم

اگر 4 نفر بشیم میشه نفری 1750 تومان

خلاصه اگر 4 نفر شدیم که چه بهتر اگر نه همون 3 نفری بگیریم چون فکر نمی کنم دیگه اختلاف 2300 با 1750 ارزشی داشته باشه

Never

Registered User
لایک‌ها
10
خوب مبارکتون باشه 2 ماه اکانت مجانی :D

خلاصه من که هستم اگر آقا بابک هم هنوز هست با یک نفر دیگه میشه 3 نفری اکانت گرفت

اگر کسی مایله اعلام کنه اگر 3 نفر باشیم نفری باید 2300 تومان بدیم

اگر 4 نفر بشیم میشه نفری 1750 تومان

خلاصه اگر 4 نفر شدیم که چه بهتر اگر نه همون 3 نفری بگیریم چون فکر نمی کنم دیگه اختلاف 2300 با 1750 ارزشی داشته باشه

عزیز جان من تا 8 ژانویه با یه عزیز دیگه شریکی اکانت دارم اگه تا اون موقع شارژ نمی کنید من هم هستم
روزی حداکثر یه گیگ دانلود دارم
با سپاس

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اگر 3 نفر تکمیل شد که هیچی اگر تا 8 ژانویه نه در خدمت شما هستیم

آقا بابک شما چی شدی هستی هنوز یا نه ؟؟؟؟؟

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اکانت 1 ماهه هم برای عزیزان این تاپیک موجوده!!!

yeg86naz

Registered User
لایک‌ها
4
عزیز جان من تا 8 ژانویه با یه عزیز دیگه شریکی اکانت دارم اگه تا اون موقع شارژ نمی کنید من هم هستم
با سپاس

منم از همین تاریخ هستم به شماره حساب majid_sp2007 پول بریزم یا جای دیگه

babak2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اره مجید جان من هستم اما این دوروز تو مغازه یکم سرم شلوغ شنبه اول وقت پولو به حساب شما واریز می کنم که امید به خدا همون شنبه بخریم

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سپاس

منم از همین تاریخ هستم به شماره حساب majid_sp2007 پول بریزم یا جای دیگه

اگر تا شنبه بتونید پول رو به حساب بریزید همون شنبه یعنی 5 ژانویه اکانت رو می خریم

با شما 2 عزیز + آقا بابک و من می شیم 4 نفر

اگر موافقید شماره حساب رو براتون pm کنم

در ضمن اگر شما موافق باشید می تونم اکانت رو فردا یعنی پنج شنبه بخرم و شما بعدا سهمتون رو به حساب واریز کنید

انتخاب با خودتون

Never

Registered User
لایک‌ها
10
اگر تا شنبه بتونید پول رو به حساب بریزید همون شنبه یعنی 5 ژانویه اکانت رو می خریم

با شما 2 عزیز + آقا بابک و من می شیم 4 نفر

اگر موافقید شماره حساب رو براتون pm کنم

در ضمن اگر شما موافق باشید می تونم اکانت رو فردا یعنی پنج شنبه بخرم و شما بعدا سهمتون رو به حساب واریز کنید

انتخاب با خودتون

من موافقم
پس شماره حساب و مبلغ رو برای من و yeg86naz عزیز هم بفرستید
منتظریم
با سپاس

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خب چی شد

پولارو به حساب ریختید ؟

فردا اکانت رو بخرم ؟

Never

Registered User
لایک‌ها
10
خب چی شد

پولارو به حساب ریختید ؟

فردا اکانت رو بخرم ؟

مجید جان، yeg86naz عزیز برام پ.خ فرستاده بود که برای شما گفتن فعلا دست نگه داری این بشه یک :happy:
دوما می خواستم بدونم ، حضرت عالی اکانتی سراغ دارین یه پوینت موینت خوبی داشته باشه تا اونو یه ماه یا اگه بشه یه سه ماهی تمدید کنیم تا بتونیم یه یک ماهی مفت وگیریم حالشو ببریم :)

منتظر فرمایش دوستان هستم

frog

Registered User
لایک‌ها
36
سلام Never عزیز ، خوب اگه همچین اکانتی باشه باید حداقل 9000 پوینت داشته باشه .

خوب طرف نمیاد این رو بفروشه که خودش میره و کمترین 9 تومن تمدید میکنه و بعد میاد و دوماهش رو میفروشه 13 تومن (بیشتر نمی تونه بده چون 1 ماه هاش رو میدن 7 تا 7.5 میدن )

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
yeg86naz برای منم پی ام فرستاد و گفت که با never که شما باشید یک اکانت 1 ماهه گرفتن که 9000 پوینت داره و گفتن که اگر بشه اون رو تمدید کنیم که فکر کنم اونجوری باید مستقیما با خود راپید تمدید کنیم که دردسر داره در ضمن راپید گرون فروش هم هست :D

حالا دیگه نمی دونم قرار بود امروز اکانت رو بخرم ولی مثل این که خبری از شما نیست

yeg86naz

Registered User
لایک‌ها
4
yeg86naz برای منم پی ام فرستاد و گفت که با never که شما باشید یک اکانت 1 ماهه گرفتن که 9000 پوینت داره و گفتن که اگر بشه اون رو تمدید کنیم که فکر کنم اونجوری باید مستقیما با خود راپید تمدید کنیم که دردسر داره در ضمن راپید گرون فروش هم هست :D

حالا دیگه نمی دونم قرار بود امروز اکانت رو بخرم ولی مثل این که خبری از شما نیست

عزیز من کی گفتم 9000 پوینت داره:blink:

گفتم فکر میکنم برا تمدید 1000 اضافه بشه میشه 9000 تا گفتم اگه اشتباه کردم بگو :happy:

اکانت 3ماه 17 یورو تمدید میشه
powerDDL تو تاپیکش گفته بدون کارمزد ایجاد میکنه

NEVER جان نمیشه همینو تمدید کرد

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
راست میگی گفتی اگر 1000 اضافه بشه میشه 9000 تا من این 9000 تاش یادم مونده بود واسه اون اشتباه کردم:blush:

خوب بالاخره چی کار کنیم ؟

شما می گید همین اکانت رو تمدید کنیم ؟
خب اگر همین اکانت رو میشه با 7 - 8 هزار تومان تمدید کرد خوبه چون میشه یه کم هم پوین بگیریم و یه ماهی هم مجانی استفاده کنیم

بالاخره هر چه زود تر تصمیم بگیرید دیگه

بالا