برگزیده های پرشین تولز

در حال ديدن چه انيمه/انيميشني هستيد ?

Dr.Amin Gholi

Registered User
لایک‌ها
32
South Park رو براي بار دوم ميبينم.

+

Great Teacher Onizuka

11460.jpg

خوب وقتي كه نمره ش رو تو ماي انيمه ليست ديدم، زياد بهش توجهي نكردم و گفتم اينم از اون انيمه هايي ميشه كه دراپ ميكنم و نمره ش خيلي تخيلي و بيخوده! ولي خوب الان بعد از ديدن 7 قسمتش بايد بگم كه جدا خوب بوده و خيلي سطح طنز خوبي داره و روي هم رفته انيمه جذابيه. حالا اينكه در ادامه به همين شكل جلو بره يا نه رو نميدونم ولي بهرحال از اين شخصيت اولش Onizuka خيلي خوشم مياد. كلي ميميك هاي صورتش و كاراش خنده داره.
خیلی خوبه فقط آخرش یک مقداری ضد حاله!

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
خوب من برگشتم:دی

توی این مدت فقط رسیدم Angel Beats! رو ببینم! انیمه ای با موضوع خیلی قشنگی بود + موسیقی بسیار زیبا.

A10885-10.jpg

خیلی خیلی جای کار داشت و می تونست اقلا 50 قسمتی باشه. توی 13 قسمت به هیچ جایی نرسیدن!!

دیدنش توصیه میشه!

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
خیلی خوبه فقط آخرش یک مقداری ضد حاله!

دقيقا! منم بعد از تموم كردنش اين "ضدحال" رو درك كردم :دي

ولي خوب جدا از پايانش، انصافا انيمه عالي بود.

خوب من برگشتم:دی

توی این مدت فقط رسیدم Angel Beats! رو ببینم! انیمه ای با موضوع خیلی قشنگی بود + موسیقی بسیار زیبا.

خیلی خیلی جای کار داشت و می تونست اقلا 50 قسمتی باشه. توی 13 قسمت به هیچ جایی نرسیدن!!

دیدنش توصیه میشه!

قسمت اولش رو اين چند وقته ديدم. هنوز وقت نكردم درست و حسابي برم سراغ ديدنش.

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
انيمه هايي كه اين چند وقته تموم كردم :

سري اول School Rumble

24.jpg

خيلي خوب بود. كلا به انيمه ش عادت كردم. هاريما هم شخصيتش خيلي خنده داره، افكارش و حركاتش و كلا ... صحنه هاي خنده دار خيلي خوب زياد داشت. واسه من معمولا انيمه ها بيشتر لبخند آور هستن و كمتر پيش مياد كه يه صحنه واقعا برام خنده دار باشه ولي تو اين انيمه از اينجور صحنه هاي خنده دار زياد بود. كلا بار طنزش خيلي خوبه.

//

School Rumble Ni Gakki ، سري دوم School Rumble و سري سوم دو قسمتي شSchool Rumble San Gakki رو كامل ديدم

9553.jpg

سري دوم هم مثل سري اولش خيلي سرگرم كننده بود ولي خوب يه مقدار سطحش نسبت به سري اول پايين تر بود.

چقدر پايانش بد بود! نا اميد كننده بود. با اينكه كلا انيمه رو دوست داشتم، بايد بگم كه پايانش كلا خيلي از لذتي كه نسبت به انيمه داشتم رو از بين برد. خيلي خيلي بد تموم شد. اين قضيه آمريكا و مريضي كاراسوما و رفتن تنما به آمريكا و ... اصلا جالب نبود. تازه، هاريماي بيچاره هم بلاخره اعتراف نكرد. اوائل سري اينكه اينقدر تنما به كاراسموما علاقه نشون ميداد، خنده دار و جالب بود ولي ديگه اين اواخرش در مقابل علاقه اي كه هاريما بهش داشت و ما هي اون صحنه هاي علاقه تنما به كاراسوما رو ميديديم، داشت اعصاب خورد كن ميشد.

بهرحال اصلا از پايان خوشم نيومد.

//

Myself ; Yourself رو تموم كردم.

21663.jpg

انيمه خيلي جالبي بود. اواسط كار مثل هميشه يه مقدار سطح درامش برام اذيت كننده بود و انتظار داشتم كه با يه پايان ضعيف روبرو بشم ولي خوب هرچي جلو تر رفت بهتر شد و پايانش هم خيلي خوب بود. دوست داشتم داستان انيمه يه مقدار بيشتر به سانا و ناناكا و رابطشون بپردازه خصوصا اپيزود هاي آحر ولي بهرحال همينقدرش هم جالب بود. روي هم رفته از اون انيمه هايي بود كه من به راحتي ازشون خوشم مياد. (7/10)

//

هفتگي ها هم فعلا فقط ناروتو و Mayo Chiki رو ميبينم.

2222222222.jpg

فایل های ضمیمه

• 2222222222.jpg
    2222222222.jpg
    24.6 KB · نمایش ها: 48

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
Mayo Chiki چطوره؟

من كه ازش خوشم مياد. سرگرم كننده ست. به نظر من هر قسمت داره بهتر ميشه. جنبه رمنس خوبي داره، طنزش آنچنان سطح بالايي نداره ولي خوب عوضش داستان انيمه خوبه.

داستان هم بايد خودت ببيني تا متوجه بشي.
13060IMM302%5B1%5D.gif

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
سري اول Kimi ni Todoke رو ديدم.

19652.jpg

خوب فكر كنم يكي از بهترين انيمه هايي بود كه اين چند وقته ديدم. جدا انيمه جالبي بود. قبل از شروع ديدنش وقتي كه سطح گرافيكي كار و اون شكلك هايي كه كاركتر هاش در مي آوردن رو ميديدم، احساس ميكردم كه اين از اون انيمه هايي نيست كه منو جذب كنه ولي خوب اشتباه ميكردم. صدا پيشه نقش ساواكو (Noto, Mamiko) واقعا كارش عالي بود. صداش از همون اپيزودهاي اول واسه من آشنا بود و وقتي كه رفتم و پروفايلش رو چك كردم، ديدم قبلا ازش چندتا انيمه ي جالب ديدم (كه بيشتر از همه صداش بخاطر School Rumble تو ذهنم مونده بود) بهرحال خيلي صداپيشه عاليه. داستان انيمه هم زياد حاشيه نميرفت و خوب روي شخصيت هاي اول تمركز داشت.

//

Ichigo Mashimaro رو ديدم.

11042.jpg

خيلي عالي بود. همه چيزشو دوست داشتم. صداپيشه هاش فوق العاده بودن و محيط طنز انيمه ش هم حرف نداشت. كاركتر ميو هم خيلي خنده دار بود. كلي به كاراش خنديدم. البته بقيه كاركتر ها هم جاي خودشونو دارن! بازم Noto, Mamiko جز صداپيشه ها بود كه خيلي كار رو بهتر كرده بود. يه مقدار انيمه ش منو ياد Minami-ke مينداخت، شايد به خاطر محيط آرومش و بدون موسيقي جلو رفتنش بود بهرحال ... فقط حيف كه بيشتر از 12 اپيزود نبود و خيلي زود تموم شد. (8/10)

~

Kimi ni Todoke فصل دوم رو شروع كردم.

Kurokami رو دارم ميبينم، اپيزود 10 هستم. اوائلش خيلي جالب بود ولي الان كه به اين قسمت ها رسيدم، احساس ميكنم كه داره ضعيف ميشه.

19935.jpg

Samurai Champloo هم قسمت 12 رو امروز ديدم. موسيقي متن ش جدا عاليه.

Dr.Amin Gholi

Registered User
لایک‌ها
32
من كه ازش خوشم مياد. سرگرم كننده ست. به نظر من هر قسمت داره بهتر ميشه. جنبه رمنس خوبي داره، طنزش آنچنان سطح بالايي نداره ولي خوب عوضش داستان انيمه خوبه.

داستان هم بايد خودت ببيني تا متوجه بشي.
13060IMM302%5B1%5D.gif
باشه ببینمش!
usagidrop.jpg

منم Usagi Drop رو دنبال میکنم.
داستانش خیلی آدم رو متاثر میکنه و مملو از احساسات هست!"رین"دختر شخصیت اصلی هم خیلی بامزه هست!مثلا وقتی اینجور قیافه ها در میاره :دی :
220073.jpg
tumblr_loqtbroW7c1qbvovho1_500.gif

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

خسته نباشید من زیاد انیمه های سریالی رو نگاه نمی کردم تا این که بعد از دیدن سریال Death Note نظرم نسبت به نگاه نکردنشون عوض شد حالا مشکل اصلی اینجاست که شما این انیمه ها رو از کجا دنبال می کنید شبکه خاصی پخش می کنه یا سایت خاصی یا سرچ گوگل؟

ممنون می شم راهنماییم کنید:happy:

Death_Note_Ryuk.jpg

DeathNote.jpg

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
سلام دوستان

خسته نباشید من زیاد انیمه های سریالی رو نگاه نمی کردم تا این که بعد از دیدن سریال Death Note نظرم نسبت به نگاه نکردنشون عوض شد حالا مشکل اصلی اینجاست که شما این انیمه ها رو از کجا دنبال می کنید شبکه خاصی پخش می کنه یا سایت خاصی یا سرچ گوگل؟

سلام .
جواد جان انتخاب خوبی بوده برای شروع . :)

به نظرم اگه انیمه ها رو بخری ، به صرفه تر باشه . ;) . می تونی از هستی (به قول خودتون هستی خطر :D) انیمه ها رو خریداری کنی . آرشیو خوبی داره .
ولی اگه می خوای دانلود کنی ، از سایت و فروم animetake می تونی استفاده کنی .
موفق باشی

Dr.Amin Gholi

Registered User
لایک‌ها
32
سلام دوستان

MiniTheatre | Home to small encoded anime - Free Download - X264 (mini mkv)
NyaaTorrents >> Browse | Anime, manga, and music - Just say the word
BakaBT - High quality anime bittorrent tracker
DarkLegends | Fastest 60MB Anime Encoders
AnimeOut - 60MB Small Encoded Animes - Direct Download One Piece, Bleach , Naruto Shippuden, Ao no Exorcist anime Episodes
سلام میتونی دانلود کنی از لینک های بالا.
شبکه خاص هم که آره دیگه تو ژاپن پخش میشه :دی

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

سلام .
جواد جان انتخاب خوبی بوده برای شروع . :)

به نظرم اگه انیمه ها رو بخری ، به صرفه تر باشه . ;) . می تونی از هستی (به قول خودتون هستی خطر :D) انیمه ها رو خریداری کنی . آرشیو خوبی داره .
ولی اگه می خوای دانلود کنی ، از سایت و فروم animetake می تونی استفاده کنی .
موفق باشی

ممنون معین جان قبلی رو دانلود کرده بودم ولی اونموقع سرعتم خوب بود :(
الان هم کلا گزینه چهارم که خرید بود رو فراموش کرده بودم:D
راستش چند وقت پیش ازش لیست گرفتم که کلا یادم رفت ازش انتخاب کنم و بگیرم باید برم لیست جدید رو دانلود کنم بگیرم ازش:rolleyes:
معین جان یه چند تا انیمه خوب هم اگه زحمتی نیست برام پخ کن تا روال تاپیکم بهم نزنم , سبکشم خوب باشه تو مایه های همینم که دیدم بود هم خوبه :دی

ممنون دوست من برای سایت های بالا حتما اگر گیگ اضافی یا اینترنت هوایی گیرم امد می روم سراغشون :happy:
راستی منظورم از شبکه همین شبکه های غیر مجاز :f34r: خودمون بود نه شبکه های استانی ژاپن :دی :D

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
Nana رو تموم كردم.

11232.jpg

خيلي عالي بود. به راحتي ميتونه بره تو صدر بهترين انيمه هايي كه اخيرا ديدم. كلا اين چند روزه رو با ديدن اپيزود هاي نانا، اونم 10 اپيزود 10 اپيزود ميگذروندم. خيلي بهم چسبيد. موسيقي كار كه اصلا جاي حرفي براي آدم باقي نميذاره، فوق العاده بود. اوپنينگ ها و اندينگ هاي اولش رو خيلي بيشتر از بقيه شون دوست داشتم. داستان انيمه عالي بود. رابطه بين دو نانا و اتفاقاتي كه براشون مي افتاد و شخصيت هاي اطرافشون ... يه جذابيت خاصي داشت. كاركترها هم خيلي عالي بودن، از دوتا ناناي اصلي گرفته تا ياسو و شوجي و ... من كلا نيمه اول انيمه رو بيشتر ترجيح ميدادم، به نظر من يه فضاي باحال تر و جذاب تري داشت. ولي ادامه انيمه هم خيلي خوب بود. (8.5/10)

در ضمن، من اين نانا رو بيشتر دوست داشتم
13060IMM302%5B1%5D.gif
:

01359IMM2.JPG

شخصيت پردازي ش خيلي بهتر از هاچي بود. البته اول انيمه هاچي رو بيشتر دوست داشتم ولي خوب همينطور كه داستان انيمه جلو رفت، اين يكي نانا برام شخصيت جالب تر و جذاب تري تبديل شد. فكر كنم كسايي كه انيمه رو ديدن، بتونن منظورم رو متوجه بشند.

+

Kimi ni Todoke فصل دوم رو تموم كردم.

27993.jpg

خوب بود. اونقدري كه ازش انتظار داشتم، عالي نبود. نسبت به فصل اولش ضعيف تر بود ولي خوب اتفاقاتي كه دوست داشتم تو سري دوم ببينم، ديدم و ازشون هم خوشم اومد. تعداد اپيزودها كمتر بود و اينجوري داستان به كازيهايا و كرونوما تمركز بهتري داشت. ديدم يه جايي راجع به اينكه فصل سومش ساخته بشه يا نه، بحث شده بود! اگه نظر من رو بپرسيد، ميگم همين دو فصل كافي بود. حتي شايد ميشد تو همون فصل اولم تمومش كرد. حداقل اگه قرار بود من فصل سه رو بسازم، نميدونستم روي چي تمركز كنم! چون همه چيز قبلا به پايان رسيده .. ! بهرحال روي هم رفته سري خوبي بود. (7/10)

+

انيمه هايي كه الان دارم ميبينم
13060IMM302%5B1%5D.gif
:

بجز دو تا انيمه (Samurai Champloo ، Kurokami) كه ديگه دارن تموم ميشند.

School Days رو دارم ميبينم. 5 اپيزود اولو ديدم.

17594.jpg

Beck رو هم ميخوام شروع كنم به ديدن.

11636.jpg

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

منم انمیه Deadman Wonderland رو به پایان رسوندم فعلا سومین انیمه ای هست که دیدم و توی دوتا انیمه با امتیاز خوب و عالی در رده دوم قرار گرفت :)

Deadman_Wonderland_-_Title_Image.jpg

33260l.jpg

دیدنش رو به کسایی که ندیدنش پیشنهاد می کنم , همان طوری که قبل از من خیلی ها پیشنهادش کردن:)
ALL جان هم چند صفحه قبل ماجراش رو توضیح دادن و همچنین با Dariush جان هم موافقم خیلی زود تموم شد و کوتاه بود .

انیمه بعدی رو که تموم کردم Occult Academy(Seikimatsu Occult Gakuin) بود که سرباز وطنمون Fandogh دیده بودش و منم نمی دونم چه طوری توی سبد خریدم جا گرفت , ولی زیادم بد نبود با این که در موردش با نظر Dariush جان موافقم خیلی ( دخترونه-فمنیستی بود ):دی
بیشتر درمورد پیشگویی نوستراداموس بود که این ژاپنی ها از آینده یکی رو فرستاده بودن تا واقعه 2012 اتفاق نیوفته:دی
SeikimatsuOccultGakuin.jpg

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
School Days رو كامل ديدم.

20470.jpg

چقدر تنفر از شخصيت هاي انيمه خصوصا ماكوتو تو myanimelist زياد بود. :دي البته تنفرشون واسه من قابل درك بود و حتي خودمم نسبت به بعضي از كاركترها تنفراتي پيدا كرده بودم. بهرحال شخصيت هاي اين انيمه از اون شخصيت هاي هميشگي انيمه هاي ديگه نيستن. اينجا يا بايد از يه شخصيت خوشت بياد و براش دلسوزي كني يا از يه شخصيت بشدت متنفر بشي و آرزوي مرگ ش رو داشته باشي! در كل واسه من انيمه عجيبي بود.

+

Beck رو بعد از 4 اپيزود دراپ كردم.

كلا سطح گرافيكي كار كه به كنار، داستانش هم اونقدرا منو جذب نكرد. نصفه ژاپني و انگليسي حرف زدنشون هم يه مقدار روي اعصاب بود.

الان شروع كردم به ديدن Itazura na Kiss ، به نظر انيمه سرگرم كننده اي مياد.

19933.jpg

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
انیمه هایی که این چند وقته تموم کردم :

Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora

01444IMM1.JPG

از يه طرف دلم ميخواست كه بيشتر از 6 قسمت باشه چون واقعا ميشد روش حسابي كار كرد و از طرف ديگه هم فكر ميكنم كه شايد همين 6 قسمتي و كوتاه بودنش باعث شد كه اينقدر بهم بچسه و ازش خوشم بياد. بهرحال خيلي خيلي انيمه خوبي بود. (8/10)

+

Itazura na Kiss

01444IMM2.JPG

خوب بود. واسه من بيشتر كشش انيمه بخاطر شخصيت كوتوكو بود. خيلي شخصيت باحالي داشت. (7/10)

//

Sola

01485IMM1.JPG

عالي بود. كلا تمام كاركترهاي اصلي و داستان كلي انيمه رو دوست داشتم. داستان ش ساده و قابل پيش بيني نبود و يه جورايي براي من متفاوت بود. طراحي كاركترها و گرافيكش، صحنه هاي مبارزه ش هم جز نقاط مثبت ش بود. (8/10)

+

Please Teacher

01485IMM2.JPG

سوژه ش خيلي جالب بود. از همون اول انيمه درگيرش شدم. (7/10)

اين سنسي هم واقعا كاوايي بود.
13060IMM302%5B1%5D.gif

//

آرك Yagyu گينتاما رو تموم كردم (قسمت 76 تا 81)

01527IMM1.JPG

اين چند قسمت واقعا عالي بودن. خيلي داستان باحالي داشت و مبارزاتش واقعا خوب بودن. طنزش هم خيلي خوب بود.

01527IMM2.JPG

(البته این نوشته ها یه مقدار قدیمیه! الان به قسمت 125 رسیدم)

//

بلاخره Kurokami رو تموم كردم.

01515IMM1.JPG

اوائل انيمه واقعا جذاب بود. سينكرو ها، رابطه كورو و كيتا و كلا به ماجراي برادر كورو هم خيلي خوب پرداخته شده بود ولي از نيمه دوم انيمه به بعد يه جورايي انيمه شروع كرد به ضعيف شدن. روي هم رفته بالا و پايين زياد داشت ولي اونقدري بد نبود كه دراپ ش كنم. (6/10)

+

Minami-ke Okaeri هم تموم شد.

01515IMM121.JPG

سرگرم كننده بود. هم به اندازه كافي ماكو چان داشت، هم به اندازه كافي مينامي ها! (ماكو چان چون شخصيت مورد علاقمه، اسمش آورده شد :دي )شخصيت هاي جديدش يا اونايي كه من درست قبلا متوجه شون نشده بودم، خيلي خوب بودن. مثلا برادراي توما تو اين سري خيلي خنده دار بودن. در كل خيلي خوب بود. (7/10)

راستي من فكر ميكردم اين سري دوم ميناميه! ولي ظاهرا از سري اول پريدم به سري سوم!
4.gif
حالا بهرحال سري دوم رو هم ميبينم.

+

دوتا انيمه دراپ كردم :

Antique Bakery
Casshern Sins

راستش از اين دومي يه مقدار خوشم اومد ولي نميدونم! كلا حس ادامه دادنش رو نداشتم.

--

الان هم دارم Angel Beats ميبينم. يعني داشتم ميديدم ولي الان كه نگاه ميكنم، ميبينم 11 قسمتش رو دارم و بايد برم سراغ دانلود بقيه ش!
بهرحال اين 11 قسمت عالي بود. واقعا جذابيت بالايي داشت. اميدوارم پايان بندي ش هم به خوبي بقيه انيمه باشه.

01486IMM3.JPG

راستي اين كاركتر "فرشته" يه جورايي قيافتا به يكي از شخصيت هاي انيمه Sola شباهت داره. (Aono) كلا هر وقت ميبينمش، ياد اون شخصيت مي افتم.

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
خسته نباشی حبیب جان .
4.gif

Bleezebub
6nzy9aqqt1xgfwvoqud.png

یه بچه که به همراه nannyش از جهنم به زمین اومدن تا یه آدم قلدر اینو بزرگ کنه . البته بعضی صحنه هاش لودگی بیش از حدی داره که اعصاب آدمو خراب می کنه ولی در کل خنده دار و جالب هست

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
خسته نباشی حبیب جان .
4.gif

Bleezebub
6nzy9aqqt1xgfwvoqud.png

یه بچه که به همراه nannyش از جهنم به زمین اومدن تا یه آدم قلدر اینو بزرگ کنه . البته بعضی صحنه هاش لودگی بیش از حدی داره که اعصاب آدمو خراب می کنه ولی در کل خنده دار و جالب هست

من که همون اوایلش دراپش کردم ولی میخوام بدونم هنوز هم طنزش همینه که اون بچهه گریه می کنه اون پسره رو برق میگیره؟

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
من که همون اوایلش دراپش کردم ولی میخوام بدونم هنوز هم طنزش همینه که اون بچهه گریه می کنه اون پسره رو برق میگیره؟
اون که طنزش نبود ، بیشتر لودگیش بود ! ولی الان که فکر کنم 35 اپیزودش ریلیز شده ، خیلی کمتر گریه می کنه و دیگه خبری از اون اداها نیست .
یه چیزی که منو اذیت می کنه ، رفتارهای گِی-ماننده آلن دلون هستش .

موضوعش هم الان اینه که بعد از داغون کردن مدرسشون ، رفتن به یه مدرسه ی دیگه و با اراذل اونجا دعوا می کنن :| :|

امان از فیلرهای لوس و خنک ناروتو که ما رو به دیدن این انیمه ها وادار می کنه :| دی

بالا