برگزیده های پرشین تولز

روزانه چند ساعت کار می کنید و میانگین درآمد روزانه ؟

mafiaii

Registered User
لایک‌ها
1
روزی حدود 10 دقیقه میام تو تاپیک سرکار میذارم مردمو حدودا هم 4 میلیارد و 112 میلیون درآمد دارم

کافر مقدس

Registered User
لایک‌ها
200
روزی 4 ساعت کار مفید
ساعتی 7 هزار تومن
شکر راضیم

ای تو روحت ! :lol:

دست ما رو هم بگیر !!

==============

من روزی فقط 3 ساعت کار می کنم که توی همون 3 ساعت حدود 5 تومن درآمد دارم ، که میشه ماهیانه چیزی حدود 100 تومن تا 200 تومن !

کل سرمایه ای که دارم هم حدود یک میلیون هست

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
روزی 6 7 ساعت کار می کنم (ساخت زیورآلات) - فعلا فقط 1 مشتری داشتم :D
چون با سود کم می فروشم فعلا زیاد نیست ولی امید دارم در آینده به یه درامدی برسم که بشه روش حساب کرد.

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
روزی 8 ساعت کار میکنیم... شرکت WiSP داریم......ماهیانه هم بین 1.500 الی 2.500 یورو درآمد دارم... بخش زیادش هم صرف کمک خرج خانواده ام میشه...

Last edited:

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
اگه توی انجمن ها پست بزاری پول میدن؟

کافر مقدس

Registered User
لایک‌ها
200
اگه توی انجمن ها پست بزاری پول میدن؟

در صورتیکه پست های هدفمند و ارزشی بذاری و علیه فتنه گران بی بصیرت افشاگری کنی آره که میدن ، چرا ندن ؟ ساعتی 7 هزار تومن ! درآمد حلال !!

کافر مقدس

Registered User
لایک‌ها
200
روزی 6-5 ساعت
6 ماه >>> شش تومن

فیلمنامه نویسی میکنم..

حالا به دور از شوخی دوستان یه کمی جدی باشند یه ارزیابی بکنیم ببینیم چی به چیه ! مثل اینکه اینجا در میان دوستان شاغل و نیمه شاغل درآمد من از همه کمتره !:(

نیما تو گفتی 6 ماه 6 تومن ؟!! نگو میلیون که باورم نمیشه ! تو یعنی 6 میلیون پول داشتی بعد تاپیک زدی واسه قرض گرفتن 100 هزار تومن ؟!:blink:

حالا که پولدار شدی یک میلیون قرض میدی؟! می خوام برم اصفهان ! :D

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
در صورتیکه پست های هدفمند و ارزشی بذاری و علیه فتنه گران بی بصیرت افشاگری کنی آره که میدن ، چرا ندن ؟ ساعتی 7 هزار تومن ! درآمد حلال !!

راه های دیگری هست مثلا میری با فلان شخص(اقای قالیباف،لاریجانی،مموتی،رضایی و ...) قرارداد میبندی براشون غیر مستقیم و مستقیم تبلیغ میکنی برای انتخابات اینده و ریاست های کنونیشون بهتون خیلی بیشتر از این حرف ها میدن

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
حالا به دور از شوخی دوستان یه کمی جدی باشند یه ارزیابی بکنیم ببینیم چی به چیه ! مثل اینکه اینجا در میان دوستان شاغل و نیمه شاغل درآمد من از همه کمتره !:(

نیما تو گفتی 6 ماه 6 تومن ؟!! نگو میلیون که باورم نمیشه ! تو یعنی 6 میلیون پول داشتی بعد تاپیک زدی واسه قرض گرفتن 100 هزار تومن ؟!:blink:

حالا که پولدار شدی یک میلیون قرض میدی؟! می خوام برم اصفهان ! :D

متاسفانه در ایران مردم دوست ندارند کسی با خبر باشه از درامدشون همیشه یا دروغ میگن یا اصلا حرف نمیزنن یا خیلی پایین میگن(پولدارها) یا خیلی بالا(فقرا) و این عادت در جامعه وجود داره فرهنگ سازی هم نمیشه دلایل زیادی هم داره
منظورم نیما خان نیست کلی گفتم از اینجور تاپیک ها زیاد زده شده ولی کسی نمیاد توضیح بده چیکار میکنه و ...

alishadmehr

Registered User
لایک‌ها
135

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
ریپورت میدی به فنا؟

خوب ریپورت دادن که یکی از بخش های اصلی کار ماست
کلا کارمون به چند بخش تقسیم میشه که هدایت بندگان هدف اصلی هست
به غیر از حقوق ثابت اگر اضافه کاری کنیم هم باز به همون مقدارش به دستمزدمون اضافه میشه
روز های تعطیل هم معافیم ولی اگر کار کنیم جزو اضافه کاری محسوب میشه با حقوق ثابت
مزایا و پاداش هم داره مثلا اگر بحثی راه بندازیم یا تاپیکی بزنیم توش که مذهبی ها و غیر مذهبی ها با هم بحث کنن و اخرش یکی از غیر مذهبی ها یا مخالفان حکومت بن بشه 10 هزار تومن پاداش به حسابمون واریز میشه
مثلا استارتر همین تاپیک تا حالا حداقل 7 - 8 بار با ایدیهای مختلفش بن موقت یا دائم شده و من از کنارش 70 - 80 هزار تومن کاسب شدم
خدا خیرش بده ایشالا
خدا اینجور یوزرها رو زیاد کنه که سبب خیر میشن واسه ما
حتی بعضی وقتا که پول لازم میشم یه یوزر جدید میسازم و میام باهاش به **** فحش میدم و با این یوزرم ریپورتشو میدم و بن میشه و سریع 10 هزار تومن ریخته میشه به حسابم البته این کار رو چند وقت یه بار می کنم تا تابلو نشه چون اگه بفهمن از کار اخراجم می کنن

ولی در کل من برای درامدش این کار رو نمی کنم هدف من مقدسه
این کار ثواب زیادی داره خیلی ها رو از گمراهی نجات میده و فضای مجازی رو هم از علف های هرز پاکسازی می کنه

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231

:D
25r30wi.gif

shame.gif
شاید تو چندجا دیگه هم 100 تومان 100 تومان گدایی میکنه میشه درامد واسش

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
حتی بعضی وقتا که پول لازم میشم یه یوزر جدید میسازم و میام باهاش به **** فحش میدم و با این یوزرم ریپورتشو میدم و بن میشه و سریع 10 هزار تومن ریخته میشه به حسابم البته این کار رو چند وقت یه بار می کنم تا تابلو نشه چون اگه بفهمن از کار اخراجم می کنن

نشد دیگه . این میشه فعل حرام :mad: تا نفرین عاغا نگرفته توبه کن

روزی 6-5 ساعت
6 ماه >>> شش تومن

فیلمنامه نویسی میکنم..

برای کی نوشتن میکنی؟ نمونه کار بده

Omid RKO

Registered User
لایک‌ها
50
جواب پست 32 :

هرگز نباید بزارید از درامدتان مطلع بشن! "بریان تریسی" با کمی تغیر چون جمله ی اصلی یادم نیست

باز هم در جواب پست 32 :

پولدار ها حرفه ای هستند و فقرا آماتور "مرحوم فرامرز عنبران"

کافر مقدس

Registered User
لایک‌ها
200
اگر بحثی راه بندازیم یا تاپیکی بزنیم توش که مذهبی ها و غیر مذهبی ها با هم بحث کنن و اخرش یکی از غیر مذهبی ها یا مخالفان حکومت بن بشه 10 هزار تومن پاداش به حسابمون واریز میشهمثلا استارتر همین تاپیک تا حالا حداقل 7 - 8 بار با ایدیهای مختلفش بن موقت یا دائم شده و من از کنارش 70 - 80 هزار تومن کاسب شدم

smiley-laughing021.gif

الهی بمیری فقط ! چشمام پر اشک شد !

هنوز می خواستم بپرسم تا حالا از من چقدر کاسب شدی دیدم خودت توضیح کامل و جامع دادی !

کوفتت بشه الهی !
biggrinsmiley.gif

بالا