برگزیده های پرشین تولز

خرید عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

maxny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان من تصمیم گرفتم یک مغازه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی باز کنم. کسی اطلاع داره از کجا میتونم بصورت عمده و ارزان خرید کنم؟ خودم برم وسایل رو از جاهایی مثل بانه و کیش یا قشم بیارم؟ یا با شرکتهایی که وارد کننده عمده هستند کار کنم؟ آیا با وجود طرح شبنم این کار صرفه اقتصادی داره؟ ممنون میشم اگر دوستانی که در این زمینه تجربه یا اطلاعاتی دارند کمک کنند. کالاهای مورد نظرم هم با قیمت مناسب و بدون دردسر باشن ( یعنی با اداره بهداشت و اماکن و ... درگیر نشم). پیشاپیش از پاسخ های شما سپاسگزارم.

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
من توصیه میکنم تا گرفتن بازار کارت حتما" از شرکتهای معتبر استفاده کن

سود کمتر / مشتری راضی تر / فروش بیشتر = مستدام در کسب و کار

maxny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
باز دمت گرم که 2 خط جواب دادی. دوستان دیگه اگه اطلاعی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
باز دمت گرم که 2 خط جواب دادی. دوستان دیگه اگه اطلاعی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

تو بحث لوازم ارایشی دقت بسیار داشته باشید
1- حتما از شرکت های معتبر و نمایندگی های رسمی اونها خرید کنید
2- به تاریخ مصرف دقت کنید حتما

چون این مسله با بهداشت و سلامت مردم در ارتباط هست اگر کالای غیر استاندارد و درجه 2 و تاریخ مصرف گذشته دست مردم بدید و مشکلی برای کسی پیش بیاد .... باید جوابگو باشید و دردسر زیادی خواهید داشت . اینکه بخواهید مستقیم وارد کنید چون تنوع محصولات ارایشی زیاد هست و شما هم بصورت انبوه نمیتونید وارد کنید به خاطر تاریخ مصرف و شرایط نگهداری بهتره از نمایندگی های فروش این محصولات در ایران خریداری کنید .
طرح شبنم ربطی به اقتصادی بودن کاا نداره و فقط نشون میده که کالا قاچاق نیست و از گمرک ترخیص شده و تا 50 درصد اوکی هست چون کالایی که از گمرک میخواد ترخیص بشه نیاز به مجوز بهداشت داره که بماند اون هم فقط یک نمونه برای تست برده میشه و تمام بار تست نمیشه و.....
در رابطه با اماکن هم باید برید و جواز کسب از اتحادیه مربوطه بگیرید و حق عضویت سالانه و .... پرداخت کنید تا بهتون جواز کسب بدن و اون موقع اماکن کاری باهاتون نداره وزارات بهداشت هم اگر کالاهای استاندارد و دارای طرح شبنم و تاریخ مصرف نگذشته نداشته باشید باهاتون کاری نداره

یک مسله مهم اینکه من دیدم این هست جدیدا تاریخ مصرف لوازم ارایشی و بهداشتی رو اینجا عوض میکنند و دوباره روانه بازار میکنند بسیار دقت کنید از کجا و از کدوم شرکت دارید خریداری میکنید تا دچار مشکل نشید . درباره کیش و قشم هم نظر خاصی ندارم چون خرید از اونجا ها به نظرم زیاد صرفه اقتصادی و معقول نیست

موفق باشید

maxny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خیلی ممنون . اگر میشه چند نمونه از این شرکتها را معرفی کنید

titanboy

Registered User
لایک‌ها
37
برای محصولات شرکت ژیلت من در خدمتم
اجناس دیگه رو حتما از نمایندگی بگیر که گیر زیاد میدن

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
دوست عزيز من فروشنده لوازم آرايشي نيستم اما طبق سوابقم ميگم...قشم بري خيلي سود مي كني...خواستي به امضام مراجعه كن ببين بچه ها چه نظر هايي دادن.

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
دوست عزيز من فروشنده لوازم آرايشي نيستم اما طبق سوابقم ميگم...قشم بري خيلي سود مي كني...خواستي به امضام مراجعه كن ببين بچه ها چه نظر هايي دادن.
این جمله که تو مقالتون هست کاملا ضد حرف شماست و پارادوکس داره
لوازم آشپزخانه لوازم لوكس و لوازم آرايشي اصلا نخريد چون قيمتش با شهر خودتون تقريبا يكي هست.

ولی 1 سوال قیمتا قشم در مقاسه با تهران چه جوره؟
نمیدونید؟

Naserimrn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من تصمیم گرفتم یک مغازه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی باز کنم. کسی اطلاع داره از کجا میتونم بصورت عمده و ارزان خرید کنم؟ خودم برم وسایل رو از جاهایی مثل بانه و کیش یا قشم بیارم؟ یا با شرکتهایی که وارد کننده عمده هستند کار کنم؟ آیا با وجود طرح شبنم این کار صرفه اقتصادی داره؟ ممنون میشم اگر دوستانی که در این زمینه تجربه یا اطلاعاتی دارند کمک کنند. کالاهای مورد نظرم هم با قیمت مناسب و بدون دردسر باشن ( یعنی با اداره بهداشت و اماکن و ... درگیر نشم). پیشاپیش از پاسخ های شما سپاسگزارم.

آقا من کارم پخش لوسیون سولاره، لوسیونامم برنده AS از شرکت آلمانیه دالی هست اگه لوسیون خواستی در خدمتت هستم.

09354042058 ناصری

pedram-19

Registered User
لایک‌ها
15

کدوم شهر هستین؟ اگه تهران کدوم منطقه؟
شما تابلوی مغازه رو بزنی از فرداش ویزیتور شرکت ها خودشون میان پیشتون:D
از شرکتها بگیری بهتره چون هم پشتیبانی داره و هم میتونی چکی کار کنی و... ولی قشم نه

bazaryab

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست عزيز.دو برند kenci و leydi دست من هست كه كنسي مواد فرانسوي و ليدي تركيه اي ميباشد.محصولات هم شامل لاك شاين،لاك مات،لاك ترك،ريمل،خط چشم،رژگونه،رژلب و پنكك ميباشد.
اين محصولات داراي برچسب شبنم و اصالت هستند.در صورت نياز ميتونيد آدرس خودتونو واسه من پيام كنيد تا در اولين فرصت ويزيتور شركت رو بفرستم اونجا

maxny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با تشکر از دوستانی که تاپیک زیرخاکی رو بالا آوردن!:) من 1 ماه بعد از ایجاد این تاپیک مغازه رو راه انداختم. کارم هم تا الان خوب بوده. به هر حال دوستان اگر سوالی در این زمینه داشتید در خدمتم. فقط زیاد فرصت نمیکنم اینجا سر بزنم.

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
با تشکر از دوستانی که تاپیک زیرخاکی رو بالا آوردن!:) من 1 ماه بعد از ایجاد این تاپیک مغازه رو راه انداختم. کارم هم تا الان خوب بوده. به هر حال دوستان اگر سوالی در این زمینه داشتید در خدمتم. فقط زیاد فرصت نمیکنم اینجا سر بزنم.

مغازه چی زدی ؟
با چقدر سرمایه ؟
خوب یعنی حدودن چقدر سود ؟

ایشالا صادقانه پاسخ بدید

خداروشکر

maxny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
مغازه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی دیگه
rolleyessmileyanim.gif

من با 40 میلیون شروع کردم و در این مدت 7 الی 8 میلیون هم به اجناس مغازه اضافه کردم
سود خالصم در ماه بعد از حذف تمام مخارج نزدیک به دو میلیون و نیمه. که با توجه به اینکه تازه 7 - 8 ماهه مغازه رو راه انداختم راضی کنندست.
تو کارم هم دو نکته رو رعایت کردم می گم شاید بدردتون بخوره.
1- برخورد خوب و احترام آمیز با مشتریان
2- از هر جنسی ( تقریبا 70 درصد اجناس ) سعی کردم از 2 یا 3 سطح مختلف جنس بیارم. یعنی هم رده ارزون - هم متوسط و هم گرون. بنظر خودمم حسن اینکار اینه که هر طیف مشتری رو می تونم جذب کنم. ولی ممکنه کسه دیگه ای نظرش برعکس این باشه و بخواد که مشتریهاش از یک طیف مشخص باشن.
باز هم سوالی بود در خدمتم

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
rolleyessmileyanim.gif

من با 40 میلیون شروع کردم و در این مدت 7 الی 8 میلیون هم به اجناس مغازه اضافه کردم
سود خالصم در ماه بعد از حذف تمام مخارج نزدیک به دو میلیون و نیمه. که با توجه به اینکه تازه 7 - 8 ماهه مغازه رو راه انداختم راضی کنندست.
2- از هر جنسی ( تقریبا 70 درصد اجناس ) سعی کردم از 2 یا 3 سطح مختلف جنس بیارم. یعنی هم رده ارزون - هم متوسط و هم گرون. بنظر خودمم حسن اینکار اینه که هر طیف مشتری رو می تونم جذب کنم. ولی ممکنه کسه دیگه ای نظرش برعکس این باشه و بخواد که مشتریهاش از یک طیف مشخص باشن.
جنساتونو از کجا تهیه کردید؟

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
rolleyessmileyanim.gif

ممنون
دوست عزیز مغازه رو چه منطقه ای زدی ؟

وسط شهر ؟

بعد جایی هست که فقط مغازه ی شما تک هست یا در اطرافش باز مغازه ی لوازم آرایشی هست ؟
یکسره خودتون هستید یا صبحها مثلن فروشنده ی خانم گذاشتی ؟

تنکس

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
مکان رو داشتین خودتون یا اجاره کردین؟ میزان اجاره رو بی زحمت میتونین بگین؟

ممنون

بالا