برگزیده های پرشین تولز

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
مدیر عزیز ببینید امتیاز منفی رو که پاک کردید بازم اومده بهم امتیاز منفی داده.(اگه میشه امتیاز منفی که منم به ایشون دادم رو پاک کنید)

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
از مدیر عزیز بابت پاک کردن امتیاز منفی که به ناحق بهم داده شده بود کمال تشکر رو دارم.
واقعا ایشون یه مدیر بسیار پیگیر و عالی هستند.
ازتون خواهش دارم امتیاز منفی که من به اون کاربر(
کاربر
evry
)
دادم رو نیز پاک کنید.
متشکر.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
قبلا چند باری گفتم که امتیاز های الکی و یا از روی انتقام رو چیکار کنیم مدیرا گفتن ریپورت بدید! من خسته شدم هر بار ریپورت دادم باز رسیدگی نشد! هر بارم مجبورم اینجا بنویسم! این اقا الان بخاطر تاخیر در پاسخ پی ام کاملا بی ربط به معامله قبلی واسه من امتیاز منفی رد کرده! من اگر گناهی کردم لطف کنه مدارکشو بفرسته برای یکی از مدیرا و اگر من مقصر بودم منو بن دائم کنید! ولی اگر نبودم تورو قران با این امتیاز ها برخورد کنید! واسه اون کاربر امتیاز منفی دادن و حتی بن شدن بعدش کاری نداره که چون قرار نیست اینجا تا ابد معامله کنه و حتی پست و اعتبار و سابقه اشو گرو بزاره ولی واسه من 1دونه منقی تو 300 تا یعنی حراج ابروم!
http://forum.persiantools.com/itrader_detail.php?ir=85063&u=9637

من واقعا نمیدونم دیگه چی بگم! هر بار اعتراض میکنیم تا کارد به استخون نرسه کسی رسیدگی نمیکنه! اقا من اتیاز بازارچه اصلا مهم نیست! 2000 تا معامله داشتم فقط 200 امتیاز برام زد شده ولی زور داره یکی که خودش مستحق امتیاز منفیه و من رد نکردم براش بیاد برای انتقام امتیاز منفی بده! 10 بار گفتم مدارک کامل در مورد این اقا موجوده ولی نه کسی پیگیری کرد نه جوابی دادید!

اکبرشاه

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
وحید ار 2004 عضوی هنوز نفهمیدی اینجا در و پیکر نداره؟ :دی

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
مدیر عزیز بنده با کاربر evry دیگه مشکلی ندارم لطفا امتیاز منفی که بهشون دادم رو پاک کنید.

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
مدیر عزیز من به کسی امتیاز میدم فوری پاک میکنید میگید دیگه تکرار نکن
الان دو تا امتیاز بدون دلیل به من دادن...
یارو میگه من گفتم 45 تومن بهش برگردونم چون محاسباتش اشتباه بوده واقعا کجای دنیا چنین اشخاصی وجود دارن!!!
لطفا رسیدگی کنید

esemech

Registered User
لایک‌ها
25
سلام. اقا من میخوام به یکی که باهاشون معامله داشتم امتیاز بدم اجازه نمیده.باید چیکار کنم؟

shahiiiii

Registered User
لایک‌ها
7

esemech

Registered User
لایک‌ها
25
ممنونم مشکل رو فهمیدم.الان حلش میکنم.

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
سلام
من از این کاربر تو این نایپیک خرید کردم که ناراضی بودم و به اون امتیاز منفی دادم بخاطر اینکه بعد از 16 روز 1400 پولمو پس گرفتم و 17 پوله پستو دیگه نداد
اون بدون هیچ دلیلی بخاطر اینکه من به اون امتیاز منفی دادم به من امتیاز منفی داده
لطفا امتیاز منفی منو پاک کنید
با تشکر
همه مستندات هم در این تایپیک موجوده
http://forum.persiantools.com/t483389-page7.html#post8867514

taraneh444

Registered User
لایک‌ها
3
من میخواهم امتیاز بدهم ولی این را مینویسد
taraneh444, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation

دلیلش چیست

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
من میخواهم امتیاز بدهم ولی این را مینویسد
taraneh444, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation

دلیلش چیست

با سلام
همانطور که در پست اول این تاپیک ذکر شده است:

مهم : کاربران باید حداقل 70 پست داشته باشند و باید 10 روز از تاریخ عضویتشون گذشته باشه تا بتونن امتیاز بدن. در غیر این صورت دسترسی دادن امتیاز رو ندارند.

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
ببخشید یه سوال
اگر در معامله یه نفر اوکی کنه همه چی و قیمت و آدرس بگیره و .... بعد یهو بزنه زیرش میشه بهش امتیاز منفی داد؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
ببخشید یه سوال
اگر در معامله یه نفر اوکی کنه همه چی و قیمت و آدرس بگیره و .... بعد یهو بزنه زیرش میشه بهش امتیاز منفی داد؟

اگر مزایده بوده و باعث شده مزایده بهم بخوره بله میتونید ولی مطمئنا بعد از اینکه امتیاز منفی بدید اونم به شما امتیاز منفی میده

eefe

Registered User
لایک‌ها
284
اگر مزایده بوده و باعث شده مزایده بهم بخوره بله میتونید ولی مطمئنا بعد از اینکه امتیاز منفی بدید اونم به شما امتیاز منفی میده
مزایده نبوده.فروش معمولی بوده.تو تاپیکشم تایید کرد فروش به منو.بعد به هم زد!
اون بده،خب اگه نا حق باشه پاک میشه
منتظر نظر مدیران هستم

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
تو تاپیکشم تایید کرد فروش به منو.بعد به هم زد!

یعنی شما خریدار بودی ؟ اگر شما خریدار بودی و فروشنده منصرف شده که مفهومی نداره . چون شاید طرف کلا به هر دلیل منصرف شده باشه از فروختن جنسش .

شما هم که این وسط ضرر نکردی که بخوای امتیاز منفی بدی

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
قبلا چند باری گفتم که امتیاز های الکی و یا از روی انتقام رو چیکار کنیم مدیرا گفتن ریچورت بدید! من خسته شدم هر بار ریپورت دادم باز رسیدگی نشد! هر بارم مجبورم اینجا بنویسم! این اقا الان بخاطر تاخیر در پاسخ پی امکاملا بی ربط به معامله قبلی واسه من امتیاز منفی رد کرده! من اگر گناهی کردم لطف کنه مدارکشو بفرسته برای یکی از مدیرا و اگر من مقصر بودم منو بن دائم کنید! ولی اگر نبودم تورو قران با این امتیاز ها برخورد کنید! واسه اون کاربر امتیاز منفی دادن و حتی بن شدن بعدش کاری نداره که چون قرار نیست اینجا تا ابد معامله کنه و حتی پست و اعتبار و سابقه اشو گرو بزاره ولی واسه من 1دونه منقی تو 300 تا یعنی حراج ابروم!
http://forum.persiantools.com/itrader_detail.php?ir=85063&u=9637

من خدایی دیگه نمیدونم چی بگم! 10 برا نوشتم و 3-4 بارم ریپورت دادم! اگر بنده سر این کاربر رو کلاه گذاشتم اصلا منو بن کنید ولی اگر من مقصر نیستم بعد از این همه ریپورت و پست و پیگیری چرا امتیاز پاک نشد و با ایشون برخورد نشد؟! ایشون بخاطر تاخیر تو جواب پی امی با این مضمون به بنده امتیاز منفی دادن! و بهانه کردن که امتیاز مربوط به معامله قبلی بوده! تاریخ امتیاز و تاریخ پیغام ایشون رو دقت کنید!خود پیغام رو نیگا کنید:

E0.JPG

من به ایشون یه هارد فروختم که از تو نایلونش در نیومده بوده! بسته بندیش در حد تیم ملی خوب بوده (هارد شده بود قدر یه توپ فوتبال اینقدر دورش یونولیت و پفکی گذاشته بودم) و تست سلامتش هم تو تاپیک فروشش گذاشته بودم و از همه مهمتر 10 تا شاهد دارم این هارد اصلی سیستم اصلی خود من بوده و دیتاهای من رو همین بوده و اگر این خراب بوده چطور همزمان دیتاها رو برای 2-3 نفر دیگه کپی کردم از روش قبل از ارسال؟ از همه مهمتر خود طرف قبول داشته هارد سالم ارسال شده! حالا این اقا اون زمان از خوبی من سو استفاده کرد و منو قانع کرد که ادعایی نداره و صحبتاش شوخی بوده! (اگر ادعا میکرد انن من براش تاپیک شکایت میزدم بخاطر کلاه برداری و سعی در برگشت زدن هاردی که زمین زده و میخواد پس بده به فروشنده!) حالا این وسط من بدهکارم شدم؟:lol:
اینم بخشی از پیغام های ایشون برای مثال:

E1.JPG

E2.JPG

اینارو هم به عنوان مدرک گذاشتم ببینید که این فروم چقدر خر تو خره که همه یوزرها فهمیدن راه باج گرفتن از کاربرای با سابقه و اعتبار خوب اینه که یه امتیاز الکی بدن و اعصاب طرفو منفجر کنن! برخوردی که باهاشون که نمیشه و تازه بدون هیچ پیگیری حتی امتیاز ها بررسی هم نمیشه که پاک بشه و برخورد پیشکش!:mad:

Last edited:

modj.ir

Registered User
لایک‌ها
136
وحید جان روز اولت که نیست اومدی اینجا؛ دومی هم نیست ! خداییش کسی که یک هفته اینجا باشه می دونه چه خبره دیگه ! دیگه از شما بعیده که
این امتیاز میبینی که هیچ ارزش نداره، هیچی ! چیزی که یک ریپورت بدی پاک میشه، به چه دردی می خوره ؟ کلک شرعی ه برای اینکه بگند سیستم نظارت بر فروشگاه رو داریم ! برادر روز روشن قرارداد می بندی چشم توو چشم با طرف جلو ان تا شاهد، اونقدر این کلانتری اون دادسرا اینور اونورت می کنن، خودت بگی غلط کردم گلگی کردم،نوش جونش دزدید ! حالا این چیزی که هر کی می خواد می ده، نمی ده ، مینویسه آخه مشکلم حل شد پاکش کنین .... انگار 4 تا دختر بچه دارن با عروسک های باربیشون مامان بازی می کنن ! فایده اش چیه ؟ می خواد مانع دزدی باشه ؟ یک بخش رسیدگی بود اون هم اونقدر رسیدگی خارج از حد کردند مجبور شدن ببندند !
الکی برای چیزی که ارزش نداره خودت رو ناراحت نکن ! کسی خواست ازت بخره، بخره، نخواست به جهنم ! تو که چیزی از دست نمیدی، اونه که فرصت خوبه خرید رو از دست میده.

بالا