برگزیده های پرشین تولز

?؟...::: راهنمایی جهت فلش کردن کامل سیستم عامل آیپاد تاچ 3 :::...?؟

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
درود به همگی
دوستان من یه آیپاد 3 دارم که تاچش گیر داشت و نرم افزارهاشم مشکل داشت اومدم ریست کلی که رفته رو حالت لوگو اپل و فقط تو ریکاوری مود و دی اف یو مود میره
خلاصه منم حالا تصمیم گرفتم دیه از بیخ Ios رو از اول بریزم میخام 6.1 بریزم
از اپل و محصولاتش هم هیچی نمیدونم :دی بنابراین از بیخ برام توضیح بدید چون زیاد سردرنمیارم
الان یه آیتونز ورژن 11.1 رو نصب کردم ولی آیپاد رو اصن نمیشناسه ! موقعی که میرم تو حالت دی اف یو مود گوشه نوار سمت راست ارور یو اس بی میده !!!

felex

Registered User
لایک‌ها
137
درود به همگی
دوستان من یه آیپاد 3 دارم که تاچش گیر داشت و نرم افزارهاشم مشکل داشت اومدم ریست کلی که رفته رو حالت لوگو اپل و فقط تو ریکاوری مود و دی اف یو مود میره
خلاصه منم حالا تصمیم گرفتم دیه از بیخ Ios رو از اول بریزم میخام 6.1 بریزم
از اپل و محصولاتش هم هیچی نمیدونم :دی بنابراین از بیخ برام توضیح بدید چون زیاد سردرنمیارم
الان یه آیتونز ورژن 11.1 رو نصب کردم ولی آیپاد رو اصن نمیشناسه ! موقعی که میرم تو حالت دی اف یو مود گوشه نوار سمت راست ارور یو اس بی میده !!!

احتمال میدم جیلبریک بودید. وقتی دستگاه جیلبریکه نباید ریست کلی زد.
آخرین ورژن ارائه شده برای iPod Touch 3G -> 5.1.1 هست .
باید گوشی شناسایی بشه تا بشه ریستورش کرد.(مابقی USB ها رو بکشید و فقط آیپاد رو وصل کنید)

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
احتمال میدم جیلبریک بودید. وقتی دستگاه جیلبریکه نباید ریست کلی زد.
آخرین ورژن ارائه شده برای iPod Touch 3G -> 5.1.1 هست .
باید گوشی شناسایی بشه تا بشه ریستورش کرد.(مابقی USB ها رو بکشید و فقط آیپاد رو وصل کنید)
رفیق آیپا 2 هست من اشتباه متوجه شدم

اما وصل شد به سیستم دوستم و.... تا اومدیم ردیف ککنیم اکانت اپل میخاد ! :(
راهی سراغ دارید برای دور زدنش ؟

felex

Registered User
لایک‌ها
137
منظورت رو متوجه نمیشم !
شما بسته به نوع آیپاد ٬ باید آخرین فرمور رو دانلود کنید و با استفاده از برنامه آیتونز ٬ آیپاد رو ریستور کنید.
به آدرس http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ برو . نوع آیپادت رو انتخاب کن و آخرین فرمورش رو دانلود کن. (مثال : iPod Touch 2G 4.2 یعنی آخرین ورژن موجودش ۴.۲ و شما باید اینو دانلود کنید.)
بعد با آیتونز هنگامی که آیپاد به سیستم وصل ٬ (در آیتونز) دکمه Shift رو نگه داره و روی Restore کلیک کن.
در پنجره ی باز شده مسیر فایلی رو که دانلود کردی رو میدی و آیپاد ریستور میشه .(باید در تمام مراحل ریستور به اینترنت متصل باشید.)

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
منظورت رو متوجه نمیشم !
شما بسته به نوع آیپاد ٬ باید آخرین فرمور رو دانلود کنید و با استفاده از برنامه آیتونز ٬ آیپاد رو ریستور کنید.
به آدرس http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ برو . نوع آیپادت رو انتخاب کن و آخرین فرمورش رو دانلود کن. (مثال : iPod Touch 2G 4.2 یعنی آخرین ورژن موجودش ۴.۲ و شما باید اینو دانلود کنید.)
بعد با آیتونز هنگامی که آیپاد به سیستم وصل ٬ (در آیتونز) دکمه Shift رو نگه داره و روی Restore کلیک کن.
در پنجره ی باز شده مسیر فایلی رو که دانلود کردی رو میدی و آیپاد ریستور میشه .(باید در تمام مراحل ریستور به اینترنت متصل باشید.)
ممنون رفیق راهنمایی میکنی
هین کارو کردیم و فریمور ررو ریخت تو آیپاد اما آخرش که دیگه به قول معروف میخاست اکتیو بشه اکانت اپل میخاست که گویا پولی هست !
حالا درست پیش رفتیم یا اشتباه به نظرتون و قشیه اون اکانت چی؟

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

felex

Registered User
لایک‌ها
137
سلام
به این تاپیک دیسکاشن های اپل برو ٬‌چندتا راه حل داره و اکثرا هم جواب گرفتند.
فرصت ندارم وگرنه برات ترجمه میکردم

بالا