• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آسان ترین راه دریافت گیفت کارد رایگان گوگل پلی و اپ استور و خرید برنامه یا جم برای کلش اف کلنز

alitotti2010

Registered User
لایک‌ها
81
کسب امتیاز به ازای بازدید روزانه و نرم افزار تغییر ایپی جدید با برنامه های زیاد و امتیاز بالا اضافه شد.
برای دریافت نرم افزار تغییر ایپی به ایپی امریکا پ خ بدید.

freemyapps.jpg

ممکنه خیلی از دوستان برنامه free my apps رو بشناسن برای اون دسته از دوستانی میگم که اشنایی ندارن این برنامه امتحان خودشو پس داده و خیلی ازدوستانی که از این برنامه استفاده کردن به راحتی گیفت کارت خودشونو دریافت کردن و جم رایگان برای بازی کلش ( clash of clans ) به دست اوردند.
با این وضعیت امکان خرید کارت های فروشگاهایی مثل گوگل و امازون برای کاربرای ایرانی بسیار مشکله امروز با برنامه ای که بهتون معرفی میکنم میتونید با کمی صبر و تحمل این کارت ها رو رایگان بدست بیارید.
روش کار به این صورته که با نصب نرم افزار های اسپانسر که برنامه بهتون میده یه امتیاز بدست میارید وقتی امتیاز به حد مشخصی برسه میتونید کارت هدیه تون رو دریافت کنید.به ازای هر معرف هم 200 امتیاز میگیرید.
برا دانلود لینک زیر رو با گوشی یا تبلت تون باز کنید و برنامه رو از گوگل پلی یا هر مارکت دیگه دانلود کنید.(برای گوگل پلی چون اجازه دانلود از ایران نمی ده ایپی تون رو با برنامه های تغییر ایپی Surfeasy تغییر بدید.) در صورت نیاز به نرم افزار تغییر ایپی پ خ بدید تا براتون ارسال بشه
Download FreeMyApps

Last edited:

alitotti2010

Registered User
لایک‌ها
81
روش استفاده از این برنامه سادست ولی برای تفهیم بهتر توضیح میدم

استفاده از Free My Apps

برای کار با این برنامه باید کارای زیر رو انجام بدید:

در ابتدا ازتون میخواد که با اکانت ف.ی.س.ب.و.ک وارد شوید تا امتیاز های کسب شده ذخیره بشن
بعد برنامه های اسپانسری رو نشون میده و کنارش امتیازی که با نصب نرم افزار بدست میارید هم مشخصه
کافیه رو برنامه مورد نظر کلیک کنید تا okay بیاد
بعد از اکی کردن برنامه ازتون میخواد یه مرورگر رو انتخاب کنید
بعد که انتخاب کردید کاملا اتوماتیک ازتون میخواد وارد گوگل پلی بشه برای دانلود برنامه
بعد از دانلود برنامه کافیه اون رو 30 ثانیه اجرا کنید بعد از اون میتونید برنامه رو پاک کنید وقتی دوباره freemyapps رو اجرا کنید
میبینید امتیازش رو به شما داده
یه نکته دیگه هم که جا داره بهش اشاره کنم دقت کنید جلوی هر برنامه نوشته چجور امتیاز بهتون میده اکثرا برنامه ها با دانلود و اجرای 30 ثانیه کایه بعضی هاشون لازمه تا مرحله مثلا3 بری و...
وقتی امتیازات لازم رو بدست بیارید میتونید کارت هدیه خودتون رو دریافت کنید.برای کارت هدیه 10 دلاری گوگل یا امازون یا ایتونز(که فعلابرای نسخه اندروید در لیست هدیه ها موجود نیست) به 3000 امتیاز نیاز دارید

alitotti2010

Registered User
لایک‌ها
81
چطور باید تاپیک رو آپ کنم؟
دکمشو پیدا نمی کنم

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
چطور باید تاپیک رو آپ کنم؟
دکمشو پیدا نمی کنم
فکر کنم آپ کردن مختص بازارچه باشه ، نه تمام بخش ها
چون بقیه تاپیک ها فکر نکنم نیازی به آپ کردن داشته باشن !

amir hossin110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نام خدا
سلام
ببخشید من هر کاری کردم وصل نشد
حتی به فیس وصلم
خداحافظ التماس دعا یاحق

kingt

Registered User
لایک‌ها
83
به طور میانگین چند روزه بش میرسیم؟

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463

doctums

Registered User
لایک‌ها
34
برای منم اگه میشه،ممنون

alitotti2010

Registered User
لایک‌ها
81
کسب امتیاز به ازای بازدید روزانه و نرم افزار تغییر ایپی جدید با برنامه های زیاد و امتیاز بالا اضافه شد.
برای دریافت نرم افزار تغییر ایپی به ایپی امریکا پ خ بدید.

hnoktedan

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
آقا این برنامه تغییر آی پی برای اندرویده؟
برای آیفون چی کار کنیم؟
برا منم بفرست بی زحمت

FALLPRODUCTION

Registered User
لایک‌ها
62
ترم افزار تغییر آیپی رو برای منم پخ کن بی زخمت ( اندروید )

بالا