برگزیده های پرشین تولز

آغاز به کار انجمن وبمستران ایران

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
با سلام و درود به همه هموطنان و فارسی زبانان عزیز و عرض پیام شاد باش برای فرارسیدن عید باستانی.

انجمن ها یا تالار های گفتگو همچون دیگر سایتهای اجتماعی تاثیر بسیار زیادی در آگاهی عمومی دارند چون در این نوع وب سایتها افکار و عقیده ها اعضا را با یکدیگر به اشتراک می گذارند سایت مهرتالک با یاری پروردگار و حمایت برخی دوستان با نصب قانونی نرم افزار قدرتمند vBulletinv Suite شروع به کار کرد.

سایت مهرتالک نیز با ارائه مجموعه انجمن های تخصصی مخصوص مدیران وب سایتها در نظر دارد تا این سایت را به مرجع وبمستران ایران تبدیل کند و این هدف برای سایت نوپای مهرتالک راهی طولانی ولی ممکن است که فقط با تلاش اعضای سایت امکانپذیر خواهد بود .

مجموعه سایت مهرتالک آماده دریافت نظرات و پیشنهادات همه بازدیدکنندگان و اعضای محترم سایت می باشد .

اگر شما در بخش خاصی از سایت دارای تخصصی هستید و علاقمند به همکار هستید می توانید بعد از ثبت نام در سایت با مدیریت سایت تماس گرفته و طریقه همکاری خود را شرح دهید .

از خصوصیات مهرتالک اینکه شما برای دانلود فایل و یا دیدن لینک ها نیاز به ثبت نام نخواهید داشت و فقط برای ایجاد موضوع و یا پاسخ به موصوعات و نیز ارسال پیام خصوصی به اعضای سایت نیاز به ثبت نام دارید .

با بهترین آرزوی ها برای شما ..

مدیریت سایت /.

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
جناب صالحنیا تبریک عرض میکنم و امیدوارم سال اینده همگام با تولد یک سالگی ، انجمن دارای ده ها هزار کاربر و مطلب باشه و به جایگاه خوبی برسه...

موفق و سربلند باشید..

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,317
موفق باشید

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
جناب صالحنیا تبریک عرض میکنم و امیدوارم سال اینده همگام با تولد یک سالگی ، انجمن دارای ده ها هزار کاربر و مطلب باشه و به جایگاه خوبی برسه...

موفق و سربلند باشید..
خیلی ممنون برادر .
شما همیشه به بنده لطف داشتین.
امیدوارم که مورد پسند همه عزیزان قرار بگیره

موفق باشی همشهری :دی
ولی رنگ تم رو عوض کن
ممنون عزیزم .
اگه تم موردی داره بهم پی ام بده با هم صحبت میکنیم !

ممنون دادش .

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16

موفق و سربلند باشید..
خیلی ممنون برادر .
شما همیشه به بنده لطف داشتین.
امیدوارم که مورد پسند همه عزیزان قرار بگیره

موفق باشی همشهری :دی
ولی رنگ تم رو عوض کن
ممنون عزیزم .
اگه تم موردی داره بهم پی ام بده با هم صحبت میکنیم !

ممنون دادش .

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
قالب سایت رو عوض کردم . دوستان در این مورد هم نظری دارند استقبال میکنم.

بار دیگه از همه عزیزان دعوت میکنم که از سایت بازدید کنند .

رواق منظر چشم من آشیانه توست, کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست.

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
با درود و سلام به همه همراهان سایت .

logoBlue.gif

سایت مهرتالک حدود 2 ماه است که فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نموده و طی این مدت گامهای مثبتی در ضمینه ارائه مقالات ناب در ضمینه های مختلف بوده و همچین همکاری چندی از عزیزان و پشتیبانی های معنوی این عزیزان که همواره موجب دلگرمی برای ادامه کار بوده است .

سایتی که همکنون پیش روی شماست نتیجه ساعتها و هفته ها تلاش شبانه روزیست تا بستری مناسب برای مدیران وب فراهم کند تا بلکه راهگشای این عزیزان باشد و این امر جز با پشتیبانی مدیران وب میسر نخواهد بود .

جهت همایت معنوی از سایت می توانید این بنر را در وبسایت خودتون قرار بدید و با پاسخ به همین تاپیک یا ارسال پیغام خصوصی اطلاع داده تا نام وب سایت شما در لیست حامیان سایت قرار گیرد .

توجه کنید مهم نیست بازدید شما چقدر است . حتی اگر فقط روزانه 1 بازدید هم دارید حمایت معنوی شما بسیار ارزشمندتر خواهد بود.
برای بازدید از بنر های سایت لطفا به این لینک مراجعه بفرمایید .
همچنین در انتظار پیشنهادات ارزنده شما خواهیم بود .

136619877

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
موفق باشید فقط یکم ظاهرشو درست کنین
تبلیغم می شه توش کرد؟
طراحی سایت

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
موفق باشی برادر :)

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
موفق باشید فقط یکم ظاهرشو درست کنین
تبلیغم می شه توش کرد؟
طراحی سایت
سلام .

لطفاً اگر پیشنهادی دارین که فکر میکنید به بهبود وضعیت ظاهری سایت کمک میکنه بفرمایید.

در مورد آگهی که مطرح فرمودین , نمیشه گفت آگهی (چون واقعیت امر با بازدید سایت نمیشه واقعا قیمتی رو اعلام کرد ) پیشنهاد میکنم اسپانسر سایت باشید و بنر شما بالای سایت قرار میگیره و همچنین در آینده درصورت ادامه همکاری از تخفیف های بسیار بیشتری نسبت به دیگر آگهی دهندگان خواهید داشت.
لطفا هر مقدار که پیشنهاد خودتون هست عنوان بفرمایید .

با سپاس از توجهات شما.

بالا