• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

[آموزش] کاهش نور صفحه نمایش کامپیوتر - تبلت - گوشی

mcsaturday

Registered User
لایک‌ها
1,331
آقا دمت گرم
خیلی دنبال چنین چیزی بودم
بعضی وقتا، آخر شب که چراغا خاموش می‌شه کور می‌شم موقع کار با گوشی (حتا با حداقل نور صفحه)!
بازم تشکر

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
810
lux-auto-brightness-dash.png

Lux Auto Brightness
اپلیکیشنی کاربردی و مفید برای تنظیم اتوماتیک میزان روشنایی صفحه ی اسمارت فون اندرویدی شماست که به صورت هوشمندانه با کم کردن نور در محیط های روشن باعث بهینه سازی و افزایش طول عمر باتری گوشی شما خواهد شد. مثلا اگر شما وارد یک اتاق خیلی روشن شوید این نرم افزار به صورت خودکار نور صفحه را کم می کند و مصرف باتری را کاهش می دهد. در صورتی که دوست ندارید این برنامه به صورت خودکار نور صفحه را تنظیم کند می توانید از حالت دستی این برنامه استفاده کنید . از ویژگی های این برنامه می توان به دارا بودن ویجت روشنایی برای هوم اسکرین ، حالت ستاره شناس برای حفظ بینایی ، حالت شب و بدون تبلیغات بودن را نام برد.

برخی از امکانات و قابلیت های اپلیکیشن Lux Auto Brightness اندروید :
* دارا بودن حالت فوق العاده Astronomer mode
* کنترل لرزش برای جلوگیری از تغییرات کوچک
* دارا بودن حالت شب با امکان انتخاب توسط کاربر
* امکان گرفتن نسخه ی پشتیبان به SD
* بدون هیچگونه تبلیغات اضافی و ازار دهنده

تغییرات نسخه ی v1.99.9999.2:
* اضافه شدن قابلیت های جدید
* رفع مشکلات مختلف و بهبود عملکرد

کد:
http://www.dl.farsroid.com/app/Lux-Auto-Brightness-1.99.9999.2(FarsRoid.Com).apk

قابل توجه دوستان، بنده خودم خیلی وقته از این نرم افزار استفاده میکنم و قابلیت این رو داره نور صفحه رو از منفی 99 تا مثبت 100 ببره و به نوعی هوشمند هم هست...

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
ولی نور خیلی کم هم مثل نور زیاد میتونه چشم ها رو ضعیف کنه

بالا