• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آنتی ویروس شید ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام بچه ها به نظرتون آنتی ویروس شید خوبه یا بده؟

اگه خوبه چه مزایایی داره و به چه دلیل میگید خوبه؟
اگه بده به چه دلایلی میگید بده و چه معایبی داره؟

arkf

Registered User
لایک‌ها
101
سلام
عامو ولش کن!!!
تا وقتی این همه آنتی ویروس خارجی که رتبه های بالا رو تو جدول برترین آنتی ویروس های جهان دارن، هستن، دیگه کی میاد به آنتی ویروس ایرانی اعتماد کنه!
مگه ایران چند سال تو زمینه آنتی ویروس سابقه داره؟
تا وقتی بیشتر نرم افزارهامون کپی و رایت خارجی هاست، کی میاد سراغ ایرانی که اصلاً کسی ازش سابقه ای نداره!
منکه سالهاست آنتی ویروس مکافی 8.5 رو کامپیوترم نصب کردم.
هم دائمیه، هم اینکه آپدیتش راحته!
تا حالا هم کلی فلش و هارد اکسترنال و اینترنال بهش وصل کردم، ولی چون مرتب مراقبش بودم و احتیاط میکردم، تا حالا ویروسی نشده، خیلی ازش راضیم.
آپدیتش هم سایت سافت گذر مرتب میذاره. سایت خوبیه. خدا خیرشون بده.

همین اخیراً با یه سیستم مواجه شدم که آنتی ویروس شید روش نصب بود، ولی اونقدر سیستم ویروسی و کند بود که ویندوزشو عوض کردم و آنتی ویروس مکافی روش نصب کردم.
الان خیلی عالیه.
در ضمن من کارم تعمیرات و عیب یابی کامپیوتر هست.

RedTiger

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
بر خلاف نظر دوستم من معتقدم که آنتی ویروس خوبیه، 3 سال هم باهاش کار کردم و در مقایسه با بیشتر آنتی ویروسها برای کارم بهتر جواب داد و اتفاقا از منابع سیستمی به نسبت کمتر استفاده میکنه و با آپدیت بودنش تا به حال با مشکل ویروسی شدن سیستم مواجه نبودم، بهترین راه امتحان نصب آنتی ویروسها و تست اونهاست تا ببینید کدوم براتون بهتر جواب میده.

Fazel#

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
با سلام
نرم افزار ضد ویروس شید با تمام تبلیغ هایی که در سایت خودش انجام میده بدرد نخوره و چون با یک روش هوشمندانه سازندگان اون میخوان نشون بدن که آنتی ویروسمون خوب و کاربردیه
این روش چیه ؟
اینه : اگه بخوایم نشون بدیم انتی ویروس قوی هست و میتونه ویروس رو خوب شناسایی کنه و اونا رو جمع کنه نیاز به ویروس داریم
چجوری باید ویروس رو تو یه سیستم پاک پیدا کنیم ؟
جواب ساده اس
باید یه نرم افزار تروجان داشته باشیم که ویروس رو به سمتمون بکشه
و اینجوری میتونیم ببینیم که زد ویروس شید فعاله ولی در اصل نرم افزار Setup این ضد ویروس رو با یک انتی ویروس که قابلیت شناسایی و طبقه بندی ویروس هارو داشته باشه اسکن کنیم میتونیم ببینیم که Setup ضد ویروس شید رو تروجان تشخیص میده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا