• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آیا شما به عنوان وبمستر حاضر به خرید محتوای آماده و اختصاصی هستید ؟

آیا شما به عنوان وبمستر حاضر به خرید مقالات اختصاصی آماده با شرایط درج شده در تاپیک هستید؟

• Total voters
    12

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
سلام
در سایت های خارجی مثل دیجیتال پوینت بعضی از افراد هستند که مقالات اختصاصی رو می فروشند
من قصد دارم مطالب و مقالات کتاب ها و مجلات رو تایپ و به صورت اپلیکیشن موبایل بفروشم برای این که هزینه تولید مقالات کم شود به ذهنم رسیده که این مقالات رو جداگانه به وبمستر ها بفروشم

با توجه به این که این مقالات در وب فارسی موجود نخواهد بود و فقط به صورت نرم افزار هست آیا حاضرید شما این مقالات رو با شرایط زیر برای سایتتون خریداری کنید

این مقالات مثلا در بسته های 10 تایی به شرط ایندکس نبودن در موتور های جستجو و فقط به یک نفر فروخته خواهد شد
قیمتی که مد نظر دارم برگه ای 800 تا 1000 تومان هست که هزینه تمام شده تایپش می شود

drweb

Registered User
لایک‌ها
144
مقالات انگلیسی در زمینه IT یونیک اگر باشه و به کس دیگه هم نباید بفروشی بنده میخوام یعنی خودت تولید کنی.
البته فقط مطالبی که DMCA رعایت شده باشه نه از کتاب و مجله کپی کنی. همه ی اینا حق کپی رایت دارند.
توی انجمن انگلیسی میتونی فعالیت کنی؟

Last edited:

rasoulsh

Registered User
لایک‌ها
251
مقالات انگلیسی در زمینه IT یونیک اگر باشه و به کس دیگه هم نباید بفروشی بنده میخوام یعنی خودت تولید کنی.
البته فقط مطالبی که DMCA رعایت شده باشه نه از کتاب و مجله کپی کنی. همه ی اینا حق کپی رایت دارند.
در صورتی که با این مورد موافق بودین پیام بدین موضوع رو ارسال کنم و همکاری رو استارت بزنیم

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
ینی یه نسخه از نوشته هایی که به ما میدی رو تو یه اپلیکشن جدا هم شما به دیگران میدی؟

بالا