برگزیده های پرشین تولز

ارائه خدمات فریلنسری

kurt790

Registered User
لایک‌ها
95
سلام و عرض ادب

امیدوارم سرحال و مرتب باشید ، دوستان مدتیست در زمینه درآمد ارزی بصورت بین المللی فعالم و تحقیقاتی را در این زمینه انجام دادم و برخی تجربه فریلنسینگ در وب سایتها را دارم .

سوالی که زمانی ذهنم را مشغول می کرد این بود که آیا می شود کارم یا بیزنسم پرتابل باشد؟ آیا واقعا سایت معتبر خارجی وجود دارد که بتوان از آن کسب درآمد بالا داشت؟ بله سایت های زیادی هستند که هر کسی در هرجای دنیا که باشد می تواند از آن ها درآمد زایی داشته باشد. حتی درآمد های چند صد میلیونی!
ارائه خدمات مهارتی بهترین راه کسب درآمد از طریق اینترنت برای کسانی که می توانند با استفاده از مهارت هایشان به مردم خدمت رسانی کنند.
بنابراین اگر قادر به انجام کاری هستید که دیگران به دنبالش هستند، حتماً شانس خود را برای کسب درآمد دلاری امتحان کنید!

فعالیتهایی که شامل مهارتهای نرم افزاری ،خلاقانه و ترجمه باشند از درجه اهمیت بالاتری برخودار هستند . همچنین مشاوره دیجیتال مارکتینگ که امروزه روی بورس هست و نیز جزو مشاغل ویژه و پردرامد به شمار می روند. نوع انجام اینگونه دورکاری و پروژه ای هستند و اعتبار شما ۴ پارامتر امتیاز ، فیدبک ، تاریخ عضویت و تعداد سفارشهایی که تا به حال دریافت داشتید تعیین می کند.
همچنین اگر فردی خلاق هستید که دارای تجربه با فتوشاپ و نرم افزارهای گرافیکی دیگر دارید شما آماده کار و کسب هزاران دلار یا بیشتر هستید.

در زیر به برخی مهارتها اشاره می کنم :

• خدمات سوشیال شامل مدیریت و رشد صفحه اینستاگرام (
  • خدمات مارکتینگ وب سایت شامل - بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو) - افزایش ترافیک سایت
  • تبلیغات ایمیلی و پیامکی
  • دیتابیس تبلیغات
  • تولید محتوا و نویسندگی برای کسب و کار ها - ترجمه متن
  • طراحی شامل لوگو و لوگوتایپ
  • طراحی کارت ویزیت ، کاتالوگ و ست اداری
  • طراحی انواع پوستر و بنر
  • طراحی شخصیت و کاریکاتور و تصویرسازی
  • طراحی UI / UX
  • اینفوگرافیک و عکس نوشته
  • روتوش و ویرایش عکس
  • معماری ، نقشه‌کشی و مدل های سه بعدی
  • طراحی استیکر
  • طراحی سایت و برنامه نویسی وب
  • ساخت اپلیکیشن موبایل
  • ساخت ربات های ترید
  • مدیریت سایت و شبکه های اجتماعی
  • تیزر و انیمیشن دو بعدی و سه بعدی
برخی از مهارتهای خلاقانه ای که در وبسایتهای Fiverr و سایر فروش قابل توجهی داشتند :

• فردی می‌گوید که من می‌توانم متن مورد نظر شما را با صدای ترامپ یا اوباما بخوانم.
  • فرد دیگری می‌گوید که من می‌توانم متن مورد نظر شما را روی پلاکارد بنویسم و سه ساعت در شلوغ‌ترین نقطه‌ی شهری که در آن زندگی می‌کنم، آن پلاکارد را دستم بگیرم و بایستم.
  • من می‌توانم نام شما و معشوقتان را در شن‌های ساحل دریای نزدیکم بنویسم و عکس و فیلمش را برایتان بفرستم.
  • من می‌توانم شعری که شما نوشته‌اید را برایتان با صدای خوش بخوانم.
  • من به ۱۰ سئوال شما در مورد تایلند جواب می‌دهم.
  • من یک کارت پستال از لندن به کشور مورد نظر شما پست میکنم.

با توجه به پتانسیل مشاغل اینچنینی ، لذا خواستم تا به دوستانی که مهارت خاصی را آموخته و تسلط دارند دعوت کنم تا با بنده در ارتباط باشند و از مهارت خودشان در جهت کسب درآمد فعالیت داشته باشند .

مراحل:

مهارت شما را بررسی می کنم و در صورت قابل رقابت بودن در وب سایتهای خدماتی بصورت آنلاین قرار می دهم
مشاوره بنده جهت فروش خدمات و کسب درآمد بیشتر .

اگر تمایل به مشاوره و همکاری داشتید با تکمیل گزینه های زیر ایمیل و یا پیام خصوصی ارسال کنید :

- مهارتی که به آن مسلطید:؟ مانند ترجمه اسپانیایی به انگلیسی
- توضیحات :؟ توضیحات کامل
- ارز منتخب جهت تسویه حساب :؟ پی پال / بیتکوین
- درجه زبان انگلیسی :؟ مقدماتی - متوسط - مکالمه
توجه کنید جهت کسب بازدهی بیشتر پیش نیاز تمام این مهارتها ، دانستن مهارت زبان انگلیسی هست.
مهارتی که انجام میدهید حتی المقدور پکیج بندی شده باشد .

Last edited:
بالا