• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ارتقاء سیستم

Ice Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام به دوستان عزیز

من دارم میرم خدمت و خواهر و برادر کوچیکم منو کچل کردن که سیستممون قدیمی شده و نمیتونیم گیم بازی کنیم.

به هر حال الانم وضع مالی همه خرابه و نمیتونم سیستم درست و حسابی سرپا کنم.

خواستم ببینم دوستان چیزی میتونن یشنهاد بدن که با 300-400 جمع بشه؟ چون من خیلی وقته از بازار کامپیوتر بی خبرم.

سیستم که در نظر دارم:

CPU چیزی باشه که حداقل میانگین گیم های امروز رو بکشه.

Mother boardمناسب، هر چی صلاج باشه

GForce 8800 یا چیز بالاتری با قیمت مناسب در نظر دارم، اینم طوری باشه که میانگین گیم ها رو بکشه.

رم 2 گیگ، هر چی صلاحه

پاور و هارد خودم رو میخوام استفاده کنم (البته هاردم IDE هست ولی اگه از نظر سرعت مشکل نباشه از نظر فضا مشکل نیست)

دوستان مدل، مارک و رنج قیمت های تقریبیش رو بنویسن ممنون میشم/
منتظر کمک دوستان هستم.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
فعلا و احتمالا هیچ وقت با این بودجه هیچی نمیتونید بخرید....

الان فقط یه مادربورد 270 باید پول بدید ! یه کارت گرافیک مسخره 210 رو باید 110 تومن براش هزینه کنید... _ سی پی یو 200 تومنی + رم 30 + پاور خوب هم میخواد و هارد IDE هم ساپورت نمیشه روی مادربورد های جدید

کلا قیدشو بزنید///

erfan33

همکار بازنشسته
لایک‌ها
466
سلام
پيشنهاد ميشه يك دستگاه پلي استيشن در حد توان و بودجه براي انها تهيه و سيستم فعلي رو هم براي انجام امورات كامپيوتري در خانه نگه داريد/

perans0631

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,291
سلام
پيشنهاد ميشه يك دستگاه پلي استيشن در حد توان و بودجه براي انها تهيه و سيستم فعلي رو هم براي انجام امورات كامپيوتري در خانه نگه داريد/

البته فقط هم میتونه ps2 بگیره :(

Ice Man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خیلی ممنون از دوستان

به نظرتون با قطعات دست دوم هم نمیشه با این بودجه همون مشخصاتی که نوشتم رو هم جمع کرد، یه چیز میانگین.

اگه نشه به قول دوستان یه ps2 باید بگیرم بشینن مشغول شن... این دلار هم برای ما جریانی شده!

بازم ممنون از وقتی که میزارین و سوالات رو پاسخ میدین.

erfan33

همکار بازنشسته
لایک‌ها
466
خیلی ممنون از دوستان

به نظرتون با قطعات دست دوم هم نمیشه با این بودجه همون مشخصاتی که نوشتم رو هم جمع کرد، یه چیز میانگین.

اگه نشه به قول دوستان یه ps2 باید بگیرم بشینن مشغول شن... این دلار هم برای ما جریانی شده!

بازم ممنون از وقتی که میزارین و سوالات رو پاسخ میدین.
در حد قطعات دست دوم مشكلي براي خريد نداريد و تو اين رنج قطعات ميشه چيزه خوبي تهيه كرد كه احتمالا سوكت هاي قديمي تري مثه 775 گيرتون بياد/
مثلا مادربرد حدودا 80 تومن
پردازنده 150 تومن
گرافيك 130 تومن
رم 40 تومن
( البته پاورتون هم مشكلي نبايد داشته باشه براي تامين برق اين قطعات)

بالا