• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ارور بازی لطفا کمک کنید

ehsan2300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان من بازی خریدم اما اول این ارور داد msvcp100.dll بعد برنامه ویژوال ماکروسافت رو نصب کردم درست بعد نمیدونم چرا ارور دایرکت 11 رو میده که من دانلود کردم و نصب کردم حتی کارت گرافیکم هم از ورژن 11 پشتیبانی میکنه
Untitled.jpg

1.jpg

2.jpg

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,018
دوست عزیز امکان داره مدل دقیق کارت گرافیکتون رو ذکر کنید؟؟.

ehsan2300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام اینم مدل دقیق کارت گرافیک
3.jpg

gorg2

Registered User
لایک‌ها
114
درایور کارت گرافیکت نصبه؟؟اگر گرافیک مشکل نداره و دایرکس هم نصبه اول بازی رو انیستال کن و از اول نصب کن بازم نشد کرک عوض کن تست کن ببین فرقی می کنه از رو دکستاپ اجرا کنی یا از پوشه بازی

ehsan2300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام درایور کارت اپدیت کردم بازی رو هم از اول نصب کردم تفاوتی نکرد بعد این بازی رو من شرکتی خریدم از شرکت عصر بازی آیا نیاز به کرک داره؟

بعد از داخل پوشه هم اجرا کردم تفاوتی نکرد

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,018
سلام.
خب مشخص شد که چرا این پیغام خطا رو دریافت میکنید!...
متاسفانه کارت گرافیکتون Nvidia Geforce 9600GT از DirectX نسخه 11 پشتیبانی نمیکنه و این کارت (DirectX 10) هست.
برای مطمئن شدنتون نرم افزار GPU-Z رو نصب کنید... و در قسمت DirectX Support ورژن دقیق رو مشاهده کنید.
البته برای اجرای این بازی پیشنهاد میکنم راه حل زیر رو امتحان کنید شاید به نتیجه برسید:
آموزش اجرای بازی Ryse: Son of Rome با دایرکت ایکس 10 :

مرحله اول :
توجه : این ترفند فقط در سیستم های 64 بیتی قابل اجرا می باشد و ممکن است که در بعضی از جاها با کندی بازی رو به رو بیشید که دیگه اون رو نمیشه کاریش کرد اما برای کسایی که دایرکت ایکس 10 دارند این روش فوق العاده است.
1- ابتدا فایل زیر را دانلود کنید و سپس نصب کنید و بعد مراحل زیر را دنبال کنید :

دانلود فایل dxcpl.exe
1- به منوی Start رجوع کنید و در قسمت کادر خالی عبارت "dxcpl.exe " را بنویسید .
2- با یافتن Directx Properties روی اون دابل کلیک کنید، تا پنجره مربوطه برای شما باز بشه.
3- حالا فایل پشتیبان کننده ی این بازی رواز داخل درایور C که نصب شده ، یافته و انتخاب کنید.
4-باز هم از منوی Edit List، فایل Ryse: Son of Rome را ادد کنید و بعد OK را بزنید.
5-در پنجره اصلی در قسمت پایین گزینه Feature Level Limit را به میزان 11_1 عوض کنید و توجه کنید که تیک گزینه Force WARP که کنار آن می باشد حتماً زده شده باشد.
6- اکنون گزینه Apply رو بزنید و بازی Ryse: Son of Rome را با Directx 10 می تونید اجرا کنید .

توجه : اگر با انجام مراحل بالا باز هم دچار مشکل شدید، باید مراحل زیر را انجام دهید و تضمین 100 در 100 نیست که با انجام روش های زیر به نتیجه برسید چون بعضی از کاربران گزارش داده اند که این روش عملی نشده و خیلی از کاربران هم از این روش راضی بوده اند.

مرحله دوم :
قبل از هر چیزی شما اول باید فایل زیر را دریافت کنید و سپس به کمک اتصال به نت آن را نصب کنید که در واقع این فایل یه نصب کننده آنلاین می باشد . دقت کنید که فایل دانلود یعنی SDK ها به حجم 1.4G می باشند.

دانلود (Windows Software Development Kit (SDK
فایل بالا را بعد از دانلود از حالت فشرده خارج کنید و سپس فایل .exe درون آن را نصب کنید که شاید نصب آن مدت زیادی طول بکشه که این زمان بستگی به سرعت اینترنت شما دارد.

اگه نتیجه نگرفتید ,در اینصورت اگر برای شما مقدور هست کارت گرافیکتون رو ارتقا بدید...

salmasboy01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من بازی خریدم اما اول این ارور داد msvcp100.dll بعد برنامه ویژوال ماکروسافت رو نصب کردم درست بعد نمیدونم چرا ارور دایرکت 11 رو میده که من دانلود کردم و نصب کردم حتی کارت گرافیکم هم از ورژن 11 پشتیبانی میکنه
Untitled.jpg

1.jpg

2.jpg
داداش آنتی ویروست رو غیر فعال کن نصب کن بازی رو پوشه بازی رو بزار تو قرنطینه حل میشه [emoji41] [emoji6]

Sent from my PLK-L01 using Tapatalk

بالا