برگزیده های پرشین تولز

از کجا بیت کوین بخریم؟

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
دوستان من می خواستم برای کیف پول شخصی والت یه مقدار کم بیت کوین بخرم. الان توی سایت بیت برگ به صورت همزمان زدم خرید 2 میلیون نوشته 0.00162 واحد می تونم بخرم اما توی یک سایت دیگه اوکی ای ایکس زده ۰٫۰۰۲ می تونیم بخریم.
لطفا راهنمایی کنید از کجا بخریم که مطمئن باشه و کمترین کارمزد رو بگیره
اینجوری که من می بینم بیت برگ داره تقلب می کنه و مقدار زیادی از پول رو کارمزد کم می کنه یا ...

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام

هدفتون از ارسال این مقدار بیت چی هست؟ چون کارمزد بیت الان بالای 20 دلار هست و برای مقادیر کم به صرفه نیست، اگر صرفا جهت تست هست میتونید از لایت کوین استفاده کنید، کارمزد بسیار بسیار پایینی داره.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
برای خرید و فروش هم میتوانید از این بخش استفاده کنید.

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
سلام

هدفتون از ارسال این مقدار بیت چی هست؟ چون کارمزد بیت الان بالای 20 دلار هست و برای مقادیر کم به صرفه نیست، اگر صرفا جهت تست هست میتونید از لایت کوین استفاده کنید، کارمزد بسیار بسیار پایینی داره.
درود بر شما. بقیه ارزها چی؟ مثلا ADA یا ریپل و .. هدف یک سرمایه گذاری کوچک درازمدت هست
بیت کوین حداقل خریدش چقدر باید باشه که صرفه داشته باشه؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
درود بر شما. بقیه ارزها چی؟ مثلا ADA یا ریپل و .. هدف یک سرمایه گذاری کوچک درازمدت هست
بیت کوین حداقل خریدش چقدر باید باشه که صرفه داشته باشه؟

اگر قصد نگهداری دارید که خب داستانش فرق میکنه، گفتم شاید هدف انجام تراکنش هست فقط... برای این مقدار بهترین پیشنهاد من اینه که کوینی رو انتخاب کنید که کارمزدش صفر هست یا بسیار پایینه.

نئو، لایت کوین، ریپل، ترون و خیلی کوین های دیگه ای هستند که کارمزد پایینی دارند.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,016
جایی هست که بدون نیاز به مدارک هویتی بفروشه
مدارک پابلیک میشه مثل بقیه که پابلیک شد یا فروختن!!

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
اگر قصد نگهداری دارید که خب داستانش فرق میکنه، گفتم شاید هدف انجام تراکنش هست فقط... برای این مقدار بهترین پیشنهاد من اینه که کوینی رو انتخاب کنید که کارمزدش صفر هست یا بسیار پایینه.

نئو، لایت کوین، ریپل، ترون و خیلی کوین های دیگه ای هستند که کارمزد پایینی دارند.
برای حدود 6 میلیون تومان سرمایه گذاری درازمدت به نظرتون چی خریداری کنم؟ چون الان سایت بیت برگ محدودیت گذاشته که با هر کارت 2 میلیون بیشتر نمی تونیم خرید کنیم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655

نه متاسفانه مگر اینکه کاملا شما رو بشناسن

برای حدود 6 میلیون تومان سرمایه گذاری درازمدت به نظرتون چی خریداری کنم؟ چون الان سایت بیت برگ محدودیت گذاشته که با هر کارت 2 میلیون بیشتر نمی تونیم خرید کنیم
نظری در این باره نمیتونم بدم عزیز.. باید بررسی و تحقیق کنید.

جای معتبر الان کجاست که خرید بکنیم؟

بازارچه پرشین تولز

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
بازارچه پرشین تولز
عذرخواهی می کنم توی بازارچه چطوری می شه خرید کرد؟ یعنی اول باید پول ورایز بشه به حساب کسی؟ بعد چطور می شه اطمینان کرد؟ الان یه کم آشنایی ندارم با بازارچه و ..
بعد موضوع دیگه اینکه توی بازارچه اگر خرید کنیم ارزونتر در میاد بیت کوین و ریپل و آدا؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
عذرخواهی می کنم توی بازارچه چطوری می شه خرید کرد؟ یعنی اول باید پول ورایز بشه به حساب کسی؟ بعد چطور می شه اطمینان کرد؟ الان یه کم آشنایی ندارم با بازارچه و ..
بعد موضوع دیگه اینکه توی بازارچه اگر خرید کنیم ارزونتر در میاد بیت کوین و ریپل و آدا؟

تاپیک خرید و فروش بیت کوین رو بررسی بفرمایید،از چند نفر از افرادی که نماد فروشنده ی معتبر رو دارن +فیدبک بالا، قیمت آنی رو استعلام کنید هر کسی بهتر بود ازش خرید کنید.

پ.ن: این موارد رو که رعایت کنید ریسک معامله ی شما به پایین ترین حد ممکن می رسد اما صفر نمی شود.

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,595
البته کارمزد انتقال برای هر تراکنش هست، یک تراکنش ممکنه پول رو از یک ولت به 10 تا ولت دیگه ارسال کنه که سرشکن میشه این هزینه
مقدار دقیق تر کارمزد تراکنش هم از اینجا میتونید ببینید:
میتونید فی کمتر رو انتخاب کنید ولی بیتکوین دیرتر به والتتون میشینه و کانفرم میاد براش
به نظرم سرمایه رو بین کوین ها به نسبت ریسکشون پخش کنید، مثلا الان داج کوین خیلی بالا رفته و ریسکی هست، پس میشه مثلا 5 درصد سرمایه. بیت کوین کمتر ریسکیه میشه مثلا 30 درصد سرمایه.
در ضمن اگر میخواید دراز مدت نگه داری کنید به نظرم حتما توی والت خودتون نگه دارید نه توی سایت صرافی.
البته به نظرم چند ماه اول رو ممکنه ضرر کنید، یا حتی سال، البته من نمیدونم. ولی خیلی طولانی مدت مثلا چند ده سال به احتمال زیاد خیلی به نفع خواهد شد...

رمزینکس بدون مدارک میگه میتونین همه کار کنید فقط بجز برداشت ریال. یعنی میتونید ریال واریز کنید، تبدیل به لایت کوین کنید و برداشت کنید و مدارک هم نمیخواد

Last edited:

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,595
بازارچه پرشین تولز

از سالهای مدید پیش برای خرید و فروش ارز دیجیتال و رمز ارز، فروشندگان عزیز بازارچه پی‌تی عکس کارت ملی طلب میکنند...

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
رمزینکس بدون مدارک میگه میتونین همه کار کنید فقط بجز برداشت ریال. یعنی میتونید ریال واریز کنید، تبدیل به لایت کوین کنید و برداشت کنید و مدارک هم نمیخواد

دوست عزیز

بدون ارسال مدارک امکان نداره به شما خدمات بدهند مگر اینکه شما را بشناسند، حال اگر این سایت بدون ارسال مدارک خدمات میدهد به احتمال زیاد کد ملی + شماره موبایل کاربر را میگیرد و آنلاین استعلام میگیرد در صورتی که اطلاعات صحیح بود حساب شما تایید میشود.

بالا