• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

استاد دم امتحانات حذف کرد!

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
سلام
استاد درس اخلاق اسلامی o_O حذفم کرد اونم الان دم امتحانات فکر کنم واسه این باشه که روزای آخر نرفتم.
راهی واسه حل این مشکل هست ترم آخرم :rolleyes:

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
ما که میرفتیم دانشگاه درسهای عمومی خیلی سخت گیر بودن و بیشتر از سه جلسه حذف میکردن برعکس درسهای اختصاصی کلش هم نرفتی کسی کاری به کارت نداشت .

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,003
اگه به شورا نرفته زودتر استادت پیدا کن و منصرف شه

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906

dezclub

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
تو سایت زده حذف شده ، باز میشه؟
بخوان اره (فقط زود برو وقت هست ولی کم است )
------------------------
یه بار من انتخاب واحد کرده بودم دیدم حسش نیست رفتم دانشگاه تمام واحد ها را حذف کردن و مرخصی زدن

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
اون که میگه حذف شی دقت نکن به حرفش
هروقت توی برگه برنامه امتحانلات دیدی نوشته حذف بدون حذف شدی

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
بخوان اره (فقط زود برو وقت هست ولی کم است )
------------------------
یه بار من انتخاب واحد کرده بودم دیدم حسش نیست رفتم دانشگاه تمام واحد ها را حذف کردن و مرخصی زدن
شنبه میرم امیدوارم حل شه
ممنون
اون که میگه حذف شی دقت نکن به حرفش
هروقت توی برگه برنامه امتحانلات دیدی نوشته حذف بدون حذف شدی
زده

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
383
از اونجایی که ترم اخر هستی حتما برو صحبت کن بگو ترم اخر هستم احتمال قوی خود استاد قبول کنه-گفت وقتش گذشته بگو برای امتحانات نامه بنویس
اگه استاد لاشی بازی در اورد پاشو برو پیش مدیر گروه اونم گفت نه برو پیش معاون آموزشی
خلاصه چون ترم اخری یه جورایی رات میندازن.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
پس برو پیش مدیر گروه

از اونجایی که ترم اخر هستی حتما برو صحبت کن بگو ترم اخر هستم احتمال قوی خود استاد قبول کنه-گفت وقتش گذشته بگو برای امتحانات نامه بنویس
اگه استاد لاشی بازی در اورد پاشو برو پیش مدیر گروه اونم گفت نه برو پیش معاون آموزشی
خلاصه چون ترم اخری یه جورایی رات میندازن.
مدیر گروه ما استاد درس پروژه هم هست نمیدونستم میتونه کاری بکنه یعنی اون میتونه کاری بکنه؟

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
والا واسه ما که حذف نداره
یعنی استاد حذف کنه، میریم میگیم استاد فلان مشکلو داشتم تو رو خدا اوکی کن بیام سر جلسه قول میدم بچه خوبی بشم و ....
شمام برو به استاد بگو و نظرش رو جلب کن
البته با قسمت آموزش هم رفیق باشی میشه
یا یه نفر از کارمندای اون دانشگاه رو واسطه کنی که بره برات پا در میونی

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
383
مدیر گروه ما استاد درس پروژه هم هست نمیدونستم میتونه کاری بکنه یعنی اون میتونه کاری بکنه؟
ببین اهمیتی نداره فوقش برو پیش معاونت اموزشی بگو دستور بده البته کار که به اونجا کشید باید نامه بدی بهشون کمی میپیچه اما رات میندازن.

والا واسه ما که حذف نداره
یعنی استاد حذف کنه، میریم میگیم استاد فلان مشکلو داشتم تو رو خدا اوکی کن بیام سر جلسه قول میدم بچه خوبی بشم و ....
شمام برو به استاد بگو و نظرش رو جلب کن
البته با قسمت آموزش هم رفیق باشی میشه
یا یه نفر از کارمندای اون دانشگاه رو واسطه کنی که بره برات پا در میونی

واقعیت به ادمش مونده ما یه مدیر گروه بی شرف داشتیم که استادمون هم بود این برداشت حذف غیبت زد بهم هرچی بهش گفتم گفت نه که نه بی شرف خلاصه چون مدیر گروهمون هم بود خیلی پیش رو نگرفتم گفتم بعدا شر میشه.

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
ببین اهمیتی نداره فوقش برو پیش معاونت اموزشی بگو دستور بده البته کار که به اونجا کشید باید نامه بدی بهشون کمی میپیچه اما رات میندازن.
واقعیت به ادمش مونده ما یه مدیر گروه بی شرف داشتیم که استادمون هم بود این برداشت حذف غیبت زد بهم هرچی بهش گفتم گفت نه که نه بی شرف خلاصه چون مدیر گروهمون هم بود خیلی پیش رو نگرفتم گفتم بعدا شر میشه.
این استادی که من دارم خدا نصیب دشمنم هم نکنه اینقدر التماسش کردم مث چی ، یعنی جلوی چشمم مشکل یکی دیگه که مشکل منو داره رو اصن طرف نیاز هم نداشت حل کرد اونوقت واسه من میگه نمیشه.
آخرش هم نفهمیدم مشکلش با من چیه همیشه هم فقط من باهاش خوب بودم...
ترم قبل به یکی از دوستام 2 داد به یکی 4 اونم درس اخلاق! o_O

کلا استاد اخلاقای ما اینجورین یا واسه شمام همینجوری بوده؟ :(

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
383
این استادی که من دارم خدا نصیب دشمنم هم نکنه اینقدر التماسش کردم مث چی ، یعنی جلوی چشمم مشکل یکی دیگه که مشکل منو داره رو اصن طرف نیاز هم نداشت حل کرد اونوقت واسه من میگه نمیشه.
آخرش هم نفهمیدم مشکلش با من چیه همیشه هم فقط من باهاش خوب بودم...
ترم قبل به یکی از دوستام 2 داد به یکی 4 اونم درس اخلاق! o_O

کلا استاد اخلاقای ما اینجورین یا واسه شمام همینجوری بوده؟ :(
عجب کلا نارحت نشو از این جور نخاله ها گه گاه نصیب هر کسی میشه اتفاقا این استاد ما هم جلو چشم خودم طرف که تقلب کرده بود رو گفت ایراد نداره حلش میکنم این کلاس من رو ردیف نکرد.
از اونجایی که ترم اخری ول نکن قضیه رو هیچ قلطی نمیتونه بکنه برو پیش مدیر گروه معاونت اصلا رییس دانشکده با هاشون صحبت کن ببین چی میگن

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
عجب کلا نارحت نشو از این جور نخاله ها گه گاه نصیب هر کسی میشه اتفاقا این استاد ما هم جلو چشم خودم طرف که تقلب کرده بود رو گفت ایراد نداره حلش میکنم این کلاس من رو ردیف نکرد.
از اونجایی که ترم اخری ول نکن قضیه رو هیچ قلطی نمیتونه بکنه برو پیش مدیر گروه معاونت اصلا رییس دانشکده با هاشون صحبت کن ببین چی میگن
صبح خیلی زود صبحانه نخورده رفتم :
مسول: با کی بود درست؟
من: کیا ، محمد کیا.
اوه اون هیچی برو تابستان بیا ، قبول نمیکنه هیچ راه دیگه ای هم نداری فقط استاد باید قبول کنه اونم تو کل تدریسش یه بار قبول کرد اونم انداخت!
اشکال نداره اینم مثل قضیه مشروط شدنم (یه درسو کلا حذف کردن نمرشو برداشتن مشروط شدم میگم من مشروط میشم یه کاری بکنید میگن به ما ربطی نداره و نمیتونیم کاری برات بکنیم میگم آخه درسو حذف کردین من باید چیکار کنم میگن دیگه شانسته واسه تو یکی کاری نمیکنیم!)

پ ن: ممنون از شرکتت تو تاپیک.

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
383
صبح خیلی زود صبحانه نخورده رفتم :
مسول: با کی بود درست؟
من: کیا ، محمد کیا.
اوه اون هیچی برو تابستان بیا ، قبول نمیکنه هیچ راه دیگه ای هم نداری فقط استاد باید قبول کنه اونم تو کل تدریسش یه بار قبول کرد اونم انداخت!
اشکال نداره اینم مثل قضیه مشروط شدنم (یه درسو کلا حذف کردن نمرشو برداشتن مشروط شدم میگم من مشروط میشم یه کاری بکنید میگن به ما ربطی نداره و نمیتونیم کاری برات بکنیم میگم آخه درسو حذف کردین من باید چیکار کنم میگن دیگه شانسته واسه تو یکی کاری نمیکنیم!)

پ ن: ممنون از شرکتت تو تاپیک.

کشور پیشرفته ی ایران است دیگر این وضعیت دانشگاه هاش و آدم های تحصیل کردشه حالا خدا بقیش رو بخیر کنه
موفق باشید.

بالا