برگزیده های پرشین تولز

اسكريپت تغيير وضوح صفحه!

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
لطفا اگه كسي اسكريپتي داره كه با بكار بردن اون بشه يك صفحه رو تحت Resoution هاي مختلف به يك شكل نشون داد لطف كنه بهم بده. من خودم يه چند تا دارم از هيچ كدوم راضي نيستم. ميخوام اگر كاربر اندازه پنجره Browser رو هم كم و زياد كرد هنوز صفحه من بهم نخوره.

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
بعضي جاها مجبورم به پيكسل بنويسم. :(

در ضمن ميبينم كه خيلي به "ايول" بودنت مينازي. مگه نگفتم پيغام خصوصي.

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
افلنتش من جايي پيغام خصوصي نمي بينم اگه بقيه ميبينن من و بي نصيب نزارن !
دفمنتش مي تونيم مي نازيم حرفيه ؟

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
صبح بخير!
من منظورم اون تاپيك "ميبينم كه" بود. بهر حال بيخيال. اسكريپت چي شد ملت؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
يعني اسكريپتي ميخواي كه يكبار صفحه رو ديزاين كني و اون اسكريپت براي حالت هاي مختلف صفحه رو تغييرات بده و درست نشون بده؟ :rolleyes: فكر نكنم پيدا كني به جاش اسكريپت هايي هست كه با توجه به رزولوشن ويزيتور رو به يه جايي redirect مي کنه يعني يک بار به ازاي هر رزولوشن بايد صفحه رو طراحي کني .. اوني که گفتي فکر نکنم پيدا کني :!:

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
به جاش اسكريپت هايي هست كه با توجه به رزولوشن ويزيتور رو به يه جايي redirect مي کنه يعني يک بار به ازاي هر رزولوشن بايد صفحه رو طراحي کني
اگه اندازه پنجره browser تغيير كرد چي؟ مثلا از حالت Full Screen در اومد. يا پنجره هاي search يا Favorites يا Media فعال شدند؟

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
به جاش اسكريپت هايي هست كه با توجه به رزولوشن ويزيتور رو به يه جايي redirect مي کنه يعني يک بار به ازاي هر رزولوشن بايد صفحه رو طراحي کني
اگه اندازه پنجره browser تغيير كرد چي؟ مثلا از حالت Full Screen در اومد. يا پنجره هاي search يا Favorites يا Media فعال شدند؟
والا من كه آخرش نفهميدم چي مي خاي!
اگر اسكريپتي مي خاي كه فقط اندازه پنجره رو تغيير بده خوب تا دلت بخواد از اين اسكريپت ها ريخته!
باز كردن پنجره سرچ هم كه اصلا نياز به اسكريپت نداره و ...
<a target="_search" href="http://www.persiantools.com">اينو</a> ببين
ولي اگر مي خاي با اسكريپت resolution صفحه رو تغيير بدي! نمي شه! ;)

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
نخير مثل اينكه نه آخرش فهميدي نه اولش.
كي خواست پنجره سرچ باز كنه؟ يا اندازه صفحه رو تغيير بده؟ من ميخوام به نسبت اندازه پنجره صفحه سايتم نشون داده بشه. اگه بزرگ شد صفحه منم كش بياد اگه كوچيك شد صفحه منم جمع شه تو هم.

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
نخير مثل اينكه نه آخرش فهميدي نه اولش.
كي خواست پنجره سرچ باز كنه؟ يا اندازه صفحه رو تغيير بده؟ من ميخوام به نسبت اندازه پنجره صفحه سايتم نشون داده بشه. اگه بزرگ شد صفحه منم كش بياد اگه كوچيك شد صفحه منم جمع شه تو هم.
با با اون كاره! خب اينو از اول مي گفتي :D
همون طور كه علي گفت بايد از يه table اصلي استفاده كني كه ابعادش بر حسب درصد.حالا بقيه جدولات رو بذار تو همين جدول اصليه.اين جدولايي كه تو اون جدول اصلي هستن رو هر طور خاستي بساز!(پيكسل يا درصد)

راستي يادم رفت بگم اين چه آديه كه تو داري كلي زحمت كشيدم تا تونستم بخونمش :evil:

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
از همون اول و دوم و سوم گفتم كه.
آيدي منم كه خيلي سادست. فقط مافي بود مدار منطقي پاس كرده باشي. سه سوت ميگرفتي قضيه رو.

30yavash

Registered User
لایک‌ها
16
از همون اول و دوم و سوم گفتم كه.
آيدي منم كه خيلي سادست. فقط مافي بود مدار منطقي پاس كرده باشي. سه سوت ميگرفتي قضيه رو.
اتفاقا تو ضيحاتت مافي مافي بود.اينقدر توضيحاتت مافي بود كه بدون پاس كردن مدار منطقي فهميدم كه اي ديت صفر و يك بيد.

بالا