برگزیده های پرشین تولز

افتتاح حساب پی پال PayPal

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
سلام

این پی پال هایی که تو سایت های ایرانی افتتاح میشه ، اعتباری داره ؟
من چند تا از اینایی که تو اول گوگل هم بودن چک کردم اینمادم
نداشتن ..
با این حساب ها میشه با سایت هایی مثل فریلنسر کار کرد ؟

پی نوشت : کلهم منظورم اینکه میشه با این حسابا با بلاد کفر کار کرد؟!

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
ایرانی کارت هم داره ولی یک تضمین برای انتقال انجام ندادن
کلا سایت های ایرانی برای پرداخت بعد فوت پیمنت ۲۴ دیگه از کار افتادن.

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
ایرانی کارت هم داره ولی یک تضمین برای انتقال انجام ندادن
کلا سایت های ایرانی برای پرداخت بعد فوت پیمنت ۲۴ دیگه از کار افتادن.

یعنی هیچ تضمینی نیست که پولو پرداخت کنن ؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,708

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
سلام

نداشتن ..

کاری که خودت میتونی انجام بدی بهت میفروشن :rolleyes:
مواردی که لازم داری:
1- vps که برای ساختن اکانت و استفاده در زمان لاگین نیاز داری از ماهی 1.5-2 دلار میتونی بخری (با کشوری که برای ثبت نام انتخاب میکنی از نظر موقعیت مکانی یکی باشه مثلا سرور آلمانی برای اکانت آلمان)
2- نام و آدرس و شماره تلفن فیک که توی گوگل به راحتی میتونی پیدا کنی
3- خرید vcc یا کارت مجازی 15 دلار
4- اگر اکانت آمریکایی میخوای vba یا حساب بانکی لازم داری 25 دلار

سایتهای فریلنسر خودشون یک گزینه وریفای دارن که باید سلفی بگیری با مدارک البته بعضیاشون سلفی نیاز ندارن و فقط مدارک کافی

کلهم منظورم اینکه میشه با این حسابا با بلاد کفر کار کرد؟!

بله مثلا مجموعه envato نیاز به ارسال مدارک نداره و فقط برای کسب درآمد باید اکانت پی پال به اکانتت اضافه کنی
یا اگر کاری برای شخص یا شرکتی انجام بدی داشتن اکانت پی پال کفایت میکنه

milade

Registered User
لایک‌ها
1,077
ببین کلا پی پل وریفیکیشن رو شدید انجام میده و هر لحظه ممکنه اکانتت رو ببنده بدون هیچ دلیلی و مدارک بیشتر بخواد.
مثلا شما کلی زحمت کشیدی 100 دلار جمع کردی حالا انتقالت Pending review شده و باید مدرک بفرستی که من همه چیزم اوکی هست.
یا فرضا یه کد تایید میفرسته به موبایلت تا وارد حساب بشی و هزار تا گیر دیگه.
اگر از دست رفتن اکانتت مهم نیست خب امتحانش کن وگرنه فقط داری شانسی کار میکنی.
مبلغ بالا هیچ وقت نگه ندار توی همچین اکانت هایی.

f@iry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,137
لطفا اگر کسی جای قابل اعتمادی سراغ داره لینک بذاره

persian-good

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر کسی جای که مطمعن باشه بشناسه را معرفی کنه قیمتش هم مناسب باشه
با مدارک اصلی ممنون میشوم

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
سلام

نداشتن ..

علیک سلام:p

چند تا نکته هست

اول اینکه هر کس در هر سایتی برای شما پیپال،دبیت کارت، یا کلا موارد تحت تحریم را باز میکنه، با مدارک جعلیه. بنابراین کلا معتبر نیستن. نهایتا جاعل بهتری هستن:D

دوم اینکه پیپال سیستمش اینطوریه که ابتدا فقط از شما اطلاعات شناسنامه ای میخواد و تلفن و آدرس. با این اطلاعات حسابت رو باز میکنه با یک محدودیت در حد 500 یورو در ماه و 1500 یورویی در کل یا معادلش. این برای دریافت پوله نه خرج کردن. شما میتونی یک کارت به این حساب متصل کنی و بی نهایت خرج کنی. برای برداشتن محدودیت دریافت پول، باید مدارک شناسایی و تایید آدرس بفرستی.

سوم اینکه پیپال هر جایی که شما تقلب کنی متوجه میشه، اما به هر تقلبی واکنش نشون نمیده. پیپال کارت مجازی رو از کارت بانکی تشخیص میده به راحتی. کشور محل صدور کارت رو و مغایرتش با کشور اکانت شما رو میفهمه. آیپی وی پی اس رو از آیپی ISP تشخیص میده، شماره تلفن مجازی رو از تلفن واقعی تشخیص میده. و در نهایت آدرس جعلی رو به راحتی تشخیص میده .... خود شما هم به راحتی میتونی همه اینا رو تشخیص بدی. تشخیصشون در حد یه سرچ ساده است:D ... چیزی که خیال پیپال رو راحت میکنه، اضافه کردن حساب بانکی از کشور صاحب حساب و یک بار واریز و برداشت از اونه. اگر این کار انجام بشه، عملا به بقیه مدارکت حتی نگاه هم نمیکنند. من خودم عکس آدرس روی پاکت اشتراک مجله رو به عنوان تایید آدرس فرستادم:D، در صورتی که میگن قبض آب و برق یا استیتمنت رسمی بانک

چهارم اینکه پیپال تا به اصطلاح پرچم های قرمزش فعال نشه، به تقلب های شما واکنش نشون نمیده. پرچم های قرمزش کی فعال میشه؟ وقتی شما با یکی از خریدارها یا فروشنده ها اختلاف پیدا کنی و مساله ریفاند پیش بیاد. یا وقتی که از حساب های مشکوک پول بگیری یا به حساب های مشکوک پول پرداخت کنی.

پنجم اینکه مشکل اصلی شما باز کردن حساب نیست. نقد کردن پولشه:p شما آخرش میخوای پول جمع شده توی پیپالت رو به یک نفر بفروشی و بجاش ریال بگیری دیگه ؟ این خودش بزرگترین خلافه از نظر پیپال.

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581

چند تا نکته هست

اول اینکه هر کس در هر سایتی برای شما پیپال،دبیت کارت، یا کلا موارد تحت تحریم را باز میکنه، با مدارک جعلیه. بنابراین کلا معتبر نیستن. نهایتا جاعل بهتری هستن:D

دوم اینکه پیپال سیستمش اینطوریه که ابتدا فقط از شما اطلاعات شناسنامه ای میخواد و تلفن و آدرس. با این اطلاعات حسابت رو باز میکنه با یک محدودیت در حد 500 یورو در ماه و 1500 یورویی در کل یا معادلش. این برای دریافت پوله نه خرج کردن. شما میتونی یک کارت به این حساب متصل کنی و بی نهایت خرج کنی. برای برداشتن محدودیت دریافت پول، باید مدارک شناسایی و تایید آدرس بفرستی.

سوم اینکه پیپال هر جایی که شما تقلب کنی متوجه میشه، اما به هر تقلبی واکنش نشون نمیده. پیپال کارت مجازی رو از کارت بانکی تشخیص میده به راحتی. کشور محل صدور کارت رو و مغایرتش با کشور اکانت شما رو میفهمه. آیپی وی پی اس رو از آیپی ISP تشخیص میده، شماره تلفن مجازی رو از تلفن واقعی تشخیص میده. و در نهایت آدرس جعلی رو به راحتی تشخیص میده .... خود شما هم به راحتی میتونی همه اینا رو تشخیص بدی. تشخیصشون در حد یه سرچ ساده است:D ... چیزی که خیال پیپال رو راحت میکنه، اضافه کردن حساب بانکی از کشور صاحب حساب و یک بار واریز و برداشت از اونه. اگر این کار انجام بشه، عملا به بقیه مدارکت حتی نگاه هم نمیکنند. من خودم عکس آدرس روی پاکت اشتراک مجله رو به عنوان تایید آدرس فرستادم:D، در صورتی که میگن قبض آب و برق یا استیتمنت رسمی بانک

چهارم اینکه پیپال تا به اصطلاح پرچم های قرمزش فعال نشه، به تقلب های شما واکنش نشون نمیده. پرچم های قرمزش کی فعال میشه؟ وقتی شما با یکی از خریدارها یا فروشنده ها اختلاف پیدا کنی و مساله ریفاند پیش بیاد. یا وقتی که از حساب های مشکوک پول بگیری یا به حساب های مشکوک پول پرداخت کنی.

پنجم اینکه مشکل اصلی شما باز کردن حساب نیست. نقد کردن پولشه:p شما آخرش میخوای پول جمع شده توی پیپالت رو به یک نفر بفروشی و بجاش ریال بگیری دیگه ؟ این خودش بزرگترین خلافه از نظر پیپال.

ممنون بابت توضیحات
یه نفر از المان هست گفت بررسی می کنم
اگر برام مشکلی پیش نیاد من همکاری می کنم
اون الان تابعیت المانی داره ، حساب پی پال هم داره
برای دخترش هم هر ماه کمک می فرسته
گفت فقط خیالم راحت باشه مشکلی پیش نمیاد خبر میدم

codestan

Registered User
لایک‌ها
98

چند تا نکته هست

متنت رو خوندم اصلا فشارم افتاد که
الان درآمد ماهانه ات 2000 دلار باشه باس چیکار کنی؟ میشه حضوری یکبار رفت بلاد کفر و کارو یکسره کرد؟

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
الان درآمد ماهانه ات 2000 دلار باشه باس چیکار کنی؟ میشه حضوری یکبار رفت بلاد کفر و کارو یکسره کرد؟
شما سه راه حل دارید
1- با شرکت هایی که با بیت کوین پرداخت میکنن کار کنین
2- با همین پی پال های قلابی فعلا کار کنین, رقم هم خورد خورد ولی به شکل یک رقم ثابت و یک اینویس نامبر بفرستین برای یک فروشنده. تا زمانی که سورس پول مشکلی نداشته باشه یا رقم تراکنش های شما دور و بر 2000 دلار در ماه باشه "احتمالا" پی پال کاری بهتون ندارد. زمانی به مشکل بر می خورید که اکانت اون شخصی که ازش پول میگیرید یا بهش پول می فرستید به مشکل بر بخورد, اونوقت پی پال میخواد هویت شما رو تشخیص دهد. البته تا زمانی که حضوری یا از طریق وب کم نخوان صورت شما رو ببینند همش رو می تونید فوتوشاپ کنید. فکر کنم موبایل واقعی voip هم الان اومده باشه. ولی خوب درده سر هست.
3- از پی پال واقعیه دوستی, آشنایی یا شرکتی استفاده کنید و شما به نام آن شخص خودتون رو توی این شرکت ها معرفی میکنید, مثلا در upwork شما با مشخصات صاحب حساب پی پال ثبت نام میکنید و کار میکنید.

بطوره کلی پی پال حساسیتش روی پول شویی هست و زمانی که پولی از بلنس پی پال شما به بلنس پی پال یک فرد دیگر انتقال داده میشه, پی پال باهاش مشکل دارد.

من خودم از پیپال نزدیک 12 سال هست استفاده میکنم, شاید بالای 10-15 بار دیسپیوت داشتم, من البته کسی بودم که شکایت کرده بود, برای پیپال آدرس رو هم الکی زدم, حتی اسمم هم کامل نزده بودم چون کارتی که بانک بهم میده avs نداره, هر اسم و آدرسی میشه زد براش. هیچ مشکلی هم پیش نیومد. چون همیشه سورس پوله من کریدیت کارتم هست و برداشت پولم هم حسابه بانکیم. یعنی موقعی که میخوام برای یک نفر تو پی پال پول بفرستم از بلنس نمی فرستم, اول کلش رو withdraw می کنم بعد از سورس کارت با فی وحشتناکش برای اون شخص پول می فرستم.

آی پی رو سعی کنید از vps بگیرین, چون آی پی اگر شیر باشه و یک نفر قبلا یک کار خلافی با اون آی پی انجام داده باشه, اکانت شما امکان داره براش مشکل پیش بیاد

codestan

Registered User
لایک‌ها
98
شما سه راه حل دارید
1- با شرکت هایی که با بیت کوین پرداخت میکنن کار کنین
2- با همین پی پال های قلابی فعلا کار کنین, رقم هم خورد خورد ولی به شکل یک رقم ثابت و یک اینویس نامبر بفرستین برای یک فروشنده. تا زمانی که سورس پول مشکلی نداشته باشه یا رقم تراکنش های شما دور و بر 2000 دلار در ماه باشه "احتمالا" پی پال کاری بهتون ندارد. زمانی به مشکل بر می خورید که اکانت اون شخصی که ازش پول میگیرید یا بهش پول می فرستید به مشکل بر بخورد, اونوقت پی پال میخواد هویت شما رو تشخیص دهد. البته تا زمانی که حضوری یا از طریق وب کم نخوان صورت شما رو ببینند همش رو می تونید فوتوشاپ کنید. فکر کنم موبایل واقعی voip هم الان اومده باشه. ولی خوب درده سر هست.
3- از پی پال واقعیه دوستی, آشنایی یا شرکتی استفاده کنید و شما به نام آن شخص خودتون رو توی این شرکت ها معرفی میکنید, مثلا در upwork شما با مشخصات صاحب حساب پی پال ثبت نام میکنید و کار میکنید.

بطوره کلی پی پال حساسیتش روی پول شویی هست و زمانی که پولی از بلنس پی پال شما به بلنس پی پال یک فرد دیگر انتقال داده میشه, پی پال باهاش مشکل دارد.

من خودم از پیپال نزدیک 12 سال هست استفاده میکنم, شاید بالای 10-15 بار دیسپیوت داشتم, من البته کسی بودم که شکایت کرده بود, برای پیپال آدرس رو هم الکی زدم, حتی اسمم هم کامل نزده بودم چون کارتی که بانک بهم میده avs نداره, هر اسم و آدرسی میشه زد براش. هیچ مشکلی هم پیش نیومد. چون همیشه سورس پوله من کریدیت کارتم هست و برداشت پولم هم حسابه بانکیم. یعنی موقعی که میخوام برای یک نفر تو پی پال پول بفرستم از بلنس نمی فرستم, اول کلش رو withdraw می کنم بعد از سورس کارت با فی وحشتناکش برای اون شخص پول می فرستم.

آی پی رو سعی کنید از vps بگیرین, چون آی پی اگر شیر باشه و یک نفر قبلا یک کار خلافی با اون آی پی انجام داده باشه, اکانت شما امکان داره براش مشکل پیش بیاد
من برای یه سایتی وصلش کردم
تراکنش کاربرا بین 5 تا 500 دلاری میتونه باشه
الان دنبال پی پال هستم وصلش کنم
پرفکت مانی رو استفاده میکردم
من درامدی که از سایت میاد اگر طرف آدم درستی نباشه دردسرش یعنی برای منه/؟
من درامد پی پال رو میخوام به 98 پی دات کش بفروشم نظر شما چیه؟
پرفکت مانی قابلیت دسترسی از تمامی دنیا رو داره ؟ محدودیتی برای هیچکس و هیچ کشوری نداره؟ اگر نداره الکی نرم دنبال پی پال
پی پال رو میخوام اضافه کنم بعد کرونا اپلای کنم برای دکترا برم اونور

شرمنده کردی داداش با این همه تایپ دمت گرم

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
ممنون بابت توضیحات
یه نفر از المان هست گفت بررسی می کنم
اگر برام مشکلی پیش نیاد من همکاری می کنم
اون الان تابعیت المانی داره ، حساب پی پال هم داره
برای دخترش هم هر ماه کمک می فرسته
گفت فقط خیالم راحت باشه مشکلی پیش نمیاد خبر میدم
خواهش میکنم

بهترین کار رو میکنی. شاید الان احساس کنی اون طرف داره پول مفت میگیره، اما در عوضش در شروع کار خیالت راحته. بعدش هم که درآمدت زیاد شد و اگر راضی به شراکت نبودی، میتونی خودت برای اخذ اقامت و ... اقدام کنی

Last edited:

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553

خوبه که. فشار خون بالا عوارض کرونا رو تشدید میکنه:D

ببین بطور خلاصه، وقتی شما تحریم ها رو نقض میکنی، داری خلاف میکنی. این کاری که داریم انجام میدیم، بدون هیچ تعارفی اسمش پولشوییه:D. حالا یه نفر پول معامله مواد مخدر رو میشوره، ما هم درآمد قانونی خودمون رو میشوریم میاریم ایران:D. شما اگر درآمد قانونیت در بانکی در خارج از ایران جمع بشه و حضوری بری پول نقد بگیری و بیاری و به دفعات این کار انجام بشه، باز هم خلافه. شما حق نداری 100 هزار یورو وارد ایران کنی، حالا چه یکبار باشه، چه 10 تا 10 هزار تا
این از این

اما اینکه راه دور زدن قانون چیه، بستگی به خیلی چیزها داره. به تعداد انسان ها راه برای پولشویی هست:D. هر کسی همونطور که آقا بهنام گفت، سبک ترین و کم خطر ترین راه رو برای خودش پیدا میکنه. مثلا آقا بهنام میگه من از بالانس پیپالم پرداخت نمیکنم به کسی، از کارتم پرداخت میکنم، با وجود اینکه کارمزد داره اما کم خطر تره. من خودم حداکثر در حد چند یورو توی پیپالم نگه میدارم، با اینکه مدارکم کاملا قانونیه و حداقل 20 تا کارت و حساب شرکتی بهش وصله. کلا از پیپال به عنوان درگاه پرداخت استفاده میکنم، نه به عنوان حساب بانکی...

در مورد انتقال پول به ایران، اگر پولی توی حساب پیپال من بیاد، اول پول رو به حساب بانکیم برداشت میزنم، بعد از طریق حواله بانکی جنسی میخرم که بره یک کشور ثالث، از اون کشور بیاد ایران و فروخته بشه و برای من ریال بشه.دردسر و کارمزد این انتقال ها خیلی زیاده، اما در عوض من جرمی مرتکب نشدم.

با احترام به تمام کسانی که موجودی پیپال خرید و فروش میکنند، به نظر من این کار قانونا، مطلقا، کلا، ساختارا:D اشتباهه

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
ببخشید منم یه سوال درباره پیپال داشتم گفتم الکی تاپیک جدید نزنم
من برا 4 سال پیش یه حساب داشتم که کردیت کارتم بهش وصل بود بعد چندبار آی پیم عوض شد بهم گیر داد که عکس از خودت با کارت شناسایی بگیر که چون فیک بود نمیشد و پول خاصیم داخلش نداشتم و بیخیالش شدم
امروز یهویی بهش برخوردم و واردش شدم همینجوری ولی هیچ اروری نداد و چک کردم کردیت کارته هم تا 2024 تاریخ داره، الان میشه از حسابه استفاده کنم یا کلا خراب شده دیگه؟
چون فک کردم خراب شده حواسم نبود با آی پی ایرانم واردش شدم که فک کنم بدترش کرد

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,553
ببخشید منم یه سوال درباره پیپال داشتم گفتم الکی تاپیک جدید نزنم
من برا 4 سال پیش یه حساب داشتم که کردیت کارتم بهش وصل بود بعد چندبار آی پیم عوض شد بهم گیر داد که عکس از خودت با کارت شناسایی بگیر که چون فیک بود نمیشد و پول خاصیم داخلش نداشتم و بیخیالش شدم
امروز یهویی بهش برخوردم و واردش شدم همینجوری ولی هیچ اروری نداد و چک کردم کردیت کارته هم تا 2024 تاریخ داره، الان میشه از حسابه استفاده کنم یا کلا خراب شده دیگه؟
چون فک کردم خراب شده حواسم نبود با آی پی ایرانم واردش شدم که فک کنم بدترش کرد
باید بری توی اکانتت، پایینش یه جا نوشته See how much you can send with PayPal

ببین محدودیت هات چقدره. اگر صفر بود، اکانت بی استفاده است

پ.ن: مگه با آیپی ایران میشه وارد شد ؟ سایتش فیلتر نیست؟

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
باید بری توی اکانتت، پایینش یه جا نوشته See how much you can send with PayPal

ببین محدودیت هات چقدره. اگر صفر بود، اکانت بی استفاده است

پ.ن: مگه با آیپی ایران میشه وارد شد ؟ سایتش فیلتر نیست؟
از اول تا آخرشو گشتم الان پیدا نکردم
فقط تو قسمت هلپش گفته بری تو اکانتت کنار balance اکانتت نوشته چقد محدودیتته که اونم نیست اصلا هیچی
تنها چیزی که نوشته اینه که paypal balanceم صفره الان که فک کنم قبلا کمی پول داخلش بود ولی الان مطمئن نیستم

پ.ن: وصل میشه ولی گیر میده فک کنم، قبلا اینجوری میگفتن

بالا