برگزیده های پرشین تولز

افزایش صدای گوشی های uiq3!

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
در این مرحله صدای گوشی شما بین 50 تا 100 درصد افزایش پیدا میکنه
اینم اموزش:
مانند همیشه گوشی را هک کنید...

فایل پیوست را دریافت کنید

فایل Z:\sys\bin\mmmgmtserver.exe را از روی rom گوشی بر روی درایو C در مسیر C:\sys\bin کپی نمایید

فایل Z:\sys\bin\M3SAudioPolicyMgr.dll را از روی گوشی بر روی PC انتقال و patch اش کنید و سپس به c:\sys\bin کپی نمایید .

فولدر AATFiles رو از 'Z:\private\10200B19 کپی کنید داخل 'C:\private\10200B19 .
بعد محتوی 'AATFiles.zip رو (همون 7 تا فایل داخل فولدر AATFiles ) رو درون 'C:\private\10200B19\AATFiles کپی کنید و اگه پیغام Overwrite داد ok کنید.(اگه چنین پوشه ای تو c نبود خدتون بسازید)
اگر دیدید موقع کپی 7 تا فایل .att از فولدر .attfiles همراه پک swmail اونجا که پیغام Overwrite میدهد و Yes رو میزنید ، آخر سر نوشت 0 files pasted ، فایلها حقیقتا Replace نشده این و از هک نتیجه نخواهید گرفت .

علت این مشکل اینست که چون فایلهایی که از درایو z اول کار آوردیم همه Read Only بودن ، پس نمیشه replace شون کرد. پس اول از طریق swiss manager برید و attribut این 7 تا فایلو از read only و archive در بیارید و بعد 7 تا فایل مودیفاید شدرو کپی کنید ، میبینید که ایندفه نوشت 7 files copied در این صورت شما همه مراحل رو صحیح انجام دادید

گوشیتون Restart کنید و از برتری صدا در قیاس با حالت استاندارد گوشی لذت ببرید.

و اما نکات مهم!
1- اگر هر هک و مدی در رابطه با صدا و درایو ها انجام دادید باید به صورت اولش برگرده! مثل درایو های g900 و افزایش صدا در هدفون!
برای همین درایو های اورجینال p990 رو هم براتون آپلود کردم
به همراه فایل 1020867a.cre برای تمام گوشی ها
توجه کنید که اگر اشتباهی کنید گوشی روشن نحواهد شد و تنها راه آپدیت هست پس کمی دقت کنید!

فایل های ضمیمه

• se_uiq3_sound_mod_full_v1[1].1.zip
    88.6 KB · نمایش ها: 178
  • 1020867a[1].cre.orig.rar
    37.1 KB · نمایش ها: 88
Last edited:

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
فایل ضمیمه رو در 'C:\private\10200B19\AATFiles کپی کنید و اگه پیغام Overwrite داد ok کنید
بعد یک ری استارت و صدا بلند کن و از افزایش 1000% صدا لذت ببر و تشکر کن من رو p990i امتحان کردم عالی بود ولی رو p1 نمیدونم البته باید بگم در این مرحله فايل هاي AAT هيچ ارتباطي به بالا اومدن گوشي ندارند و فقط روي کنترلر هاي صوتي و ولوم ها تاثير دارند که با تغييراتي که در برخي پارامتر ها داده شده باعث افزايش صدا شده .
البته دو تا فایل ضمیمه کردم که اول با فایل AATFiles.zip امتحان کنید اگه تغیری نکرد بعد برید به سراغ فایل AATFiles1n.zip البته فایل AATFiles.zip را من امتحان کردم و فایل اصلی هم همینه اون فایل دوم فایل کمکی

فایل های ضمیمه

• AATFiles.zip
    62 KB · نمایش ها: 84
  • AATFiles1n.zip
    6.8 KB · نمایش ها: 48
Last edited:

darun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این مسیر توی درایو گوشی چطوری بدست میاد
میشه بیشتر توضیح بدی

darun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شرمنده باطل شده
نصب کردم میگه تاریخ مصرفش گذشته
ولی چرا دیر جواب میدین

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37

bidaram_bidar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
با این برنامه مرورگ برای هک xplore چطوری کار میکنند
برای من فقط گزنیه منو داره باید چکار کنم

amosam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چقدر سخته این تغییرات واسه یه مبتدی مثل ما....

بالا