• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اونایی که آمپول تستسترون زدن بیان

saeedox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من 22 سالمه و ریش صورتم به زور در میاد اونم از یه حدی بیشتر رشد نمیکنه و در کل چیزیه ضایعیه....
با توجه به اینکه لاغر هستم و علایم دیگه انگار طبق اینا من کمبود تستسترون دارم...
میخوام از آمپول تستسترون استفاده کنم... انگار پرور اندامیها هم میزنن...
من واسه در آوردن ریش و پشم میخوام و نمیخوام هیکل به هم بزنم....
اینم میدونم که عوارض داره...
میخواستم از اونایی که این آمپول رو زدن بپرسم چه جوریه؟
من چند تاش رو باید بزنم و در چه بازه های زمانی که ریش هام بریزه بیرون؟
عوارض در حد همون جوش زدن و این حرفهاست یا نه آدم بزنه رو به قبله میشه؟
اونایی که تجربه استفاده از تستسترون رو دارن لطفا راهنمایی کنن

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اصلا از امپول استفاده نکن که بسیار عوارض بدی داره
شوما اگه میخوای ریش و پشمت در بیاد یه قطره ای برای تقویت و افزایش مو هست خواستی بهت بگم
به احتمال زیاد به کارت میاد

hamedone1375

Registered User
لایک‌ها
185
برای چی این مشکل پیش میاد؟؟

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

saeedox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اصلا از امپول استفاده نکن که بسیار عوارض بدی دارهشوما اگه میخوای ریش و پشمت در بیاد یه قطره ای برای تقویت و افزایش مو هست خواستی بهت بگمبه احتمال زیاد به کارت میاد
ممنون... اسم قطر رو بگو

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
من رفتم با اصرار خودم دکتر بهم داد. منم عین خودت هم لاغرم و ریش و سیبیلا در نمیاد .
دکتر به من 3تا داد هفته ای یکی گفت بزن . گفت بیشترم نزن که عوارض داره .
ریش و سیبیل رشدش خوب شد و چاق شدم ( پف ) اما یک هفته بعد رشد ریش کنسل شد و دوباره لاغر شدم !

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
من رفتم با اصرار خودم دکتر بهم داد. منم عین خودت هم لاغرم و ریش و سیبیلا در نمیاد .
دکتر به من 3تا داد هفته ای یکی گفت بزن . گفت بیشترم نزن که عوارض داره .
ریش و سیبیل رشدش خوب شد و چاق شدم ( پف ) اما یک هفته بعد رشد ریش کنسل شد و دوباره لاغر شدم !

بله دوست عزیز گفتم که عوارض خیلی بالایی داره واصلا هم جالب نیس قطره ای که گفتم بیشتر توصیه مبشه
تا حالا چند نفر هم امتحان کردن

koohi

Registered User
لایک‌ها
4
هیچ وقت هرمون تزریق نکن که بیچاره میشی
در ضمن همه دنبال اسپری موبر و ... هستن که مو نداشته باشن شما میخوای مو داشته باشی؟

elmonex

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
195
آمپول و تزریق اصلا توصیه نمیشه .
محلول ماینوکسیدیل کارایی داره و برای تقویت رویش مو ازش استفاده میشه کرد { البته باید بیش از 1 سال استفاده مستمر داشته باشی }
هرچیزی متعادلش خوبه . مو هم نه زیاد و نه کم .
خیلی ها دنبال رفع موهای زائد هستن و برداشتن موهای زائد هرچند وقت یکبار لازمه .
اما دیگه یه مقدار مو رو هر مردی باید داشته باشه .
{ بعدا برای ازدواج میفهمی حرفمو ... }

gheysar.

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,507
برای چی این مشکل پیش میاد؟؟

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

به دليل اين كه تستسترونشون كمه خوب.(يه هرمون جنسي هست كه در بچه دارشدن هم نقش اصلي رو فكر ميكنم داشته باشه)
خانم هايي كه اين مشكلو دارن فكر كنم بايد از پروژسترون و استروژن استفاده كنن./

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
بله دوست عزیز گفتم که عوارض خیلی بالایی داره واصلا هم جالب نیس قطره ای که گفتم بیشتر توصیه مبشه
تا حالا چند نفر هم امتحان کردن

درسته . اما این قطره که شما میگی فقط برای رشد ریش اما تستسترون که بزنی چاقم میشی :دی
دکتر به من 3تا داد گفت بیشتر نزن که عوارض زیادی داره .
من قبلا قرص میخوردم که توش تستسترون هم بوده 3تا آمپولم زدم :دی تا حالا عوارض روم نداشته :دی شاید بعدنا ناقص شم :دی اما اگه مثل ما بودی دیگه این عوارض برات بی معنی میشد :دی

اسمی قله

Registered User
لایک‌ها
39
درسته . اما این قطره که شما میگی فقط برای رشد ریش اما تستسترون که بزنی چاقم میشی :دی
دکتر به من 3تا داد گفت بیشتر نزن که عوارض زیادی داره .
من قبلا قرص میخوردم که توش تستسترون هم بوده 3تا آمپولم زدم :دی تا حالا عوارض روم نداشته :دی شاید بعدنا ناقص شم :دی اما اگه مثل ما بودی دیگه این عوارض برات بی معنی میشد :دی
دی دی دی
همش که شد دی

s.khafan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان
من 22 سالمه و ریش صورتم به زور در میاد اونم از یه حدی بیشتر رشد نمیکنه و در کل چیزیه ضایعیه....
با توجه به اینکه لاغر هستم و علایم دیگه انگار طبق اینا من کمبود تستسترون دارم...
میخوام از آمپول تستسترون استفاده کنم... انگار پرور اندامیها هم میزنن...
من واسه در آوردن ریش و پشم میخوام و نمیخوام هیکل به هم بزنم....
اینم میدونم که عوارض داره...
میخواستم از اونایی که این آمپول رو زدن بپرسم چه جوریه؟
من چند تاش رو باید بزنم و در چه بازه های زمانی که ریش هام بریزه بیرون؟
عوارض در حد همون جوش زدن و این حرفهاست یا نه آدم بزنه رو به قبله میشه؟
اونایی که تجربه استفاده از تستسترون رو دارن لطفا راهنمایی کنن

سلام دوست عزیز.منم شرایط شبیه شما رو دارم و 21 سالمه ولی آنچنان ریشی رو صورتم نیست و تا حالا به یکی دو تا متخصص غدد مراجعه کردم و از اونجایی که من فهمیدم اینا حتی سواد ابتدایی هم ندارند دیگه سراغشون نرفتم.اما همیشه از اینم ترس داشتم که سر خود از آمپول استفاده کنم .
چون من همه نوع داروی مالیدنی رو استفاده کردم از همینجا بهت میگم که وقت خودتو با اینا تلف نکن که هیچ تاثیری نداره
واقعیتش نمیدونم از این مشکلم خوشحال باشم یا ناراحت .چون هرکی میرسه بهم میگه خوش بحالت :rolleyes:اما من خودم اعتقاد دارم بودنش واسه یه مرد لازم وضروریه:shades:

اسمی قله

Registered User
لایک‌ها
39
سلام دوست عزیز.منم شرایط شبیه شما رو دارم و 21 سالمه ولی آنچنان ریشی رو صورتم نیست و تا حالا به یکی دو تا متخصص غدد مراجعه کردم و از اونجایی که من فهمیدم اینا حتی سواد ابتدایی هم ندارند دیگه سراغشون نرفتم.اما همیشه از اینم ترس داشتم که سر خود از آمپول استفاده کنم .
چون من همه نوع داروی مالیدنی رو استفاده کردم از همینجا بهت میگم که وقت خودتو با اینا تلف نکن که هیچ تاثیری نداره
واقعیتش نمیدونم از این مشکلم خوشحال باشم یا ناراحت .چون هرکی میرسه بهم میگه خوش بحالت :rolleyes:اما من خودم اعتقاد دارم بودنش واسه یه مرد لازم وضروریه:shades:

اره واقعا بعضی از اینا کار ادمو بدتر میکنن

saeedox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

ممنون داداش... به منم دقیقا همین رو میگن... ولی تا کسی ریش نداشته باشه نمیتونه حس ما رو درک کنه....
صد در صد برای مرد لازمه... بابا مرد بی ریش اصلا.... :(
دقیقا باهات موافقم... پماد و این حرفها به نظرم اثر خوبی نذاره...
من چندتا چیز رو فهمیدم... یکی اینکه اینایی که مثل من و شما مشکل لاغری زیاد یا چاقی زیاد دارند و ریش در نمیارن و
در کل احساس ضعف نسبی دارن 100 درصد کمبود تستسترون دارن... حالا دکتر میری آزمایش هم میدی میگه تستسترونت نرماله
همیشه همینه... تازه من یکی رو دیدم میگقت اوضاش مثل من بود رفته بود آزمایش خودش توی جواب دیده بود نوشته تستسترون کمتر از حد طبیعیه
ولی دکتره بهش گفته بود نرماله!!! به نظرم دکتر هم برم میگه نرماله...
به قول یکی از بچه ها اولین کاری که باید کرد اینکه شروع کنیم به خوردن!!! ورزش رو هم باید به صورت جدی کار کنیم...
من احتمالا فردا پس فردا برم دکتر غدد ببینم چی میگه که دستم بیاد ماجرا....
اگه دکتره تستسرون داد که خدا پدرش رو بیامرزه اگر نه که خودم میرم 2 تا 3 تاش رو هر هفته یکی میزنم هر چی هم شد به درک!! ریشم که در میاد!! D:

dargharnn21

Registered User
لایک‌ها
6
فقط همین قدر بگم که هیچ کدوم از راهها به ضررش نمی ارزه ، یکی از دوستام مینوکسیدیل استفاده کرده بود برا ریشش الان به شدت پشیمونه .. هورمون که دیگه معلومه چه بلای سره آدم میاره

بالا