• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ایجاد حساب پی پال وریفای شده با مدارک اختصاصی برای هر نفر اولین بار در ایران

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
سلام وعرض ادب واحترام خدمت تک تک دوستان وکاربران سایت پرشین تولز
اکثر کاربران این سایت و فروشندگان معتبر بنده حقیر رو میشناسند واز توانایی من در زمینه وریفاید حساب های اینترنتی پی پال و پی زا آگاه هستد به همین منظور این تاپیک رو ایجاد کردم که دوستانیکه تمایل به داشتن این اکانت ها دارند از این فرصت خوب استفاده کنند و از اکانت های حرفه ای من در زمینه کسب وکارشون استفاده کنند
برای اینکه حق مطلب رو ادا کنم موضوع رو به دو بخش تفکیک میکنم
موضوع اول : اکانت پی پال وریفاید شده با مدارک اختصاصی

مشکل بزرگی که تک تکمون در استفاده از این نوع حساب داریم این است که پی پال بسیار حساس است و سخت گیراست زود لیمیت میکند
حال چاره چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا دنبال اکانت هایی می رویم که با هویت فیک ساخته میشود؟؟؟؟؟؟
چرا
به نکات مهم ولی ساده در استفاده از اکانت توجه نمیکنیم ؟؟؟؟؟
چرا از هر جا و هرکس در فضای نت اعتماد میکنیم و
دلار میخریم؟؟؟؟؟؟
چرا خودمون بهونه به پی پال میدیم وریسک میکنیم و با ای پی های مختلف و نامعتبر وارد حساب میشویم؟؟؟؟
چرا بعضی از همکاران ما کم لطفی میکنند و با ویزا کارت یا مستر کارت های ارزون و نامعتبر اکانت رو وریفاید میکنند؟؟؟؟
چرا اکانت پی پال رو سلیقه ای از کشورهای مختلف میسازیم وتوجه به این موضوع مهم نمیکنیم؟؟؟؟
دوستان عزیز توجه کنید اکانتی که هیچ کدوم از موارد بالا رو نداشته باشد میتوان گفت کامل وبی نقص است
بنده میتوانم این اکانت رو با همین شرایط ایجاد کنم
دوستانیکه اکانت از من خریدن بخوبی این موضوع برایشان اثبات شده
بنده اکانت پی پال از نوع پرسونال پرو و پریمیر از روی مدارک هویتی اصلی که دارای هولوگرام نقره ای و اختصاصی برای هر مشتری از کشور زیر تهیه میشود میسازم و با ویزا کارت معتبر 1 الی 3 ساله با 3 دلار موجودی اولیه وریفاید میکنم
همراه با آی پی اختصاصی به مشتری تقدیم میکنم همچین به صورت مکتوب همه نکات مهم رو متذکر میشم
و مشاوره کامل قبل وبعد خرید رو به مشتریانم ارایه میدم

لیست کامل رو میتونید از زیر ببینید
Screenshot_2.png

دو نکته مهم
1- مدارک شامل اسکن پاسپورت وکارت شناسایی و پروف آدرس وقبض موبایل وصورت حساب بانکی میباشد
2-با داشتن این مدارک به راحتی میتوانید سایر حساب های اینترنتی دیگر را رایگان وریفاید کنید

============================================================
شرایط افتتاح اکانت های پی پال وریفای شده با مدارک کامل مجدد امکان پذیر شد
دوستان در صورت تمایل با شماره تماس بنده در ارتباط باشید

09370654434
حسن بهمنی مقدم
دوستان از طریق همین شماره با تلگرام هم میتونید با من در ارتباط باشید

Last edited:

SASAN-BSE

Registered User
لایک‌ها
167
دوستان عزیز درست نیست در تایپک دیگران نظر های منفی بدید
اگر خریدار هستید سوالاتون را با تلفن یا حضوری بپرسید
اگه نیستید پس لازم به نظر شما نیست
شاید استارتر راهی دارد برای مدارک نمی خواهد کسی از ان پی ببرد
این بچه بازی ها رو جمع کنید تا ببینید چند نفر کاسبی می کنند شما بپرین و هر چی از دهنتون بیاد بزنید

SaeedBryant

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
خیلی ممنون از جناب بهمنی مدارک دریافت شد واقعا عالیه باورم نمیشد اولش ولی الان هنوز دهنم باز مونده :general410:
بله کسایی که خریدار نیستن الکی حرف نزنن یکی هم که میاد یه کاری انجام میده همش چوب میندازن لا چرخت خب بابا شما که مطمئن نیستی برو از یکی دیگه بخر اجبارت که نکردن بیای از ایشون بخری :D

Ali2Net

Registered User
لایک‌ها
281
یک اکانت پی پال با مدارک از آقای بهمنی خریداری شد. ایشون کاملا خود و خدماتشون مورد تأئید هستند. بی‌ شک در صورت خرید از خدماتشون راضی‌ خواهید بود. با تشکر و آرزوی موفقیت
rose_mini.gif

Last edited:

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
حساب Payza از آقا بهمنی عزیز خریداری شد
بسیار محترم و با شخصیت بودند
از لحظه اول تا لحظه آخر پیگیریشون عالی بود

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
با خرید 3 عدد اکانت پی زا وریفاید شده با مدارک یک عدد اکانت پی زا رایگان از بنده هدیه بگیرید
اکانت های پی زا از کشور آلمان وریفاید شده که دوستان بتوانند به راحتی با آی پی آلمان لوگین کنند ومشکلی در تهیه آی پی نداشته باشند
مدت زمان این آفر محدود هست
09370654434
Yahoo:bahmani_67

kurt790

Registered User
لایک‌ها
95

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
اکانت پی زا بخرید بلافاصله اکانت خود را از من تحویل بگیرید همراه با ارایه مدارک اختصاصی برای هر اکانت
پشتیبانی کامل قبل وبعد از خرید تعهد من به مشتری است
09370654434

lord_bet

Registered User
لایک‌ها
88
چرا اسپم ؟ از کی سوال پرسیدن اسپم شد اسمش ؟
مدارک صادر میشه ؟! مگه همچین چیزی میشه ، کدوم دولتی میاد مدارک کشورش و مردمشو بفروشه ؟
یا اگه برای کسی مدرک صادر بشه میاد مدرکشو میده به شما یا میفروشه به شما ؟ خودش چیکار میکنه پس ؟
حرفات عجیب غریبه رفیق ، یکم شفاف سازی کن بقیه متوجه بشن کارت چیه .
با تشکر.

شما مثل اینکه هرجا میری میخوای جرو بحث کنی با دیگران قضیه چیه؟

بزن گاراژ

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
آفرهای ما همچنان ادامه دارد ...
اکانت پی زا وریفاید شده با مدارک از کشور های اروپایی و آسیایی مخصوصا کشور آلمان که برای راحتی دوستان در تهیه آی پی بنده اکانت پی زا این کشور رو به دوستان شدیدا تاکید میکنم
اکانت وریفای شده پی پال با مدارک فوق العاده کامل و با کیفیت و همراه با ویزا کارت 3 تا 4 ساله با 3 دلار موجودی اولیه
با مدارک همراه پی پال ما میتوانید اکانت پی زا و اسکریل و هر اکانت دیگری را که به مدارک احتیاج دارد وریفای کنید
یک دست مدارک کامل و با کیفیت از کشور انگلستان که شامل اسکن پاسپورت و گواهینامه رانندگی و قبض موبایل وقبض برق و دو عدد صورت حساب بانکی موجود است

با بنده در ارتباط باشید

09370654434

yahoo:bahmani_67

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
در خدمت همه دوستان هستم اگر جهت وریفای پی پال یا پی زا سوالی دارید یا قصد خرید دارید در خدمتتون هستم
با بنده در ارتباط باشید
09370654434
Yahoo:bahmani_67

ahad965

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
واقعا کار آقای بهمنی درسته.
من یه حساب پی پال ازشون گرفتم. سریع و عالی بود و به همه سوالات بنده با حوصله و دقیق جواب دادان.
ممنون

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
اکانت پی زا وریفاید شده آماده تحویل به مشتری هست دوستانیکه تمایل به خرید دارند تماس بگیرند
09370654434
سفارش اکانت پی پال از کشور تایلند پذیرفته میشود تحویل 48 تا 72 ساعت

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
تحویل فوری اکانت پی زا از کشور آلمان و تایلندبلافاصله بعد واریز وجه به مشتری تحویل میگردد

unemployed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقای بهمنی
بنده در یاهو یک سری سوال از شما پرسیدم که جواب درستی به سوال های بنده ندادید. و من هم خریدار paypal هستم...
شما عرض میکنید که مدارکی جهت وریفای کامل paypal از تایلند دارید.
اطلاعات بنده این هست:
شما برای افتتاح حساب بانکی چه از نوع اینترنتی مثل paypal یا حساب واقعی که برید بانک و باز کنید نیاز به مدارک هویتی دارید (فارغ از هر کشوری). حالا اگر بخواید برای paypal باز کنید نیاز به پاسپورت یا آیدی کارت و یک قبض تلفن یا گاز و ... یا گواهی رانندگی... دارید که هویت شما اعم از مشخصات و عکس و آدرس و .... برای paypal مشخص بشه. خوب بعضی از دوستان با مدارک جعلی این کار رو میکنن مثل فوتوشاپ کردن این مدارک... بعضی ها با خرید مدارک از افرادی در اون کشور این کار رو میکنن... بعضی ها هم فامیل و دوست و آشنا با قبول ریسک ها و دردسر هایی که داره برای بعضی از اشخاص حاضر به این کار میشن.
دوستانی در این انجمن که بنده باهاشون صحبت کردم خیلی رو راست گفتند که این مدارک از کجاست و چگونه تهیه میشه... (فارغ از کشور مورد نظر)
خیلی از سایت های خارجی هستن که میتونن جعلی ارائه بدن... حالا یا خرید این مدارک از اشخاصی در کشور میزبان یا جعل اونها که همه این موارد مشکلات خودشون رو دارن
از اونجایی که ما هم تحریم هستیم به هیچ عنوان در سایتی مثل paypal نمیتونیم احراز هویت کنیم مگر از روش هایی که گفتم بشه... این قوانین رو همه کشور ها سخت میگیرن که پولشویی رخ نده به هر طریقی...
سوال بنده این هست این مدارک شما جزو دسته هایی که من گفتم هست یا خیر؟ اگر نیست باید روشی جدید و نابغه واری باشه برای دور زدن تحریم که خیلی مشتاق شنیدن حتی به صورتی که فوت کوزه گری شما هم بر ملا نشه هستم.
(از شما آقای بهمنی هم عذر خواهی میکنم و بنده قصد هیچگونه اذیت و انداختن کسب و رونق کار شما را ندارم و فقط جهت ابهامات خود من هست این موضوع)
اگر هم جایی فکر میکنید اشتباه میکنم پیشاپیش عذر خواهی میکنم و مشتاقانه پذیرای حرف های شما هستم.

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
سلام آقای بهمنی
بنده در یاهو یک سری سوال از شما پرسیدم که جواب درستی به سوال های بنده ندادید. و من هم خریدار paypal هستم...
شما عرض میکنید که مدارکی جهت وریفای کامل paypal از تایلند دارید.
اطلاعات بنده این هست:
شما برای افتتاح حساب بانکی چه از نوع اینترنتی مثل paypal یا حساب واقعی که برید بانک و باز کنید نیاز به مدارک هویتی دارید (فارغ از هر کشوری). حالا اگر بخواید برای paypal باز کنید نیاز به پاسپورت یا آیدی کارت و یک قبض تلفن یا گاز و ... یا گواهی رانندگی... دارید که هویت شما اعم از مشخصات و عکس و آدرس و .... برای paypal مشخص بشه. خوب بعضی از دوستان با مدارک جعلی این کار رو میکنن مثل فوتوشاپ کردن این مدارک... بعضی ها با خرید مدارک از افرادی در اون کشور این کار رو میکنن... بعضی ها هم فامیل و دوست و آشنا با قبول ریسک ها و دردسر هایی که داره برای بعضی از اشخاص حاضر به این کار میشن.
دوستانی در این انجمن که بنده باهاشون صحبت کردم خیلی رو راست گفتند که این مدارک از کجاست و چگونه تهیه میشه... (فارغ از کشور مورد نظر)
خیلی از سایت های خارجی هستن که میتونن جعلی ارائه بدن... حالا یا خرید این مدارک از اشخاصی در کشور میزبان یا جعل اونها که همه این موارد مشکلات خودشون رو دارن
از اونجایی که ما هم تحریم هستیم به هیچ عنوان در سایتی مثل paypal نمیتونیم احراز هویت کنیم مگر از روش هایی که گفتم بشه... این قوانین رو همه کشور ها سخت میگیرن که پولشویی رخ نده به هر طریقی...
سوال بنده این هست این مدارک شما جزو دسته هایی که من گفتم هست یا خیر؟ اگر نیست باید روشی جدید و نابغه واری باشه برای دور زدن تحریم که خیلی مشتاق شنیدن حتی به صورتی که فوت کوزه گری شما هم بر ملا نشه هستم.
(از شما آقای بهمنی هم عذر خواهی میکنم و بنده قصد هیچگونه اذیت و انداختن کسب و رونق کار شما را ندارم و فقط جهت ابهامات خود من هست این موضوع)
اگر هم جایی فکر میکنید اشتباه میکنم پیشاپیش عذر خواهی میکنم و مشتاقانه پذیرای حرف های شما هستم.
سلام خواهش میکنم جواب سوال شما پ خ شد

بالا