برگزیده های پرشین تولز

ایده برای سرمایه گذاری میخوام

arespay

Registered User
لایک‌ها
41
سلام دوستان حدود 20 تومان دارم چند تا ایده در زمینه تجارت الکترونیک بهم بدین
اگه کسی هم با تخصص در این زمینه اماده همکاری هست و یا به دنبال شراکت در سرمایه گذاری هست خوشحال میشم در جریانم بزارید

arespay

Registered User
لایک‌ها
41
قصد جسارت نبوده ، درخواست عجیبی بود ...
چه قسمتش عجیبه؟
چون شما ایده ای ندارید دلیل بر عجیب بودنش نیست
من خودم بیش از 100 ایده راه اندازی کسب و کار دارم و هیچ وقت حتی معمولی ترین ایده هارو مسخره نکردم ولی گویا شما به راحتی این کار رو انجام میدید

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
چه قسمتش عجیبه؟
چون شما ایده ای ندارید دلیل بر عجیب بودنش نیست
من خودم بیش از 100 ایده راه اندازی کسب و کار دارم و هیچ وقت حتی معمولی ترین ایده هارو مسخره نکردم ولی گویا شما به راحتی این کار رو انجام میدید

بفرما بخاطر گل روی ماهت اینم لایک ...

arespay

Registered User
لایک‌ها
41
ممنون حالا ایده ای ندارید؟

aminjuveh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز ببین ایده بد وجود نداره فقط بعضی ایده ها خام هستند بعضی ها خوب اما چیزی که هست اینه که بدترین ایده ای که مال خودت باشه از بهترین ایده دنیا واسه شما بهتره چرا؟چون متعلق به خودته اون ایده, همیشه توصیه ام به دوستانی مثل شما اینه که وقت بگذارید برای فکر کردن هر وقت راحتید هر جایی راحتید مثلا بعد از دوش گرفتن صبح حدود یک ربع بیست دقیقه با خودتون خلوت کنید و فکر کنید ببینید چه چیزهایی رو بلد هستید و دوست دارید کدام یک از استعدادهاتون را توسعه بدید بعد شروع کنید کم کم به نوشتن ایده هاتون و بهترین و دوست داشتنی ترین ایده خودتون رو انتخاب کنید و شروع کنید برای شما بهترینها را آرزو میکنم.یا علی

arespay

Registered User
لایک‌ها
41
ممنون از راهنمایی دوست عزیز من ایده زیاد دارم دفتری دارم از ایده ها ولی میخوام با بعد دید دوستان هم اشنا بشم و بدونم از چه نقطه نظری به مسائل نگاه میکنن و چه ایده ای رو دارای قابلیت سرمایه گذاری میدونن.

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
دوست عزیزم ایده خوب را کسی نمیگه خود شخص روش سرمایه گذاری میکنه و میبره جلو
شما ایده خوب با بیزنس پلن داشته باش من خودم هستم باهات

بالا